Forum Wierni Ojczyźnie

Między nami, Polakami! => Rodzina => Wątek zaczęty przez: Cichociemny w Sierpień 15, 2012, 11:43:55 am

Tytuł: Dewianci za pomocą rządu będą atakować tradycyjną rodzinę...
Wiadomość wysłana przez: Cichociemny w Sierpień 15, 2012, 11:43:55 am
Polecam wszystkim do przeczytania artykuł..

http://www.naszdziennik.pl/polska-kraj/7195,genderowa-ofensywa.html (http://www.naszdziennik.pl/polska-kraj/7195,genderowa-ofensywa.html)

najlepsze kwiatki:
"Wątpliwości jest jednak więcej. Niesie je chociażby art. 12 pkt 1 konwencji w brzmieniu: "Strony stosują konieczne środki, aby promować zmiany w społecznych i kulturowych wzorcach zachowań kobiet i mężczyzn w celu wykorzenienia uprzedzeń, zwyczajów, tradycji i wszelkich innych praktyk opartych na pojęciu niższości kobiet lub na stereotypowych rolach kobiet i mężczyzn"."

oraz:
"Konwencja idzie jeszcze dalej, bo w art. 14 nakłada na państwo obowiązek szerokiej edukacji i promocji "niestereotypowych ról płci", które to zostały, zdaje się dla niepoznaki, wrzucone między równość i wzajemny szacunek."


Jak myślicie co to znaczy? czy mężczyzna może zostać matką...  naprawdę można zmienić to ustawą? Mam wrażenie że dewianci będą próbowali dzieciom zrobić wodę z mózgu w szkołach..
Tytuł: Odp: Dewianci za pomocą rządu będą atakować tradycyjną rodzinę...
Wiadomość wysłana przez: Tech w Maj 14, 2013, 18:25:29 pm
Niestety są już skutki i lewacka minister Szumilas bierze się za deprawację seksualną dzieci nawet w przedszkolach. Już 130 organizacji po za rządowych protestuje.

Cytuj
Apelują do Tuska, by nie ulegał naciskom środowisk feministycznych i gejowskich (http://www.fronda.pl/a/apeluja-do-tuska-by-nie-ulegal-naciskom-srodowisk-feministycznych-i-gejowskich,28131.html)

130 pozarządowych organizacji prorodzinnych zaapelowało do premiera Donalda Tuska, by nie pozwolił na deprawowanie dzieci edukacją seksualną w przedszkolach.

...

Szkoła winna zapewnić każdemu uczniowi warunki niezbędne do jego rozwoju, przygotować go do wypełniania obowiązków rodzinnych i obywatelskich (…). System oświaty zapewnia w szczególności wspomaganie przez szkołę wychowawczej roli rodziny. (Ustawa o systemie oświaty z dnia 7 września 1991 r. (Dz.U z 2004 r. nr 256, poz. 2572 z późn. zm.)