Autor Wątek: Pomnik "Zaporczyków" ZHAŃBIONY!  (Przeczytany 2567 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Hades

• Gość
Pomnik "Zaporczyków" ZHAŃBIONY!
« dnia: Wrzesień 09, 2010, 16:26:19 pm »
http://www.zolnierzewykleci.pl/?p=448

Czekam na komentarze Wiernych wobec tego jawnego antypatriotycznego aktu.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 09, 2010, 16:30:09 pm wysłana przez Hades »

Zaglowiec36rok

• Gość
Odp: Pomnik "Zaporczyków" ZHAŃBIONY!
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 09, 2010, 16:30:16 pm »
Bulwersujące, antypolskie dziadostwo. To się pojawia wtedy, gdy pobłaża się antypolskim rasistom. Tu flaga, tam książeczka, uśmieszek i idzie dalej. Nie trzeba być patriotą, ale kto nie szanuje ofiar totalitaryzmu, ten sam jest totalitarystą.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 09, 2010, 16:46:52 pm wysłana przez Zaglowiec36rok »

barteq_g

• Gość
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 09, 2010, 17:34:23 pm »
Przydałaby się kara 100 batów na plecy za takie rzeczy.

BombelzOksywia

• Gość
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 09, 2010, 17:56:10 pm »
To są skutki życia w "nowoczesnym" i liberalnym świecie. Tutaj niepotrzebni są bohaterowie, pamięć o poległych jest nieważna. Idioci którzy to zrobili pewnie walczą z "faszyzmem" i propagowaniem tego okrutnego polskiego nacjonalizmu. Przecież oddział Zapory bezlitośnie mordował niewinnych wyzwolicieli z armii czerwonej.
Najgorsze jest to, że takie przypadki są coraz częstsze, obawiam się, że za kilkanaście/kilkadziesiąt lat nikt, poza garstką patriotów, nie będzie już o takie pomniki dbał, nie mówiąc już o ich stawianiu. Sam spotkałem się z przypadkiem "odlewania się" zaraz pod pomnikiem harcerzy. Po zwróceniu uwagi usłyszałem "co ja im cenzura zawdzięczam? Gdyby nie oni to bym teraz był Niemcem i bym żył cenzura!". Co było dalej nie jest już ważne ale takie wydarzenia tylko utwierdzają mnie w przekonaniu, że tutaj niedługo nie będzie już żadnych wartości.

/Mimo, że cytując dzisiejsze społeczeństwo, trudno o to, to staramy się nie używać wulgaryzmów ;) - D.

Oczywiście, po prostu z wulgaryzmami ten cytat lepiej oddawał obraz tego jakże sympatycznego człowieka ;)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 09, 2010, 18:06:15 pm wysłana przez BombelzOksywia »

Tech

• Czytelnik
    • wierni-ojczyznie.pl
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 09, 2010, 20:43:04 pm »
Przykre.
Potrzeba nieustannej odnowy umysłów i serc, aby przepełniała je miłość i sprawiedliwość, uczciwość i ofiarność, szacunek dla innych i troska o dobro wspólne, szczególnie o to dobro, jakim jest wolna Ojczyzna - Jan Paweł II