Autor Wątek: Anna Walentynowicz o Henryce Krzywonos  (Przeczytany 6470 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Rudolfo

• Czytelnik
Anna Walentynowicz o Henryce Krzywonos
« dnia: Wrzesień 06, 2010, 22:56:54 pm »
Przypadkiem na to natrafiłem ... "fajne" rzeczy mówi Anna Walentynowicz o Henryce Krzywonos...

W tym przypadku wolę ufać śp. pani Walentynowicz niż osobie jaką jest pani Krzywonos

http://www.youtube.com/watch?v=r-6Pfa_anUA#

Zapraszam do komentowania
Nadworny krytyk i wredota = Rudolfo

DID@

• Stowarzyszenie
Odp: Anna Walentynowicz o Henryce Krzywonos
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 06, 2010, 23:00:18 pm »
Przypadkiem na to natrafiłem ... "fajne" rzeczy mówi Anna Walentynowicz o Henryce Krzywonos...

W tym przypadku wolę ufać śp. pani Walentynowicz niż osobie jaką jest pani Krzywonos

http://www.youtube.com/watch?v=r-6Pfa_anUA#

Zapraszam do komentowania

Dzięki Ci Rudolfo za ten filmik! Oto widzicie prawdę o pani Krzywonos... Widać, że jest sterowana... Zauważcie, jak się teraz wybiła od tego 30-lecia Solidarności.. Kto o niej słyszał do tej pory? (Oczywiście w cudzysłowie to powiedziane)
Obrońca Polskości i normalności!

Amor Patriae Nostra Lex!
Polsko jesteś, jak piękny kwiat. Jesteś obecna w mych marzeniach i snach..

Rudolfo

• Czytelnik
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 06, 2010, 23:05:23 pm »
Dzięki Ci Rudolfo za ten filmik! Oto widzicie prawdę o pani Krzywonos... Widać, że jest sterowana... Zauważcie, jak się teraz wybiła od tego 30-lecia Solidarności.. Kto o niej słyszał do tej pory? (Oczywiście w cudzysłowie to powiedziane)

ja słyszałem pierwszy raz oniej dzień wcześniej przed rocznicą wydarzeń, bo w jakiejś gazecie był dodatek o tych wydarzeniach...
Też uważam ze osoba jest sterowana... zobacie kogo ma teraz poparcie...

DID@

• Stowarzyszenie
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 06, 2010, 23:08:23 pm »

ja słyszałem pierwszy raz oniej dzień wcześniej przed rocznicą wydarzeń, bo w jakiejś gazecie był dodatek o tych wydarzeniach...
Też uważam ze osoba jest sterowana... zobacie kogo ma teraz poparcie...

Ja się przyznaję bez bicia, że nie jestem specem od Solidarności, porozumień sierpniowych itd :)
A pierwszy raz usłyszałem o niej też dzień wcześniej - bodaj na Discovery był program o Sierpniu 80', gdzie ona gadała.

Amor Patriae Nostra Lex!

barteq_g

• Gość
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 06, 2010, 23:11:08 pm »
No i czego to dowodzi? Powiedziała Kaczyńskiemu prawdę w oczy i to tak zwolenników PiS-u strasznie boli?

DID@

• Stowarzyszenie
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 06, 2010, 23:12:45 pm »
No i czego to dowodzi? Powiedziała Kaczyńskiemu prawdę w oczy i to tak zwolenników PiS-u strasznie boli?

A spójrz na to z innej strony - w czyjej obronie stanęła?

Amor Patriae Nostra Lex!

Rudolfo

• Czytelnik
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 06, 2010, 23:14:42 pm »

Ja nie jestem zwolennikiem PIS.... niecierpie ich... więc mnie do tej grupy nie dopisuj....   

barteq_g

• Gość
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 06, 2010, 23:21:30 pm »

Ja nie jestem zwolennikiem PIS.... niecierpie ich... więc mnie do tej grupy nie dopisuj....
Nie napisałem, że jesteś. Chodzi mi o doszukiwanie się po całej akcji powiązań tej kobiety z PO (co nie jest jakąś tajemnicą) oraz ciemnych stron w jej życiorysie.
A spójrz na to z innej strony - w czyjej obronie stanęła?
Czy uważasz, że obchody 30 lecia Solidarności były świętem PiS-u lub jakiejkolwiek obecnej partii politycznej?

DID@

• Stowarzyszenie
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 06, 2010, 23:32:02 pm »
Nie napisałem, że jesteś. Chodzi mi o doszukiwanie się po całej akcji powiązań tej kobiety z PO (co nie jest jakąś tajemnicą) oraz ciemnych stron w jej życiorysie

O tym tutaj mówiłem właśnie... Czytamy ze zrozumieniem ;)

Amor Patriae Nostra Lex!

barteq_g

• Gość
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 06, 2010, 23:35:34 pm »
Mimo, że Tuska nie lubię (chyba nawet bardziej niż Kaczyńskiego) to wg. mnie chamstwem jest wygwizdanie go przez związkowców podczas tych obchodów. Dlatego popieram to co zrobiła i powiedziała H. Krzywonos.

Spróbuj nie patrzeć na całe zdarzenie poprzez pryzmat obecnej sytuacji politycznej.

DID@

• Stowarzyszenie
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 06, 2010, 23:39:49 pm »
Mimo, że Tuska nie lubię (chyba nawet bardziej niż Kaczyńskiego) to wg. mnie chamstwem jest wygwizdanie go przez związkowców podczas tych obchodów. Dlatego popieram to co zrobiła i powiedziała H. Krzywonos.

Spróbuj nie patrzeć na całe zdarzenie poprzez pryzmat obecnej sytuacji politycznej.

Obejrzyj filmik od Rudolfo. Pokazuje on prawdę o Pani Krzywonos. Robi się z niej obecnie megabohaterkę - przekaz podprogowy, niestety polityczny. "Skoro ta Krzywonos była tak ważna dla Solidarności, a teraz broni PO, to muszą być przyjaciele narodu"

Amor Patriae Nostra Lex!

barteq_g

• Gość
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 06, 2010, 23:47:49 pm »
Oglądałem. Dlaczego miałbym wierzyć w każde słowo p. Walentynowicz? Powtarzam po raz kolejny. Nie interesuje mnie kogo popiera ta Pani, kto ją popiera, co zrobiła lub czego nie zrobiła w przeszłości. Powiedziała prawdę prosto w oczy Kaczyńskiemu i związkowcom którzy zachowali się po prostacku i tyle.

Nie broniła PO tylko Tuska. W tej konkretnej sytuacji uważam, że miała rację.

DID@

• Stowarzyszenie
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 07, 2010, 00:11:05 am »
Oglądałem. Dlaczego miałbym wierzyć w każde słowo p. Walentynowicz? Powtarzam po raz kolejny. Nie interesuje mnie kogo popiera ta Pani, kto ją popiera, co zrobiła lub czego nie zrobiła w przeszłości. Powiedziała prawdę prosto w oczy Kaczyńskiemu i związkowcom którzy zachowali się po prostacku i tyle.

Nie broniła PO tylko Tuska. W tej konkretnej sytuacji uważam, że miała rację.

Ale narzekasz na upolitycznienie obchodów przez PiS.. Natomiast nie widzisz rewersu..

Amor Patriae Nostra Lex!

barteq_g

• Gość
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 07, 2010, 00:21:35 am »
Obchodów? Cała obecna Solidarność to w zasadzie PiS. Nie rozumiem po co zaprosili Tuska i Komorowskiego. Żeby sobie pogwizdać? Żaby Kaczyński poczuł się przez chwilę mocniejszy?

DID@

• Stowarzyszenie
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 07, 2010, 00:25:05 am »
Odpowiedziałeś pytaniem ;)

Amor Patriae Nostra Lex!

Rudolfo

• Czytelnik
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 07, 2010, 12:21:49 pm »
http://wiadomosci.wp.pl/kat,9932,title,Mit-Krzywonos-zbudowany-na-klamstwie,wid,12641873,wiadomosc_prasa.html

[Oczywiście budowana od jakiegoś czasu legenda pani   Krzywonos jako osoby, która zatrzymując tramwaj, miała rozpocząć strajk   komunikacji miejskiej w Trójmieście, jest z gruntu nieprawdziwa. Na   miasto nie wyruszyli kierowcy autobusów z zajezdni przy ul. Karola   Marksa i motorniczowie z Gdańska Wrzeszcza. Henryka Krzywonos była   motorniczą w Gdańsku Nowym Porcie i stamtąd tramwaje w trasę wyjechały.   Henryka Krzywonos mogła się co najwyżej do strajku dołączyć, jednak z   pewnością nie ona go rozpoczęła. /quote]

dalej w powyższym linku...
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 07, 2010, 12:23:30 pm wysłana przez Rudolfo »

Redi

• Czytelnik
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 07, 2010, 16:14:26 pm »
"Skoro ta Krzywonos była tak ważna dla Solidarności, a teraz broni PO, to muszą być przyjaciele narodu"
haha i z 70% narodu w to wierzy.

przy ul. Karola   Marksa
Ładny hardkor, a mnie przeszkadzała ul. Roosvelta. Masakraa.

"Wierzymy, że doczekamy się jasnej wiosenki naszej..."

Rudolfo

• Czytelnik
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 07, 2010, 19:45:33 pm »
haha i z 70% narodu w to wierzy.
Ładny hardkor, a mnie przeszkadzała ul. Roosvelta. Masakraa.

Karol Marks ja uważam bardziej pozytynie niż zdrajcę R...., zdradził nas Stalinowi.. itp itd. No ale coż nasza taka POLSKA mentalność stawiamy pomiki i nadajemy ulice m. in zdrajcom jakim był R....

DID@

• Stowarzyszenie
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 07, 2010, 19:49:26 pm »

Karol Marks ja uważam bardziej pozytynie niż zdrajcę R...., zdradził nas Stalinowi.. itp itd. No ale coż nasza taka POLSKA mentalność stawiamy pomiki i nadajemy ulice m. in zdrajcom jakim był R....
Że jak? Gdzie taka ulica jest..  =)

Amor Patriae Nostra Lex!

BombelzOksywia

• Gość
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 08, 2010, 22:39:55 pm »
A legenda którego z tych "najsłynniejszych" i najbardziej medialnych członków Solidarności nie jest zbudowana na kłamstwie? Ci co naprawdę chcieli wywalczyć swoje prawa dziś siedzą cicho, w telewizji od 20 lat widzimy opasłe twarze najwspanialszych z Polaków którzy walczyli z komuną. Prawda jest taka, że większość z nich (przynajmniej w późniejszym okresie) była sterowana i robiła tylko to, na co im aparat władzy pozwolił. Połowa Solidarności to sprzedajne mendy i oszuści, spróbujcie jednak powiedzieć to otwarcie, a od razu was zgnoją i zrzucą na dalszy plan. Pani Krzywonos powinna teraz siedzieć cicho, a nie dodatkowo podburzać ludzi.