Autor Wątek: MARSZ DLA ŻYCIA I RODZINY - www.marsz.org  (Przeczytany 19168 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

MarcinS

• Gość
Odp: MARSZ DLA ŻYCIA I RODZINY - www.marsz.org
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 30, 2010, 19:30:42 pm »
Taki marsz mi się podoba . Jest jakas sensowna idea . Na następny idę .

Tech

• Czytelnik
    • wierni-ojczyznie.pl
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 29, 2010, 18:25:01 pm »
Taki marsz mi się podoba . Jest jakas sensowna idea . Na następny idę .

To już jutro :)

Tomasz Zubilewicz zaprasza na Marsz

Krzysztof Ziemiec zaprasza na Marsz

Najbliższy Marsz już 30 maja!

Tradycyjnie, w ostatnią niedzielę maja ulicami Warszawy przejdzie Marsz dla Życia i Rodziny - radosna manifestacja wartości rodzinnych i szacunku dla życia.

30 maja o godz. 12.00 spotykamy się na Nowym Świecie (u zbiegu ulic Chmielnej i Foksal), gdzie rozpoczniemy Marsz dla Życia i Rodziny. Przejdziemy ulicamy Nowy Świat oraz Krakowskie Przedmieście do Placu Bernardyńskiego, gdzie odbędzie się finał Marszu.

Zapraszamy wszystkich przekonanych o wartości i znaczeniu rodziny w życiu osobistym i społecznym. Przyjdźcie z rodziną i przyjaciółmi!

Potrzeba nieustannej odnowy umysłów i serc, aby przepełniała je miłość i sprawiedliwość, uczciwość i ofiarność, szacunek dla innych i troska o dobro wspólne, szczególnie o to dobro, jakim jest wolna Ojczyzna - Jan Paweł II

Tech

• Czytelnik
    • wierni-ojczyznie.pl
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwiec 22, 2010, 12:29:59 pm »
Kto był, ten może się odnaleźć z pośród 6 tyś uczestników. @Ahoj'a akurat nie spotkałem, ale nic straconego. Co roku przychodzi nas co raz więcej, do zobaczenia w 2011r. :

Czy Byłeś na Marszu Życia w Warszawie?
Maszerowałeś z nami? Było nas ponad 6000 osób. Odnajdź siebie na filmie!

V. Marsz dla Życia i Rodziny 2010

Marsz dla Życia 2010 Cz.1.
Potrzeba nieustannej odnowy umysłów i serc, aby przepełniała je miłość i sprawiedliwość, uczciwość i ofiarność, szacunek dla innych i troska o dobro wspólne, szczególnie o to dobro, jakim jest wolna Ojczyzna - Jan Paweł II

Ahaj

• Stowarzyszenie
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwiec 27, 2010, 23:12:55 pm »
Nie Ahoja tylko Ahaja i nie spotkałeś bo jak mieliśmy się spotkać skoro się nie znamy, a jak sam zauważyłeś było 6000 osób. Zresztą proponowałem Ci spotkanie na marszu mailem. Nie odpowiedziałeś a mój tel. jest znany wielu osobom.
Wyczuwam w Tobie nieprzychylne nastawienie do mnie. Mam blisko 40 lat i jestem ojcem 4-ki dzieci. Ciężko, uczciwie pracuję na ich utrzymanie i jakiś szacunek mi się należy.
Na marszu szliśmy tuż przed wielkim transparentem na całą szerokość, niesionym przez młodzież z ruchu Światło - Życie Diecezji Warszawsko - Praskiej. Twoje filmiki nie pokazują momentu wejścia naszej grupy przez bramę do Miasteczka Miłosierdzia.
TYLKO SZANUJĄC INNYCH, STAJEMY SIĘ GODNYMI SZACUNKU
 'Poznać - zrozumieć oto dwa prawdziwie ludzkie i prawdziwie chrześcijańskie słowa. Wszystkie zbrodnie pochodzą od nienawiści. Nienawiść jest karmiona i utrzymywana przez wyobrażenia i uproszczone wyrazy o domniemanych właściwościach obcej wspólnoty. Poznanie burzy te wyobrażenia i pokazuje drugiego takiego, jakim jest naprawdę'.- Zofia Kossak

Tech

• Czytelnik
    • wierni-ojczyznie.pl
« Odpowiedź #29 dnia: Lipiec 03, 2010, 10:31:46 am »
Nie Ahoja tylko Ahaja i nie spotkałeś bo jak mieliśmy się spotkać skoro się nie znamy, a jak sam zauważyłeś było 6000 osób. Zresztą proponowałem Ci spotkanie na marszu mailem. Nie odpowiedziałeś a mój tel. jest znany wielu osobom.
Wyczuwam w Tobie nieprzychylne nastawienie do mnie.

Zamiast się obrażać powinieneś przeczytać Ważne informacje, gdzie stoi:

"Obecne konta email zostały usunięte.

O nowych instrukcjach oraz skrzynkach pocztowych poinformuję na początku czerwca.

Dziękuję Wam za współpracę i cierpliwość."
http://www.wierni-ojczyznie.pl/index.php?topic=2409.0

Więc Twojego maila nie mam. Przesadzasz, że przypadkowe przekręcenie nicka Ahaja już jest brakiem szacunku. Nie za dużo tej nadwrażliwości? ;)

Przyznaj, że w tym roku to marsz się udał i była naprawdę przyjazna i rodzinna atmosfera.

DID@

• Stowarzyszenie
« Odpowiedź #30 dnia: Lipiec 03, 2010, 13:46:58 pm »
Możem i tu najmłodszy, ale temat jest nieco inny, niż przekręcanie nicków ;)
Wyjaśnione wszystko - starczy - można porozmawiać o marszu.

Osobiście z chęcią bym się wybrał, ale niestety za dużo przeszkód jeszcze mam .. Moze kiedyś :)
Obrońca Polskości i normalności!

Amor Patriae Nostra Lex!
Polsko jesteś, jak piękny kwiat. Jesteś obecna w mych marzeniach i snach..

Tech

• Czytelnik
    • wierni-ojczyznie.pl
« Odpowiedź #31 dnia: Maj 15, 2011, 20:39:07 pm »
Osobiście z chęcią bym się wybrał, ale niestety za dużo przeszkód jeszcze mam .. Moze kiedyś :)

W tym roku masz okazję :)

29 maja 2011 Rusza Marsz dla Życia i Rodziny. Nie może Ciebie zabraknąć!
Tradycyjnie w ostatnią niedzielę maja odbędzie się Marsz dla Życia i Rodziny. Czy Warszawa będzie ponownie należała do rodzin? Zależy to tylko od Ciebie! Już dziś zaznacz w swoim kalendarzu tą datę z dopiskiem "Świętuję z Rodziną". Bądźmy tego dnia razem. Przyjdź z Rodziną i Przyjaciółmi!

Ahaj

• Stowarzyszenie
« Odpowiedź #32 dnia: Maj 16, 2011, 15:54:02 pm »
Ja tradycyjnie już z całą rodziną się wybieram. Jak pogoda dopisze to może na dłużej zostaniemy.
 'Poznać - zrozumieć oto dwa prawdziwie ludzkie i prawdziwie chrześcijańskie słowa. Wszystkie zbrodnie pochodzą od nienawiści. Nienawiść jest karmiona i utrzymywana przez wyobrażenia i uproszczone wyrazy o domniemanych właściwościach obcej wspólnoty. Poznanie burzy te wyobrażenia i pokazuje drugiego takiego, jakim jest naprawdę'.- Zofia Kossak

smiechu

• Stowarzyszenie
« Odpowiedź #33 dnia: Maj 16, 2011, 20:06:06 pm »
ja niestety nie zdaze :(
"Ojczyznę kocha się nie dlatego, że wielka, ale dlatego, że własna" - Seneka

"Prawda jest tyle warta ile ust zechce ją powtórzyć" - Proletaryat - Prawda

Nie myli się tylko ten, co nic nie robi...

Tech

• Czytelnik
    • wierni-ojczyznie.pl
« Odpowiedź #34 dnia: Maj 30, 2011, 21:54:05 pm »
W tym roku było chyba trochę mniej osób tak ze 3000, za to marsze zaczęły się odbywać w całej Polsce, już w 11 miastach.

Udało mi się spotkać Cejrowskiego, jak zwykle na bosaka :)

Ahaj

• Stowarzyszenie
« Odpowiedź #35 dnia: Maj 30, 2011, 22:36:40 pm »
I ja byłem co prawda w okrojonym składzie ale za to na rowerach i w koszulce Wiernych.

Tech

• Czytelnik
    • wierni-ojczyznie.pl
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwiec 02, 2012, 21:30:13 pm »
To już jutro o 10.00
http://www.marsz.org/

ZX_W1

• Czytelnik
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwiec 03, 2012, 19:08:29 pm »
To już jutro o 10.00
http://www.marsz.org/

Byłem, spoko atmosfera.

Tech

• Czytelnik
    • wierni-ojczyznie.pl
« Odpowiedź #38 dnia: Maj 25, 2013, 18:34:41 pm »
Marsze dla Życia i Rodziny w ponad 100 miastach w całej Polsce!

W Warszawie 26.05 o 12.00 pod pomnikiem Kopernika.

ZX_W1

• Czytelnik
« Odpowiedź #39 dnia: Maj 27, 2013, 14:02:38 pm »
Takie marsze na dłuższą metę są nieopłacalne, tzn ludziom to może i pomaga, ale politycy i tak to oleją i będą robić swoje. Raczej sytuacja się od tego nie poprawi.

Tech

• Czytelnik
    • wierni-ojczyznie.pl
« Odpowiedź #40 dnia: Maj 27, 2013, 16:12:10 pm »
Nie zgadzam się z tym zdaniem. Wyjście na ulicę w obecnej sytuacji "demokratycznej", gdzie obywatele nie mają możliwości odwołania swoich przedstawicieli. Po za tym "przedstawiciele" nie mają obowiązku brać pod uwagę woli obywateli w kwestii referendów, jak i ich wyników.
Politycy prowadzą politykę antyrodzinną obciążając rodziny podatkiem jak od luksusu, jedyne co może na nich wpłynąć to ulica i rosnące w siłę manifestacje.

Dwa lata temu było zaledwie 16 manifestacji, w zeszłym już 50, a w tym aż 107, to najlepszy sposób unaocznienia że obecną politykę rodzinną popiera zaledwie 9% Polaków.

Kierunek: Rodzina

ZX_W1

• Czytelnik
« Odpowiedź #41 dnia: Maj 27, 2013, 18:56:09 pm »
No właśnie, politycy nie będą brali pod uwagę głosu ludzi, zrobią i tak co zechcą, lub to co im nakażą ci "wyżsi". Takie marsze są tylko dla ludzi, oczywiście jest to promowanie rodziny itp, ale czy tego typu  marsze zasadniczo coś zmienią?

Tech

• Czytelnik
    • wierni-ojczyznie.pl
« Odpowiedź #42 dnia: Maj 27, 2013, 20:08:38 pm »
Demonstracje w demokracji zmieniają dużo, ostatni przykład Bułgaria.

smiechu

• Stowarzyszenie
« Odpowiedź #43 dnia: Maj 27, 2013, 22:06:51 pm »
Marsze są po to by pokazywać tym niezdecydowanym że jednak można. I że można jakoś wyrazić swoje zdanie z innymi, a nie kosztuje to nic.

ZX_W1

• Czytelnik
« Odpowiedź #44 dnia: Maj 27, 2013, 22:41:16 pm »
Racja, ale to tylko dla nas może coś znaczyć, że jesteśmy za tym lub za tym, do tyczy to każdych marszów: i tych narodowych, i homoparad, i wolnych konopi. To jest tylko dla zwykłych obywateli, ze możemy przyłączyć się do tych lub do tych. Może zmieni lub wzmocni nasze poglądy, ale statystycznie od tego człowiekowi się nie poprawi.
Jedyne co mamy w demokracji jako takiej, to oddać głos w wyborach aby coś zmienić.

smiechu

• Stowarzyszenie
« Odpowiedź #45 dnia: Maj 28, 2013, 05:48:16 am »
Ależ poprawi. Marsze to inicjatywa oddolna. W wyborach decydujesz o wyborze kandydata X czy Y. Marsz to wyrażanie opinii. No chyba że wolimy raczej siedzieć w domu, wtedy owszem marsz jakikolwiek jest zbędny.