Autor Wątek: Forum onet.  (Przeczytany 3870 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

reccyt

• Gość
Forum onet.
« dnia: Sierpień 13, 2010, 10:39:49 am »
Ostatnio na forum portalu "onet.pl" zauważyłam coraz to więcej komentarzy obrażających bohaterów narodowych . Przytoczę kilka dotyczących powstania warszawskiego:  1po jakiego kija takie tam obchody??? możemy im pogratulować      ~realnie             
"głowy na karku" że dali się wyrżnąć a przy okazji zburzyć miastoNie piszcie      ~Kiki             
Nie piszcie, że cała Polska. Ja hołdu głupocie nie oddaję!

Powstanie Warszawskie      ~obserwator   

DID@

• Stowarzyszenie
Odp: Forum onet.
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 13, 2010, 12:20:26 pm »
Niestety dziś coraz częściej Powstanie Warszawskie jest nazywane głupotą ... A bohaterowie nie otrzymują należnego im szacunku. NIGDY, ale to NIGDY walka o wolność nie jest głupia - "Bo wolność krzyżami się mierzy, historia ten jeden ma błąd..."
Obrońca Polskości i normalności!

Amor Patriae Nostra Lex!
Polsko jesteś, jak piękny kwiat. Jesteś obecna w mych marzeniach i snach..

p1tereQ

• Gość
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 13, 2010, 13:54:22 pm »
Ostatnio na forum portalu "onet.pl" zauważyłam coraz to więcej komentarzy obrażających bohaterów narodowych . Przytoczę kilka dotyczących powstania warszawskiego:  1po jakiego kija takie tam obchody??? możemy im pogratulować      ~realnie             
"głowy na karku" że dali się wyrżnąć a przy okazji zburzyć miastoNie piszcie      ~Kiki             
Nie piszcie, że cała Polska. Ja hołdu głupocie nie oddaję!

Powstanie Warszawskie      ~obserwator   

To zadanie dla partyzantów z www.malysabotaz.pl

Znaczna większość z takich komentarzy to prowokacja, stosowanie tych samych argumentów, często Ci ludzie piszą tylko raz i nagle znikają. Znaczna większość z nich nie jest przygotowana do dyskusji i rozmowy, bo nie mają za to płacone. Tak się robi pijar, w Polsce mamy do czynienia głośniej z czarnym pijarem, który Nam szkodzi. Nie mamy niestety wystarczających zasobów ludzkich, aby każdą z takich postaw zagłuszyć - dlatego takie zachowania łatwo zauważyć. Onet to siedlisko dzieci TVN-u w znacznej mierze, więc nie oczekiwałbym w takim miejscu ludzi wystarczająco wyedukowanych do rozmowy. Rasiści, polonofobowie, antypolacy tworzą atmosferę, w której brak poczucia bezpieczeństwa. Smutne jest również to, że w ten sposób urabiają zbuntowaną młodzież i dzieci nie zawsze te zdeterminowane przez wiek.

Gizz

• Gość
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 13, 2010, 23:26:56 pm »
Mozna sprobowac ;)

p1tereQ

• Gość
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 14, 2010, 14:49:58 pm »
Może warto by było stworzyć forum na MS do swobodnej dyskusji i ewentualnie- do koordynowania ataków spamerskich na przykład na onet? Gdybyśmy zgromadzili dość dużo osób, to nawet takie rzeczy byłyby możliwe:
http://drawball.blog.onet.pl/Zakonczenie-Akcji-DRAWBALL-POL,2,ID388717379,n
Myślę, że na forum rejestrowaliby się wszyscy patrioci z RNm na czele, albo przynajmniej ich władze ;)  Mając 10k internautów, dopiero moglibyśmy siać grozę w sercach motłochu żydo-komunistycznego ;)

Informacja ze strony Małego Sabotażu.

Nasza rebelia jest niekomercyjna. Ściągając logo zobowiązujesz się monitorować na swojej stronie przejawy antypolonizmu i zakłamywania historii. Inicjatorami akcji są Wierni Ojczyźnie oraz Sejsmograf Antypolonizmu. Nie dowodzą jednak akcją, a dają jej ramy. Sam dowodzisz swoją partyzancką jednostką.

Mały Sabotaż nie jest zorganizowaną akcją.

p1tereQ

• Gość
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 14, 2010, 18:48:00 pm »
No to trzeba ją zorganizować :P

Albo nauczyć się czytać.

p1tereQ

• Gość
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 14, 2010, 19:30:52 pm »
Dalsza dyskusja nie ma sensu.

Gawsiak, wydaje mi się że partyzanci się tak łatwo nie poddawali ;)

Twisterro

• Stowarzyszenie
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 14, 2010, 20:42:17 pm »
Sabotaż, partyzantka, walka niejawna ma na celu podstępne manipulowanie morale i  świadomością ludzi. Jak przyznasz się, że należysz do jakiejś grupy zajmującej się konkretną działalnością. Jak powiesz, że zwalczasz polonofobię, to część ludzi Cię oleje. Jak piszesz anonimowo, to ludzie Cię nie utożsamiają z ideą, tylko uważają, że to Twój własny pogląd.
Na wojnę nie idziesz po to by zginąć za ojczyznę, tylko po to by jakiś inny biedny skurczybyk zginął za swoją.
George Patton