Autor Wątek: Prezydent Bronisław Komorowski  (Przeczytany 30457 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Tech

• Czytelnik
    • wierni-ojczyznie.pl
Prezydent Bronisław Komorowski
« dnia: Lipiec 07, 2010, 16:06:37 pm »
Wczoraj dostał dokument z PKW potwierdzający wybór na Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej, pojawiły się też podsumowania jego obietnic wyborczych na kwotę 30 mld zł. Rostowski mówi, że z nim konsultowane były jedynie ulgi na bilety dla studentów.

Czas pokaże jak Bronisław Komorowski wywiąże się ze swych obietnic wyborczych i jak będzie wyglądać w jego wykonaniu, jak sam to nazywał budowa wspólnoty narodowej Polaków.

Wyborcza licytacja

Polacy wybrali prezydenta. Zdecydowali się na wariant tańszy. Jak wyliczyła "Rzeczpospolita", spełnienie przedwyborczych obietnic Bronisława Komorowskiego kosztowałoby "tylko" 33,6 mld zł, podczas gdy Jarosław Kaczyński podpisał weksle wyborcze na 59,2 mld zł.

Bronisław Komorowski obiecał: 30-proc. podwyżkę pensji nauczycieli, rezygnację z reformy KRUS i zrównania wieku emerytalnego, utrzymanie waloryzacji rent i emerytur, budowę tamy na Wiśle, likwidację abonamentu RTV, powszechny dostęp do Internetu, zniżki na kolej dla studentów, dofinansowanie in vitro.

Zaoszczędziliśmy co prawda 25,6 mld zł (59,2 mld zł minus 33,6 mld zł), ale wybraliśmy zbędny wariant oświetleniowy. Polski prezydent ma duże uprawnienia negatywne, co daje mu pole do popisu, jeśli pochodzi z partii opozycyjnej. Natomiast prezydent wywodzący się z partii rządzącej nic nie ma do roboty. Jak to trafnie określił Donald Tusk, jego rola sprowadza się do funkcji dodatkowego żyrandola w pałacu prezydenckim.

Jest to jednak najdroższy żyrandol świata. Jego wybór kosztował 121 500 tys. zł wyłożone bezpośrednio z budżetu państwa plus trzydzieści kilka milionów wydanych przez kandydatów na kampanie (limit dla jednego kandydata wynosił 15,56 mln zł, finaliści w całości go wyczerpali). Jeśli dodamy do tego, że roczny budżet Kancelarii Prezydenta wynosi w tym roku 156 mln zł, okaże się, że roczny koszt utrzymania prezydentury dochodzi do 200 mln zł. Wypada więc ponad 5 zł na obywatela.

Jest to więcej, niż wynosi koszt utrzymania monarchii brytyjskiej. Królowa dysponuje budżetem w wysokości 31,7 mln funtów (ok. 150 mln zł), co kosztuje brytyjskiego podatnika 62 pensy (3 zł) rocznie.

W tej sytuacji, rozważając zmiany w Konstytucji RP, warto się zastanowić nad likwidacją urzędu prezydenta i restytucją w naszym kraju monarchii. Zwłaszcza że na wolnej elekcji można by zaoszczędzić, bo kandydat już jest.

Jak stwierdził bowiem specjalista od genealogii dr Marek Jerzy Minakowski, Bronisław Komorowski jest spokrewniony ze wszystkimi monarchami Unii Europejskiej. Jego krewnymi są: król Belgii Albert II, królowa Małgorzata (Dania), król Hiszpanii Juan Carlos, Beatrix (królowa Holandii), książę Liechtensteinu Hans Adam, wielki książę Luksemburga, książę Monako Albert II, król Norwegii Harald V, brytyjska królowa Elżbieta II oraz szwedzki monarcha Karol XVI. Jest to niewątpliwie informacja prawdziwa, gdyż potwierdziła ją PAP, podając, że Bronisław Komorowski jest kuzynem belgijskiej księżnej Matyldy.

Jeśli zatem szef Polskiego Ruchu Monarchistycznego Leszek Wielki Książę Wierzchowski się zgodzi, nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy znowu mieli króla, tym razem Bronisława I. I to bez angażowania publicznych pieniędzy.

Przestrzegałbym jednak przed jednym brytyjskim rozwiązaniem. Otóż królowa ma ? poza środkami z bieżącego budżetu ? zaskórniaki, z których chętnie korzysta. Może bowiem wydawać pieniądze zaoszczędzone w poprzednich latach. W zeszłym roku wydała ze źródła 6,5 mln funtów.

Gdybyśmy przyjęli, że oszczędności polskiego króla to różnica między jego obietnicami i obietnicami konkurenta (czyli owe 25,6 mld zł), budżet już by tego nie wytrzymał.
Potrzeba nieustannej odnowy umysłów i serc, aby przepełniała je miłość i sprawiedliwość, uczciwość i ofiarność, szacunek dla innych i troska o dobro wspólne, szczególnie o to dobro, jakim jest wolna Ojczyzna - Jan Paweł II

barteq_g

• Gość
Odp: Prezydent Bronisław Komorowski
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 07, 2010, 17:19:37 pm »
Już pisałem o tym w jakimś watku. Zgodnie z Konstytucją 3 maja której rocznica jest świętem narodowym, prawo do polskiego tronu ma Maria Emanuel Wettin (http://pl.wikipedia.org/wiki/Maria_Emanuel_ks._saski).

To ja już wolę Komorowskiego! (sas to sas)- Gawsi

i to jeszcze bez potomny Sas - Tech

Dalsze rozważania o polskim królu proszę kontynuować w stosownym temacie Monarchii:
http://www.wierni-ojczyznie.pl/index.php?topic=2477.0
;)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 07, 2010, 21:07:04 pm wysłana przez Tech »

Twisterro

• Stowarzyszenie
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 07, 2010, 22:04:26 pm »
Mam nadzieję, że jednak większości nie będzie próbował wypełniać... 30 mld złotych na w większości socjalistyczne pierdoły. Chrońcie nas bogowie...
Na wojnę nie idziesz po to by zginąć za ojczyznę, tylko po to by jakiś inny biedny skurczybyk zginął za swoją.
George Patton

MarcinS

• Gość
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 08, 2010, 11:54:42 am »
Już pisałem o tym w jakimś watku. Zgodnie z Konstytucją 3 maja której rocznica jest świętem narodowym, prawo do polskiego tronu ma Maria Emanuel Wettin (http://pl.wikipedia.org/wiki/Maria_Emanuel_ks._saski).
Ja już wolę bezpotomnego sasa niż Komorowskiego .

,,Jak stwierdził bowiem specjalista od genealogii dr Marek Jerzy Minakowski, Bronisław Komorowski jest spokrewniony ze wszystkimi monarchami Unii Europejskiej. Jego krewnymi są: król Belgii Albert II, królowa Małgorzata (Dania), król Hiszpanii Juan Carlos, Beatrix (królowa Holandii), książę Liechtensteinu Hans Adam, wielki książę Luksemburga, książę Monako Albert II, król Norwegii Harald V, brytyjska królowa Elżbieta II oraz szwedzki monarcha Karol XVI. Jest to niewątpliwie informacja prawdziwa, gdyż potwierdziła ją PAP, podając, że Bronisław Komorowski jest kuzynem belgijskiej księżnej Matyldy."
Informacje nieaktualne :
http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/komorowski-straci-herb_143963_all.html
Podobnie zresztą Przemysław Gosiewski http://pl.wikipedia.org/wiki/Przemys%C5%82aw_Gosiewski może nie tyle twierdził , ale kilka razy stwierdził , że jest potomkiem Aleksandra Korwina Gosiewskiego http://pl.wikipedia.org/wiki/Aleksander_Korwin_Gosiewski podczas gdy ostatni potomkowie hetmana zmarli chyba w XIX wieku .
Poza tym co do pochodzenia Komorowskiego jest wiele wątpliwości ...

Co do Komorowskiego pomijając jego rodzinę :
1. Prezydentem zostaje człowiek o niejasnej przeszłości ( związki z WSI )
http://www.raport-wsi.info/Komorowski%20.html - część jawna . Tu cytat :
,,Narodowej. Ministrami ON w opisanym okresie byli: Bronisław Komorowski, Jerzy Szmajdziński.
Z posiadanych przez Komisję Weryfikacyjną informacji wynika, iż do tej pory nie skierowano postępowań karnych w niniejszej sprawie w stosunku do żołnierzy WSI, którzy nie dopełnili obowiązków, także kierownictwo MON nie zostało pociągnięte do stosownej odpowiedzialności. W związku z tym Komisja Weryfikacyjna skierowała do Naczelnej Prokuratury Wojskowej zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa stosownie do art. 304 § 2 kodeksu postępowania karnego. Ponadto materiały uzyskane przez Komisję Weryfikacyjną mogą być użyteczne w rozpoczętych już postępowaniach karnych. "
2. Wpadki : ,, jaka wizyta taki zamach " , ,, albo prezydent bedzie gdzieś leciał " .
3. Opieszałośc po katastrofie smoleńskiej .
4. Strasznie mdłe , pozbawione emocji przemówienie po katastrofie . Zamiast ukazać swój smutek on mówił jakby recytował wiersz w II klasie szkoły podstawowej .
5. Komorowski i Tusk śmieją się nad trumnami ofiar Tragedii Smoleńskiej
I to ma byc nasz prezydent ???
Poza tym :
6. Oredzie w TVP INFO przed katastrofa TU 154

Osobiście od B. Komorowskiego oczekuję tylko tego aby był mniej pracowity niż dotąd ( 45 ustaw w 60 dni ) .

barteq_g

• Gość
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 08, 2010, 14:01:48 pm »
Lech Kaczyński także popełniał masę gaf: małpa w czerwonym, borubar, spieprzaj dziadu itd. Może przestańmy oceniać ludzi na podstawie takich rzeczy bo gdyby jutro tragicznie zginął Komorowski to także wszyscy by mówili, że w sumie to zdarzały mu sie wpadki ale był patriotą, mężem stanu itp.

MarcinS

• Gość
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 08, 2010, 14:41:54 pm »
Lech Kaczyński także popełniał masę gaf: małpa w czerwonym, borubar, [ocenzurowano] dziadu itd. Może przestańmy oceniać ludzi na podstawie takich rzeczy bo gdyby jutro tragicznie zginął Komorowski to także wszyscy by mówili, że w sumie to zdarzały mu sie wpadki ale był patriotą, mężem stanu itp.
Nie ... Ja jeszcze mam w pamięci jego śmiech gdy sprowadzano trumnę prezydenta ... ( nagranie powyżej , wbrew temu co twierdził sztab wyborczy B. Komorowskiego to nagranie jest prawdziwe , ponieważ ja także nagrywałem relację z tego wydarzenia i jest zupełnie tak samo ) .

A jakim był marszałkiem sejmu każdy pamięta :
marszałek Komorowski łamie prawo i kłamie - sejm część 01

Jakim był ministrem obrony narodowej też każdy pamięta ( raport o likwidacji WSI ) .

Jesli chodzi o tą pomyłkę / wpadkę ,, albo prezydent będzie gdzieś leciał " , albo ,, jeśli będa wybory poprę Jarosława Kaczyńskiego " ( około 90% pomyłek słownych jest spowodowanych tym , że w podświadomości myślimy tak jak powiedzieliśmy w momencie kiedy się pomyliliśmy ) .

Nie , ten gość nawet jakby się rozbił nie zostałby mężem stanu .

Twisterro

• Stowarzyszenie
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 10, 2010, 09:50:59 am »
Ciekawostka:

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Komorowski-zburzyl-plan-PO---ta-decyzja-zszokowala-Tuska-i-Schetyne,wid,12462041,wiadomosc_prasa.html
Powołując swoich kandydatów do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, Bronisław Komorowski zburzył plan Platformy. Decyzja prezydenta elekta miała "zszokować" Donalda Tuska i Grzegorza Schetynę - czytamy w "Rzeczpospolitej".

Gazeta podkreśla, że Komorowski powołał Krzysztofa Lufta i Jana Dworaka ostatniego dnia, gdy jako marszałek sejmu pełnił obowiązki głowy państwa. Od czwartku wykonuje je nowy marszałek Grzegorz Schetyna.

- Ta decyzja kompletnie zszokowała i Donalda Tuska, i Schetynę. Bo ustalenia były inne - mówi polityk PO. - Komorowski wysłał w ten sposób ostry sygnał do premiera: nie jestem malowanym prezydentem.

Według informacji "Rzeczpospolitej" uzgodnienia między liderami Platformy i Komorowskim dotyczyły tylko Dworaka i jeszcze innego kandydata spoza PO. Kandydatura Lufta była autorskim pomysłem prezydenta elekta.

Samodzielna decyzja Komorowskiego zburzyła plan PO, która rozmawiała już z PSL i SLD w sprawie obsady KRRiT i układu w mediach. Gazeta nieoficjalnie ustaliła, że PO miała zamiast PiS przejąć TVP1, SLD - zachować dotychczasowe wpływy, a PSL - wziąć ośrodki regionalne.

(tbe)

Jak widać nie jest taki całkiem słaby. Choć nie wiem czy to akurat dobrze, czy źle. ;)
Na wojnę nie idziesz po to by zginąć za ojczyznę, tylko po to by jakiś inny biedny skurczybyk zginął za swoją.
George Patton

Tech

• Czytelnik
    • wierni-ojczyznie.pl
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 10, 2010, 11:49:40 am »
Właśnie mój kredyt zaufania, jaki dałem panu Komorowskiemu po wyborze na Prezydenta, został złużyty na partyjną nominację do KRRiT swoich kolesi związanych z PO.

Przyczepię się do bieżących działań Prezydenta Komorowskiego, bo jest już do czego, w przeciwieństwie do ogłoszonej "wpadki" p. Komorowskiego z mandatem za złe parkowanie, które zauważył bodaj Super Express.

Kto głosował na Komorowskiego i myślał, że będą inne standardy to się pomylił, nowy prezydent nominował do KRRiT swoich partyjnych kolesi Dworaka, który był w PO i Lufta, który startował z list PO w 2007r, a ostatnio prowadził mu kampanię wyborczą ;)

Dworak i Luft powołani do KRRiT
Potrzeba nieustannej odnowy umysłów i serc, aby przepełniała je miłość i sprawiedliwość, uczciwość i ofiarność, szacunek dla innych i troska o dobro wspólne, szczególnie o to dobro, jakim jest wolna Ojczyzna - Jan Paweł II

MarcinS

• Gość
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 10, 2010, 20:20:47 pm »
Kto głosował na Komorowskiego i myślał, że będą inne standardy to się pomylił, nowy prezydent nominował do KRRiT swoich partyjnych kolesi Dworaka, który był w PO i Lufta, który startował z list PO w 2007r, a ostatnio prowadził mu kampanię wyborczą ;)
Pokazał niezalezność . Wybrał ich nie konsultując sie z premierem ...

p1tereQ

• Gość
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 15, 2010, 23:38:15 pm »

„HRABIA” BRONISŁAW KOMOROWSKI - (FOT. INTERNET)

A teraz słów parę za: http://aleszum.salon24.pl

Dziadek„hrabiego” Bronisława Komorowskiego, niejaki Osip Szczynukowicz – to rezun oddelegowany przez Sowiecki Rewolucyjny Komintern do dywersji na terenach pozaborowych, odebranych Rosji Traktatem Wersalskim.

Według  polskiej Wikipedii – (hasło rezun) - w języku staropolskim w znaczeniu morderca, zabójca, siepacz, zapożyczenie z języka ukraińskiego od wyrazu rizun, ukr. Різун, oznaczającego rzeźnika. W okresie po tzw. rzezi wołyńskiej, w Polsce stereotypowe [1], potoczne określenie członków UPA, OUN, Samoobronnych Kuszczowych Widdiłów i innych ukraińskich formacji uczestniczących w rzeziach ludności cywilnej.

W czasie wojny polsko-bolszewickiej, dziadek Bronisława Komorowskiego był czekistą w armii Tuchaczewskiego i po sromotnym laniu w bitwie nad Niemnem w 1920 roku dostał się do polskiej niewoli. Zachowała się jego kartoteka jeńca wojennego. W październiku 1920 r. dziadkowi Bronisława Komorowskiego udało się zbiec i schronił się na Litwie w Kowaliszkach u polskiej szlachty o nazwisku Komorowscy. Właściciele majątku zginęli z rąk Rosjan, a Szczynukowicz przywłaszczył sobie ich nazwisko. Tam w roku 1925 narodził się Zygmunt Leon Komorowski, ojciec Bronisława Marii.

Po wyparciu Niemców z Litwy przez Armię Czerwoną pod koniec 1944 roku Zygmunt Leon Komorowski wstąpił do wojska polskiego, do armii Berlinga. Służył w 12 Kołobrzeskim Pułku Piechoty i błyskawicznie awansował na stopień oficerski. Bronisław Komorowski na swojej stronie pisze: „Zygmunt Komorowski, mój ojciec (1925-1992), za czasów tzw. pierwszej okupacji sowieckiej i za okupacji niemieckiej działał w konspiracji (pseudo KOR), a od jesieni 1943 r. był w AK. Pod koniec wojny ojciec przebijał się  do Polski  razem z Łupaszką (mjr Zygmunt Szendzielorz). Złapali go bolszewicy z bronią w ręku, ale nie rozstrzelali jak stu innych, tylko wsadzili do więzienia. Za złoty pierścionek babuni strażnik wyprowadził go z celi, z której więźniowie trafiali pod stienku , do takiej w której siedzieli rekruci do armii Berlinga.

Niech Bronek wytłumaczy ten „cud nad cudami”, że oto żołnierz AK z oddziału Łupaszki, śmiertelnego wroga Sowietów i polskich zdrajców, złapany z bronią w ręku, w ciągu paru miesięcy zostaje oficerem Ludowego Wojska Polskiego. Jeżeli fakty podane przez Bronisława Komorowskiego są prawdziwe, to jedynym wytłumaczeniem tego „cudu” jest to, że Zygmunt Leon Komorowski, ojciec Bronisława – był sowieckim agentem.

ZgodaŚĆ buduje!

Gizz

• Gość
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 16, 2010, 09:13:40 am »
Przeciez to wiadome, ze on klamal z tym swoim "szlachectwem" :)

MarcinS

• Gość
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 16, 2010, 10:00:12 am »
A teraz słów parę za: http://aleszum.salon24.pl
Coś w tym musi być . Na dodatek jeszcze taki krótki artykuł :
http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/komorowski-straci-herb_143963_all.html ( przepraszam za to , że z super ekspresu , ale szukałem czegoś na ten temat i było to jedyne czasopismo , które to opisało ) .

Z tym tytułem hrabiego musi byc coś nie tak , ale to nie przestepstwo . Coś czym powinna zająć się prokuratura to związki z WSI oraz niektóre wypowiedzi np.
http://www.youtube.com/watch?v=SrF7nPkRgyg&feature=related#

A jego uśmiechy nad trumnami ofiar , które zostały sprowadzone do Polski to już skandal .

Nie martwcie się , na szczęście jest coś takiego jak impeachment i zawsze to wszystko można jeszcze naprawić .

Tech

• Czytelnik
    • wierni-ojczyznie.pl
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 16, 2010, 21:26:56 pm »
Nałęcz doradzi Komorowskiemu

Tomasz Nałęcz przyjął propozycję Kancelarii Prezydenta i będzie doradzał Bronisławowi Komorowskiemu

Pan Komorowski strasznie skręca w lewo do kancelarii zatrudnia ludzi tylko z lewicy, a kryterium to chyba przynależność do PZPR (Nałęcz 20 lat), wcześniej propozycję dostał Ryszard Kalisz. Już nie wspominam nawet o pierwszym pomniku dla czerwono armistów, jakby polscy zapomniani bohaterowie mieli już za dużo pomników. Nie słyszałem o żadnej propozycji z kancelarii dla kogoś z prawicy.

p1tereQ

• Gość
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 31, 2010, 14:40:56 pm »
Mało tego, mamy w Polsce istną Statuę Wolności. Gajowy, wykształcony na Wikipedii powiedział:

Tym razem prezydent popełnił gafę z nieco opóźnionym zapłonem.

Wczoraj Bronisław Komorowski przemawiał na uroczystościach rocznicowych w Szczecinie. W pewnym momencie rzekł z patosem:

Nie tylko Amerykanie mają Statuę Wolności, ale my też mamy swoją wielką, wspaniałą statuę wolności, a tą statuą wolności są przecież portowe i stoczniowe dźwigi, które widać z daleka, które świadczą o tym, że potrafiliśmy wznieść Polskę wysoko, że potrafimy dostrzec także to wszystko, co boli, niepokoi; to wszystko, co jest troską państwa polskiego, troską każdego przeciętnego człowieka.

W odpowiedzi, Miłościwie nam panujący usłyszał z ust Solidarności:

Panie prezydencie, martwe dźwigi nie staną się polską Statuą Wolności. Zróbmy razem wszystko, razem zróbmy, żeby polską Statuą Wolności były dźwigi pracujące.

http://www.pardon.pl/artykul/12347/nowa_wpadka_komorowskiego_polska_statua_wolnosci

Nie czytam Pardonu, ale jeśli i tam śmieją się z nieudolności Pana Bronisława, to ja nie mam nic więcej do powiedzenia.

p1tereQ

• Gość
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 23, 2010, 21:47:08 pm »
Uwaga!

Kto zgadnie co miłościwie nam panujący robi w chwili uchwycenia go przez paparazzi?

Zdjęcie, o którym wolałbym zapomnieć.

[admin]Zdjęcie usunięte przez administratora, z powodu wygaśnięcia linku[/admin]
« Ostatnia zmiana: Luty 17, 2011, 22:23:53 pm wysłana przez DID@ »

ZX_W1

• Czytelnik
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 23, 2010, 21:52:59 pm »
Czepiacie się Bronka. :P  Ja na niego zagłosowałem w II turze,uważam że nie będzie złym prezydentem. :)

Zaglowiec36rok

• Gość
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 23, 2010, 21:54:41 pm »
Przeprasza, że jest Polakiem?

Oddaje Niemcom Śląsk, przepraszając za Stalina?

Dziękuje Litwiom za naukę Polaków na Litwie języka litewskiego?

Oddaje ZSSRowcom odszkodowania za cokolwiek?

Daje d....obre wrażnie?

Kocha nas, dzieci swe?

Twoje wypowiedzi zostały połączone ze sobą [time]Listopad 23, 2010, 21:55:49 [/time].

Czepiacie się Bronka. :P  Ja na niego zagłosowałem w II turze,uważam że nie będzie złym prezydentem. :)

No tak. Ja głosowałem na Genię. Uważam, że nie będziesz złym aktywistą WO. Jak Bronek prezydentem RP. Mocny w gębie. Słaby w d...działaniu.
« Ostatnia zmiana: Listopad 23, 2010, 22:00:06 pm wysłana przez Zaglowiec36rok »

Twisterro

• Stowarzyszenie
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 23, 2010, 22:05:03 pm »
@Polak_ZXZ, pamiętaj, w umyśle sobie zaklep - wybory, decyzje i poglądy kolegi Żaglowca są jedyne słuszne. Słuszniejsze od najsłuszniejszych. Pochwalił, to radość wielką wykazać powinieneś!

A odpowiedź na pytanie p1tereQ'a - został złapany w trakcie jakiegoś ruchu. Głupio, bo wszak nikt z nas nigdy nie wykonuje niepotrzebnych ruchów, bo niczym stal szczera i z czołem wzniesionym ku lepszemu jutru stoim.
George Patton

ZX_W1

• Czytelnik
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 23, 2010, 22:09:11 pm »
@Polak_ZXZ, pamiętaj, w umyśle sobie zaklep - wybory, decyzje i poglądy kolegi Żaglowca są jedyne słuszne. Słuszniejsze od najsłuszniejszych. Pochwalił, to radość wielką wykazać powinieneś!

A odpowiedź na pytanie p1tereQ'a - został złapany w trakcie jakiegoś ruchu. Głupio, bo wszak nikt z nas nigdy nie wykonuje niepotrzebnych ruchów, bo niczym stal szczera i z czołem wzniesionym ku lepszemu jutru stoim.

Dzięki,wykazuję wielką radość. ;D  Po prostu nie dałem się nabrać na przemianę Jarosława i miałem rację.

Zaglowiec36rok

• Gość
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 23, 2010, 22:11:33 pm »

Dzięki,wykazuję wielką radość. ;D  Po prostu nie dałem się nabrać na przemianę Jarosława i miałem rację.

Świetnie. Dobry gensek. Dobry prezydent. Dobry aktyw. Zły pasyw.

p1tereQ

• Gość
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 20, 2010, 13:32:35 pm »
El prezidento udał się na uroczystości obchodów grudniowych stoczniowców, gdzie go wygwizdano.

Jak każdy pewnie pamięta, kilka dni wcześniej prezydent ochoczo podlizywał się zbrodniarzowi Jaruzelskiemu.
Postanowił jednak, że jako głowa państwa musi wymówić parę frazesów nad grobami poległych bohaterów.
Kpina i hipokryzja, a mówili że to WRONa Orła nie pokona.

Przypominam, że tak Gdynia, jak i Szczecin go wygwizdały.

Za Wprost24 (wybaczcie).

Prezydent Bronisław Komorowski podkreślił w Szczecinie podczas piątkowych uroczystości z okazji 40. rocznicy wydarzeń grudniowych, że "bolesne i wstydliwe" jest to, iż procesy związane ze zbrodniami czasów komunistycznych ciągną się tak długo i że nie udało się ukarać winnych. Podobnie jak wcześniej w Gdyni Komorowski został wygwizdany.

Komorowskiego wygwizdano na Powązkowskich uroczystościach, gdzie obchodzono 66. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego, wygwizdali również górnicy pod kopalnią Wujek, a teraz stoczniowcy z Gdyni i Szczecina. Czy to nie jest dla Was zastanawiające?

Piotrze, kto jak kto, ale Ty jako pierwszy powinieneś uznawać regulamin forum jako obowiązujący, zaś jeśli nadal masz/macie w planach jeździć po osobach publicznych zmieńcie ROF - Ritter
« Ostatnia zmiana: Grudzień 22, 2010, 08:43:39 am wysłana przez Ritter »

smiechu

• Stowarzyszenie
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 20, 2010, 18:44:24 pm »
to znak ze spoleczenstwo jeszcze niezglupialo i moze sie w koncu obudzi...
"Ojczyznę kocha się nie dlatego, że wielka, ale dlatego, że własna" - Seneka

"Prawda jest tyle warta ile ust zechce ją powtórzyć" - Proletaryat - Prawda

Nie myli się tylko ten, co nic nie robi...

Ahaj

• Stowarzyszenie
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 20, 2010, 19:18:03 pm »
Nie jest to dziwne skoro zaprasza się zbrodniarza na pałace a potem, udając, że nic się nie stało, jedzie się do jego ofiar na obchody masakry. I jeszcze ze współczuciem się mówi , że winni niestety nie zostali osądzeni.
To jak plucie w twarz.
TYLKO SZANUJĄC INNYCH, STAJEMY SIĘ GODNYMI SZACUNKU
 'Poznać - zrozumieć oto dwa prawdziwie ludzkie i prawdziwie chrześcijańskie słowa. Wszystkie zbrodnie pochodzą od nienawiści. Nienawiść jest karmiona i utrzymywana przez wyobrażenia i uproszczone wyrazy o domniemanych właściwościach obcej wspólnoty. Poznanie burzy te wyobrażenia i pokazuje drugiego takiego, jakim jest naprawdę'.- Zofia Kossak

p1tereQ

• Gość
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 20, 2010, 19:23:39 pm »
A dla mnie to dziwne, jak ludzie mogli wybrać takiego człowieka na głowę polskiego państwa.

Dzięki Bogu, że w Polsce są jeszcze patrioci.

Ahaj

• Stowarzyszenie
« Odpowiedź #24 dnia: Grudzień 20, 2010, 19:27:26 pm »
Wydaje mi się, że gdyby zaprosił Wronę przed wyborami, to by przegrał. Wielu którzy na niego głosowali, teraz zgrzyta zębami.
TYLKO SZANUJĄC INNYCH, STAJEMY SIĘ GODNYMI SZACUNKU
 'Poznać - zrozumieć oto dwa prawdziwie ludzkie i prawdziwie chrześcijańskie słowa. Wszystkie zbrodnie pochodzą od nienawiści. Nienawiść jest karmiona i utrzymywana przez wyobrażenia i uproszczone wyrazy o domniemanych właściwościach obcej wspólnoty. Poznanie burzy te wyobrażenia i pokazuje drugiego takiego, jakim jest naprawdę'.- Zofia Kossak