Forum Wierni Ojczyźnie

Między nami, Polakami! => Rodzina => Wątek zaczęty przez: HAMAS w Kwiecień 14, 2009, 23:35:52 pm

Tytuł: Lobby i propaganda homoseksualna
Wiadomość wysłana przez: HAMAS w Kwiecień 14, 2009, 23:35:52 pm
http://wiadomosci.onet.pl/1952129,441,item.html (http://wiadomosci.onet.pl/1952129,441,item.html)

Błąd systemu... :) Toż to naturalna reakcja. A te tanie kawałki o setkach oburzonych ludzi... o heteroseksualnej wykładowczyni... bleee... i to jest wolność... jakim prawem ktoś ma narzucać prywatnej firmie co chce promować i sprzedawać? Gdyby do mnie ktoś przyszedł i mi powiedział, że musze sprzedawać koszulki z sierpem i młotem, to musiałbym je sprzedawać?
Tytuł: Odp: Lobby Homoseksualne
Wiadomość wysłana przez: Serek w Kwiecień 15, 2009, 09:03:58 am
zupełny absurd. ten świat stacza się na dno
Tytuł: Odp: Lobby Homoseksualne
Wiadomość wysłana przez: amicita w Kwiecień 15, 2009, 11:30:14 am
zupełny absurd. ten świat stacza się na dno

Popieram  zdanie Serka -  nic dodać nic ująć  ;)
Tytuł: Odp: Lobby Homoseksualne
Wiadomość wysłana przez: HAMAS w Kwiecień 16, 2009, 14:09:29 pm
Niestety w tym roku w Krakowie odbędą się dwie "imprezy" pederastów... jedna zaczyna się dzisiaj za godzine i potrwa do niedzieli... jednak tym razem główny punkt ich chorej propagandy i chęci bezczeszczenia króleskiego Krakowa został przeniesiony na drugi "festiwal":

Kraków. Festiwal "Queerowy Maj"

 
2009-05-15

Portal Kobiety Kobietom serdecznie zaprasza do uczestnictwa w wydarzeniach zorganizowanych w ramach festiwalu "Queerowy Maj", który odbędzie się w Krakowie w dniach 15 - 17 maja 2009.

W ramach festiwalu, zorganizowanego przez Stowarzyszenie Pomocowe Lambda-Kraków, Kampanię Przeciw Homofobii, Fundację Kultura dla Tolerancji, Polskie Stowarzyszenie Racjonalistów, Fundację Autonomia, Fundację Przestrzeń Kobiet i Fundację Jewish Community Centre odbędzie się przede wszystkim MARSZ TOLERANCJI. Doborowe towarzystwo: Pederaści, Pseudo-myśliciele, babochłopy i żydzi
Oprócz tego zaplanowano m.in.: debatę "Tożsamości homoseksualne w szkole", bieg na orientację po Krakowie, turniej kobiecej piłki kopanej, wyjazd do AuschwitzChyba nie ma co mieć nadziei, że w jedną strone?Mogę liczyć ba bardziej wstrzemięźliwe sądy? i spotkanie nt. roli kobiet LBT w polskim ruchu emancypacyjnym.Program Ramowy Festiwalu

I DZIEŃ FESTIWALU - piątek:
09:00 Uczczenie pamięci ofiar - wyjazd do Auschwitz Bez komentarza... co to ma wspólnego ( oprócz żydowskich współorganizatorów ) z kwestią LGBT?Choćby na przykład fakt, że w nazistowskich obozach mordowali homoseksualistów z równym zapałem.
16:00 Warsztaty bezpieczniejszego seksu (1) ? Lambda Tfu...A co, normalni nie potrzebują zabezpieczeń? Widziałeś kiedyś co się na dyskotekach dzieje?
19:00 Projekcja filmowa: ?Paragraf 175?
21:00 Wystawa projektów plakatów festiwalowych
21:30 Impreza otwarcia I Festiwalu "Qeerowy Maj" - Pozytywka

II DZIEŃ FESTIWALU - sobota:
11:00 Warsztaty bezpieczniejszego seksu (2) ? Lambda
14:00 Marsz Tolerancji
16:30 Debata panelowa: ?Homoseksualność w szkole? Jak zrobić z normalnych dzieci zboczeńców?Raczej - jak nauczyć dzieci, by oceniały człowieka po tym kim jest, a nie co robi w sytuacjach, które nie powinny nikogo interesować.
18:00 Drag-wieczór + Speed-Dating - LaF drag od przebranych pedałów czy narkotyków? Pewnie dwa w jednym... Speed-dating czyli szybki numerek z nieznajomych w toi-toiu Jak wyżej - na dyskotekach małolaty robią to w toaletach - lepsze to?
18:00 Projekcja filmowa
20:00 Speed-Dating Zmiana partnerów i do toi-toia
21:00 Impreza tematyczna wraz z występami drag -queen i drag - king - LaF

III DZIEŃ FESTIWALU - niedziela:
10:00 Debata panelowa z udziałem przedstawicieli portali internetowych związanych z
ruchem LGBTQ o celowości organizowania marszów/parad i obecności osób LGBTQ
w przestrzeni publicznej - KPH Kraków
12:00 Turniej piłki nożnej zespołów kobiecych
15:00 Turniej bilardowy kobiet
20:00 Impreza zamykająca festiwal - Miejsce


Tfe, tfe, tfu... znowu to samo... Po raz 5 przyjdzie mi stanąć w obronie normalności w moim pięknym Krakowie ( może mniej aktywnie niż rok temu... ;) ). Zapraszam wszystkich ludzi do przybycia na marsz zwyrodnialców... Gwałcą cdzieci w piwnicach? Mordują kobiety po lasach? "Zwyrodnialec" to mocne słowo, które używa się wobec jednostek, które uczyniły zło takiego typu. Jak możesz rzucać nim w ludzi, których nie znasz? niestety widząc postęp w działalności prewencji w tym roku nasz rynek jest realnie zagrożony. No chyba, że nasz "kochany" komuszek Majchrowski przyjmie protest i zakaże marszu... ale kto w to wierzy...

Jestem przeciwnikiem parad, manifestacji i pochodów - jak takie są, to unikam miejsc gdzie mógłbym spotkać ich uczestników. Ponieważ takie eventy są rzadkie to nie mam z tym problemów. Z kolei nie jest zdrowe jeżeli wyraża się swoją nienawiść wobec ludzi, tylko dlatego, że należą do jakiejś grupy. Pominę fakt, że co kto robi w domu w swoim łóżku, nie powinno nikogo interesować... :) /Twisterro
Tytuł: Odp: Lobby Homoseksualne
Wiadomość wysłana przez: madu1906 w Kwiecień 16, 2009, 14:40:43 pm
Czy wiesz coś Hamasie czy będzie w tym samym czasie organizowany jakiś alternatywny marsz tradycji?
Tytuł: Odp: Lobby Homoseksualne
Wiadomość wysłana przez: HAMAS w Kwiecień 16, 2009, 14:54:26 pm
Pewnie jak zwykle niedobitki MW zrobią koło 13 półgodzinny odczyt, a organizacją naszego marszu zajmie się NOP.
Tytuł: Odp: Lobby Homoseksualne
Wiadomość wysłana przez: Rawright w Kwiecień 29, 2009, 17:36:39 pm
http://www.fronda.pl/news/czytaj/wladze_wyznaczyly_strefy_dla_homoseksualnej_rozpusty (http://www.fronda.pl/news/czytaj/wladze_wyznaczyly_strefy_dla_homoseksualnej_rozpusty)

Od wtorku park w amsterdamskiej dzielnicy Slotervaart jest wyposażony w tablice informacyjne wskazujące homoseksualistom, w których częściach parku znajdują się miejsca spotkań przeznaczone wyłącznie dla nich.

- Na tablicach przy wejściu do parku jest jasno wskazane, co się dzieje w każdej strefie parku, jak również gdzie w tym naturalnym rezerwacie znajdują się miejsca dla bawiących się homoseksualistów ? oświadczyła rzecznik prasowa merostwa dzielnicy Slotervaart.

- Południowo-zachodnia część Amsterdamu - De Oeverlanden - przyciąga homoseksualistów poszukujących partnerów seksualnych, którzy przybywają tu z całej Holandii, a nawet Europy ? sprecyzowała rzecznik.

Tablice wskazują również spacerowe strefy wokół parkowego jeziora z zaznaczoną plażą, gdzie np. psy mogą biegać bez smyczy. - Spacerowicze i rodzice z dziećmi, którzy przychodzą do parku, to w większości mieszkańcy dzielnicy. A ponad połowa jej mieszkańców, czyli ok. 22 tysiące, to imigranci, których duża część ma muzułmańskie korzenie - sprecyzowała rzecznik.

- Jest więc wiele grup użytkowników parku: ludzie z małymi dziećmi, którzy przychodzą nad jezioro, spacerowicze z psami, szukający zabawy homoseksualiści czy pasjonaci natury. Podzieliliśmy park w taki sposób, by każda grupa znalazła to, czego szuka, w odpowiedniej strefie ? wyjaśniła rzecznik.

- Nie chcieliśmy dopuścić do tego, by różni ludzie sobie przeszkadzali i to nie dotyczy tylko homoseksualistów, ale np. rodziców, których dzieci boją się psów ? podkreśliła rzecznik.

 
MaRo/AFP
Tytuł: Odp: Lobby Homoseksualne
Wiadomość wysłana przez: Ferenz Hilo w Kwiecień 29, 2009, 18:06:34 pm
Ciekawe, że Żydzi u siebie homoseksualistów nie bardzo tolerują, ale u kogoś, to bardzo proszę. Tolerancja koniecznie, ale nie w Izraelu. To jest podwójna moralność.

Tekst połączony został dnia Kwiecień 29, 2009, 18:08:35 pm
Jewish for Tolerance, but not for Palestinians
Tytuł: Odp: Lobby Homoseksualne
Wiadomość wysłana przez: Twisterro w Kwiecień 29, 2009, 21:38:17 pm
Mi się to podoba. Jak nie będę chciał widzieć mizdrzących się ze sobą facetów - to wiem jak tego uniknąć. Po prostu nie włazić na wydzielony im teren - proste. :P
Eleganckie i skuteczne rozwiązanie, ale jak znam życie - nie zadowoli malkontentów. :)

Ferenz, trochę nie na temat piszesz - co w tym artykule było o Żydach?
Tytuł: Odp: Lobby Homoseksualne
Wiadomość wysłana przez: Krystek911 w Kwiecień 29, 2009, 21:52:23 pm
Od wtorku park w amsterdamskiej dzielnicy Slotervaart jest wyposażony w tablice informacyjne wskazujące homoseksualistom, w których częściach parku znajdują się miejsca spotkań przeznaczone wyłącznie dla nich.

No proszę, proszę, a czym sobie zasłużyli na ten przywilej- własne miejsce ? ;):P :-\
Tytuł: Odp: Lobby Homoseksualne
Wiadomość wysłana przez: Ferenz Hilo w Kwiecień 30, 2009, 08:49:36 am
W tym artykule było napisane, ze jednym z organizatorów jest Fundacja Jewish Community Centre. I o Żydach w ogóle było. Zresztą sam dopisałeś o związku Żydów z homoseksualistami w kontekście niemieckich mordów w obozach. Więc chyba na temat? 

Kajam się - na śmierć zapomniałem, że ten wątek miał wcześniej inne aspekty i że możesz o nich pisać... :) -Twisterro
Tytuł: Odp: Lobby Homoseksualne
Wiadomość wysłana przez: HAMAS w Kwiecień 30, 2009, 13:57:34 pm
Toż to dyskryminacja!!! Dlaczego oni dzielą ludzi na homo i hetero, przecież wszyscy jesteśmy równi...

Swoją drogą ciekawe jak to wydzielenie wygląda w praktyce? Chyba nie wysoki mur z kolczatką na górze? Pewnie nawet nie żywopłot, żeby nie trzeba było patrzyć co dewianci wyprawiają w swojej części...

A tak w ogóle czy nie możemy dążyć do standardów irańskich w kwestii pedałów? Guma arabska w tyłek, środki na przeczyszczenie zaaplikowane drugą stroną i chwilka w miejscu odosobnienia dla takiego delikwenta.
Tytuł: Odp: Lobby Homoseksualne
Wiadomość wysłana przez: Twisterro w Kwiecień 30, 2009, 14:38:34 pm
Hamas, a może inne dobre, muzułmańsko-konserwatywne akcje - np. kamieniujmy, jak w Afganistanie, zakochanych, którzy nie chcą się żenić, jak każą rodzice?
Albo idźmy dalej, ucinajmy lewe dłonie mańkutom, bo jacyś są dziwni z tą ich leworęcznością?
Albo zakazujmy jazdy komunikacją miejską mężczyzn z dłuższymi niż 10 cm włosami?

To są oczywiście idiotyczne przykłady, chodzi mi o to, że dopóki coś nie szkodzi innym, dopóty powinno być obojętne otoczeniu. Homoseksualizm jest o tyle smutny, że nie wybierasz go sobie. Gejem się rodzi i nawet najbardziej usilne próby nie zmienią tego, że ktoś woli chłopców.
Jakby Ciebie taka, moim zdaniem - tragedia, spotkała - jakbyś się urodził 'homo', to założę się, że chciałbyś by Ci wszyscy dali spokój. :)

Zresztą - to nie jest dyskryminacja, bo nikt nikomu nie zabrania wchodzenia na tereny opanowane przez 'nietradycyjną orientację'. :P
A park jest wielki, aby wleźć gdzie nie chcesz, to chyba przez krzaki trza by przebijać się.
Tytuł: Odp: Lobby Homoseksualne
Wiadomość wysłana przez: A.OKS w Kwiecień 30, 2009, 14:58:36 pm
Cytuj
Homoseksualizm jest o tyle smutny, że nie wybierasz go sobie. Gejem się rodzi i nawet najbardziej usilne próby nie zmienią tego, że ktoś woli chłopców.
Według objektywnych badań, któregoś z uniwersytetów amerykńskich, maximum 0,3% społeczeństwa to urodzeni homoseksualiści. Reszta PEDAŁÓW to tzw. homoseksualiści wyuczeni.
Zresztą nie ma to nic do rzeczy. Homoseksualizm jest szkodliwy dla społeczeństwa i osoby z tą chorobą powinny poddać się leczeniu lub zapanować nad swoimi "potrzebami". Szczególnie przy ludziach, w miejscach publicznych.

Cytuj
To są oczywiście idiotyczne przykłady, chodzi mi o to, że dopóki coś nie szkodzi innym, dopóty powinno być obojętne otoczeniu.
Ale homoseksualizm w odróżnieniu od długowłosych chłopaków, czy leworęcznych nie jest obojętny moralnie i nieszkodliwy dla społeczeństwa. Ma on destrukcyjny wpływ na psychikę młodych ludzi i jako taki musi być niszczony.
Tytuł: Odp: Lobby Homoseksualne
Wiadomość wysłana przez: Krystek911 w Kwiecień 30, 2009, 15:16:28 pm
Cytuj
Ma on destrukcyjny wpływ na psychikę młodych ludzi [...]

Potwierdzone naukowo? Czy to twoja teza? Jak twoja to uargumentuj proszę,
jaki to destrukcyjny wpływ ma homoseksualizm? Nie chodzi mi tu o ewentualne zgorszenie ;].

Homoseksualiści powinni zrozumieć resztę społeczeństwa, a nie tylko żądać zrozumienia- bo to tak nie działa.
Niech sobie tam robią co chcą, ale proszę nie w miejscach publicznych bo fuuu :P
Tytuł: Odp: Lobby Homoseksualne
Wiadomość wysłana przez: sgsman w Kwiecień 30, 2009, 16:02:21 pm
Cytuj
Potwierdzone naukowo? Czy to twoja teza? Jak twoja to uargumentuj proszę,
jaki to destrukcyjny wpływ ma homoseksualizm? Nie chodzi mi tu o ewentualne zgorszenie ;].
Dla mnie na przykład zgorszenie i pokazywanie "normalności" tego zboczonego zachowania to jak najbardziej wypaczanie psychiki młodzieży. Liczę, że nikt nie jest na tyle głupi, by kazać dzieciom oglądać homosiów w celach naukowych. A w radiu właśnie "Kto nie skacze" Plegionu ;)
Tytuł: Odp: Lobby Homoseksualne
Wiadomość wysłana przez: HAMAS w Kwiecień 30, 2009, 17:05:01 pm
Twisterro wyraźnie zaznaczyłem, że tylko w kwestii dewiantów. Nie wiem na jakiej podstawie wyciągasz wnioski, że gejem czy lesbą trzeba się urodzić. Badań naukowych? Według mnie zdecydowana większość tych dziwaków robi to poprostu z nudów/chęci pokazania się w pewnych kręgach czy przez jakieś dziwne spojrzenie na świat.

Takich trwale i od urodzenia skrzywionych jest niewielu...
Tytuł: Odp: Lobby Homoseksualne
Wiadomość wysłana przez: Krystek911 w Kwiecień 30, 2009, 17:17:32 pm
Według mnie zdecydowana większość tych dziwaków robi to poprostu z nudów/chęci pokazania się w pewnych kręgach czy przez jakieś dziwne spojrzenie na świat.

Takich trwale i od urodzenia skrzywionych jest niewielu...

Równie łatwo ja obalę twoją tezę, ty rówierz nie poparłeś swojego twierdzenia żadnymi badaniami.  ;)
Tytuł: Odp: Lobby Homoseksualne
Wiadomość wysłana przez: HAMAS w Kwiecień 30, 2009, 17:26:46 pm
Wiesz ile dla mnie są warte takie "badania"?? Moge Ci przytoczyć zdanie kilkudziesięciu naukowców wychwalających spożywanie mleka i tyle samo opinii przeciw... co z tego wynika? Nic... najłatwiej czerpać przykłady z życia, a nie statystyk tworzonych na potrzeby propagandy jednej czy drugiej strony.

Ma się paru bardziej postępowych znajomych to się człowiek nasłucha historii czego to oni nie widzieli czy nie słyszeli...   =)
Tytuł: Odp: Lobby Homoseksualne
Wiadomość wysłana przez: Twisterro w Kwiecień 30, 2009, 18:18:19 pm
Najprostsza i najbardziej obiektywna jest statystyka właśnie. A statystyki mówią, że gejów, na całym świecie, w każdym kraju i regionie jest (w zależności od źródła) 4-9%. Z lesbijkami to inna broszka, kobiety ponoć są częściej biseksualne, więc statystykę szlag trafia.

1%, który być może A.OKS miał za 0,3% - to ludzie, którzy w całym swoim życiu uprawiali seks wyłącznie z osobami płci tej samej. Takie zachowanie nie bierze się z 'mody', czy 'chęci szpanu'. Jednak właśnie ze względu na fakt większej lub mniejszej dyskryminacji wielka ilość homo się ukrywa, albo wręcz nie ma pewności do swoich seksualnych upodobań.
Zresztą, skoro zakładasz, A.OKS, że można się takim urodzić - to dlaczego akurat takie liczby? "Tak Ci się wydaje", bo inaczej zachwiałoby to Twoim poczuciem zaufania do Boskiego planu? Skoro Pismo potępia homoseksualizm, to oznacza, że nie może naturalnie się szerzyć, tylko przez ludzką dewiację i niemoralność? Mój strzał jest taki, że ta wasza niechęć do statystyk bierze się właśnie z tego. :)

Nie wiem skąd:
Cytuj
Według mnie zdecydowana większość tych dziwaków robi to poprostu z nudów/chęci pokazania się w pewnych kręgach czy przez jakieś dziwne spojrzenie na świat
taki punkt widzenia wziąłeś. Co za przyjemność można czerpać z bycia torturowanym w takim Iranie, A. Saud., Afganistanie, czy innym islamskim zabytku społecznym?

Cytuj
Dla mnie na przykład zgorszenie i pokazywanie "normalności" tego zboczonego zachowania to jak najbardziej wypaczanie psychiki młodzieży.
To też jest ciekawe. :) Byłem, a może nawet jestem młodzieżą i w najmniejszym stopniu nie czuję się zdemoralizowany. Mimo, że bardziej u mnie hetero być się nie da i czuję pewien niesmak na widok cmokających się gejów, to nie odczuwam by moja psychika szczególnie cierpiała.
Jeżeli wy, "homofoby i homożercy" również nie czujecie nic innego niż niechęć (czy inne intensywne uczucia negatywne) - to nie widzę, co by moralność cierpiała.
Chyba, że dla was "wypaczanie" oraz "demoralizowanie" polega na tolerowaniu. Wtedy, kto wie - może i moralność cierpi.
Nie znam też nikogo, kto by pod wpływem wiedzy o homoseksualizmie uległ takim niezdrowym żądzom. A wy?
Tytuł: Odp: Lobby Homoseksualne
Wiadomość wysłana przez: sgsman w Kwiecień 30, 2009, 18:49:25 pm
Cytuj
To też jest ciekawe.(...)
Nie jestem pewien, czy do końca zrozumiałeś mój post, czy ja się nieprecyzyjnie wyraziłem. Ukazywanie homoseksualizmu jako wzorca kulturowego odbić się może na małych dzieciach w ten sposób, iż zostanie zapamiętane i zaakceptowane jako zachowanie normalne, naturalne i moralne. To jest w mym mniemaniu jak najbardziej uraz psychiczny - akceptacja zachowań czy zobojętnienie na nie.
Cytuj
Takie zachowanie nie bierze się z 'mody', czy 'chęci szpanu'.(...)
Cytuj
A statystyki mówią, że gejów, na całym świecie, w każdym kraju i regionie jest (w zależności od źródła) 4-9%.
No to odbijanie piłeczki ;)
Skąd Ty takie dane i wnioski bierzesz? Często takie dane (powyżej - 9%) są podawane przez organizacje LGTB, przez co dla mnie tracą wiarygodność lub są tak samo wiarygodne, jak dane A.OKSa czy Hamasa.
Cytuj
Wiesz ile dla mnie są warte takie "badania"??
Ot, co. Badania robione "na zlecenie" nie muszą być wiarygodne, zatem często takie nie są.
Tytuł: Odp: Lobby Homoseksualne
Wiadomość wysłana przez: Twisterro w Kwiecień 30, 2009, 21:08:24 pm
Sgsman, wydać Cię źle zrozumiałem przez nieprecyzyjne wyrażenie. :) Napiszę teraz co ja na ten temat myślę i co kiedyś czytałem w kilku publikacjach i co moim zdaniem wynika ze statystyki. Przeczytaj uważnie, proszę.

Na początek zróbmy parę założeń. Załóżmy pewną podatność na homoseksualne zachowanie. Np. według dość powszechnie znanej i stosowanej metody 'kapelusza Gaussa' (wygląda on mniej więcej tak (http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/8/8c/Standard_deviation_diagram.svg), ale wpisane tam procenty tyczą się czego innego). Jest to rozkład statystyczny, ale łatwiej będzie to wyobrażać sobie właśnie jako kapelusz.
Takie założenie rozkłada prawdopodobieństwo tak, że osób skrajnie homoseksualnych (które nie potrafią przeprowadzić normalnego aktu seksualnego kobieta-mężczyzna) jest właśnie ten wcześniej wymieniony 1%.

Z drugiej strony jest ekstremum, tych, którzy za nic nie potrafiliby 'tego' zrobić z osobą tej samej płci. Tu bym też jakoś nie zawyżał szczególnie, ale ten procent z oczywistych względów jest znacznie wyższy. Na nasze potrzeby - załóżmy 10%.
Dlaczego tak nisko? Na przykładzie więzienia można ładnie przedstawić, że w pewnych sytuacjach rozładowanie napięcia seksualnego wymusza 'niecodzienne' rozwiązania.

Górę "kapelusza", kilkanaście procent stanowią osoby biseksualne - świadome tego, lub nie.

Cała reszta stanowi (w odpowiednich stosunkach, oczywiście) dwie grupy - mniejszą, maksymalnie kilkanaście procent (co rzeczywiście zależy od warunków w których denat się wychowuje) i większą, stanowiącą znakomitą część społeczeństwa.
Mniejsza grupa to osoby generalnie homoseksualne - ale będące w stanie tworzyć parę heteroseksualną.
Większą stanowią osoby generalnie heteroseksualne, ale w pewnych okolicznościach zdolne do aktów homoseksualnych.

Nie ma sensu rozpisywać się o opcjach "czysty homo", "czysty hetero" i "żeby życie miało smaczek", bo myślę, że zgodzimy się co do tego, że takie grupy istnieją. W grupie osób "generalnie homoseksualnych" mogą wystąpić akty 'homo', jeżeli dłuższy czas jest ona izolowana od osób przeciwnej płci - zdarza się to np. w woju, czy we wspomnianych wcześniej więzieniach.

Dwie pozostałe grupy to właśnie te ciekawe przypadki, nad którymi debatują "mądre głowy" i bojownicy LGBT. Badacze w zależności od środowisk, z których pochodzą podają właśnie wartości procentowe od 2-7%, a sami 'zainteresowani' zwykle zawyżają do nierealnej liczby 14%. Moim zdaniem liczba "potencjalnych" homoseksualistów to jakieś 5-6%.

W każdym razie te osoby są "naznaczone" a ich tendencje prędzej czy później wypłyną. To "prędzej czy później" jest chyba naszym tematem dyskusji. :)
Wy uważacie, że jak się będzie zakazywało i cisnęło, to nietradycyjne tendencje nie wypłyną.
Ja uważam, że tak postępując faktycznie może i mniej będzie zdeklarowanych homo, ale będzie to skutkowało ich podświadomym niepokojem, a w konsekwencji nietrwałymi związkami z osobami płci przeciwnej.
To jakby zwierzę urodzone w zoo - niby wolności nie zna, ale często miewa chandrę, choruje częściej i żyje zwykle krócej.

Moim zdaniem klucz do zdrowego i aktywnego społeczeństwa to jego szczęśliwość, a więc niech se tam geje i lesbijki żyją w pokoju, byle by nie kazali mi przyklaskiwać ich tendencjom.
Podsumowywując: tolerancji - tak, akceptacji - nie.

Mój punkt widzenia to jest i go raczej nie zmienię, ale chętnie podyskutuję jak ktoś się nie zgadza z nim. :)
Tytuł: Odp: Lobby Homoseksualne
Wiadomość wysłana przez: Krystek911 w Maj 01, 2009, 10:27:35 am
Podsumowywując: tolerancji - tak, akceptacji - nie.

Dokładnie tak, zgadzam się w 100% ;)
Tytuł: Odp: Lobby Homoseksualne
Wiadomość wysłana przez: sgsman w Maj 01, 2009, 14:35:40 pm
Cytuj
Podsumowywując: tolerancji - tak, akceptacji - nie.
Chyba w końcu jakiś consensus, bo ja także się zgadzam.
Tytuł: Odp: Lobby Homoseksualne
Wiadomość wysłana przez: Rawright w Maj 02, 2009, 11:04:00 am
Ja tam popieram metody talibów na walkę ze zboczeniami. O ile łączenie na siłę małżeństw jest wielce szkodliwe to rozstrzeliwanie czy kamieniowanie za cudzołóstwo, gejostwo mi się podoba.
Irańska studencka agencja prasowa podała w 2005 roku, że grupa irańskich lesbijek została zabita w więzieniu przez współwięźniarki, po tym jak próbowały uprawiać ze sobą seks. haha samoorganizacja więzienna :)

Kiedyś coś tam czytałem o homoseksualizmie. W jakimś stopniu jest sprawą genetyczną, w większym zaburzeniem społecznym. Z tego da się wyleczyć. Jak się gościu urodził z chorymi skłonnościami to ma pecha. Musi się pilnować. Ze skłonnościami pedofilskimi też się podobno człowiek może urodzić. Każdy ma wolną wolę i w pełni odpowiada za swoje czyny. To nas różni od zwierząt, że mamy panować nad swoimi żądzami.

Tytuł: Odp: Lobby Homoseksualne
Wiadomość wysłana przez: Twisterro w Maj 02, 2009, 12:51:52 pm
Rawright - uważasz, że kamieniowanie za cudzołóstwo JEST ZŁE?! Przecież to ZBOCZONE uprawiać seks niesakramentalnie, to nie PO BOŻEMU! Straszny czym, będący obrazą dla człowieczeństwa.
Przecież w przeciwieństwie do zwierząt mamy panować nad swoimi żądzami!

Btw, kiedyś coś tam czytałem o szacunku do innego człowieka. Coś o miłowaniu innych jak siebie samego. Zawsze myślałem, że łączy się to z tolerancją, a zwłaszcza jeżeli nie problem nie dotyka bezpośrednio.

Swoją drogą, zawsze mnie dziwiły naiwne porównania homoseksualistów do pedofilów. To może wyjaśnię:
Pedofilia jest zła bo krzywdzi. Krzywdzi dzieci. Dziecko nie wybiera sobie pedofila. Dziecko jest ofiarą.
Homoseksualiści są dorośli. Zgadzają się na to co robią. Nie krzywdzą się. Ofiar nie ma.
Tytuł: Odp: Lobby Homoseksualne
Wiadomość wysłana przez: Rawright w Maj 02, 2009, 13:08:45 pm
Kamieniowanie? To inna kultura, ale uważam że samo w sobie nie musi być złe. Nie każdy występek zasługuje na tak surową karę, niektóre tak. Grzech sodomski zalicza się do tych wołających o pomstę do Nieba. Lepiej takich ludzi eliminować by nie sprowadzić deszczu siarki i ognia, który dotknął właśnie Sodomę i Gomorę. Prawdziwa głęboka Miłość bliźniego moim zdaniem nie ma nic wspólnego z tolerancją, przynajmniej z tą na dzisiejszą politpoprawną modłę. Miłość nie wyklucza się z surowością i ostrym prawem, karzącym za niegodziwość. http://swiety.krzyz.org/milosc.htm (http://swiety.krzyz.org/milosc.htm) . Homoseksualiści krzywdzą siebie nawzajem. Gdyby przyjąć liberalny punkt widzenia (którego swoją drogą w ogóle nie podzielam) mieli by do tego prawo, nie propagując tej postawy w społeczeństwie. Mogą chociaż stwarzać pozory normalności. Ujmując sprawę wprost: lepsza była by czysta hipokryzja.

Katotalibowie! Intifada ;)
Tytuł: Odp: Lobby Homoseksualne
Wiadomość wysłana przez: Krystek911 w Maj 02, 2009, 20:14:30 pm
Swoją drogą, zawsze mnie dziwiły naiwne porównania homoseksualistów do pedofilów. To może wyjaśnię:
Pedofilia jest zła bo krzywdzi. Krzywdzi dzieci. Dziecko nie wybiera sobie pedofila. Dziecko jest ofiarą.
Homoseksualiści są dorośli. Zgadzają się na to co robią. Nie krzywdzą się. Ofiar nie ma.

Jest przeświadczenie w części naszego społeczeństwa że homoseksualista = pedofil.
Naturalnie uważam to za błąd.

[...] metody talibów [...] to rozstrzeliwanie czy kamieniowanie za cudzołóstwo, gejostwo mi się podoba.

Zabijanie? Chyba posuwasz się za daleko, czy na pewno jesteś katolikiem?  :-\
To odróżnia nas od zwierząt, że mamy poczucie moralności i możemy osądzać co jest złe a co dobre.
Jest wiele innych autorytetów, naprawdę... są na tym świecie lepsze autorytety niż talibowie  :P.

Z tego da się wyleczyć.

Taaak? To fajnie, a podasz przykład? Bo z tego co wiem jeszcze nikogo z tego nie uleczyli. :-\

Jak się gościu urodził z chorymi skłonnościami to ma pecha. Musi się pilnować. [...]
To nas różni od zwierząt, że mamy panować nad swoimi żądzami.

Taaak, odmów sobie seksu na 5 lat,- zapanuj nad swymi żądzami :P.
Tytuł: Odp: Lobby Homoseksualne
Wiadomość wysłana przez: Rawright w Maj 04, 2009, 12:27:40 pm
Ja nie spotkałem się z twierdzeniem, że pedofil równa się homoś. Wielu ludzi w tym ja zalicza jedno i drugie jako zboczenie. Pedofilia jest gorsza od homoseksualizmu, za nią powinny być stryczki bez wyjątku. Nie uważam że każdego homoseksualistę trzeba od razu zabijać jak w przypadku pedofilii, wyraziłem tylko taką możliwość. To tak jak by ktoś źle mnie zrozumiał. Tak jestem katolikiem i popieram karę śmierci za niektóre ohydne czyny.
Księga Kapłańska 20,13: (13) Ktokolwiek obcuje cieleśnie z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą, popełnia obrzydliwość. Obaj będą ukarani śmiercią, sami tę śmierć na siebie ściągnęli

A to tylko jeden fragment. Oczywiście, że są lepsze autorytety jak talibowie. Podziwiam ich za waleczność, zdrowy fanatyzm, ofiarność. Nikt nigdy nie zdobył Afganistanu, twierdza niezdobyta! Talibowie to trochę przejaskrawiony przykład, który jednak jest zauważalny.

Wiele osób uprawiało seks z osobami tej samej płci i już tego nie robi. Być może nadal niektórzy odczuwają żądze, ale nie poddają się jej. Wiele osób, założyło szczęśliwe rodziny.
Tytuł: Odp: Lobby Homoseksualne
Wiadomość wysłana przez: Twisterro w Maj 04, 2009, 22:47:03 pm
Biblia, lol. Książka, która opowiada o tym o zakładzie z czartem, czy Hiob się ugnie. Albo o wyrżnięciu podstępem całego miasta. Z drugiej strony opowiada o niezwykle "często" spotykanym nadstawianiu drugiego policzka.

Popierasz karę śmierci "za ohydne czyny"? Rzecz jasna, Ty je musisz oceniać, że są tak ohydne?... To ja jednak wrócę do koncepcji kary śmierci za seks poza małżeński. Ciekawe ile "dobrych ludzi" wtedy polegnie...

Co do "leczenia" homoseksualizmu - jest jeden walnięty doktorek z Opus Dei, który twierdzi, że terapią konwersyjną udało mu się kogoś "wyleczyć" - nie przedstawiając ŻADNYCH dowodów w sensie medycznym, a tylko "przekonanie" oparte o "wiarę" w religijne odrodzenie.

Co do talibów - powiadasz "zdrowy fanatyzm"? Jak FANATYZM może być zdrowy? Fanatyzm z założenia jest chorobą umysłową. Polega na zdegenerowanym sumieniu, braku szacunku dla człowieczeństwa, brak szacunku dla bliźniego. Odrzucenie inności w każdej formie - jako rzekomej "choroby", brak krytycyzmu wobec siebie.
A Ty mi mówisz o tym, że to może być zdrowe? Brak mi słów...
Tytuł: Odp: Lobby Homoseksualne
Wiadomość wysłana przez: Tech w Maj 05, 2009, 09:30:11 am
Dla tych którzy szukaliby pomocy podam adresy ośrodków terapii:
http://www.odwaga.oaza.pl (http://www.odwaga.oaza.pl)
http://www.pomoc2002.pl (http://www.pomoc2002.pl)
http://www.pascha.pl (http://www.pascha.pl)
część z powyższych ośrodków bazuje na terapii reparatywnej psychoterapeuty Richarda Cohena, który skutecznie wyleczył się z homoseksualizmu.

Nie ma powodów do wspierania klultury homoseksualnej (kluby, media itp) i propagowania stylu życia po za rodziną, który przyczynia się do wymierania określonych społeczeństw. Nie jest to bez znaczenia w przypadku Polski i obecnej stagnacji demograficznej oraz pewnego nadchodzącego kryzysu demograficznego.

PS.
Skoro wszyscy wypowiadający się tu uznają, że strefa seksualności człowieka jest sprawą osobistą niezależnie od orientacji i nie chcą jej epatowania na ulicy, to temat warto przenieść do działu bardziej ogólnego tzn. tu. :)
Tytuł: Odp: Lobby Homoseksualne
Wiadomość wysłana przez: sgsman w Maj 05, 2009, 10:12:53 am
Twisterro - skoro Nuvko.. znaczy się Rawrightowi odpowiada treść Biblii, radykalność działań czy wsparcie fanatyzmu, to, z całym szacunkiem, co Ty od niego chcesz? O poglądach czy wierzeniach się nie debatuje, może dla Ciebie Hiob to bajeczka, dla innych ważne przesłanie. Nie musisz swej dezaprobaty wobec systemów wartości wyrażać na każdym kroku,
Tytuł: Odp: Lobby Homoseksualne
Wiadomość wysłana przez: Rawright w Maj 05, 2009, 11:35:37 am
Nie wiem co jest śmiesznego czy dziwnego z Księdze Hioba. Jej istotą jest zwycięstwo Boga i sługi Bożego, wiernego Hioba, który mimo znalezienia się w ekstremalnej sytuacji nie utracił swojej wiary. Po zwycięstwie zostało mu wynagrodzone z nawiązkom, jak jest napisane. Możesz wierzyć w autentyczność albo nie, ale uważam, że Księga zawiera uniwersalne przesłanie o klęsce Szatana i ogromnej wierności jakiej dochował Hiob swojemu Panu.
W Biblii krew się leje często. Zdecydowanie nie dla pacyfistów. O nastawianiu policzka gadaliśmy jeszcze na patriotach.com.pl. Policzki ma się dwa, a nie nieskończenie wiele. Niektórzy mają tylko wyobrażenie chrześcijaństwa jako Pana Jezusa głaszczącego swoje owieczki, pyzate małe aniołki ganiające się wśród chmurek i tak dalej. Nie wnikam. Dla mnie jednak to bardzo wybiórcze branie tylko tego co pasuje do bezsensownego totalnego dialogu wszystkiego ze wszystkim w imię jakiegoś superhumanizmu ple.
Nie pisałem o bezwzględnej karze śmierci za seks pozamałżeński, nie wiem skąd to wziąłeś? Może tak jest u talibów, tego akurat nie popieram.

Z innej trochę beczki, jak formowi katolicy (choć, nie tylko, ale nie ukrywam, że przede wszystkim) ustosunkują się do tego artykułu? http://salwowski.msza.net/m/pub/dlaczego-rzad-ma-prawo-ingerowac-w-nasze-sypialnie.html (http://salwowski.msza.net/m/pub/dlaczego-rzad-ma-prawo-ingerowac-w-nasze-sypialnie.html)
Tytuł: Odp: Lobby Homoseksualne
Wiadomość wysłana przez: Tech w Maj 05, 2009, 14:29:44 pm
Z innej trochę beczki, jak formowi katolicy (choć, nie tylko, ale nie ukrywam, że przede wszystkim) ustosunkują się do tego artykułu?
Autor słusznie podkreślając zło jakim jest zdrada wśród małżonków, co przyczynia się do niszczenia rodzin, sam odpowiada na tytułowe pytanie.

"I takie jest tradycyjnie katolickie pojmowanie tolerancji: władze cywilne mają prawo oraz obowiązek represjonować zło, jeżeli jednak sankcje i kary mogłyby skutkować większym złem (albo też oddalałyby osiągnięcie większego dobra), należy zrezygnować z zastosowania środków przymusu."
Tytuł: Odp: Lobby Homoseksualne
Wiadomość wysłana przez: Twisterro w Maj 05, 2009, 21:50:37 pm
Cytuj
skoro Nuvko.. znaczy się Rawrightowi odpowiada treść Biblii, radykalność działań czy wsparcie fanatyzmu, to, z całym szacunkiem, co Ty od niego chcesz?
Przeraża mnie nienawiść. Wzbudza we mnie obrzydzenie i odruchy obronne. A fanatyzm to nienawiść w najczystszej formie.
Poza tym, nie zauważyłem, że o poglądach się nie dyskutuje. Wydawało mi się, że robimy to cały czas...

O Hiobie i reszcie nie wspominałem by krytykować - ale przedstawić pogląd, że coś co niektórzy uważają za wartościowe, a wielu za kontrowersyjne, nie może być prawem dla wszystkich. Prawo oparte o pisma uważane za święte, jak na przykład prawo szariatu, nie może być prawem obowiązującym w kraju. Mój przykład to było wskazanie na aspekty niejednoznaczne w ocenie.
Tytuł: Odp: Lobby Homoseksualne
Wiadomość wysłana przez: Rawright w Maj 06, 2009, 08:58:27 am
A dla mnie fanatyzm to bezwarunkowe oddanie się jakiejś idei, niosące za sobą poświęcenie i ofiarę. Fanatyzm może paść całkiem niedaleko heroizmu. Może przejaskrawienie z tym "tylko" (w domyśle tylko i wyłącznie), ale dużo racji miał przed wojną przywódca ONRu Jan Mosdorf: "Jesteśmy fanatykami, bo tylko fanatycy umieją dokonać wielkich rzeczy. Nienawidzimy kompromisu: jest to nie tylko cechą młodości naszej, ale ducha czasów w których żyjemy."
Twisterro, jeżeli przyjąć istnienie jakiejś tam (teraz na potrzeby rozważać teoretycznych nawet nie skonkretyzowanej) prawdy obiektywnej to ona obowiązuje jeżeli nawet NIKT jej nie przestrzega, czy nawet nie zauważa. Siła grawitacji obowiązywała i przed Newtonem.
Co do religii obowiązującej. Ja jestem zwolennikiem tego, aby religią panującą w Polsce był katolicyzm. Jestem natomiast przeciwny scaleniu Ołtarza i Tronu, co z resztą szkodziło by nawet temu pierwszemu.
Uważam, że kontrowersyjność to bardzo względne słowo. Wyznacznikiem stopnia "kontrowersyjności" w naszych niby demokratycznych czasach jest ilość. Panowanie ilości nad jakością. Wychodzi się z założenia, że jeżeli 95% osób uważa coś za słuszne to to jest słuszne.
Odpowiednio ukierunkowana nienawiść nie musi być w swej istocie zła. Lepiej budować program pozytywny, jak wszystkie siły koncentrować na negacji, racja. Jednak żeby tworzyć czasem trzeba zbużyć starą konstrukcje i zacząć pracę od fundamentów, tak więc dzieło zaczyna się de facto od destrukcji. Rolnik musi wyrwać szkodliwe chwasty, aby wyrosły dające żywność rośliny. Nordycki Mirdgardsorm podstępnie zjada swój ogon dając w ten sposób wyraz nieskończoności. Co jednych przeraża inych fascynuje :)
Tytuł: Odp: Lobby Homoseksualne
Wiadomość wysłana przez: Tech w Maj 06, 2009, 09:53:00 am
Przeważnie wielcy ideowcy kończą na destrukcji istniejącego porządku i na dzieło budowania nie ma już sił. Pozostaje jedynie rozpacz i tragedia szarych ludzi.
Nie zgadzam się na takie podejście.
Tytuł: Odp: Lobby Homoseksualne
Wiadomość wysłana przez: Rawright w Maj 06, 2009, 11:31:05 am
Nie wiem czy zrozumiałeś moje intencje. Niedoszła tysiącletnia Rzesza ledwo dobiła dekady. Zgadzam się: potrzebny jest idealizm a także pewien pragmatyzm, romantyzm, a także realizm. Upadek starożytnego Rzymu, dał początek Średniowieczu, które wyniosło Europę na cywilizacyjne wyżyny. Po Ragnaroku, zmierzchu bogów następuje nowy porządek, era szczęśliwości. Nie mówię, żeby w bezmyślnym szale pogrążyć się w destrukcji.
Tytuł: Odp: Lobby Homoseksualne
Wiadomość wysłana przez: Tech w Maj 06, 2009, 12:33:51 pm
Nie mówię, żeby w bezmyślnym szale pogrążyć się w destrukcji.
Niestety w tym ludzkość jest niedościgniona.
Wracając do tematu, lobby działa i teraz nie będzie można powiedzieć, że propaganda homoseksualna przyczynia się do kryzysu demograficznego i przez to m.in. szkodzi reszcie społeczeństwa.

Cytuj
Kary za "znieważanie" homoseksualistów? (http://www.aspektpolski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=2224&Itemid=1)
Kampania przeciw Homofobii (KPH)forsująca zapis w kodeksie karnym o karaniu za znieważanie osób homoseksualnych, zyskuje nieoczekiwanego sojusznika.

   Zmieniony może zostać art. 257 kodeksu karnego
- Kochanowski ich popiera, ten od antypolskich wypowiedzi o mleku matki.
Tytuł: Odp: Lobby Homoseksualne
Wiadomość wysłana przez: HAMAS w Maj 06, 2009, 13:40:26 pm
Nie no... teraz to ja się chyba niewypłace z tymi mandatami...  :laugh:

Ale jak ktoś mi powie "katol" czy "ciemnogród" to się mam cieszyć?

Niedługo w ogóle będzie można używać tylku mówić: tolerancja, kocham unie, kocham kochających inaczej, jako polak przepraszam za Katyń...
Tytuł: Odp: Lobby Homoseksualne
Wiadomość wysłana przez: Tech w Maj 07, 2009, 10:20:14 am
jako polak przepraszam za Katyń...
Jeżeli ociągasz się z przeproszeniami, to uważaj, bo nadchodzą czasy, że mogą Cię za to z uczelni wyrzucić :). Teraz w Polsce nie można nawet prowadzić akademickich dyskusji, tylko jedyna wizja ma być propagowana.

Cytuj
"Wyborcza" przestraszyła UKSW (http://www.naszdziennik.pl/index.php?typ=po&dat=20090507&id=po44.txt)
   
   
Władze Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie odwołały dzisiejszą konferencję "Homoseksualizm z naukowego i religijnego punktu widzenia". Przyczyną był artykuł "Gazety Wyborczej", w którym podano, że na konferencji wystąpią osoby nieaprobujące zachowań homoseksualnych. Sesja jednak się odbędzie, została bowiem przeniesiona do sąsiadującego z uniwersytetem domu rekolekcyjnego.
Tytuł: Odp: Lobby Homoseksualne
Wiadomość wysłana przez: Rawright w Maj 07, 2009, 10:30:50 am
Wczoraj było o tym w "Warto Rozmawiać". Czekam, aż wrzucą to na swoją stronę, naprawdę warto obejrzeć. Po raz kolejny się okazuje, że wolność słowa jest tylko dla wybranych. Jak społeczeństwo ma poznać prawdę, skoro naukowiec nie może nawet przedstawić swoich prac.
Tytuł: Odp: Lobby Homoseksualne
Wiadomość wysłana przez: Tech w Maj 07, 2009, 14:23:57 pm
Wczoraj było o tym w "Warto Rozmawiać". Czekam, aż wrzucą to na swoją stronę, naprawdę warto obejrzeć. Po raz kolejny się okazuje, że wolność słowa jest tylko dla wybranych. Jak społeczeństwo ma poznać prawdę, skoro naukowiec nie może nawet przedstawić swoich prac.
  Niezły zamordyzm nam się szykują neokomuniści z Wybiórczej i ich środowisk.
Dzięki. Obejrzę.
Chyba się pokazało - właśnie ściągam ;)

http://www.tvp.pl/publicystyka/tematyka-spoleczna/warto-rozmawiac (http://www.tvp.pl/publicystyka/tematyka-spoleczna/warto-rozmawiac)

PS
Druga część programu też jest niezła - Jaka Polska w jakiej Unii? :)
Tytuł: Odp: Lobby Homoseksualne
Wiadomość wysłana przez: HAMAS w Maj 08, 2009, 14:23:10 pm
http://www.wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=5749 (http://www.wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=5749)

Zaczęła się u nas na forum jazda przed marszem. Będzie ktoś?
Tytuł: Odp: Lobby Homoseksualne
Wiadomość wysłana przez: Tech w Maj 08, 2009, 20:04:32 pm
Odpowiedź na chęć wprowadzenia przez Wybórczą cenzury w rozmowach akademickich.

http://www.protest-uksw.pl (http://www.protest-uksw.pl)

Cytuj
Protest przeciw decyzji rektora UKSW
Dnia 6 maja decyzją Władz UKSW reprezentowanych przez Pana Prorektora ds. studenckich i informatyzacji prof. UKSW dr hab. Marka Kowalskiego konferencja pt. ?Homoseksualizm z naukowego i religijnego punktu widzenia? organizowana przez studentów UKSW zrzeszonych w Kole Naukowym Myśli Politycznej i Prawnej im. Wojciecha Wasiutyńskiego została nagle i bez podania wiarygodnych przyczyn odwołana.
Jeżeli nie jest Ci obojętny los UKSW
Jeżeli nie jest Ci obojętna wolność wypowiedzi na uczelniach wyższych
Jeżeli nie jest Ci obojętna wolność słowa w Polsce
Jeżeli chciałbyś wesprzeć swoim głosem petycję, która zostanie przedstawiona Rektorowi UKSW
NIE CZEKAJ DŁUŻEJ!!!
Wpisz się i przekaż informację o tej stronie dalej
Twój głos się liczy
Tylko wspólnymi siłami możemy osiągnąć cel

...
Tytuł: Odp: Lobby Homoseksualne
Wiadomość wysłana przez: Rawright w Maj 08, 2009, 21:32:49 pm
W Ameryce jest gejowo.

Amerykański Kongres przyjął ustawę dotyczącą tzw. mowy nienawiści. Według jej zapisów, osoby homoseksualne oraz transseksualne zostaną dodane do tzw. listy klas chronionych z urzędu. Oznacza to, że każda publiczna krytyka gejów, która zostanie zgłoszona do sądu, będzie ścigana jako przestępstwo o charakterze kryminalnym.
http://www.naszdziennik.pl/index.php?typ=sw&dat=20090508&id=sw22.txt (http://www.naszdziennik.pl/index.php?typ=sw&dat=20090508&id=sw22.txt)

Tekst połączony został dnia Maj 12, 2009, 13:13:09 pm
http://www.youtube.com/watch?v=9Te1ZOEUVQc
http://www.youtube.com/watch?v=e3pQi0i63Rw
Tytuł: Lobby i propaganda homoseksualna
Wiadomość wysłana przez: Tech w Maj 12, 2009, 22:47:11 pm
Chęć wprowadzenia przez Wybórczą i Lobby Homoseksualne cenzury w rozmowach akademickich oraz naciskach na UKSW spotkała się nawet z reakcją Rzecznika Praw Obywatelskich:

Cytuj
Rzecznik Praw Obywatelskich wystąpił do Prorektora ds. spraw studenckich i informatyzacji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w sprawie odwołania konferencji naukowej: "Homoseksualizm z naukowego i religijnego punktu widzenia" - 8 maja 2009 r.

Wystąpienie RPO do Prorektora ds. spraw studenckich i informatyzacji UKSW w sprawie odwołania konferencji naukowej: "Homoseksualizm z naukowego i religijnego punktu widzenia" - 8 maja 2009 r. (http://www.rpo.gov.pl/pliki/12417845840.pdf)

Tytuł: Odp: Lobby i propaganda homoseksualna
Wiadomość wysłana przez: Tech w Maj 21, 2009, 07:22:48 am
Warszawiacy ze swoich podatków zapłacą 133tyś na Propagandę Homoseksualną oczywiście pod płaszczykiem walki z chorobami. Do tego Fundacja Sorosa też ich za sponsorowała tym razem kwotą 100tyś. Niezły biznes na tym kręcą.

   
Cytuj
Publiczny homosponsoring (http://www.naszdziennik.pl/index.php?typ=po&dat=20090521&id=po01.txt)
Sto tysięcy złotych dostała od Fundacji im. Stefana Batorego, wpisanej do rejestru organizacji pożytku publicznego, gejowska Kampania Przeciw Homofobii

Władze Warszawy lekką ręką przekazały Kampanii Przeciw Homofobii prawie 133 tys. zł na informację i edukację w zakresie profilaktyki HIV/AIDS w związkach męsko-męskich. Urząd wspomagał też pomoc psychologiczną i prawną dla osób znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej ze względu na swoją tzw. orientację seksualną. Tylko w tym i przyszłym roku z kasy Fundacji im. Stefana Batorego Kampania otrzyma na dofinansowanie swojej działalności 100 tys. złotych.
Tytuł: Odp: Lobby i propaganda homoseksualna
Wiadomość wysłana przez: Twisterro w Maj 21, 2009, 10:48:55 am
Trudno byłoby mi zapytać, że nie wiem co w tym złego, bo znam wasze poglądy na ichnie preferencje. :)
Ale moim zdaniem nie ma w tym strasznego. Każdy ma te same prawa, nawet geje. Informacja i prewencja przeciw HIV jest z całą pewnością sprawą dobrą. Służy wszystkim.
Tytuł: Odp: Lobby i propaganda homoseksualna
Wiadomość wysłana przez: Tech w Maj 21, 2009, 20:35:26 pm
Każdy ma te same prawa, nawet geje. Informacja i prewencja przeciw HIV jest z całą pewnością sprawą dobrą. Służy wszystkim.
Zgoda. Tylko w cel jak w zdaniu poniżej można wcisnąć praktycznie wszystko.
"Urząd wspomagał też pomoc psychologiczną i prawną dla osób znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej ze względu na swoją tzw. orientację seksualną."
Zachodzi ryzyko, aby te pieniądze nie zostały przekazane na parady uliczne i propagandę homoseksualną w szkołach.

Cytuj
Rusza homoofensywa (http://www.aspektpolski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=2268&Itemid=1)
Już od września aktywiści Kampanii Przeciw Homofobii rozpoczynają w gimnazjach i liceach akcję homo-indoktrynacji pedagogów. Zapowiadają, że szkoleniami zostaną objęci nauczyciele w placówkach z największych polskich miast.

    "Szkolenia z homofobii" mają jakoby przybliżyć nauczycielom wiedzę o homo- seksualistach, by potrafili odpowiednio rozmawiać z uczniami na "te tematy". Marta Abramowicz, koordynatorka przedsięwzięcia KPH, liczy na bardzo duże zainteresowanie wśród nauczycieli.

    Organizacje katolickie nie zgadzają się na tego rodzaju indoktrynację. Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. ks. Piotra Skargi wysłało do minister Katarzyny Hall list przeciwko temu projektowi. - Jeżeli szkoła ma być wolna od jakichkolwiek ideologii, dlaczego ideologia homoseksualna może być promowana w murach szkoły? - pyta prezes Stowarzyszenia Sławomir Olejniczak.

    Ministerstwo Edukacji Narodowej nie widzi żadnego problemu. Odpowiadając na list Olejniczaka MEN stwierdza, że sprawa nie leży w kompetencji urzędników. Ministerstwo nie może podobno (sic!) wpływać na organizowanie szkoleń na terenie szkół, bo o nich decydują wyłącznie dyrektorzy poszczególnych placówek.

    Najwidoczniej aktywiści KPH wzięli przykład z Gay, Lesbian and Straight Education Network, jednej z największych na świecie organizacji należących do lobby homoseksualnego, skupiającej się na edukacji i też dążą do obudzenia w nas poczucia misji, czyli postawy zakładającej, że lesbijki, czy homoseksualiści są niezbędnym, nieodzownym, koniecznym elementem naszego społeczeństwa. Powinniśmy zatem z autentyczną, szczerą miłością i zachwytem stawać się ich sprzymierzeńcami, obrońcami i poplecznikami.
Tytuł: Odp: Lobby i propaganda homoseksualna
Wiadomość wysłana przez: Twisterro w Maj 22, 2009, 14:42:21 pm
Cóż, jeżeli to ma być szkolenie - czyli z założenia dotyczyć nauczycieli, to nie widzę problemu. Większość nauczycieli nie ma obecnie pojęcia co począć z zagadnieniami natury seksualnej, a problemy wynikające z odmiennej seksualności to kompletne tabu.

Nauczyciel pójdzie, poczyta, pogada i wyrobi sobie własną opinię. Przecież nikt im elektrowstrząsami nie nakaże niczego. :)
Nie uważam, żeby "indoktrynacja" była dobrym określeniem na takie szkolenia.
Tytuł: Odp: Lobby i propaganda homoseksualna
Wiadomość wysłana przez: A.OKS w Maj 22, 2009, 16:09:18 pm
Pod warunkiem, że samo szkolenie będzie objektywne, a jeśli zorganizuje je Kampania Przeciw Homofobii to na pewno nie będzie.
Zresztą co ma szkoła/nauczyciel do orientacji seksualnej swoich uczniów? Akurat strefa seksualnosci po za lekcjami biologii w szkole nie musi być poruszana.
Tytuł: Odp: Lobby i propaganda homoseksualna
Wiadomość wysłana przez: Twisterro w Maj 22, 2009, 20:41:23 pm
Na nauczycieli zwala się odpowiedzialność często za wychowywanie dzieci, nie raz uczeń szuka wsparcia u swojego chociażby wychowawcy. Tematy nie muszą być poruszane na zajęciach, ale nauczyciel na wypadek problemów powinien wiedzieć co robić/mówić. :)

Zresztą, wszystko zależy od tego co jest w programie tych szkoleń. Musiałbym spojrzeć, by wyrobić sobie zdanie.
Tytuł: Odp: Lobby i propaganda homoseksualna
Wiadomość wysłana przez: Tech w Maj 26, 2009, 11:12:20 am
To jest tylko  zasłona dla finansowania ideologów z KPH, gdzie działa Biedroń. Oni nie są bezstronną organizacją, tylko ideologami zaangażowanymi po w jedną wizję człowieka. Do tego będą wpływać na nic nie podejrzewających nauczycieli.
Szkoła miała być wolna od ideologii, ale widać postkomunistyczne kadry z ministerstwa (znam osobiście urzędników MEN pamiętających PRL), które teraz doszły do głosu nie mogą obyć się bez indoktrynacji w szkołach.
Tytuł: Odp: Lobby i propaganda homoseksualna
Wiadomość wysłana przez: Lucas207 w Październik 02, 2009, 18:22:19 pm
I po co obalono ten komunizm? Żeby po latach zastąpić go jeszcze bardziej bzdurną ideologią czy żeby ludzie dawnego systemu mogli od nowa kręcić kariery?
Czy po to wywalczyliśmy wolność słowa, aby teraz odrzucić ją dla jakiejś poprawności politycznej?
I to wszystko za pieniądze podatników.
Tytuł: Odp: Lobby i propaganda homoseksualna
Wiadomość wysłana przez: barteq_g w Październik 02, 2009, 19:34:20 pm
Dobrze, że do szkoły chodziłem jeszcze w miarę normlanych czasach. Gdyby nauczyciel na lekcji zaczął mi mówić, że homoseksualizm jest ok to bym opuścił zajęcia.
Tytuł: Odp: Lobby i propaganda homoseksualna
Wiadomość wysłana przez: smiechu w Październik 02, 2009, 23:10:23 pm
a za moich czasow to by takiego nauczyciela wyrzucono ze szkoly! o :)
Tytuł: Odp: Lobby i propaganda homoseksualna
Wiadomość wysłana przez: Twisterro w Październik 03, 2009, 10:00:56 am
Nie martwicie się - teraz też. :) Rodzice by się żalić by zaczęli i dyrektor pod presją by go albo do porządku przywołał, albo by go zwolnił. Tym bardziej, że nauczycieli to ci u nas dostatek.
Tytuł: Odp: Lobby i propaganda homoseksualna
Wiadomość wysłana przez: Lucas207 w Październik 04, 2009, 22:08:33 pm
Faktycznie, mój Dyrektor w szczególności!
Tytuł: Odp: Lobby i propaganda homoseksualna
Wiadomość wysłana przez: MarcinS w Październik 08, 2009, 18:54:32 pm
Komu to robi różnicę , czy ktoś jest homo , czy heteroseksualny . Osobiście nie mam nic przeciwko gejom , jeśli mają inną orientację niż większość ludzi należy to uszanować , w końcu żyjemy w wolnym , demokratycznym kraju . Jeśli chodzi o mnie to nigdy bym jednak nie został gejem ;) .
Tytuł: Odp: Lobby i propaganda homoseksualna
Wiadomość wysłana przez: Twisterro w Październik 08, 2009, 19:10:57 pm
Marcin, z całym szacunkiem, ale gejem się nie zostaje. ;)
Ktoś się taki urodził, kobiety go nie pociągają. Nie może tego zmienić. ;)
Tytuł: Odp: Lobby i propaganda homoseksualna
Wiadomość wysłana przez: Lucas207 w Październik 10, 2009, 23:35:31 pm
Marcin, z całym szacunkiem, ale gejem się nie zostaje. ;)


Czy ja wiem?
jak rozkręcą propagandę...
Ostatnio jeden Ksiądz mówił mi że jeden z jego podopiecznych na religii w zerówce włożył kredkę swojego kolegi do majtek, biegał i krzyczał że jest gejem  :D


A faceci tak :(


Ktoś się taki urodził, kobiety go nie pociągają.

Wybacz Twisterro,  nie pisz o nich w ten sposób, bo mi się żal ich robi.

Nie może tego zmienić. ;)

Podobno jeden doktorek w Stanach paru "wyleczył".
Tytuł: Odp: Lobby i propaganda homoseksualna
Wiadomość wysłana przez: Twisterro w Październik 10, 2009, 23:54:43 pm
Cytuj
Czy ja wiem?
jak rozkręcą propagandę..
Jaką propagandę? "Zostań gejem, bądź dżezi"? Nie da się zarazić homoseksualizmem, to nie grypa. Można ew. za pomocą tych dzikich marszów sprawić, że osoby, które są "homo" się przestaną z tym kryć (wcześniej były również, ale czaiły się ze swoimi skłonnościami).

Cytuj
Ostatnio jeden Ksiądz mówił mi że jeden z jego podopiecznych na religii w zerówce włożył kredkę swojego kolegi do majtek, biegał i krzyczał że jest gejem
W szkole dzieci robią wiele różnych głupich rzeczy. Pamiętam chłopaka, który lubił na wuefie biegać i opuszczać ludziom spodenki. I nie przypominam sobie, by wtedy istniała jakaś "propaganda".

Nie wiem, z czego Ci się żal robi. Ktoś woli chłopców, taki się urodził, tak robi i wcale nie musi tego żałować. Jego sprawa, nie nasza sprawa, z kim śpi dorosła osoba.

Cytuj
Podobno jeden doktorek w Stanach paru "wyleczył".
Taa, kojarzę. O ile się nie mylę, sztuczkami psychologicznymi paru biseksualistów przekonał do wyboru jednej strony barykady. ;)

Takie "leczenie" zabiło jednego z najsłynniejszych matematyków brytyjskich - Turinga. Jak przyznał się do "skłonności" to zaszczuli go i wykończyli elektrowstrząsami.
Tytuł: Odp: Lobby i propaganda homoseksualna
Wiadomość wysłana przez: Tech w Luty 20, 2010, 12:49:31 pm
Jaką propagandę? "Zostań gejem, bądź dżezi"? Nie da się zarazić homoseksualizmem, to nie grypa.

Jednak propaganda, środowisko w którym się wychowuje ma wpływ na młodych ludzi, którzy dopiero później orientują się, że zostali wpuszczeni na ścieżkę, która uniemożliwia szczęście na dłuższą metę. Przykład z UK, gdzie homoseksualista zobaczył miłość ojcowską i zorientował się, że dotychczasowe życie nie daje mu szczęścia.

Cytuj
Tydzień temu przestał być gejem (http://wiadomosci.wp.pl/kat,1515,title,Tydzien-temu-przestal-byc-gejem,wid,11878123,wiadomosc.html)

20 lat temu zrobił wielki "coming out" ogłaszając, że jest homoseksualistą. Od tygodnia pilot helikoptera Patrick Muirhead gejem już nie jest. Jak to się stało - pisze "The Times".

Życie 41-letniego geja zmieniło się diametralnie kilka dni temu, podczas wizyty u fryzjera. - Czekałem w salonie na swoją kolej. W pewnym momencie wszedł młody ojciec ze swoim synkiem. Mężczyzna usiadł i dumnie posadził na kolanach syna, który miał zostać poddany pierwszemu w swoim życiu strzyżeniu. Ojciec czule rozmawiał z dzieckiem, co jakiś czas całował je w głowę. Nie mogłem oderwać od nich oczu, poczułem ukłucie zazdrości na widok chłopca obejmującego swoimi małymi rączkami potężną dłoń ojca - opowiada Patrick Muirhead. - Myślę, że wtedy moje życie się zmieniło i zrozumiałem, że dłużej nie mogę być gejem - dodaje.

Jak mówi 41-latek, od fryzjera wyszedł z postanowieniem zmiany swojego życia i założenia rodziny. - Oczywiście geje w dzisiejszych czasach też mają dzieci. Niektórzy je adoptują, inni za pomocą krętych ścieżek i bardzo kosztownych zabiegów z udziałem próbówki zostają biologicznymi ojcami. Ale to jednak działanie wbrew naturze. To nie dla mnie - zaznacza Muithead.

Mężczyzna uczynił już pierwszy krok w staraniach o zostanie tatą. - W lokalnym pubie nawiązałem flirt. Często o niej myślę, szukam pretekstu żeby zadzwonić, zastanawiam się czy mnie lubi. Przyznaję, że czuję się dość dziwnie - mówi Patrick.

Radykalna zmiana nastawienia do życia i preferencji seksualnych będzie z pewnością wielkim zaskoczeniem dla najbliższego otoczenia byłego homoseksualisty. - Szok przeżyje mój były partner, z którym byłem związany przez 10 lat - mówi Muithead. Ale zaskoczeni będą także znajomi geje oraz koledzy z byłej i obecnej pracy. No i rodzina, która przez 20 lat wierzyła, że jednak tak się stanie. Zmiana preferencji największym szokiem jest jednak dla mnie - przyznaje mężczyzna.

- Moja seksualność uformowała się na podwórku i w studenckim akademiku. Panujący tam model dojrzewania nie był zgodny ze schematami, a wzmocniło go ekstrawaganckie gejowskie środowisko społeczne, w którym się obracałem. W BBC, gdzie pracowałem przez 7 lat homoseksualizm był niemal obowiązkowy - opowiada Patrick.

- Nigdy nie byłem przekonany w 100% co do mojej seksualności. To prawda, że nigdy nie lubiłem piłki nożnej i wielu rzeczy, które lubią faceci, miałem mało męski głos ale jednocześnie poruszałem się po męsku, zachowywałem się niepoprawnie jak facet i Barbrą Streisand nigdy nie byłem - przyznaje mężczyzna.

Przyznaje, że spodziewa się wrogości ze strony środowiska homoseksualistów. - Niektórzy uznają moją przemianę za swoistą herezję - mówi Miutheat.

Dodaje, że w przyszłości chciałby być dobrym mężem i ojcem. - Moim celem jest zobaczyć kiedyś uśmiech na twarzy mojego dziecka - podsumowuje.
 

O problemach psychicznych adoptowanych dzieci przez homoseksualistów.

Cytuj
Dzieci adoptowane przez homoseksualistów narażone na zaburzenia psychiczne (http://www.aspektpolski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=2939&Itemid=1)
Z badań naukowych wynika, że dzieci adoptowane przez homoseksualistów są bardziej narażone na schorzenia psychiczne niż te, których rodzicami zastępczymi są heteroseksualiści.

   Do takich wniosków na podstawie przeprowadzonych badań doszli naukowcy związani z Meksykańskim Instytutem badań nad Orientacją Seksualną. Prof. George A. Rekers z Uniwersytetu Południowej Karoliny twierdzi, że chłopcy i dziewczęta adoptowane przez pary homoseksualne wykazują wyższy poziom stresu niż ten, którego przyczyną jest ich odrzucenie przez biologicznych rodziców.

    Powodem tego stresu jest lęk i wstyd, że ich nowi rodzice są homoseksualistami. Ponadto związki homoseksualne trwają statystycznie krócej, niż małżeństwa, co naraża dziecko na częstą zmianę domu zastępczego. Wszystkie te czynniki grożą zaburzeniami psychicznymi i rosnącymi trudnościami z przystosowaniem.

    Sympozjum odbyło się po umożliwieniu homoseksualistom adopcji przez Zgromadzenie Ustawodawcze Mexico City. Wyniki badań prof. Rekersa były jednym z ważniejszych argumentów w debacie, gdy amerykański stan Floryda zakazał adopcji dzieci przez pary jednopłciowe.

I jak będziemy wystawieni na propagandę homoseksualną w homo-serialach dzięki Tomaszowi Raczkowi dyrektorowi z TVN, co ma wg nich zapoczątkować rewolucję obyczajową w Polsce.

Cytuj
ITI i TVN w desperacji chwytają się homo-seriali (http://fronda.pl/news/czytaj/platforma_n_w_desperacji_chwyta_sie_homo_seriali)
Aż pięć sezonów amerykańskiego serialu o homoseksualistach "Queer as Folk" zakupiła Platforma n. - W każdym kraju, w którym rozpoczęto jego emisję dokonała się aksamitna rewolucja obyczajowa, polegająca na zracjonalizowaniu postaw społecznych wobec gejów i lesbijek. Podobna kuracja jest pilnie potrzebna Polakom - twierdzi dyrektor kanału NFilmHD Tomasz Raczek.
Tytuł: Odp: Lobby i propaganda homoseksualna
Wiadomość wysłana przez: barteq_g w Luty 20, 2010, 13:34:30 pm
Cytuj
ITI i TVN w desperacji chwytają się homo-seriali
Aż pięć sezonów amerykańskiego serialu o homoseksualistach "Queer as Folk" zakupiła Platforma n. - W każdym kraju, w którym rozpoczęto jego emisję dokonała się aksamitna rewolucja obyczajowa, polegająca na zracjonalizowaniu postaw społecznych wobec gejów i lesbijek. Podobna kuracja jest pilnie potrzebna Polakom - twierdzi dyrektor kanału NFilmHD Tomasz Raczek.

Mam nadzieję, że ktoś sprzeciwi się puszczaniu tego ścierwa w Polsce.
Tytuł: Odp: Lobby i propaganda homoseksualna
Wiadomość wysłana przez: Martino1989 w Luty 20, 2010, 15:15:50 pm
I słowa te wypowiada Tomasz Raczek naczelny gej RP. Żenada mam nadzieje że to nie przejdzie nigdy w naszym kraju. Nasuwa się tu zdanie Pederaści Lesby Geje cała Polska z Was się śmieje!!!!!
Tytuł: Odp: Lobby i propaganda homoseksualna
Wiadomość wysłana przez: smiechu w Luty 20, 2010, 17:00:10 pm
tvn pusci co chce...nikt im tego nie zabroni...na nasze nieszczesnie...zreszta nieogladam tvn :D
Tytuł: Odp: Lobby i propaganda homoseksualna
Wiadomość wysłana przez: Martino1989 w Luty 20, 2010, 17:16:14 pm
To jest na dwóch śmiechu ja również nie oglądam tego ścier...
Tytuł: Odp: Lobby i propaganda homoseksualna
Wiadomość wysłana przez: barteq_g w Luty 20, 2010, 17:18:23 pm
Ja też nie oglądam TVN-u ale niestety dużo ludzi to robi.
Tytuł: Odp: Lobby i propaganda homoseksualna
Wiadomość wysłana przez: Twisterro w Luty 22, 2010, 15:11:01 pm
Ja nie oglądam zwykle telewizji, ale jak mam okazję i ochotę to nie waham się włączyć nawet tego diabolicznego TVN'u. Jaka jest moja tajemnica? Korzystam z danej mi przez naturę zdolności wyboru - w tym przypadku wyboru programu.
Jak leci transmisja mszy papieskiej, to przełączam kanał, bo jestem agnostykiem i mnie to nie ciekawi.
Jak leci mecz, to przełączam, bo nie lubię oglądać większości sportu.
Jak leci serial o gejach, to przełączam kanał, bo mnie to nie interesuje, jako że jestem hetero.

Techu, co do ziomka, który odkrył, że jednak chce normalnej rodziny - to chwała mu. Ale niestety częściej zdarza się, że facet po x latach nagle porzuca rodzinę na rzecz swoich dziwnych skłonności. Moim zdaniem lepiej, by jej nigdy nie zakładał - na pewno wyjdzie to na korzyść żony i dzieci, które będą miały szansę urodzić się normalnemu ojcu...

A adopcje przez homoseksualistów to zawsze uważałem za krzywdzenie dzieci. Dziecko potrzebuje, co wynika z prostej konstrukcji mózgu dziecka, ojca i matki - kobiety i mężczyzny. Nie da się tego zastąpić przez dwóch tatusiów, czy dwie mamusie.
Inna sprawa, że tak samo dla dziecka jest złym, jak ojciec (względnie matka) przez pracę nie mają na niego czasu...
Tytuł: Odp: Lobby i propaganda homoseksualna
Wiadomość wysłana przez: Tech w Czerwiec 10, 2010, 10:11:08 am
Techu, co do ziomka, który odkrył, że jednak chce normalnej rodziny - to chwała mu. Ale niestety częściej zdarza się, że facet po x latach nagle porzuca rodzinę na rzecz swoich dziwnych skłonności. Moim zdaniem lepiej, by jej nigdy nie zakładał - na pewno wyjdzie to na korzyść żony i dzieci, które będą miały szansę urodzić się normalnemu ojcu...

A adopcje przez homoseksualistów to zawsze uważałem za krzywdzenie dzieci. Dziecko potrzebuje, co wynika z prostej konstrukcji mózgu dziecka, ojca i matki - kobiety i mężczyzny. Nie da się tego zastąpić przez dwóch tatusiów, czy dwie mamusie.
Inna sprawa, że tak samo dla dziecka jest złym, jak ojciec (względnie matka) przez pracę nie mają na niego czasu...

Zgadzam się, lepiej żeby nie zakładali rodzin, choć nie mam wiarygodnych statystyk, że częściej niedojrzali ojcowie opuszczają swoje dzieci i rodziny dla swych skłonności, niż zagubieni ludzie porzucają aktywny homoseksualizm dla związków mężczyzny i kobiety.

Obecnie z naszych pieniędzy ma być finansowana wystawa homoseksualna w Muzeum Narodowym - nowego dyrektora Stanisław Pięta, Wyborcza i jej wydanie Wyborczej dla ubogich Metro pieją z zachwytu (http://fronda.pl/news/czytaj/homowystawa_w_muzeum_narodowym).
Z coraz częstszymi takimi przypadkami, podpisałem się pod poniższym listem i zachęcam innych, którzy uważają, że sprawy orientacji seksualnej i seksu są sprawami indywidualnymi i nie powinny być manifestowane na ulicy.

Cytuj
Podpisz się pod apelem "Cała Polska chroni dzieci" (http://www.mamaitata.org.pl/index.php?option=com_petitions&view=petition&id=36:petycja-1)

List otwarty ? "Cała Polska chroni dzieci"

 
W lipcu 2010 roku w Warszawie odbędzie się wielka, międzynarodowa manifestacja aktywistów mniejszości seksualnych ? Europejska Parada Gejów i Lesbijek EUROPRIDE ? mająca m.in. na celu propagowanie legalizacji związków osób tej samej płci. Doświadczenia krajów Europy zachodniej pokazują, że jest to pierwszy etap na drodze do adopcji dzieci przez pary homoseksualne.
 

W życiu większości z nas ? bez względu na światopogląd ? najważniejsza jest rodzina i dobro dzieci. To im staramy się przekazać to, co najcenniejsze. Dlatego niepokój i sprzeciw budzi wszystko, co może mieć negatywny wpływ na ich psychikę i wychowanie.
 

Akceptujemy prawo dorosłego człowieka do wyboru swojej życiowej drogi. Uważamy jednak, że nie składa się na nie niczym nie ograniczone prawo do posiadania i wychowywania dzieci. Granicą jest w tym wypadku dobro dziecka i prawo do wychowania w rodzinie naturalnej czy adopcyjnej, ale zawsze tworzonej przez mamę i tatę.
 

Osobisty przykład życia matki i ojca jest fundamentem kształtującym w dzieciach świat wartości, wrażliwość społeczną oraz obraz kobiety i mężczyzny. Przyznanie parom homoseksualnym przywileju wychowywania dzieci uzasadnionego wyłącznie chęcią jego posiadania odbywa się zawsze kosztem prawa dzieci do wychowania w rodzinie i uprzedmiotawia je. Nie chcemy takich zmian.


W Polsce podpisanie niniejszego listu nie jest jeszcze zabronione. Są jednak kraje, gdzie głoszenie podobnych poglądów mogłoby być już zakazane. Istniejące tam prawo ogranicza wolność słowa czyniąc praktycznie niedopuszczalną krytykę zachowań homoseksualnych.
 

Dzisiaj aktywiści środowisk homoseksualnych zmierzają do wprowadzenia zmian prawnych, które będą miały opłakane skutki dla wolności słowa, przekonań i sumienia. Nie prowadźmy tego niebezpiecznego społecznie eksperymentu w Polsce, w której ? jak pokazują badania ? zdecydowana większość obywateli takich zmian sobie nie życzy.
 

Apelujemy do polskich władz: Prezydenta, Premiera, każdego z posłów i senatorów, o dołożenie wszelkich starań, aby podobny eksperyment społeczny nie miał w Polsce miejsca. Jest to apel do wszystkich osób dobrej woli sprawujących władze w naszym kraju, bez względu na ich przynależność partyjną. Wasze milczenie i bezczynność w tej sprawie oznacza przyzwolenie na legalizację "małżeństw" homoseksualnych oraz adopcje dzieci przez pary homoseksualne.

Apelujemy też do wszystkich firm i organizacji o niewspieranie finansowo organizacji i osób, których działania zmierzają do promowania takich nieakceptowanych społecznie postulatów.

Zwracamy się z prośbą do Was, wszystkich polskich obywateli, niezależnie od światopoglądu czy sympatii politycznych, o podpisanie naszego listu na www.mamaitata.org.pl (http://www.mamaitata.org.pl).

Cała Polska chroni dzieci !

 

   1. Mirosław Baka aktor
   2. Bolesław Błaszczyk muzyk
   3. Izabela Dzieduszycka
   4. dr Barbara Fedyszak-Radziejowska socjolog
   5. Przemysław Gintrowski muzyk
   6. Janusz ?Yanina? Iwański muzyk
   7. Marek Jackowski muzyk
   8. Katarzyna Jamróz aktorka
   9. prof. dr hab. Andrzej Kisielewicz matematyk
  10. prof. UW dr hab. Aleksandra Korwin-Szymanowska psycholog, kryminolog
  11. Ireneusz Krosny aktor
  12. Paweł Kukiz muzyk
  13. em. prof. PB dr hab. Stanisław Kulaszewicz fizyk
  14. prof. dr hab. inż. Wojciech Tadeusz Łużny fizyk
  15. prof. dr hab. Cezary Mik prawnik
  16. prof. dr hab. Lech Morawski prawnik
  17. Adam Nowak wokalista zespołu Raz, Dwa, Trzy
  18. prof. UW dr hab. Krystyna Ostrowska psycholog, kryminolog
  19. prof. dr hab. Barbara Otwinowska historyk literatury
  20. dr Wanda Półtawska psychiatra
  21. Józef Skrzek muzyk
  22. prof. dr hab. Jan Sobczyk fizyk
  23. prof. UAM dr hab. Halina Sowińska pedagog
  24. prof. UKSW dr hab. Zbigniew Stawrowski filozof
  25. prof. dr hab. Teodor Szymanowski kryminolog
  26. prof. UW dr hab. Michał Szymański astronom
  27. Julita Świerszcz-Wieczyńska producent filmowy
  28. dr hab. Łukasz Trzciński filozof, antropolog
  29. prof. Ign. dr hab. Andrzej Waśko literaturoznawca
  30. Rafał Wieczyński reżyser
  31. prof. dr hab. Andrzej Zoll prawnik
Tytuł: Odp: Lobby i propaganda homoseksualna
Wiadomość wysłana przez: barteq_g w Czerwiec 10, 2010, 15:36:30 pm
Wysłać wszystkich gejów na jakąś niezamieszkaną wyspę żeby się przekonali, że jak coś nie jest normalne to natura skazuje to na wymarcie.
Tytuł: Odp: Lobby i propaganda homoseksualna
Wiadomość wysłana przez: Twisterro w Czerwiec 10, 2010, 17:08:24 pm
Barteq, choćbyś ich wysłał, to odrosną w kolejnym pokoleniu. Bo to już tak jest, że kilka procent każdego społeczeństwa to homoseksualiści. Na przykład w niektórych krajach od dawna są dozwolone ich związki, więc powinni wymrzeć - a cały czas się "respawnują". ;)
Tytuł: Odp: Lobby i propaganda homoseksualna
Wiadomość wysłana przez: barteq_g w Czerwiec 10, 2010, 17:12:21 pm
A czy ja napisałem coś o homoseksualistach Tomku?;)
Tytuł: Odp: Lobby i propaganda homoseksualna
Wiadomość wysłana przez: Twisterro w Czerwiec 10, 2010, 17:31:55 pm
Ach, "taka" definicja. ;)
No cóż, śmiem twierdzić, że prędzej czy później - to zależy od tak zwanej otwartości społeczeństwa - by to się odrodziło. No, chyba że mówisz o jakiejś morderczej dyktaturze, gdzie pozbycie się kilku ekshibicjonistów moralnych jest nie warte reszty wad. ;)
Tytuł: Odp: Lobby i propaganda homoseksualna
Wiadomość wysłana przez: Tech w Czerwiec 25, 2010, 19:43:37 pm
Homoseksualiści wymusili w UK, że są grupą uprzywilejowaną od reszty obywateli i mogą sięgać po świadczenia wcześniejszej emerytury przyznawane kobietom ze względu na to, że one rodzą dzieci i są tym bardziej obciążone od mężczyzn.

Mała, sprawdzona sztuczka, aby wymusić wcześniejszą emeryturę przez homoseksualistę w UK :

Cytuj
Transseksualista otrzymał jako kobieta wcześniejszą emeryturę (http://www.rp.pl/artykul/499011.html)

Zmienił płeć, dostał wcześniej emeryturę
Transseksualista, który zmienił płeć z męskiej na żeńską, wygrał sądową batalię o przyznanie mu emerytury od 60. roku życia

Pod koniec lat 90. ubiegłego wieku nic nie wskazywało na to, że księgowy Christopher Timbrell, żonaty mężczyzna i ojciec dwójki dzieci, zostanie wkrótce kobietą. Znajomi przeżyli szok, gdy usłyszeli, że dobiegający sześćdziesiątki Chris postanowił zmienić płeć. W 2000 r. w wieku 59 lat Christopher przeszedł operację i stał się Christine. Niedługo potem świeżo upieczona kobieta oznajmiła, że przechodzi na emeryturę, i zwróciła się w tej sprawie do Departamentu Pracy i Emerytur.

Departament odpowiedział jednak, że państwowa emerytura jej się nie należy. Wskazał, iż Christine nadal żyje ze swoją żoną Joy, z którą się nie rozwiodła. Według brytyjskiego prawa żonaty transseksualista jest uznawany za kobietę od momentu, kiedy weźmie rozwód. Christine została więc poinformowana, że będzie traktowana przez administrację państwową nadal jako mężczyzna, w związku z czym o emeryturę może się ubiegać po ukończeniu 65. roku życia.

Christine zaskarżyła departament do sądu, argumentując, że naruszono jej ?prawo do życia w rodzinie?. Batalia ciągnęła się przez całą dekadę. Christine i Joy nie chciały słyszeć o rozwodzie, który pozwoliłby szybko załatwić problem. ? Departament Pracy i Emerytur twierdzi, że właściwym rozwiązaniem dla nas byłby rozwód i zawarcie związku partnerskiego, ale my odpowiadamy: to nie jest to samo. Nie jesteśmy homoseksualne i byłoby hipokryzją udawanie lesbijek ? mówiła Timbrell.

Ostateczne rozstrzygnięcie przyniósł środowy werdykt sądu apelacyjnego, który uznał, że kobieta stała się ofiarą dyskryminacji. Christine Timbrell otrzyma zaległą emeryturę za ostatnie dziesięć lat. Sędziowie podkreślili, że transseksualista może być uznawany w systemie prawa małżeńskiego za mężczyznę i jednocześnie być traktowany przez system emerytalny jako kobieta.

W Polsce, grupa organizująca publiczne obchodzenie się ze swoją seksualnością inaczej już nie umie zaistnieć, jak prowokować używając cytatów z katolickiego papieża. Żenada.

Cytuj
"Nie lękajcie się" - parada gejów pod hasłem Jana Pawła II (http://wiadomosci.wp.pl/kat,1347,title,Nie-lekajcie-sie---parada-gejow-pod-haslem-Jana-Pawla-II,wid,12410775,wiadomosc_prasa.html)

Już w lipcu przez Warszawę przejdzie Europride - Europejska Parada Równości. Stołeczni radni z prawicy są oburzeni. "Prowokacją" nazywają hasło kampanii: nie lękajcie się. Sami organizatorzy parady tłumaczą, że nie chcą obrażać Kościoła - pisze "Rzeczpospolita".

"Nie lękajcie się" to słowa papieża Jana Pawła II, które skierował do wiernych zaraz po swoim wyborze na biskupa Rzymu. Przez cały okres pontyfikatu słowa te często pojawiały się w jego nauczaniu. Marek Makuch, szef klubu Prawa i Sprawiedliwości w Radzie Warszawy komentuje takie kontrowersyjne wykorzystanie tych słów krótko:
to środowisko chce specjalnie prowokować, a nie pokojowo manifestować.

Przewodnicząca całej Rady z PO Ewa Malinowska-Grupińska też nazywa hasło prowokacją, ale "intelektualnie dopuszczalną". Tłumaczy, że homoseksualiści rzeczywiście mogą się bać w wielu sytuacjach.

Najdalej idzie prezes Narodowego Odrodzenia Polski Adam Gmurczyk. Jego organizacja planuje złożenie wniosku do prokuratury. Gmurczyk powołuje się na przepisy prawa, które stwierdzają, że jeśli zbiorowisko stanowi zagrożenie medyczne z powodu choroby uczestników, to trzeba takich ludzi specjalnie oznaczyć. - A wiadomo, że wśród homoseksualistów są zarażeni wirusem HIV - konkluduje.
Tytuł: Odp: Lobby i propaganda homoseksualna
Wiadomość wysłana przez: barteq_g w Czerwiec 25, 2010, 20:21:38 pm
W oczach Boga to co robią jest obrzydliwością a oni cytują słowa papieża. Skończy się to tak, że jakaś grupa nacjonalistów obije im twarze. Dla gejów będzie to kolejny argument w sprawie przyznania im specjalnych przywilejów w naszym kraju. Świat zgłupiał.
Tytuł: Odp: Lobby i propaganda homoseksualna
Wiadomość wysłana przez: Tech w Czerwiec 25, 2010, 20:59:54 pm
Świat zgłupiał.
Nie cały, bądź sprawiedliwy, tylko tam gdzie jest zgoda na niszczenie rodziny i wyjęcie seksualności ze sfery prywatnej.
Czyli tzw. cywilizacja zachodnia (zwana przez niektórych cywilizacją białego człowieka), za to bardzo prężnie rozwija się Azja (- Japonia, bo tam też medialnie narzucono anty-rozwojowe wzorce) pod względem demograficznym, a gospodarczym jeszcze lepiej.
Niezła presja jest wywierana na Polskę, nie?
Co głupsi jej ulegają myśląc o krótkim horyzoncie czasu.
Tytuł: Odp: Lobby i propaganda homoseksualna
Wiadomość wysłana przez: Twisterro w Czerwiec 26, 2010, 02:55:57 am
Cytuj
Homoseksualiści wymusili
Gdzie wymusili? Artykuł jest o raczej unikalnym przypadku transseksualisty(-tki? :D), a nie ogóle homoseksualistów...

Poza tym, skąd wziąłeś pomysł, by to była sztuczka? Nie wyobrażam sobie, by jakikolwiek gej miał sobie dorobić piersi, by wyłudzić wcześniejszą emeryturę. Widzę to, tak jakbyś Ty sobie ciachnął palec, by chcieć wyłudzić rentę... ;)
Tytuł: Odp: Lobby i propaganda homoseksualna
Wiadomość wysłana przez: Tech w Czerwiec 27, 2010, 02:30:17 am
Gdzie wymusili? Artykuł jest o raczej unikalnym przypadku transseksualisty(-tki? :D), a nie ogóle homoseksualistów...

Poza tym, skąd wziąłeś pomysł, by to była sztuczka? Nie wyobrażam sobie, by jakikolwiek gej miał sobie dorobić piersi, by wyłudzić wcześniejszą emeryturę. Widzę to, tak jakbyś Ty sobie ciachnął palec, by chcieć wyłudzić rentę... ;)

Wymusili - w Anglii jest prawo precedensowe, co otwiera drogę dla następnych przypadków, które wystarczy, że powołają się na tamto orzeczenie sądu. ja wyobrażam sobie "przedsiębiorczość" ludzi, ale jak ja sobie ciachnę palec, to mi nikt nie przyzna renty, bo nie w pracy itd. ;)
Tytuł: Odp: Lobby i propaganda homoseksualna
Wiadomość wysłana przez: Twisterro w Czerwiec 27, 2010, 11:18:45 am
Prawo precedensowe, co oznacza, że kolejny/na transseksualista/tka będzie miał łatwiej przy emeryturze. Co działa w drugą stronę, czyli (pomijając gramatyczną osobę :P) osoba zmieniająca płeć na męską, będzie orać do 65 roku życia. ;)

Poza tym, te prawo "otwiera drogę" tylko do przypadków zmiany płci, a nie homoseksualizmu w ogóle.
Tytuł: Odp: Lobby i propaganda homoseksualna
Wiadomość wysłana przez: zagor w Czerwiec 29, 2010, 16:12:58 pm
W dzisiejszym "Metrze" jest informacja, że za trzy tygodnie w Warszawie odbędzie się wielka parada homoseksualistów na którą ponoć mają przyjechać tysiące gejów i lesbijek z całej Europy. Jednym z haseł parady mają być słowa Jana Pawła II : "Nie lękajcie się". Organizacje katolickie uważają to za prowokację i zapowiadają protest.
Tytuł: Odp: Lobby i propaganda homoseksualna
Wiadomość wysłana przez: barteq_g w Czerwiec 29, 2010, 16:58:27 pm
Tech pisał o tym kilka postów wyżej. Wyraź swoje zdanie bo inaczej ktoś usunie Twój wpis.:)
Tytuł: Odp: Lobby i propaganda homoseksualna
Wiadomość wysłana przez: zagor w Czerwiec 29, 2010, 18:56:30 pm
Moje zdanie-jestem przeciw tego typu paradom.
Obawiam się niestety, że musimy się przygotować na ostrą nagonkę przeciw Polsce która zostanie przeprowadzona w Europie Zach. Nie wolno dopuścić by Polacy dali sobie wmówić, że są zacofani i niedzisiejsi i aby się "ucywilizować" muszą przyjąć standardy UE.

Czytałem niedawno, że w Hiszpanii lobby gejowskie wymusiło by w dokumentach dziecka nie było rubryk "imię ojca" "imię matki" lecz "rodzic A" i "rodzic B". Określenia "ojciec i matka" miały dyskryminować gejów wychowujących dzieci.
Tytuł: Odp: Lobby i propaganda homoseksualna
Wiadomość wysłana przez: barteq_g w Czerwiec 29, 2010, 19:28:05 pm
Czytałem niedawno, że w Hiszpanii lobby gejowskie wymusiło by w dokumentach dziecka nie było rubryk "imię ojca" "imię matki" lecz "rodzic A" i "rodzic B". Określenia "ojciec i matka" miały dyskryminować gejów wychowujących dzieci.
Za 10 lat będzie jeszcze rodzic C i D bo nigdy nie wiadomo czy czworokąty nie powalcza o swoje "prawa".
Tytuł: Odp: Lobby i propaganda homoseksualna
Wiadomość wysłana przez: Tech w Czerwiec 26, 2011, 20:49:05 pm
Lewicująca PO zapowiada ustawę o związkach partnerskich pierwszy krok do przyznania wsparcia państwowego dla związków pederastów i przyznania im praw adopcyjnych.

Premier Tusk i Schetyna zapowiadają wsparcie dla antyrodzinnych ruchów przed wyborami, a jak się nie uda to na pewno po nich.

http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/380094,Kwestia-zwiazkow-partnerskich-nie-bardzo-rozumiem-co-lewica-chce (http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/380094,Kwestia-zwiazkow-partnerskich-nie-bardzo-rozumiem-co-lewica-chce)

Cytuj
W czwartek, premier wyraził gotowość do dyskusji w sprawie związków partnerskich. Jednak - jego zdaniem - stosowną ustawę należałoby uchwalić już w nowej kadencji Sejmu. Jak argumentował, rozpoczęcie procedowania już teraz sprawiłoby, że posłowie nie zdążyliby jej przyjąć przed wyborami. Dlatego premier postulował porozumienie między głównymi ugrupowaniami w tej kadencji Sejmu i prace nad ustawą na samym początku następnej.
Tytuł: Odp: Lobby i propaganda homoseksualna
Wiadomość wysłana przez: Tech w Styczeń 30, 2013, 11:57:29 am
Od zeszłego piątku do dziś nie było ani jednego wydania neomarksistowskiej Wyborczej, aby nie roztrząsać sprawy, że nieformalne związki homoseksualne mają być formalne. Oczywiście w komunistycznym stylu nie biorą pod uwagę woli Polaków, którzy są przeciwni dodatkowej regulacji, ale aktyw wie lepiej i siłą socjotechniki i propagandy będą narzucać swoją chorą wolę.

Cytuj
W sondażu Grupy IQS dla "Newsweeka" z lipca 2012 r. poparcie dla ustawy o związkach partnerskich, które mogliby zawierać również homoseksualiści, zadeklarowało 30 proc. badanych; 54 proc. było przeciwko, a 14 proc. nie miało zdania.

Wszystko zmierza w kierunku dyktatury gender na wzór komunistycznej. Już teraz proponuje się w Amsterdamie, przez burmistrza afiszującego się swym homoseksualizmem, wyrzucanie całych rodzin z własnościowych mieszkań, bez wyroku sądowego, tylko dlatego że jest nieudowodnione podejrzenie  złego odnoszenia się np. któregoś z dzieci do sąsiadów homoseksualistów.

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/fakt-nie-lubisz-gejow-trafisz-do-getta,1,5398571,wiadomosc.html

I żródła anglojęzyczne: http://www.guardian.co.uk/world/shortcuts/2012/dec/04/liberal-amsterdam-plans-scum-villages
http://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/europe/netherlands/9719247/Amsterdam-to-create-scum-villages.html
Tytuł: Odp: Lobby i propaganda homoseksualna
Wiadomość wysłana przez: Ahaj w Luty 19, 2013, 09:36:44 am
Całość zamieszania ze sprawą homo i trans podsumowuje ostatni sondaż wyborczy z którego wynika iż Pali....up wogóle nie wszedł by do sejmu.
Ludzie są znużeni tymi ciągłymi przepychankami.
Wydaje się że chcą normalności.
Tytuł: Odp: Lobby i propaganda homoseksualna
Wiadomość wysłana przez: smiechu w Luty 19, 2013, 20:17:28 pm
Całość zamieszania to tylko do wywołania u ludzi emocji i odciągnięcia ich od spraw ważnych (czyt. budżet itd). Tak samo dzieje się w Wlk. Brytanii, więc przypadek Polski nie jest odosobniony...
Tytuł: Odp: Lobby i propaganda homoseksualna
Wiadomość wysłana przez: ZX_W1 w Luty 21, 2013, 22:19:43 pm
Całość zamieszania to tylko do wywołania u ludzi emocji i odciągnięcia ich od spraw ważnych (czyt. budżet itd). Tak samo dzieje się w Wlk. Brytanii, więc przypadek Polski nie jest odosobniony...


O to to. Są to sprawy mało ważne, obecnie najważniejszy jest stan państwa. Przyjęliśmy jakiś pakt fiskalny narzucony przez UE.