Autor Wątek: Katastrofa prezydenckiego samolotu w Smoleńsku  (Przeczytany 226328 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

bzyk

• Gość
Odp: Katastrofa prezydenckiego samolotu w Smoleńsku
« Odpowiedź #175 dnia: Kwiecień 12, 2010, 13:29:00 pm »
A dziś na WOS-ie nauczycielka stwierdziła:
"Zresztą, zauważyliście, że w Polsce ten kto umiera od razu ogłaszany jest bohaterem?"

A, i ponoć w Radiu Maryja nadają przez cały czas, że w samolocie podłożono bombę, na polecenie Tuska i Putina, żeby do wyborów było czysto.
To tak informacyjnie.

barteq_g

• Gość
« Odpowiedź #176 dnia: Kwiecień 12, 2010, 13:42:24 pm »
A dziś na WOS-ie nauczycielka stwierdziła:
"Zresztą, zauważyliście, że w Polsce ten kto umiera od razu ogłaszany jest bohaterem?"
Lech Kaczyński nie został ogłoszony bohaterem. Po prostu był głową państwa i choćby z tego powodu należy mu się szacunek.

A, i ponoć w Radiu Maryja nadają przez cały czas, że w samolocie podłożono bombę, na polecenie Tuska i Putina, żeby do wyborów było czysto.
To tak informacyjnie.
Tutaj szkoda nawet komentarza...

Robek86

• Gość
« Odpowiedź #177 dnia: Kwiecień 12, 2010, 14:26:54 pm »
Podobno, szukając w radiu nie muzyki (która mnie irytuje w obecnym czasie) poszukałem stacji gdzie coś mówią, padło na stację radiową Radio Maryja, no i... mówili o całej sytuacji, mówili o żyjących jak nalezy się zachować (jako przykłąd prawidłowego zachowania w tych ciężkich chwilach podali zachowanie Putina) rozmawiali z ludźmi co cierpieli, więc nie podają w tym Radiu takich brednii, wiecie co zauważyłem? Że wszyscy źle mówią o tym radiu, ale nikt go nie słucha ;/, ja też go nie słucham, ale nie krytykuję. Jak umarł Papież, też słyszałem głupoty o morderstwie truciu, nie dopuszczaniu lekarzy itd.

Fakt w tv starano sie maksymalnie oczernić, ale czemu wcześniej nie pokazywali tak jak robią go teraz jakim było małżeństwo Kaczyńskich na codzień, czyli uśmiech i czułość, ech co za czasy.

Ritter

• Gość
« Odpowiedź #178 dnia: Kwiecień 12, 2010, 15:40:39 pm »
nie wiadomo kto to, bezimienni specjaliści.

Warmi, przepraszam, ale o co Ci chodzi? Co mają powiedzieć? Że specjalistą jest mjr Jan Kowalski? I tak nie będziesz wiedział kto zacz, podobnie jak większość Polaków, to i po co mają mówić.

MarcinS

• Gość
« Odpowiedź #179 dnia: Kwiecień 12, 2010, 15:50:40 pm »
Kurde nie kłóćcie się!!! Słuchajcie, kto jedzie do Wawy na pogrzeb?
Kiedy będzie pogrzeb ? Tak przy okazji faktycznie nie kłóćcie się . To mógł być nawet zamach , ale z teoriami na ten temat wstrzymajmy się jeszcze jakiś czas :(

Ritter

• Gość
« Odpowiedź #180 dnia: Kwiecień 12, 2010, 16:01:18 pm »
Na razie nie wiadomo, ale ma być na przełomie tygodnia. Zapewne kiedy do Warszawy wróci Pierwsza Dama zostanie ustalona data.

MarcinS

• Gość
« Odpowiedź #181 dnia: Kwiecień 12, 2010, 16:07:13 pm »
Na razie nie wiadomo, ale ma być na przełomie tygodnia. Zapewne kiedy do Warszawy wróci Pierwsza Dama zostanie ustalona data.
Dziękuje za odpowiedź pytanie :) .

I tak wygląda Polska po śmierci prezydenta , który według mediów ,, nie miał poparcia " . Tak naprawdę był on najlepszym prezydentem w naszej historii .

Ritter

• Gość
« Odpowiedź #182 dnia: Kwiecień 12, 2010, 16:35:36 pm »
I tak wygląda Polska po śmierci prezydenta , który według mediów ,, nie miał poparcia " . Tak naprawdę był on najlepszym prezydentem w naszej historii .

Z tym poparciem to bym nie szarżował ;) Polacy są Słowianami i jak wszyscy Słowianie są dość "uczuciowi" stąd też dużo ludzi na trasie konduktu przewożącego Prezydenta z lotniska do Pałacu Prezydenckiego, ale ile z tych osób zgadzało się z nim politycznie nie wiadomo.

Mi również, pomimo tego, że nie ja go wybrałem jest przykro z powodu jego śmierci, a jest ku temu kilka powodów.

Po pierwsze, jego Matka, nie ma nic gorszego niż przeżyć własne dziecko.
Po drugie, jego Brat, nie wiem czy zwróciliście uwagę jak wyglądał w trakcie transmisji z wczorajszych uroczystości, widać było że do niego nie dotarło jeszcze w pełni co się stało.
Po trzecie, i to już są kwestie polityczne, był prezydentem i już z racji tego zasługuje na szacunek Polaków.
Po czwarte, kiedy było trzeba zgadzał się z UE, a kiedy można było coś ugrać starał się to pozyskać.

Redi

• Czytelnik
« Odpowiedź #183 dnia: Kwiecień 12, 2010, 16:52:37 pm »
zgadzał się z UE, a kiedy można było coś ugrać starał się to pozyskać.

Teraz już nic nie pozyskamy, a wręcz stracimy. Poczekajcie tylko jak wybory wygra Komorowski! (tak czuję)

"Wierzymy, że doczekamy się jasnej wiosenki naszej..."

DID@

• Stowarzyszenie
« Odpowiedź #184 dnia: Kwiecień 12, 2010, 18:41:32 pm »
Teraz już nic nie pozyskamy, a wręcz stracimy. Poczekajcie tylko jak wybory wygra Komorowski! (tak czuję)

Ja myślę, że wręcz przeciwnie. Chciałbym, żeby np. brat tragicznie zmarłego prezydenta startował.. Na pewno miałby ze względu na powszechnie panujące nastroje duże poparcie wśród narodu..
@bzyk: u mnie w domu dość często słychać głos księży prowadzących audycję w Radiu Maryja.. Jednakże nie słyszałem, aby w rozgłośni tej wysnuwał ktoś przypuszczenia o jakichś bombach, czy sabotażach...
Obrońca Polskości i normalności!

Amor Patriae Nostra Lex!
Polsko jesteś, jak piękny kwiat. Jesteś obecna w mych marzeniach i snach..

smiechu

• Stowarzyszenie
« Odpowiedź #185 dnia: Kwiecień 12, 2010, 19:25:48 pm »
mnie rowniez nie podobaly sie co poniektore posuniecia Prezydenta (wiekszosc) i na niego nie glosowalem ale szacunek mu okazuje jak moge bo tak trzeba i polityka nie ma tu zadnego znaczenia...
"Ojczyznę kocha się nie dlatego, że wielka, ale dlatego, że własna" - Seneka

"Prawda jest tyle warta ile ust zechce ją powtórzyć" - Proletaryat - Prawda

Nie myli się tylko ten, co nic nie robi...

Robek86

• Gość
« Odpowiedź #186 dnia: Kwiecień 12, 2010, 19:51:26 pm »
Pogrzeb bedzie w sobote najprawdopodobniej, informacja z BBN, dostalem informacje wstawiennictwa sie w tym terminie do Wawy do Warty honorowej, wiec raczej jesli data mialaby sie zmienic to z waznych powodow.

warmi

• Gość
« Odpowiedź #187 dnia: Kwiecień 12, 2010, 20:14:32 pm »
Po pierwsze nikt tu się nie kłóci więc po co te wasze komentarze bezsensu nie kłócicie się jakby nie wiadomo kto co tu pisał.

Po drugie może i Tobie nazwiska nic nie dają ale ja wiele osobistości znam a jak nie znam to z chęcią się dowiem kto to a mam ku tego różne sposobności i nazwiska bardzo mi właśnie dużo dadzą.

Po trzecie nie czepiaj się barteg_g Powstanie bo wałkowali to godzinami, że to właśnie samolot Prezydencki miał 4 razy podchodzić do lądowania więc Powstanie pisze tu tylko to co mówili w tv, teraz może i mówią, że to inny samolot tyle razy podchodził do lądowania ale to znów wskazuje na nie ścisłości.

Co do pisania, że nie czas jeszcze na różne spekulacje to uważam, że właśnie już czas pomału o pewnych faktach pisać i być dociekliwym. Kolejny dzień a odczytu z czarnych skrzynek jak nie było tak nie ma, po takim czasie to nie wiem czy sens jest podawania ich, bo już mogli je sobie zmanipulować jak tylko chcieli.

Kolejna ciekawa informacja jaka dotarła od Macierewicza to to, że jakiś polski dziennikarz nagrał całe zajście wraz z upadkiem samolotu ale nagranie zostało skonfiskowane przez ruskich.

Kolejna to to, że Kaczyński dzwonił do brata 15 minut przed katastrofą  powiedzieć, że wszystko okej gdzie zawsze robił to po wylądowaniu, może coś przeczuwał.

Ja nie mówię, że był to zamach bo mogły być to i usterki techniczne gdzie nadzwyczaj szybko tą wersje wydarzeń wykluczyli Rosjanie, czarne skrzynki odczytują dniami, a wszystkie części już zbadano na tyle że drugiego dnia po katastrofie to stwierdzili  no to to akurat bardzo mnie dziwi bo takie ekspertyzy to trwają akurat czasem miesiącami.

Ja po prostu próbuje trzeźwo na to wszystko spojrzeć i sam fakt, że w mediach nie ma wogóle poruszonego tematu gdzie teraz właśnie media powinny naciskać na uzyskanie informacji to ja widze w telewizje jedną wielką obłudę kanałów, które katowały Polaków prawie codziennie jaki to Kaczyński zły, jaki to on głupi, jak to wszyscy w Europie się z niego śmieją, że jest kurdupel nie sięga do klamek i wygląda jak kartofel, że nie ma pomysłu na politykę zagraniczną i wogóle jest zadufanym w sobie nie miłym człowiekiem a teraz nagle przypomniano sobie, że to Profesor, że to człowiek, którego szanują i cenią w Europie, że to człowiek miły i sympatyczny dla każdego nawet tego malutkiego Polaka, że to człowiek, który tak wiele osiągnął, rzygać mi się chce tymi zakłamanymi politykami i mediami, które teraz jasno dały osobie świadectwo -  jeden wielki wstyd.

Dlatego mimo to, że nie słucham radia Maryja ani nie oglądam Tv Trwam nie piszcie, że tam gadają bzdury non stop o jakiejś bombie itd. bo to jedyne tak na prawde media w Polsce, że jak posłuchasz ich to widzisz, że mówią prawde i teraz przynajmniej nie wyszły na zakłamane media. Może wreszcie ludzie sobie uświadomią, że to co widzą nie ma nic wspólnego z prawdą.

wito

• Gość
« Odpowiedź #188 dnia: Kwiecień 12, 2010, 20:21:40 pm »
Podejrzane jest to, że główne portale internetowe (nie wiem jak Tv bo nie oglądam) nie publikują przemówienia jakie miał wygłosić śp. Lech Kaczyński w Katyniu.

warmi

• Gość
« Odpowiedź #189 dnia: Kwiecień 12, 2010, 20:33:11 pm »
Co do filmu dodam, że podobno został wysłany do tvp a świadkowie, którzy go widzieli twierdzą, że widać na filmie, że samolot nie był kierowany wogóle na pas i że doszło do dwóch wybuchów pierwszy w czasie lotu w ogonie samolotu i drugi po upadku. Zresztą pierwsi świadkowie, którzy byli nagrywani przez reporterów i pierwszego dnia pokazywano to w tv też wspominali o dwóch wybuchach, jeden nawet stwierdził, że był to wybuch jakby bomby.

DID@

• Stowarzyszenie
« Odpowiedź #190 dnia: Kwiecień 12, 2010, 20:44:26 pm »
Ja po prostu próbuje trzeźwo na to wszystko spojrzeć i sam fakt, że w mediach nie ma wogóle poruszonego tematu gdzie teraz właśnie media powinny naciskać na uzyskanie informacji to ja widze w telewizje jedną wielką obłudę kanałów, które katowały Polaków prawie codziennie jaki to Kaczyński zły, jaki to on głupi, jak to wszyscy w Europie się z niego śmieją, że jest kurdupel nie sięga do klamek i wygląda jak kartofel, że nie ma pomysłu na politykę zagraniczną i wogóle jest zadufanym w sobie nie miłym człowiekiem a teraz nagle przypomniano sobie, że to Profesor, że to człowiek, którego szanują i cenią w Europie, że to człowiek miły i sympatyczny dla każdego nawet tego malutkiego Polaka, że to człowiek, który tak wiele osiągnął, rzygać mi się chce tymi zakłamanymi politykami i mediami, które teraz jasno dały osobie świadectwo -  jeden wielki wstyd.

Media, które dziś są w większości w rękach skrajnie lewicowych po prostu robiły co odgórnie im kazano.. TVN, Polsat i Wybiórcza przodowały w tym wszystkim, a teraz idę o zakład, że za jakiś czas GW wyda jakiś album o Prezydencie z jego zdjęciami, życiorysem.. Podobnie było z Papieżem..
Ale Lech Kaczyński nie był wyśmiewany w świecie, ale co pokazują rządy połowy globu był przedstawicielem naszego państwa, dzięki któremu Polska zaczęła się liczyć na arenie międzynarodowej..
Obrońca Polskości i normalności!

Amor Patriae Nostra Lex!
Polsko jesteś, jak piękny kwiat. Jesteś obecna w mych marzeniach i snach..

Robek86

• Gość
« Odpowiedź #191 dnia: Kwiecień 12, 2010, 21:38:04 pm »
nie popadajmy w paranoje! Jutro ustanowiony nie dawno dzień ofiar Katynia. Będzie to podwójnie smutny dzień

Powstanie_44

• Gość
« Odpowiedź #192 dnia: Kwiecień 12, 2010, 22:33:06 pm »
Pisałem już o tym wcześniej, jednak nie chciałem rozwlekać tematu - dla mnie wczoraj np ważniejsza była zaduma ..

Oczywiście nieubłaganie zbliża się czas wyciągania wniosków, badania przyczyn.. Na to jeszcze trochę trzeba poczekać.
Osobiście odrzucam w tym wypadku winę pilota - był to wykwalifikowany człowiek, który nie pozwoliłby sobie na błąd.. Z relacji rożnych, jak na moje oko wynika, że po prostu maszyna wymknęła się spod kontroli - może dlatego też aż czterokrotna próba lądowania...
@To o czym pisał warmi .. Poruszałem ten temat - rzekomo miał wybuchnąć zbiornik paliwa w co chciałbym wierzyć - nie chcę już Polski mającej wrogów dookoła .. :(

Niestety to nie takie proste. Nikt nie chce mieć wrogów, jednak czasem inni chcą mieć nas za swoich wrogów - od tego nie uciekniesz i trzeba po prostu stawic temu czoło, a nie udawać że nic się nie stało.
Zbiornik paliwa, ta teoria upadła tak szybko jak się pokazała. Nie było pożarów na tyle dużych aby to mogł być zbiornik paliwa, który miał w sobie 20 ton ropy lotniczej. Poza tym świadkowie jasno stwierdzają, że były 2 niewielkie wybuchy. Skąd to??? Tego właśnie trzeba się dowiedzieć. Tak samo jak to, dlaczego świadkowie mówią o "nienaturalnym" odgłosie silnika.
Nie było także czterokrotnej próby lądowania. Teraz się mówi o dwukrotnej próbie - aż dziw, że rosjanie nie potrafia policzyć do 4...

Dziś rosjanie sugerowali, że nasi piloci nie znali rosyjskiego - cały czas próbują oczernić nas i naszych pilotów!!!
Dowódca siłe specjalnych, jednostki, która wozi Vipy, powiedział dziś jasno, że cytat: "TO JEST ŚCIEMA", piloci wożący Vipów to jedni z najlepszych pilotów, poza tym znają doskonale rosyjski, a żeby było jeszcze lepiej, to dodał, że pilot, który zginął w tej katastrofie, to leciał razem z nim 3 dni wcześniej jak wieźli tuska do Katynia i wtedy właśnie ten pilot rozmawiał z wieżą kontrolną przy podchodzeniu do lądowania. Dodatkowo ten pilot świetnie znał to lotnisko, a lądował już na o wiele gorszych tym samolotem jak choćby w Afganistanie.

LUDZIE NIE DAJMY SIĘ ZNÓW OMAMIĆ, MEDIA POKAZUJĄ NAM ŻAŁOBĘ JEDNAK MAŁO W TYM BARDZO KONKRETÓW O POSTĘPIE ŚLEDZTWA W KATASTROFIE. W dodatku, nasi eksperci w cale tam nie szukająprzyczyny wypadku, tylko jedynie analizują DOSTARCZANE PRZEZ ROSJAN materiały z wypadku. SAMI TYCH MATERIAŁÓW NIE POZYSKUJĄ, a jednyą rzaczą nad która się zastanawiają, to dlaczego pilot nie posłuchał wieży. Nie maja zamiaru rozstrzygać nawet hipotetycznie innego scenariusza!!!

MI TO ŚMIERDZI NA ODLEGŁOSĆ I TAK JAK PRZYPUSZCZAŁEM, ZE JEŚLI PUTIN RAZEM Z TUSKIEM MAJĄ "CZUWAĆ" NAD PRZEBIEGIEM ŚLEDZTWA TO MY PRAWDY SIĘ NIE DOWIEMY.

Tekst połączony został dnia [time]Kwiecień 12, 2010, 22:36:10 [/time]

Nie myślcie, że się dowiecie, że ktos Was zaatakował jak bomba spadnie Wam na głowę. Dziś nikt tak nie prowadzi wojny. Dziś wszystko się robi po cichu, po kryjomu, w białych rękawiczkach. Można by powiedzieć wręcz, że jak hitler na nas napadał, to z porównaniem do dzisiejszego typu prowadzenia wojny, to hitler zachował się dobrze. Pamietajmy, że już od dawna nie ma rycerzy, a jeden z ostatnich "małych rycerzy" właśnie zginął w tej katastrofie...

aha i dodam jeszcze słowa Prezydenta Turcji, który składał kondolencje i TYLKO RAZ JE POKAZANO, wiecej już nie - "mam nadzieję, że to był wypadek..."
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 12, 2010, 22:42:42 pm wysłana przez Powstanie_44 »

Robek86

• Gość
« Odpowiedź #193 dnia: Kwiecień 12, 2010, 22:54:12 pm »
Powstanie popadasz w paranoje, ja też mam takie podejrzenia, ale nie wydaje mi się by rosjanie posunęli się aż tak daleko, fakt faktem mordowali własnych obywateli i podkładali bomby pod własne bloki tylko po to by mieć powód ataku na Czeczenię, fakt faktem wciąż jest niewyjaśniona sprawa katastrofy na Gibraltarze z Gen. Sikorskim, fakt faktem jest dziesiątki tysięcy ofiar Katynia, Gułagów i innych morderstw, ale teraz jest pokój, obcy obywatele (i to nie byle jacy), duże ryzyko, a efekty też nieprzewidywalne, słuchajcie przy takiej ogromnej tragedii powstają w rozpaczy różne teorię i pomysły, ale jeśli chcecie być tak racjonalni w wyszukiwaniu dowodów winy Rosjan powiedzcie mi po co mieliby to zrobić??!!

Dla korzyści politycznych? Cena wysoka jak wyjdzie prawda, ten kraj będzie skończony, będzie w izolacji politycznej i gospodarczej, nie zapędzajcie się! Czekam na odpowiedzi!

Powstanie_44

• Gość
« Odpowiedź #194 dnia: Kwiecień 12, 2010, 23:00:18 pm »
Warmi, przepraszam, ale o co Ci chodzi? Co mają powiedzieć? Że specjalistą jest mjr Jan Kowalski? I tak nie będziesz wiedział kto zacz, podobnie jak większość Polaków, to i po co mają mówić.

Dziwne, ze nie wiesz o co chodzi. Ocywiscie dokładnie powinni powiedzieć kto to jest, jaki ma staż w tym co robi, jakim jest fachowcem. Ludzie muszą wiedzieć, ze nie wysłąno tam śmieciarzy do sprzątania, tylko fachowców do dowiedzenia sie prawdy, no i oczywiście potem jak coś to mozna wyciagać od kogoś odpowiedzialność,a tak to nawet nie wiesz kogo masz obserwować w pracy.
Swoją drogą, to ci eksperci chcą juz w tym tygodniu wracać do Polski. Nie wiem jakim cudem chcą tak szybko zebrać wszystkie potrzebne materiały z tej katastrofy???
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 12, 2010, 23:02:22 pm wysłana przez Powstanie_44 »

warmi

• Gość
« Odpowiedź #195 dnia: Kwiecień 12, 2010, 23:14:01 pm »
Powstanie nie popada tu w paranoje tylko trzeźwo myśli, właśnie usłyszałem w  telewizji to co Powstanie już pisał, że kontroler mówi, że Polscy piloci niby umieli po rusku ale nie rozumieli liczb jakie on im mówi- ludzie to jest żałosne tłumaczenie ja nie wiem jak może cała Polska patrzeć na to i nic nie widzieć - wy chyba tego nie chcecie widzieć, nasz dowódca oznajmił, że nasi piloci mówili biegle w języku rosyjskim.

Powstanie i ja nie wskazujemy, że to Ruscy bo mógłby to być równie dobrze układ jakiś w Polsce przy wsparciu ruskich, powodów jest wiele nie che mi się nawet na ten temat polemizować tym bardziej, że jak mówię póki co nie wiem czy był zamach, nie oskarżam o to nikogo bo równie dobrze kontroler z wieży mógł podać złe dane i przez to wypadek a teraz ruscy próbują ukartować wszystko żeby nie było przypadkiem w tek katastrofie żadnej ich winy.
Mnie dziwią i Powstanie fakty i wyjaśnienia tej katastrofy, które nie trzymają się kupy.

Powstanie_44

• Gość
« Odpowiedź #196 dnia: Kwiecień 12, 2010, 23:20:59 pm »
Powstanie popadasz w paranoje, ja też mam takie podejrzenia, ale nie wydaje mi się by rosjanie posunęli się aż tak daleko, fakt faktem mordowali własnych obywateli i podkładali bomby pod własne bloki tylko po to by mieć powód ataku na Czeczenię, fakt faktem wciąż jest niewyjaśniona sprawa katastrofy na Gibraltarze z Gen. Sikorskim, fakt faktem jest dziesiątki tysięcy ofiar Katynia, Gułagów i innych morderstw, ale teraz jest pokój, obcy obywatele (i to nie byle jacy), duże ryzyko, a efekty też nieprzewidywalne, słuchajcie przy takiej ogromnej tragedii powstają w rozpaczy różne teorię i pomysły, ale jeśli chcecie być tak racjonalni w wyszukiwaniu dowodów winy Rosjan powiedzcie mi po co mieliby to zrobić??!!

Dla korzyści politycznych? Cena wysoka jak wyjdzie prawda, ten kraj będzie skończony, będzie w izolacji politycznej i gospodarczej, nie zapędzajcie się! Czekam na odpowiedzi!

Robek jestem bardzo daleki od paranoi - nie jestem pewny czy wiesz o czym mówisz. Równie dobrze bym mógł Tobie powiedzieć abyś nie popadał w ślepotę. Sam mówisz o tym do czego są zdolni rosjanie, a zaraz potem, że do tego by nie byli zdolni - nie ma to jak sobie zaprzeczać.
Pytasz po co mieliby to robić? Proszę oprzytomniej. Nie widzisz co się dzieje? My juznie mamy elit. Teraz bedziemy wykonywali polecenia wszystkich z zewnątrz. Poza tym juz nie ma komu sie wstawic za Gruzją, nie ma komu walczyc o Ukrainę (choc akurat według mnie Kaczyński zbyt wiele poswięcił dla dobrych stosunków z Ukraina). O Katyniu było coraz bardziej głośno, no to go teraz mamy, a w dodatku przebiła sięinformacja, że takze rosjanie tam leżą. Za to putin jest pokazany jaki to on dobry i współczujący (a przed chwilą by Kaczyńskiego powiesił na suchej gałezi). Przeciez to głównie za sprawą Kaczyńskiego rosja nie mogła choćby podpisywac nowych stosunków z UE, jak nam "embargo" ruscy dali na mięso niesłusznie. Teraz nikt im nie podskoczy!
a proszę Cię, nie widzisz, że nawet jeśli mam rację, to tak samo jak z Gibraltarem, tak samo i o tym się nigdy nie dowiemy? Może dzieci naszych dzieci ale wtedy kogo to bedzie obchodziło? Tu ryzyko na prawdę jest znikome, sczczególnie, że to jest takze po myśli tuska, więc on nie będzie robił tu problemów z dotarciem do prawdy.

Robek86

• Gość
« Odpowiedź #197 dnia: Kwiecień 12, 2010, 23:22:12 pm »
Gdzie wcięło mój post? Na który odpowiedział warmi?

Powstanie_44

• Gość
« Odpowiedź #198 dnia: Kwiecień 12, 2010, 23:22:59 pm »
Powstanie i ja nie wskazujemy, że to Ruscy bo mógłby to być równie dobrze układ jakiś w Polsce przy wsparciu ruskich, powodów jest wiele nie che mi się nawet na ten temat polemizować tym bardziej, że jak mówię póki co nie wiem czy był zamach, nie oskarżam o to nikogo bo równie dobrze kontroler z wieży mógł podać złe dane i przez to wypadek a teraz ruscy próbują ukartować wszystko żeby nie było przypadkiem w tek katastrofie żadnej ich winy.
Mnie dziwią i Powstanie fakty i wyjaśnienia tej katastrofy, które nie trzymają się kupy.

podpisuje sie pod tym całkowicie

Powtórzę raz jeszcze słowa Prezydenta Turcji "mam nadzieję, że to był wypadek" - te słowa mówią same za siebie
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 12, 2010, 23:49:28 pm wysłana przez Powstanie_44 »

Robek86

• Gość
« Odpowiedź #199 dnia: Kwiecień 12, 2010, 23:27:14 pm »
Mam jakieś problemy z pisaniem w tym temacie Wy też? Gdzie techniczny?