Autor Wątek: Polska rodzina znowu rozbijana - podpisana ustawowa kara za klapsa  (Przeczytany 11434 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Twisterro

• Stowarzyszenie
Odp: Polska rodzina znowu rozbijana - podpisana ustawowa kara za klapsa
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 10, 2010, 00:26:42 am »
"Somebody's gonna get a hug really hard" xD
Na wojnę nie idziesz po to by zginąć za ojczyznę, tylko po to by jakiś inny biedny skurczybyk zginął za swoją.
George Patton

BombelzOksywia

• Gość
« Odpowiedź #26 dnia: Wrzesień 10, 2010, 05:09:40 am »
"Somebody's gonna get hurt really bad" ;)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 10, 2010, 05:10:43 am wysłana przez BombelzOksywia »

Tech

• Czytelnik
    • wierni-ojczyznie.pl
« Odpowiedź #27 dnia: Wrzesień 10, 2010, 09:00:04 am »
A czy Bronisław Komorowski był stanowczy jako ojciec?
 Nie. Pewnych rzeczy oczywiście wymagał, ale z pewnością nie był "karzącą ojcowską ręką". Chyba ja bardziej wymagałam.

Ale kary cielesne stosował.
 Kary cielesne nie są dowodem silnej ręki, ale raczej rodzicielskiej  porażki. Nie ma co ukrywać, że klapsy się zdarzały. Było to rozwiązaniem  szybszym i prostszym, ale na pewno nie najlepszym. Nasze dzieci zawsze  czuły się kochane i to jest najważniejsze.

Źródło

Takie są skutki, kiedy w kraju rządzą hipokryci.

Nawet nie wiedziałem, że mamy Prezydenta hipokrytę, sam się przyznał - co za buta.
Potrzeba nieustannej odnowy umysłów i serc, aby przepełniała je miłość i sprawiedliwość, uczciwość i ofiarność, szacunek dla innych i troska o dobro wspólne, szczególnie o to dobro, jakim jest wolna Ojczyzna - Jan Paweł II

barteq_g

• Gość
« Odpowiedź #28 dnia: Wrzesień 10, 2010, 17:25:13 pm »
Źródło

Takie są skutki, kiedy w kraju rządzą hipokryci.

Nawet nie wiedziałem, że mamy Prezydenta hipokrytę, sam się przyznał - co za buta.
Nie wiedziałeś? Rządzą nami sami hipokryci a przykłady można mnożyć i mnożyć..

BombelzOksywia

• Gość
« Odpowiedź #29 dnia: Wrzesień 10, 2010, 18:33:31 pm »
Zapominacie, że to jest jaśnie oświecony i miłościwie Nam panujący gajowy Bronisław i on może, Wy nie. Polityk może obrażać, może chlać, może ćpać, może prowokować bijatyki i jeszcze wiele takich "może". I co? I nic bo obronią go partyjni koledzy. Chyba, że już ewidentnie przegina i sytuacje się powtarzają to dla zachowania pozorów do wydalą z partii. Mi jednak po kilku latach w rządzie i masie znajomości na pewno dalej się jakoś wiodło. Do dziesiątego każdego miesiąca pewnie bym dożył ;)

ZX_W1

• Czytelnik
« Odpowiedź #30 dnia: Październik 31, 2010, 18:50:06 pm »
Przede wszystkim jest to upadek głowy i autorytetu rodziny. Wiadomo że patologiczne rodziny i tak będą,ale swiat nie jest idealny i każda ustawa godząca w rodzinę powoduje jej rozbicie,zarówno odbieranie dzieci jak i "becikowe".
« Ostatnia zmiana: Październik 31, 2010, 18:51:01 pm wysłana przez Polak_ZXZ »

RAF

• Gość
« Odpowiedź #31 dnia: Listopad 08, 2010, 13:24:06 pm »
Jeśli ktoś nie zgadza się z ustawą  to zapraszam do wypełnienia formularza : http://www.rzecznikprawrodzicow.pl/20100225_sprzeciw.php