Autor Wątek: Katastrofa prezydenckiego samolotu w Smoleńsku  (Przeczytany 217731 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

barteq_g

• Gość
Odp: Katastrofa prezydenckiego samolotu w Smoleńsku
« Odpowiedź #600 dnia: Sierpień 11, 2010, 18:05:43 pm »
Miał szanse ale bardzo małe. Był słaby bo wystarczyła lekka presja i podpisał akt utraty suwerenności. Pan J. Szaniawski natomiast pisze na polecenie Rydzyka, innymi słowy stek bzdur.

matii8

• Gość
« Odpowiedź #601 dnia: Sierpień 11, 2010, 19:33:30 pm »
Miał szanse ale bardzo małe. Był słaby bo wystarczyła lekka presja i podpisał akt utraty suwerenności. Pan J. Szaniawski natomiast pisze na polecenie Rydzyka, innymi słowy stek bzdur.
podaj więc PRAWDZIWE fakty jakoby Józef Szaniawski (bliski współpracownik płk Kuklińskiego) pisał na polecenie Rydzyka.. czekam... jeśli według Ciebie pisze on stek bzdur to podaj chociaż kilka rzekomych kłamstw, które napisał Józef Szaniawski (co zmusza Cię do przeczytania jego artykułów... lecz wątpię, że to  zrobisz  :) )

barteq_g

• Gość
« Odpowiedź #602 dnia: Sierpień 12, 2010, 00:25:41 am »
Gdzie napisałem, że kłamie? Po prostu pisze w taki sposób, że aż nie chce się tego czytać. Najpierw cytat z czasów wojny ze Związkiem Radzieckim a potem wyjaśnienie dlaczego powinniśmy nienawidzić Rosjan.

DID@

• Stowarzyszenie
« Odpowiedź #603 dnia: Sierpień 12, 2010, 00:29:42 am »
Gdzie napisałem, że kłamie? Po prostu pisze w taki sposób, że aż nie chce się tego czytać. Najpierw cytat z czasów wojny ze Związkiem Radzieckim a potem wyjaśnienie dlaczego powinniśmy nienawidzić Rosjan.

Gdzie napisał, że powinniśmy ich nienawidzić?
Nieufność jest wadą, czujność - zaletą.
Obrońca Polskości i normalności!

Amor Patriae Nostra Lex!
Polsko jesteś, jak piękny kwiat. Jesteś obecna w mych marzeniach i snach..

matii8

• Gość
« Odpowiedź #604 dnia: Sierpień 12, 2010, 13:45:29 pm »
pisząc "stek bzdur" dałeś do zrozumienia, że kłamie... A ja wciąż czekam na PRAWDZIWE fakty jakoby Szaniawski kłamał. Czytając jego artykuły nie dopatrzyłem się żadnego kłamstwa. Po prostu jest niewygodny i niepoprawny politycznie i dlatego najlepiej (według Ciebie i innych "mądrych" w naszym kraju) trzeba go usunąć poprzez ośmieszanie i wmawianie tym mniej poinformowanym, że wypisuje "stek bzdur"..

Odbiegliśmy trochę od tematu, który powinien dotyczyć katastrofy smoleńskiej. Dzisiaj rząd i pan Komorowski znów udowodnili, że chcą jak najszybciej zapomnieć o tej tragedii, po kryjomu odsłaniając tablice upamiętniającą ofiary katastrofy.. zrobili to oczywiście bez wiedzy rodzin ofiar. dodam, że tablice znajdują się w miejscu, które jest mało dostepne dla zwykłych obywateli..

Twisterro

• Stowarzyszenie
« Odpowiedź #605 dnia: Sierpień 12, 2010, 17:38:07 pm »
Dzisiaj rząd i pan Komorowski znów udowodnili, że chcą jak najszybciej zapomnieć o tej tragedii, po kryjomu odsłaniając tablice upamiętniającą ofiary katastrofy..
Niektórym ludziom nie warto niczego dawać, bo zaraz udowodnią, że to spisek i ogólnie prowokacja.

Tablica jest, wspaniale, niech przeniosą ten krzyżyk i zajmą się dla odmiany czymś pożytecznym - rząd pracą, a opozycja konstruktywną krytyką.
Na wojnę nie idziesz po to by zginąć za ojczyznę, tylko po to by jakiś inny biedny skurczybyk zginął za swoją.
George Patton

matii8

• Gość
« Odpowiedź #606 dnia: Sierpień 12, 2010, 20:57:56 pm »
Niektórym ludziom nie warto niczego dawać, bo zaraz udowodnią, że to spisek i ogólnie prowokacja.

Tablica jest, wspaniale, niech przeniosą ten krzyżyk i zajmą się dla odmiany czymś pożytecznym - rząd pracą, a opozycja konstruktywną krytyką.
"ten krzyżyk"!!?? jako Polak i katolik nie pozwolę, abyś tak nazywał ten symbol jedności, poświęcenia, a przede wszystkim polskości.. dołączając do Wierni myślałem, że spotkam tu ludzi, którzy są prawdziwymi Polakami szanującymi symbole bez których nie byłoby współczesnej, wolnej Polski.. widać źle trafiłem... mało jest teraz prawdziwych, odważnych Polaków, dla których hasło: Bóg, honor i ojczyzna jest wyznacznikiem codziennego życia... powiedzieć "róbta co chceta" i już sie zapomina o swoich korzeniach, najlepiej wycina.. a drzewo bez korzeni usycha...

Tech

• Czytelnik
    • wierni-ojczyznie.pl
« Odpowiedź #607 dnia: Sierpień 12, 2010, 21:25:29 pm »
"ten krzyżyk"!!?? jako Polak i katolik nie pozwolę, abyś tak nazywał ten symbol jedności, poświęcenia, a przede wszystkim polskości.. dołączając do Wierni myślałem, że spotkam tu ludzi, którzy są prawdziwymi Polakami szanującymi symbole bez których nie byłoby współczesnej, wolnej Polski.. widać źle trafiłem... mało jest teraz prawdziwych, odważnych Polaków, dla których hasło: Bóg, honor i ojczyzna jest wyznacznikiem codziennego życia... powiedzieć "róbta co chceta" i już sie zapomina o swoich korzeniach, najlepiej wycina.. a drzewo bez korzeni usycha...

Też mnie razi te sformowanie @Twisterro. Polska to kraj ludzi wierzących i nie, nie wykluczamy tu na forum ludzi nie wierzących ze wspólnoty forumowiczów i ze wspólnoty narodowej Polaków, @matii8 masz prawo przekonywać i korzystaj z tego prawa.
Po za tym uważam, że temat symboli jest celowo wykorzystywany, jako narzędzie przez rząd do przykrycia kwestii:
- podwyżek podatków,
- oszukiwania wyborców podczas wyborów,
- zwiększania zadłużenia finansów publicznych,
- zwiększenia zatrudnienia nieefektywnych urzędników o 40 tyś tylko w porównaniu z zeszłym rokiem,
- nieudolności rządu i prokuratury w śledztwie katastrofy samolotu.
Potrzeba nieustannej odnowy umysłów i serc, aby przepełniała je miłość i sprawiedliwość, uczciwość i ofiarność, szacunek dla innych i troska o dobro wspólne, szczególnie o to dobro, jakim jest wolna Ojczyzna - Jan Paweł II

Twisterro

• Stowarzyszenie
« Odpowiedź #608 dnia: Sierpień 12, 2010, 22:22:45 pm »
@mati, a dla mnie symbol nie jest bogiem i nie będę o takowym wypowiadał się z wielkiej litery. To jest TYLKO symbol, a w tym konkretnym przypadku - symbol nadużywany przez wszystkich. Jak dobrze stwierdził Tech, do czego należy koniecznie i skwapliwie dodać bezwartościowość opozycji i jej nieudolność we wszystkich dziedzinach.

Dodam do tego, że symbolem Polski krzyż nie jest - polskim symbolem jest Biały Orzeł, ewentualnie kolory w bieli i czerwieni. Krzyż jest symbolem chrześcijaństwa, które miało pewny wpływ na naszą historię. Zresztą za ten krzyż, o którym piszemy, się nikt nie poświęcał.

Czuję się Polakiem, o reszcie atrybutów sam się wypowiadać nie mogę, mimo to w haśle "Bóg Honor Ojczyzna" bliskie mi są tylko dwie ostatnie opcje...

EDIT:
Co tu zresztą wiele gadać, jak można poważnie traktować tą grupkę "krzyżowych" fanatyków, z których jeden kazał arcybiskupowi nosić ten krzyż do kościoła. Wielcy święci za życia, lepsi od papieża. To ma być przykład katolika? :/
« Ostatnia zmiana: Sierpień 12, 2010, 22:36:33 pm wysłana przez Twisterro »
Na wojnę nie idziesz po to by zginąć za ojczyznę, tylko po to by jakiś inny biedny skurczybyk zginął za swoją.
George Patton

MarcinS

• Gość
« Odpowiedź #609 dnia: Sierpień 14, 2010, 10:35:47 am »
pewnie prawda wyjdzie za 10-20 lat...gadalem z kumplem Francuzem w pracy o tej katastrofie...i wiecie co? on jest swiecie przekonany ze to byla machloja Rosjan...troche daje do myslenia nie?
Dokładnie . Prawie cały swiat zwraca uwagę na niejasności w związku z ta katastrofą , tylko w Polsce nic . Szczerze trochę śmieszą mnie informacje o sztucznej mgle ( chociaż to trochę dziwne , że widoczność była chyba 50 metrów , a polski dziennikarz widział to zdarzenie z okien hotelu oddalonego o nie pamiętam dokładnie ile , ale chyba coś około 500 metrów .
http://chomikuj.pl/KARAMBA2010/1+OPINIE/S*c5*81AWOMIR+WISNIEWSKI+-+SWIADEK
,, OTWORZ OCZY!!!! SWIADEK MOWIL ZE NIE BYLO DUZEJ MGLY. WIDZIAL SAMOLOT Z DALEKA
...

crash Tupolew: Świadek nie widział ofiary
Opublikowano w: Aktualności , aktualizacje

Warszawa   - "Widziałem samolot dół, maszyna końcówkami do i nagle usłyszałem   ogłuszający ryk silników, słup ognia, a potem po prostu upaść" -   powiedział TVP, redaktor Sławomir Wiśniewski z polskiego dziennika   "Rzeczpospolita" (RZ) w trzy dni po samolotu - Katastrofa w Smoleńsku, w   którym prezes Polska w 1995 r. również kosztował życie jego   najbliższych towarzyszy. Wiśniewski jest jedynym świadkiem oko w   niektórych momentach awarii. Udało mu się także crash minut po materiały   wideo szczątków zniszczonej maszyny tylko kilka. Innych dziennikarzy,   którzy są w pobliżu lotniska, a także pojawienie się Lech Kaczyński   czekał tak mniej szczęścia, bo szybko rozwijającymi się siły   bezpieczeństwa miały z dala od kamer i telefonów komórkowych. Reporterzy   TVP może uratować jednego z jego filmów.

Kilkanaście osób   czekało w pobliżu lotniska Smoleńska na przyjazd Lecha Kaczyńskiego i   jego delegacji. Chcieli towarzyszyć żołnierzy do obchodów Katynia. Wśród   oczekujących byli oprócz dziennikarzy z Polska, Ukraina, Rosja i   Białoruś, a polski ambasador Jerzy Bahr i inny dyplomata. Sławomir   Wiśniewski po raz pierwszy zauważył, że coś strasznego się stało po tym,   jak się okno hotelu, miejscu katastrofy Tupolew poszli w miarę   możliwości. Wiedział jednak, ponieważ nie, że jest to maszyna z polskim   prezydentem. Fakt ten już wylądował jego, on nie wiedział, że Todesjet   przybył z pół godziny opóźnienia w Smoleńsku, jego zdaniem. Chwycił swój   aparat, ale automatycznie, a na stronie jak najszybciej w kierunku   hotelu domniemanego miejsca katastrofy.

Film polski dziennikarz Sławomir Wiśniewski

Sławomir   Wiśniewski twierdzi, że za pierwszym na miejsce katastrofy. Dopiero   później odkryto, że był to czas ukraiński kolega z wraku przybył z   Tupolew musi być równa, a także o tutaj sfilmowane. Również w tym filmie   nie ma człowieka, okaże się.

Wideo ukraińskich dziennikarzy Adrij Mendierej

Wywiad ze Sławomirem Wiesniewski

RZ: Gdzie byłeś, gdy polski katastrofy samolotu?

Wiśniewski:   Nowy hotel w pobliżu lotniska wojskowego, po drugiej stronie drogi.   Miałem dużo pracy, z zebranych materiałów. Nagle usłyszałem huk silników   lotniczych. Pobiegłem do okna, aby zobaczyć urządzenia. już nie mogłam   rozpoznać pełne samolotów, widziałem tylko fragment kadłuba i lewego   skrzydła, które zostało mocno przechylony w lewo i dość znak na jej   temat. To były ułamki sekund. Potem wjeżdżały w powietrze i zobaczyłem   mały słup ognia. Na początku myślałem, że może to był tylko mały samolot   sportowy? Być może wojskowych? Tak czy inaczej, chwyciłem aparat i   pobiegł w kierunku miejsca katastrofy.

RZ: Jak daleko był hotel z dala od miejsca katastrofy? Tego dnia była gęsta mgła w Smoleńsku.

Wiśniewski:   mgła była bardzo gęsta, ale hotel był na miejsce katastrofy około 300   metrów od hotelu. Wiem, że to właśnie dlatego, że mam to udokumentowane,   mierzone później. Jestem jednak działa 400 metrów. Cały zakres został   zaorany, pochylił się nad drzewami i wtedy zobaczyłem pierwsze szczątki   samolotu, który wciąż częściowo spalone.

RZ: Ile czasu trzeba dotrzeć do wraku w?

Wiśniewski: Jak już mówiłem, to było 400 metrów. Jak szybko mogę uruchomić? Cóż, z jednej strony drogi, to poszło z górki.

RZ: Oni byli pierwsi na miejscu katastrofy?

Wiśniewski: tak. Tylko potem straż pożarną.

RZ: Jakie zdjęcie miało być dla Ciebie?

Wiśniewski:   Cały teren został zaorany i połamane gałęzie i drzewa. Szczątki   samolotu. Niektóre mają nawet strzelił jeszcze. Zauważyłem też, że   czarna skrzynka rzeczywiście świeciły pomarańczowo na ziemi z. Możesz   zobaczyć na mój film.
W tych sekundach, zdałem sobie sprawę, nawet w   godłem szachownicy, że musiała działać na rzecz naszych samolotów i   silników z prezydentem i całej delegacji został awarii. Ale nie ma   dowodów, że prawie 100 osób zginęło w katastrofie były.

RZ: Co?

Wiśniewski   : nie było miejsc, walizy, torby, po prostu nic, a przede wszystkim,   żaden człowiek nie pozostaje na miejscu i nie była straszna cisza.   Powiedziano mi później, że ciał leżało w głębi lasu, po prawej stronie,   gdzie podwozie z kołami w górze leżące. W miejscu, gdzie Ja jestem,   tylko jednej części kadłuba i jeden silnik.

RZ: Były zdjęcia   według miejsca katastrofy samolotu w Warszawie (Kabaty 1987) był   świadkiem po katastrofie. Co jeszcze było? (Tragedia w Warszawie zobacz   wideo katastrofy samolotu w Warszawie )

Wiśniewski: Tak, wpadłem   do lasu i zobaczył zniszczony samolot. Szukałem wszędzie szczątki   ludzkie. Fakt, że widziałem w Smoleńsku nie pozwól jej, we mnie   podejrzenie, że pasażerowie podróżujący wyłącznie załogi na pokładzie   była jego, ale nie tutaj, puste, w którym pasażer powinien lecieć do   Warszawy po realizacji transakcji.

RZ: Jakie były problemy to z Rosjanami?

Wiśniewski:   strażacy przyszedł do mnie, nie było problemów. Powiedziałem im, że w   telewizji, a ona indulged mnie. Ale wtedy pojawił się rodzaj   inteligencji słyszysz mój krzyk w filmie: "FSB! Podaj nam swój aparat.   Dwa rodzaje silny wziął mnie pod pachami. W międzyczasie, widziałem, że z   drewna naszych dyplomatów w garniturach zostało wszczęte.

RZ: Co funkcjonariuszy z wami?

Wiśniewski:   Przenieśli mnie po okolicy, upadłem w błoto. Zapytali mnie, kim jestem i   czy mam jeszcze więcej zdjęć w worku. Dałem im bez oporu, wszystkie   filmy miałem, z wyjątkiem tych, kaseta, którą później publikowane w   Internecie.

RZ: Dlaczego Rosjanie filmy można zdjąć?

Wiśniewski:   Czy ja wiem? Na początku była wielka panika i strach. Byli całkowicie   zdezorientowani i chciał wszystkich ludzi z dala od miejsca katastrofy.   Na początku to było bardzo, bardzo nieprzyjemne. Gdy mi powiedziano:   "tylko ci, że wrócisz do domu szybko." Byłem przerażony, że poradziłem   był w tarapatach, bo znalazł to miejsce dla mnie. Z tych ludzi nie był   żart. Cały czas nie wiedziałem, że prezes i reszta naszych urzędników   nie było.

RZ: Gdy kazano się stało?

Wiśniewski: Później.   Jak emocje trochę ucichły i musiałem jednym z rosyjskich samochodów   siedział, dostałem sms-a. Myślałem, że świat idzie pod.

Choć TVP   Sławomir Wiśniewski samochód FSB siedział w redakcji musi być ktoś, ale   prawdopodobnie, polski ambasador Jerzy Bahr, Ministerstwo Spraw   Zagranicznych w Warszawie skontaktowała się z, na przykład w tym czasie   przyszły pierwsze oficjalne zawiadomienie od Urzędu że prawdopodobnie   trzy osoby zajmujące Kaczyński Tupolew przetrwały katastrofy (patrz   ostatnie video). Później mówili tylko to możliwe przy życiu, był   nazywany przez stronę rosyjską, wszystkie 132 (!) Ludzie z samolotu   zginęło tragedii było.

dniu 11 W kwietniu nastąpił kolejny film z   rzekomo pochodzące z Ukrainy dziennikarz Sławomir Wiśniewski, nawet   przed przybyciem personel ratunkowy na miejscu wypadku z jego telefonu   komórkowego, który będzie miał wideo oraz zdjęcia. Nawet w tym filmie   nie wskazuje, aby zlokalizować szczątki ludzkie.

"Polskaweb"   zdjęcia, filmy wideo są wycięte z dwoma potencjalnie istotne,   zoptymalizowane i analizowane. Kluczem tutaj znajdziecie w naszej   galerii nowości. Ponadto, udało nam się odkryć szczątki ofiar katastrofy   nie ma. Autor drugi film jest dla nie-oficjalne sprawozdania w dniu 15 w   szpitalu w Kijowie zmarł w kwietniu, po powinien był nożem dwóch   obcych.

Pragniemy jednak podkreślić, że w ciągu kilku takich   tragedii, jak śmierć prezydenta i innych przywódców klucz państwa, w tym   filmów i zdjęć, nawet jeśli wszystko wydaje się bardzo autentyczny ,   manipulowana przez innych organów lub może być. Do tej tajemniczej   katastrofie lotniczej, bez logicznego wywiadu i niezliczone   sprzeczności, istnieją setki pytań otwartych.

Co podnieca nawet   myśleć, jest fakt, że przekazywane od początku do mediów, które zasilane   Ostatnio grypy świń histerii, w wyniku wypadku, w których pilot i   polski prezydent powiedział, że winę. Są media, którzy zgłaszają zwykle   prawie w każdym wypadku lotniczym, należy natychmiast przerwać ze   znakiem zapytania na pierwsze strony gazet. Teraz nawet tragedii   Smoleńska najwyższą czułość niesie ze sobą, to sue z drugiej strony, w   ich historie od początku, bez oficjalnych wyników dochodzenia, na teorie   spiskowe.

"Polskaweb" jest przekonany, że tragedia, świadomie lub nie, zostały spowodowane przez strony trzecie.

Kontor znaki na uznanie
polskich prokuratorów zbadanie tego filmu, który jest przestępstwem proponuje

następujące zdjęcie Todesjets na Warszawę, z płonącego silnika,
ale trzymamy za kiepski żart

Copyright © Polskaweb News

Więcej katastrofie lotniczej w Smoleńsku

--------------------------

KATYN 2. Poseł polski zapisane reporter TV z wykonania przez KGB międzynarodowych terrorystów
czas publikacji: 23 kwietnia 2010, 01:45

Telewizja   Polska reporter Sławomir Wiśniewski, który przybył na miejsce   katastrofy polskiego samolotu sprzed cordoning obszaru realizacji przez   międzynarodowych terrorystów z KGB (FSB) Rosji, powiedział polski   dokument "Rzeczpospolita" , co przeżył w miejscu katastrofy.

Kilkanaście   osób czekało na przyjazd Kaczyńskiego z samolotu na lotnisku w   Smoleńsku. Poseł polski w Rosji, Jerzy Bahr, polski dyplomata i innym   również na lotnisku na bok z dziennikarzami z Polska, Ukraina, Rosja i   Białoruś. Czekali na delegacji polskiej, aby przejść bezpośrednio do   Katynia, więc nie byli zainteresowani film przybyciu prezydenta   samolotu.

Sławomir Wiśniewski sobie sprawę, że coś strasznego   się, gdy zobaczył katastrofie lotniczej z jego hotelu. Na początku, nie   mogliby być samolot prezydenta, bo nie wiedział, że ten samolot   przyleciał do Smoleńska z pół godzinnym opóźnieniem.

Wiśniewski   trzymanie aparatu i rzucił się na miejsce katastrofy, który był w   odległości około 400 metrów od hotelu. Przyszedł kolejny nie po jego   ukraiński kolega Andriej Menderey, którzy po raz pierwszy sfilmowane   miejscu katastrofy (zdjęcia Menderey wideo został opublikowany w   serwisie YouTube 11 kwietnia), przed KGB kordonem obszar.

W   przeciwieństwie do Menderey, który sfilmował miejsce katastrofy z jego   telefonu komórkowego, Wiśniewski udało się zrobić kilka płyt z jego   profesjonalnych kamer.

Wiśniewski powiedział, że po strażaków,   gang KGB Putina przybył na miejsce katastrofy, do uszczelnienia   powierzchni. Miał szczęście, że może zarobić kilka filmów przed   przybyciem mordercy.

Wszystkich innych dziennikarzy przyszedł na   miejsce katastrofy dopiero po powierzchni została kordonem przez agentów   FSB, i pierwszą rzeczą, KGB nie było zajęcie wszystkich aparatów   fotograficznych i telefonów komórkowych z dziennikarzami.

Wiśniewski   powiedział, że nigdy nie widział jednego trupa na miejscu katastrofy.   Ale widział czarną skrzynkę, która jest faktycznie w kolorze   pomarańczowym. Później dowiedział się, że wszystkie ciała były w   głębokim lesie, gdzie podwozia z odwróconym koła awarii. Tylko kadłuba i   silnika zostały w miejscu, gdzie w filmie.

Polski dziennikarz   zauważył, że nie mieli problemów z rosyjskim strażaków. Sytuacja stała   się bardzo niebezpieczna, gdy gang terrorystów przybyłych z KGB.   Rosyjski zabójców krzyknął do niego: "To FSB! Daj nam się aparat!".

Dwóch   gangsterów z KGB uparty kubki chwycił go pod ramiona. Zaczęli go   ciągnąć do lasu. Ale potem zobaczyłem, że polskich dyplomatów przybyła   na miejscu.

Rosyjskiego zabójcy miał również zauważyć przyjazdu   dyplomatów, zatrzymał się, przeciągając go do lasu, rzucił go w błoto i   zażądał, że daje im cały materiał był kręcony. Odpowiedzi na pytanie   "Rzeczpospolitej", dlaczego potrzebne zabójców rosyjskiego filmy,   reporter TV odpowiedział: "Jak mogłem wiedzieć?".

Dopiero po   przybyciu posła polskiego do sceny, KGB zaczęło badać go, kim jest, jak   bardzo nakręcony, i czy miał inne kasety do kieszeni. Polski dziennikarz   dał rosyjskiego mordercy cały materiał z kieszeni.

"Nie ma   żartów z tymi ludźmi", powiedział w wywiadzie. Polak zdołał jednak   zwieść jego rosyjskiego mordercy i ukrył jednej taśmie, co później   napisał na YouTube ( link do filmu).

Tymczasem coraz więcej   dowodów świadczy, że polski prezydent został zabity przez rosyjskie   tajne służby. Wszystkich Polaków przeżyło w katastrofie zginęło   morderców KGB. I też mające na celu zniszczenie Polski reporter TV w   charakterze świadka "tylko dla przypadku". Po zabiciu go, Rosjanie   powiedziałby coś takiego, że umarł, gdy odłamki spadły na niego, gdy   zaczął się trząść nimi w celu dostania się do środka i do bardziej   interesujących zdjęć.

Tymczasem coraz mniej ludzi na świecie uważają, że oficjalne opowieść o "złej pogody", "zły pilot", "wąwóz", itp.

Polska agencja wiadomości Polskaweb pisze, że jest przekonany, że tragedia "została spowodowana przez osobę trzecią".

Departament Monitorowania
Kavkaz Center "

A tutaj film . Ostatniej z czarnych skrzynek szukano cały dzień , a tutaj lezy na wierzchu i jest sfilmowana :
http://www.youtube.com/watch?v=nS8fd5tJP2Q#ws

I jeszcze wywiadzik :
http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100417/KATASTROFA_SAMOLOTU_PREZYDENTA/640829337

Nie widzicie ? To nie był normalny wypadek .

I jeszcze :
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Jak-taki-samolot-jak-Tu-154-mogl-stracic-skrzydlo,wid,12568749,wiadomosc.html?ticaid=1ab3a&_ticrsn=5

Poza tym nalezy wymienić opieszałość w akcji ratunkowej ( szansa na przeżycie zawsze jest parę dni później w katastrofie samolotu pasażerskiego zgineli wszyscy , przeżyło 4-letnie dziecko ) . Skąd można wiedzieć , że ktoś nie żył jeszcze pół godziny po katastrofie , przecież jest to teoretycznie możliwe . Z tego co wiem ciało prezydenta nie było za bardzo uszkodzone , więc mógł zyć jeszcze chwilę po katastrofie , a następnie umrzec z powodu utraty dużej ilości krwi .

MarcinS

• Gość
« Odpowiedź #610 dnia: Sierpień 14, 2010, 10:37:41 am »
I jeszcze jedno . W katastrofach lotniczych przy sekcjach zwłok nie ma czegoś takiego jak smierć z powodu licznych obrażeń , coś takiego może byc w sytuacji wypadków lądoyh , albo morskich . W sytuacji wypadku lotniczego obowiązkiem lekarzy jest ustalic dokładna przyczyną zgonu .
« Ostatnia zmiana: Sierpień 14, 2010, 10:38:15 am wysłana przez MarcinS »

matii8

• Gość
« Odpowiedź #611 dnia: Sierpień 14, 2010, 17:00:16 pm »
I jeszcze jedno . W katastrofach lotniczych przy sekcjach zwłok nie ma czegoś takiego jak smierć z powodu licznych obrażeń , coś takiego może byc w sytuacji wypadków lądoyh , albo morskich . W sytuacji wypadku lotniczego obowiązkiem lekarzy jest ustalic dokładna przyczyną zgonu .
nareszcie ktoś kto potrafi analizować i zestawiać ze sobą logcznie fakty...

barteq_g

• Gość
« Odpowiedź #612 dnia: Sierpień 14, 2010, 17:33:21 pm »

http://www.poranny.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100428/KATASTROFA_PREZYDENT/712255447

barteq_g

• Gość
« Odpowiedź #614 dnia: Sierpień 20, 2010, 18:56:36 pm »
Przykro mi ale to, że jakiś ksiądz powiedział kilka ostrych słów nie przekonuje mnie do jego wersji wydarzeń.

To drugie źródło co ma udowadniać?

matii8

• Gość
« Odpowiedź #615 dnia: Wrzesień 23, 2010, 20:36:45 pm »

Zaglowiec36rok

• Gość
« Odpowiedź #616 dnia: Wrzesień 23, 2010, 20:55:42 pm »
odświeżam temat, bo nie można zapomnieć o tej tragedii; polecam analizę:  http://freeyourmind.salon24.pl/219683,medytacje-smolenskie 
oraz: http://niezalezna.pl/article/show/id/39277 ;
http://kisiel.salon24.pl/172416,wiec-jednak-zamach

Tak to rzeczy się mają. Targowica 2010.

Redi

• Czytelnik
« Odpowiedź #617 dnia: Wrzesień 23, 2010, 22:20:23 pm »
Największy dowód w tej sprawie, wrak samolotu przez 5 miesięcy spokojnie korozjuje i nikogo to nie rusza. Oczywiście nic to nie udowadnia lecz powinno nawet zblazowanym umysłom dawać do myślenia. Ciała oczywiście przechodziły sekcje zwłok, poczekajmy jednak do wyników ekshumacji (chyba jest prowadzona). Ciekawy jestem kogo żuchwa została niedawno znaleziona na miejscu tragedii.? Kogo członki jeszcze spokojnie tkwią sobie tam w błocie.
Te dochodzenie, ta cała sprawa to jakaś masakra, totalna żenada, pokazuje tylko w której gramy lidze.
Jak tak tak z dystansem na to patrze, to w sumie czego mogłem się spodziewać?
"Wierzymy, że doczekamy się jasnej wiosenki naszej..."

barteq_g

• Gość
« Odpowiedź #618 dnia: Wrzesień 23, 2010, 23:12:59 pm »
Nie rozumiem tylko dlaczego resztki samolotu są w Rosji.. dlaczego Rosjanie mieli dostęp do wszystkich dowodów pierwsi..

W sejmie siedzi 400 zdrajców i się z nas śmieje...

matii8

• Gość
« Odpowiedź #619 dnia: Wrzesień 29, 2010, 17:04:07 pm »
http://www.tvp.pl/publicystyka/magazyny-reporterskie/misja-specjalna/wideo/21092010/2632524

Nie włączamy linków samych. Bo wygasają. Bo to dziadowsko wygląda. Dajemy ładny cytat, choć części artykułu i info gdzie reszta. -T

Skoro taki z Ciebie służbista, to jak zacytować materiał audio-video :P - D
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 30, 2010, 15:22:57 pm wysłana przez DID@ »

DID@

• Stowarzyszenie
« Odpowiedź #620 dnia: Październik 19, 2010, 16:20:09 pm »
Słyszeli wszyscy pewnie o tym, ale czy ktoś wiedział o związku p. Wróbla z Katastrofą smoleńską ;> ?

Jeden z najlepszych w Polsce specjalistów z zakresu komputerowych   systemów sterowania lotem samolotów ginie w nieprawdopodobnych   okolicznościach

http://smolensk-2010.pl/2010-10-19-eugeniusz-wrobel-byl-gotow-do-polemiki-z-mak.html
Obrońca Polskości i normalności!

Amor Patriae Nostra Lex!
Polsko jesteś, jak piękny kwiat. Jesteś obecna w mych marzeniach i snach..

Zaglowiec36rok

• Gość
« Odpowiedź #621 dnia: Październik 19, 2010, 17:08:58 pm »
Słyszeli wszyscy pewnie o tym, ale czy ktoś wiedział o związku p. Wróbla z Katastrofą smoleńską ;> ?

http://smolensk-2010.pl/2010-10-19-eugeniusz-wrobel-byl-gotow-do-polemiki-z-mak.html

Nie twórz teorii spiskowej. Nie jątrz. Mamy ŚWIETNE stosunki z Rosją. Zabił się pewnie tak, jak ci co kazali lądować pilotom w Smoleńsku, a wcześniej żołnierze w Katyniu.

Po co to roztrząsać? Przecież przyjaźń jest i demokracja - poprawa stosunków popsutych wcześniej przez polskich faszystów, takich jak np. WO i inne zaplute karły reakcji.

Paniał, czy niczewo nie paniał?
« Ostatnia zmiana: Październik 19, 2010, 17:12:44 pm wysłana przez Zaglowiec36rok »

barteq_g

• Gość
« Odpowiedź #622 dnia: Październik 19, 2010, 17:12:30 pm »
Źródło: Nasz-Dziennik. Oni już wiedzą kto to zrobił.

Zaglowiec36rok

• Gość
« Odpowiedź #623 dnia: Październik 19, 2010, 17:14:32 pm »
Źródło: Nasz-Dziennik. Oni już wiedzą kto to zrobił.

A kto to zrobił?
 Co na to Najwyższy Czas i Wyborcza?

Zabił się sam, jak senator Sekuła, strzelił sobie w brzuch z pistoletu w ramach samobójstwa? No tak. Sprawa jasna. Jak zwykle zawinił Nasz Dziennik.
« Ostatnia zmiana: Październik 19, 2010, 17:16:51 pm wysłana przez Zaglowiec36rok »

barteq_g

• Gość
« Odpowiedź #624 dnia: Październik 19, 2010, 18:31:57 pm »
Czy ND podaje wypowiedzi E. Wróbla dotyczące katastrofy? Co to znaczy, że "był gotów do polemiki z MAK"? Czy był wytypowany do zajęcia się katastrofą w ramach którejś z komisji?