Autor Wątek: Mapa pomników  (Przeczytany 4676 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

p1tereQ

• Gość
Mapa pomników
« dnia: Sierpień 21, 2010, 15:19:39 pm »
A może by tak pokusić się o to, aby zbudować internetową bazę pomników polskich?

Na przykład cmentarze, żołnierze wyklęci, katyńskie groby itd.

Można by ją umieścić w mapach Google na przykład, nie wymaga to dużej pracy, a efekty byłyby owocne.

smiechu

• Stowarzyszenie
Odp: Mapa pomników
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 21, 2010, 20:52:21 pm »
jak mozna cos takiego umiescic w mapach google?
"Ojczyznę kocha się nie dlatego, że wielka, ale dlatego, że własna" - Seneka

"Prawda jest tyle warta ile ust zechce ją powtórzyć" - Proletaryat - Prawda

Nie myli się tylko ten, co nic nie robi...

Hades

• Gość
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 21, 2010, 22:54:30 pm »
Komisja ds. Młodzieży przy Zarządzie Głównym Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej już na to wpadła.
http://mkh.home.pl/index.php?option=com_rsgallery2&Itemid=37

Z tym, że do tej pory baza świeci pustkami, mimo iż swego czasu przesyłałem tam dziesiątki informacji i zdjęć.

Hades

• Gość
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 21, 2010, 23:00:11 pm »

Ahaj

• Stowarzyszenie
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 05, 2010, 21:10:37 pm »
A mi się pomysł podoba. To że innym się nie udało, nie znaczy by zaniechać dobrej inicjatywy. Stworzyć to za dużo powiedziane. Możemy tworzyć ale biorąc pod uwagę mnogość tego typu monumentów trochę to potrwa.
TYLKO SZANUJĄC INNYCH, STAJEMY SIĘ GODNYMI SZACUNKU
 'Poznać - zrozumieć oto dwa prawdziwie ludzkie i prawdziwie chrześcijańskie słowa. Wszystkie zbrodnie pochodzą od nienawiści. Nienawiść jest karmiona i utrzymywana przez wyobrażenia i uproszczone wyrazy o domniemanych właściwościach obcej wspólnoty. Poznanie burzy te wyobrażenia i pokazuje drugiego takiego, jakim jest naprawdę'.- Zofia Kossak

p1tereQ

• Gość
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 05, 2010, 21:49:12 pm »
A mi się pomysł podoba. To że innym się nie udało, nie znaczy by zaniechać dobrej inicjatywy. Stworzyć to za dużo powiedziane. Możemy tworzyć ale biorąc pod uwagę mnogość tego typu monumentów trochę to potrwa.

Ale warto i do tego zmierzam.

DID@

• Stowarzyszenie
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 05, 2010, 21:53:16 pm »
Ja z chęcią mogę się zająć poszukiwaniami wokół "własnego komina" :)
Obrońca Polskości i normalności!

Amor Patriae Nostra Lex!
Polsko jesteś, jak piękny kwiat. Jesteś obecna w mych marzeniach i snach..

p1tereQ

• Gość
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 05, 2010, 21:57:10 pm »
Ja z chęcią mogę się zająć poszukiwaniami wokół "własnego komina" :)

To super, ale jest problem. Problem to brak ludzi, ja mogę zaprojektować grafikę, ale do wykonania nie będę miał raczej czasu. Mam kilkanaście inicjatyw do zrobienia, jestem trochę w plecy. Jak do tej pory nikt się nie zgłosił na naukę, myślałem nad jakimś uczniostwem w tym ale nikt się nie zgodził. Może Ty, DiD@?

Ahaj

• Stowarzyszenie
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 06, 2010, 09:00:12 am »
Ja Ci Piotrze nie pomogę bo za cienki jestem w kompie. Gdyby Mateusz się zgodził było by super. Ja mogę pomóc w mapie Warszawy i okolic.
TYLKO SZANUJĄC INNYCH, STAJEMY SIĘ GODNYMI SZACUNKU
 'Poznać - zrozumieć oto dwa prawdziwie ludzkie i prawdziwie chrześcijańskie słowa. Wszystkie zbrodnie pochodzą od nienawiści. Nienawiść jest karmiona i utrzymywana przez wyobrażenia i uproszczone wyrazy o domniemanych właściwościach obcej wspólnoty. Poznanie burzy te wyobrażenia i pokazuje drugiego takiego, jakim jest naprawdę'.- Zofia Kossak

barteq_g

• Gość
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 06, 2010, 17:54:13 pm »
To super, ale jest problem. Problem to brak ludzi, ja mogę zaprojektować grafikę, ale do wykonania nie będę miał raczej czasu. Mam kilkanaście inicjatyw do zrobienia, jestem trochę w plecy. Jak do tej pory nikt się nie zgłosił na naukę, myślałem nad jakimś uczniostwem w tym ale nikt się nie zgodził. Może Ty, DiD@?
Naukę czego?

p1tereQ

• Gość
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 06, 2010, 18:14:11 pm »
Projektowanie, czyli prototypowanie, przygotowywanie, typografia i wykonywanie witryn w środowisku graficznym.

barteq_g

• Gość
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 06, 2010, 18:57:07 pm »
Chętnię podjąłbym nauki u Ciebie.:)