Autor Wątek: Zbrodnie Żydo-komunistów  (Przeczytany 26713 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

LWÓW1939

• Czytelnik
Odp: Zbrodnie Żydo-komunistów
« Odpowiedź #50 dnia: Sierpień 25, 2011, 22:17:48 pm »
Zgadzam się z Lwowem w tej kwestii, że Miłosz nie był żadnym Żydem. Pierwszy raz słyszę i nigdzie nie znalazłem źródeł, które by potwierdzały Twoją tezę...

Lwów, prawa autorskie obowiązują zawsze. Czasem autor zrzeka się pobierania korzyści materialnych, ale prawo zobowiązuje do oznaczenia tekstów nieswojego autorstwa. Prawo i netykieta.

Co do "jedynej odpowiedzi", to nie zwykłem polemizować z pokaźnymi reprezentantami strategii "kopiuj-wklej". Uważam to za brak szacunku dla rozmówców.
Już kolejny raz pisałem nie mam zamiaru wywalać otwartych drzwi .miałem pod ręką gotowy tekst do dyskusji odnośnik podałem zamiast pisać i tracić czas na powtarzanie gotowych argumentów , podałem Ci gotowy materiał . Ale widzę że straciłeś pole do dyskusji i chęć do walki o jedynie słuszną ideę pokrzywdzonego narodu przez wszystkie nacje na świecie.
Wciąż ta sama na sercu troska:Że tam gdzieś zostały trzy ziemie:Wileńska,Wołyńska i Lwowska.Jak w  nowych Księgach Pielgrzymstwa,.Genesis naszego tułactwa:Trzy ziemie, trzy ofiary największego na świecie łajdactwa

smiechu

• Stowarzyszenie
« Odpowiedź #51 dnia: Sierpień 25, 2011, 23:38:04 pm »
Ale widzę że straciłeś pole do dyskusji i chęć do walki o jedynie słuszną ideę pokrzywdzonego narodu przez wszystkie nacje na świecie.

znaczy chcesz powiedzieć że chodzi tu o Polaków?
jeśli tak to co nam zrobili np. tacy Eskimosi?  :laugh:
"Ojczyznę kocha się nie dlatego, że wielka, ale dlatego, że własna" - Seneka

"Prawda jest tyle warta ile ust zechce ją powtórzyć" - Proletaryat - Prawda

Nie myli się tylko ten, co nic nie robi...

Twisterro

• Stowarzyszenie
« Odpowiedź #52 dnia: Sierpień 25, 2011, 23:59:58 pm »
Lwów, nie walczę o żadną ideę pokrzywdzenia. Mam dokładnie w nosie żydowskie odczucia i problemy. Interesuje mnie jednak zachowanie jakiegoś obiektywizmu a nie rzucanie utartymi przez setki lat sloganami. Wyraziłem się w tej kwestii i ponieważ nie lubię się powtarzać, to nie będę tego robił.

Co do tracenia czasu na powtarzanie argumentów. Ja nie chcę tracić czasu na czytanie źródeł, które tam sobie ktoś wyczaruje. Nie mam na to czasu i ochoty. Zresztą, książkę z dowolną bzdurą może napisać każdy idiota ze słowotokiem - patrz T. Gross. Jak pragniesz wskazać ciekawą lekturę, to podaj nazwę materiału i link, a nie wklejaj całych tekstów. Jak ktoś będzie chciał, to przeczyta. Na forum jednak dyskutujemy, a nie bawimy się w czytanie książek.
Na wojnę nie idziesz po to by zginąć za ojczyznę, tylko po to by jakiś inny biedny skurczybyk zginął za swoją.
George Patton

LWÓW1939

• Czytelnik
« Odpowiedź #53 dnia: Sierpień 26, 2011, 00:08:47 am »
znaczy chcesz powiedzieć że chodzi tu o Polaków?
jeśli tak to co nam zrobili np. tacy Eskimosi?  :laugh:
Nie - o żydów.

Twoje wypowiedzi zostały połączone ze sobą [time]Sierpień 26, 2011, 14:49:19 [/time].

Jak zwykle na tym forum, dyskusja w tym przypadku nad zbrodniami żydo - komuny  zaczyna przybierać formę groteski. W całym tym zacietrzewieniu wszelkiego rodzaju aktywistów każdej nawet najnikczemniejszej sprawy zatracił się podstawowy sens,Jeśli jest to jeszcze możliwe chciałbym prosić o powrót do zasadniczej myśli zawartej w tej dyskusji.Uważam że niewybaczalną i nigdy nie zasługującą na przebaczenie jest zbrodnia popełniona przeciwko narodowi Polskiemu przez żydów przy narzucaniu i  utrwalaniu zbrodniczego systemu zwanego PRL.Zwracam uwagę na sposób potraktowania najwartościowszej warstwy społeczeństwa inteligencji ,Polskiej która została wprost wyniszczona przez ten zbrodniczy system.W łagrach sowieckich katowniach ub i pospolitych więzieniach (ich oprawcy pobierają wysokie emerytury w obecnej Polsce czy demokratycznej? a może judeo-polonii) Dziesiątki tysięcy najbardziej zaangażowanej patriotycznie młodzieży zostało unicestwione fizycznie,pozostała część została wepchnięta na margines życia społecznego ich wiedza zaangażowanie i umiejętności zostały zaprzepaszczone .Setki wspaniałych ekonomistów, prawników, działaczy gospodarczych z tytułami doktorskimi zostali pozbawieni prawa głosu i decydowania o losach własnej ojczyzny.ten stan rzeczy doprowadził do obecnego opóżnienia Polski w sensie gospodarczo społecznym w odniesieniu  do krajów zachodnich,

Twoje wypowiedzi zostały połączone ze sobą [time]Sierpień 26, 2011, 14:52:04 [/time].

Lwów, nie walczę o żadną ideę pokrzywdzenia. Mam dokładnie w nosie żydowskie odczucia i problemy. Interesuje mnie jednak zachowanie jakiegoś obiektywizmu a nie rzucanie utartymi przez setki lat sloganami. Wyraziłem się w tej kwestii i ponieważ nie lubię się powtarzać, to nie będę tego robił.

Co do tracenia czasu na powtarzanie argumentów. Ja nie chcę tracić czasu na czytanie źródeł, które tam sobie ktoś wyczaruje. Nie mam na to czasu i ochoty. Zresztą, książkę z dowolną bzdurą może napisać każdy idiota ze słowotokiem - patrz T. Gross. Jak pragniesz wskazać ciekawą lekturę, to podaj nazwę materiału i link, a nie wklejaj całych tekstów. Jak ktoś będzie chciał, to przeczyta. Na forum jednak dyskutujemy, a nie bawimy się w czytanie książek.
Twistero żeby być obiektywnym trzeba dokładnie poznać temat o którym się wypowiadasz a nie pisac że tekst jest za długi jaka dyskusja jest wtedy obiektywna?

Twoje wypowiedzi zostały połączone ze sobą Sierpień 26, 2011, 17:33:51 pm.

Na marginesie dyskusji informacja dla Twistero -     Przykład Millera uważam za całkowicie chybiony bo pierwotnie , jest to określenie zajęcia które wykonywali przodkowie noszącego to nazwisko - po polsku młynarz poza tym nie ma czegoś takiego w Polskiej hieraldyce jak herb młynarz. 

Przykład nie ma na celu zawierania w sobie definicji, a przybliżenie idei. Mój przykład jednakże był dobry. Wybacz mi proszę Wikipedię, jednak na dole są źródła, do których jak pragniesz możesz się odwołać: Miller - Herb szlachecki. W POLSKIEJ hieraldyce  tak jak już zaznaczałem nie ma tego Herbu i nigdy nie występował . Jest to herb sprzedawany wczasach cesarstwa Austro - Węgierskiego za 100 000 guldenów każdy kto mógł zapłacić mógł kupić herb i szlachectwo. zresztą układ tarczy herbowej jest typowy dla w/w monarchii.W POLSCE szlachectwo uzyskiwano tylko w jeden sposób -poprzez przelanie krwi w obronie jej suwerenności,Miller to zwykły młynarz i nic nie zmieni tego faktu.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 26, 2011, 17:33:52 pm wysłana przez LWÓW1939 »
Wciąż ta sama na sercu troska:Że tam gdzieś zostały trzy ziemie:Wileńska,Wołyńska i Lwowska.Jak w  nowych Księgach Pielgrzymstwa,.Genesis naszego tułactwa:Trzy ziemie, trzy ofiary największego na świecie łajdactwa

Robek86

• Gość
« Odpowiedź #54 dnia: Sierpień 27, 2011, 14:40:18 pm »
Tu znalazłem informacje o tym: http://pl.wikipedia.org/wiki/Czesław_Miłosz

Po II wojnie światowej aktywnie wspierał system stalinowski w Polsce. Podjął m.in. pracę w dyplomacji komunistycznego rządu Polski w Stanach Zjednoczonych oraz Paryżu, jako attaché kulturalny.
Nie moge znaleźć momentu gdzie pisze że jest Żydem.

LWÓW1939

• Czytelnik
« Odpowiedź #55 dnia: Sierpień 27, 2011, 16:33:32 pm »
Tu znalazłem informacje o tym: http://pl.wikipedia.org/wiki/Czesław_Miłosz
 Nie moge znaleźć momentu gdzie pisze że jest Żydem.
Nie iem czy gdziekolwiek pisał że jest żydem ,jeśli tak to tylko w przenośni poetyckiej

Twisterro

• Stowarzyszenie
« Odpowiedź #56 dnia: Sierpień 27, 2011, 19:17:15 pm »
Nigdzie nie jest napisane, zapewne dla tego, że Żydem nie był. ;)

Co do jego historii komunistycznej - był komuchem, nie ma co ukrywać. Uważam jednak, że ten fakt nie wpłynął na jego wartość artystyczną. Są utwory zapewne wazeliniarskie względem systemu, ale jest i masa "normalnych". To tak jak wykorzystywanie przez Amerykanów nazistowskich naukowców - geniusz może być pożyteczny bez względu na poglądy.
Na wojnę nie idziesz po to by zginąć za ojczyznę, tylko po to by jakiś inny biedny skurczybyk zginął za swoją.
George Patton

LWÓW1939

• Czytelnik
« Odpowiedź #57 dnia: Sierpień 27, 2011, 23:41:25 pm »
Nigdzie nie jest napisane, zapewne dla tego, że Żydem nie był. ;)

Co do jego historii komunistycznej - był komuchem, nie ma co ukrywać. Uważam jednak, że ten fakt nie wpłynął na jego wartość artystyczną. Są utwory zapewne wazeliniarskie względem systemu, ale jest i masa "normalnych". To tak jak wykorzystywanie przez Amerykanów nazistowskich naukowców - geniusz może być pożyteczny bez względu na poglądy.
Jednak dla POLSKI jest kontrowersyjną postacią ,

Twisterro

• Stowarzyszenie
« Odpowiedź #58 dnia: Sierpień 28, 2011, 09:45:42 am »
No tak, jest. Nie pasuje jednak do wątku, bo chociaż był komunistą, to nie popełnił żadnej zbrodni ani nie był Żydem. ;)
George Patton

Robek86

• Gość
« Odpowiedź #59 dnia: Sierpień 30, 2011, 18:25:26 pm »
No tak, jest. Nie pasuje jednak do wątku, bo chociaż był komunistą, to nie popełnił żadnej zbrodni ani nie był Żydem. ;)

Popełnił - był komuchem, po za tym zauważ, że wspierał system stalinowski, czy to on czasem z Szymborską nie tworzył wiersza oczerniających oskarżonych w procesie 16?

Był żydem nazwisko miał po matce, nie mogę znaleźć tego fragmentu.

LWÓW1939

• Czytelnik
« Odpowiedź #60 dnia: Sierpień 30, 2011, 19:32:38 pm »
Popełnił - był komuchem, po za tym zauważ, że wspierał system stalinowski, czy to on czasem z Szymborską nie tworzył wiersza oczerniających oskarżonych w procesie 16?

Był żydem nazwisko miał po matce, nie mogę znaleźć tego fragmentu.
Tu znajdziesz wszystko o rodzinie Miłosza - nazwisko miał po ojcu.http://www.sejm-wielki.pl/b/sw.10761

Ferenz Hilo

• Gość
« Odpowiedź #61 dnia: Sierpień 30, 2011, 21:07:12 pm »
Tu znajdziesz wszystko o rodzinie Miłosza - nazwisko miał po ojcu.http://www.sejm-wielki.pl/b/sw.10761

A tam, po matce, ojcu, krześle.... Jaki to ma znaczenie. Facet nie lubił Polaków specjalnie a lubił jakoś dziwnie tych kolesi od Stalina. Razem ze swoją kumpelą, Wisławą Szymborską. Oooo, ta to sławiła wielkość sytemu.

Szkoda, że olali Herberta. Myśleliście, czemu i kto, chopaki?

Twisterro

• Stowarzyszenie
« Odpowiedź #62 dnia: Sierpień 30, 2011, 22:15:04 pm »
Sorry, ale temat nie jest o Miłoszu. Który Żydem nie był, nie jest i nie będzie. Ani zbrodniarzem - bo zbrodnia wiąże się z fizycznym krzywdzeniem bliźnich.

Jak ktoś chce o gryzipiórkach pisać, to niech sobie założy temat. Jeżeli dowody się nie znajdą, to posty na temat przypisywania narodowości żydowskiej usuwać będę. :)
George Patton

LWÓW1939

• Czytelnik
« Odpowiedź #63 dnia: Sierpień 31, 2011, 16:07:53 pm »
Sorry, ale temat nie jest o Miłoszu. Który Żydem nie był, nie jest i nie będzie. Ani zbrodniarzem - bo zbrodnia wiąże się z fizycznym krzywdzeniem bliźnich.

Jak ktoś chce o gryzipiórkach pisać, to niech sobie założy temat. Jeżeli dowody się nie znajdą, to posty na temat przypisywania narodowości żydowskiej usuwać będę. :)
Że był zbrodniarzem to nie ulega żadnej kwestii i to najgorszego sortu ,zatruwał duszę narodu i to jest największa zbrodnia.

Robek86

• Gość
« Odpowiedź #64 dnia: Wrzesień 01, 2011, 13:12:21 pm »

Ale ja mówię o Czesławie Miłoszu, a nie Aleksandrze miłoszu!

http://pl.wikipedia.org/wiki/Czesław_Miłosz

Różnica jest nie tylko w imieniu ;)

A patrzcie jakie ma odznaczenia, ta śmierdząca komunistka Szymborska też, te odznaczenia Polskie sa gówno warte skoro nosza je gówno warte komuszki, za co jej dali? Ma "krew na piórze" a spójrzcie na nazwisko jej matki, vbrzmi tka żydowsko

LWÓW1939

• Czytelnik
« Odpowiedź #65 dnia: Wrzesień 01, 2011, 20:32:31 pm »

A patrzcie jakie ma odznaczenia, ta śmierdząca komunistka Szymborska też, te odznaczenia Polskie sa gówno warte skoro nosza je gówno warte komuszki, za co jej dali? Ma "krew na piórze" a spójrzcie na nazwisko jej matki, vbrzmi tka żydowsko
Podaję odnośnik do strony o ojcu i całej rodzinie Czesława Miłosza Przejżyj całą to znajdziesz ina niej i Cz esława

Twoje wypowiedzi zostały połączone ze sobą [time]Wrzesień 01, 2011, 21:20:12 [/time].

Odznaczenia mają swoją wartość bezdyskusyjną .Problemem jest fakt nadawania ich osobą  niezasługującym na nie

Twoje wypowiedzi zostały połączone ze sobą Wrzesień 01, 2011, 21:32:17 pm.

Ciekawe wydarzenie w Jedwabnym.Napisy na pomniku  i okalającym go murku.Zamalowano napisy na pomniku postawionym na miejscu stodoły , dodając napisy ,,nie prosimy o przebaczenie" i ,,byli łatwopalni" , w połączeniu z ostatnimi działaniami w Puńsku jest to bardzo zastanawiający moment , czyżby Naród nie mógł unieść większego balastu niesprawiedliwości  i bezustannych ataków na naszą godność narodową?
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 01, 2011, 21:32:17 pm wysłana przez LWÓW1939 »

Robek86

• Gość
« Odpowiedź #66 dnia: Wrzesień 02, 2011, 16:03:21 pm »
Podaję odnośnik do strony o ojcu i całej rodzinie Czesława Miłosza Przejżyj całą to znajdziesz ina niej i Cz esława

No jego ojciec mógł być Polakiem, ale matka była żydówką, kurde już się zamotałem, :P

Twisterro

• Stowarzyszenie
« Odpowiedź #67 dnia: Wrzesień 02, 2011, 17:45:51 pm »
@Lwów, to nie wina ofiar, że obecny rząd nic sobie nie robi z szykanowania i wykorzystywania Polski. Zapomniałeś też wspomnieć, że ci wandale domalowywali swastyki. Jak dla mnie to zwykły wandalizm i brak szacunku do ofiar ludzkich, bez względu na to kto ich nie zabił.
Tak samo Litwini w Polsce nie są winni, że rząd litewski ma nacjonalistyczne zapędy.
George Patton

LWÓW1939

• Czytelnik
« Odpowiedź #68 dnia: Wrzesień 02, 2011, 19:35:24 pm »
@Lwów, to nie wina ofiar, że obecny rząd nic sobie nie robi z szykanowania i wykorzystywania Polski. Zapomniałeś też wspomnieć, że ci wandale domalowywali swastyki. Jak dla mnie to zwykły wandalizm i brak szacunku do ofiar ludzkich, bez względu na to kto ich nie zabił.
Tak samo Litwini w Polsce nie są winni, że rząd litewski ma nacjonalistyczne zapędy.
Twistero jak zwykle mącisz ludziom w głowach być może te ,,ofiary" są wynikiem ich osobistych zachowań i stosunku do społeczeństwa w którym żyli.Do dnia dzisiejszego brak jednoznacznej odpowiedzi czy nie byli też katami!!!. A wiele na to wskazuje . Czy się orientujesz że litwini dopiero po incydencie z napisami dowiedzieli się że w POLSCE są standardy używania podwójnego nazewnictwa??? i nikt nie zakazuje administracyjnie  używania j litewskiego?. szkolnictwa w języku litewskim oraz istnienia.

Twoje wypowiedzi zostały połączone ze sobą Wrzesień 02, 2011, 19:44:16 pm.

No jego ojciec mógł być Polakiem, ale matka była żydówką, kurde już się zamotałem, :P
Matka też nie była żydówką , tylko pochodziła z rodziny szlacheckiej prawdopodobnie kurlandzkiej.Przeczytaj od deski do deski podany odnośnik -znajdziesz też rodowód matki.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 02, 2011, 19:44:16 pm wysłana przez LWÓW1939 »

Twisterro

• Stowarzyszenie
« Odpowiedź #69 dnia: Wrzesień 02, 2011, 21:01:23 pm »
Lwów, nie rób ze mnie idioty. Nie wymordowano milicjantów w komendzie, ani pracowników urzędu, ale mieszkańców miasteczka. Możesz mieć dowolny stosunek do Żydów, sprawa osobista, ale próbując bagatelizować zbrodnię na ludziach, bo została popełniona na Żydach ocierasz się o ordynarny rasizm, a tego nie będę tolerował. Co wskazuje na to, jakoby byli 'katami'? Twoje pobożne marzenia? To była mała grupa ludzi, na uboczu żyjąca. Co oni tam za zbrodnię mogli popełnić? Chyba swoim jestestwem. Nieważne kto zamordował tych ludzi - było to zbrodnią i ludobójstwem.

Poza tym, cały czas zapominasz o swastykach. To jest Twoim zdaniem znak szlachetny? To znak reprezentujący zbrodniczą ideologię, a ludzie go malujący są idiotami i wandalami, bez względu na inne swoje poglądy.
George Patton

LWÓW1939

• Czytelnik
« Odpowiedź #70 dnia: Wrzesień 02, 2011, 23:31:41 pm »
Lwów, nie rób ze mnie idioty. Nie wymordowano milicjantów w komendzie, ani pracowników urzędu, ale mieszkańców miasteczka. Możesz mieć dowolny stosunek do Żydów, sprawa osobista, ale próbując bagatelizować zbrodnię na ludziach, bo została popełniona na Żydach ocierasz się o ordynarny rasizm, a tego nie będę tolerował. Co wskazuje na to, jakoby byli 'katami'? Twoje pobożne marzenia? To była mała grupa ludzi, na uboczu żyjąca. Co oni tam za zbrodnię mogli popełnić? Chyba swoim jestestwem. Nieważne kto zamordował tych ludzi - było to zbrodnią i ludobójstwem.

Poza tym, cały czas zapominasz o swastykach. To jest Twoim zdaniem znak szlachetny? To znak reprezentujący zbrodniczą ideologię, a ludzie go malujący są idiotami i wandalami, bez względu na inne swoje poglądy.
Przez grzeczność nie zaprzeczam twoim własnym opinią o sobie.Zapominasz jednak o całym otoczeniu sprawy dość ponurym i zakamuflowanym.żydzi mieszkający w tamtych okolicach jak i bezpośrednio w Jedwabnym mieli na sumieniu zdradę współobywateli Polaków  w wyniku której setki z nich zostało wywiezionych na sybir  przy czynnej współpracy żydów  z NKWD podczas okupacji sowieckiej . Zapominasz może celowo lub nie ? że w momencie tego zajścia , był to okres okupacji niemieckiej i każda taka akcja ze strony Polaków nie miała żadnych szans na powodzenia bez ich zgody , inspiracji, i nadzoru.Zapominasz o drobnym szczególe, z nimi zostało pogrzebane popiersie lenina nie powiesz że bez powodu?.Czy zdajesz sobie sprawę że świetnie wpisujesz się w cały mechanizm głoszący, o biednych niewinnych żydkach na których nieustannie polowali krwiożerczy Polacy . Może dla ciebie nie jest ważne kto ich zamordował ,  ale dla mnie osobiście jest to najważniejsze, bo w brak jednoznacznej odpowiedzi na ten temat jest zbrodnią zakłamania i oczerniania naszego narodu.Natomiast fakt tego czynu na pewno nie należy do jasnych stron historii Jedwabnego ale nie zapominaj że był to czas okupacji nie istniały żadne władze państwa Polskiego które mogły rozpatrzyć zaistniały konflikt i wydać wyrok.Widocznie ludzie wzięli w swoje ręce wymiar sprawiedliwości nie oznacza to że akceptuję taki sposób rozwiązania problemu,jeśli był to pomysł mieszkańców Jedwabnego.. Oczywiście z braku argumentacji rzeczowej po raz kolejny posługujesz się etykietką rasizmu nie będę w tym względzie z tobą podejmował dyskusji bo w tym temacie jesteś odporny na argumenty jak beton,poza tym twoje zdanie o mnie mało interesuje. Niewątpliwie napisy były wykonane po to żeby dać odczuć autorom nieustannych napaści na nas co czujemy jako naród tak niesłusznie obrażany.Stąd zapewne znak swastyki i treść napisów.Notabene jest to znak mający przynajmniej 2000 lat historii,co prawda zawłaszczony przez Niemcy hitlerowskie ale  w samym znaku jest znacznie więcej treści niż sugerujesz,niestety wynika to z pewnych uproszczeń którymi się posługujesz nie wychodząc poza utarte schematy.Niestety jest to twoja wada ,ten jest idiota tamten wandal jeszcze inny rasista.Jedynie ty jesteś najmądrzejszy i wszystkowiedzący 

Twisterro

• Stowarzyszenie
« Odpowiedź #71 dnia: Wrzesień 03, 2011, 15:01:34 pm »
Nie chce mi się z Tobą dyskutować, bo dokładnie to samo co Ty twierdzę - żaden argument nie jest w stanie przebić się przez Twój żelbetonowy pancerz, nie tylko w tym wątku. Poza tym, piszesz w tak nieprzystępny stylistycznie sposób, że męczy mnie czytanie Twoich tekstów.

Odniosę się tylko do świaszczycy. Jakbyś zadał sobie trud przejrzenia największych wątków, to bez trudu byś znalazł ten traktujący o tym starożytnym znaku. http://wierni-ojczyznie.pl/index.php?topic=23.0
Poza tym, każdy średnio inteligentny człowiek wie jakiego w związku z nazizmem znak ten nabrał znaczenia. Problem jest taki, że o jego historii wie niewiele osób, a już na pewno nie debile smarujący go na murach.
George Patton

LWÓW1939

• Czytelnik
« Odpowiedź #72 dnia: Wrzesień 04, 2011, 11:58:05 am »
Nie chce mi się z Tobą dyskutować, bo dokładnie to samo co Ty twierdzę - żaden argument nie jest w stanie przebić się przez Twój żelbetonowy pancerz, nie tylko w tym wątku. Poza tym, piszesz w tak nieprzystępny stylistycznie sposób, że męczy mnie czytanie Twoich tekstów.

Odniosę się tylko do świaszczycy. Jakbyś zadał sobie trud przejrzenia największych wątków, to bez trudu byś znalazł ten traktujący o tym starożytnym znaku. http://wierni-ojczyznie.pl/index.php?topic=23.0
Poza tym, każdy średnio inteligentny człowiek wie jakiego w związku z nazizmem znak ten nabrał znaczenia. Problem jest taki, że o jego historii wie niewiele osób, a już na pewno nie debile smarujący go na murach.
Mogę zrozumieć Twój stosunek do mojej argumentacji lecz tak że tobie wiele brakuje do rzetelności w prowadzeniu dyskusji ,Ty właściwie nie dyskutujesz Ty od razu masz gotowe twierdzenia.Np w stylu (że o jego historii wie niewiele osób, a już na pewno nie debile smarujący go na murach.) Nie rozumiem dlaczego bez znajomości faktów i osób od razu wystawiasz opinię o nich?. Naprawdę poważnie zastanawiam się czy Tak mało wiesz o historii stosunków pomiędzy żydami i Polakami czy robisz to celowo,wielokrotnie przedstawiałem argumenty,wyjaśniające w sposób dobitny nasz stosunek do żydów i jego przyczyny.Powinieneś dawno zrozumieć że w życiu codziennym nie występuje w Polsce niechętny stosunek do nich,ale ustawiczne powtarzanie z ich strony kłamstwa i półprawdy i ich krzywdach które spotkały ich z naszej strony powodują kontrreakcje.Tym bardziej że jest dziwny trend w przekazywaniu jakichkolwiek informacji o ich  morderstwach popełnionych na Polakach.np(historia zbrodni popełnionych na Wileńszczyżnie przez bandytę tewije bielskiego i jego bandę ).Jeśli czytanie moich postów sprawia Ci ból to ich nie czytaj.

Robek86

• Gość
« Odpowiedź #73 dnia: Wrzesień 09, 2011, 18:20:42 pm »
Pobijcie się poijcie się, o swastyce już było mówione.