Autor Wątek: Bitwa pod Fuengirolą - czyli jak Polacy dokopali Anglikom w pięknym stylu.  (Przeczytany 4118 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

barteq_g

• Gość
Piękne zwycięstwo polskiego oręża o którym mało kto pamięta. 
Tutaj link

Zaglowiec36rok

• Gość
Odp: Bitwa pod Fuengirolą - czyli jak Polacy dokopali Anglikom w pięknym stylu.
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 30, 2010, 16:26:38 pm »
Dobrze, że im dokopaliśmy. I tak być powinno. Szkoda, że to było na korzyść ślimakojadów - jak na Haiti. Dlatego myślę, że Polka/Polak powinni działać razem w etnicznej solidarności (jak Żydzi na przykład) nie przejmując się już nikim. Dla innych zrobiliśmy tyle za darmo. I bez wdzięczności. Czas na nasz egoizm.

Rawright

• Gość
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 30, 2010, 20:19:43 pm »
Dogrywka na Euro 2012 :D

BombelzOksywia

• Gość
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 30, 2010, 21:18:07 pm »
Proszę o usunięcie tego tematu i zaprzestania pisania tak faszystowskich i nacjonalistycznych postów! W obecnych czasach gdy jesteśmy jedną euro rodziną takie wypowiedzi szkodzą naszemu społeczeństwu. Powinniśmy zapomnieć o takich błędach w historii i skupić na wspólnym wzmacnianiu mateczki unii! Bo unia jest tylko jedna! Na szczęście powoli zapominamy o takich rzeczach jak UPA, II wojna światowa, wojny napoleońskie czy fala komunizmu w europie. Jesteśmy jednością i cieszę się, że powoli dołączają do nas bracia z Afryki i muzułmanie, wzmianki o takich wydarzeniach jak ta bitwa powinny jak najszybciej znikać z publicznej świadomości! Wy faszyści!

Gizz

• Gość
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 30, 2010, 21:54:02 pm »
@BombelzOksywia
Całkowicie się z tobą zgadzam !
Powinniśmy teraz pokutować za to, że były Polskie obozy koncentracyjne a nie jeszcze wspominać o tym ,że walczyliśmy przeciw naszym braciom !

barteq_g

• Gość
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 31, 2010, 09:20:49 am »
Proszę o usunięcie tego tematu i zaprzestania pisania tak faszystowskich i nacjonalistycznych postów! W obecnych czasach gdy jesteśmy jedną euro rodziną takie wypowiedzi szkodzą naszemu społeczeństwu. Powinniśmy zapomnieć o takich błędach w historii i skupić na wspólnym wzmacnianiu mateczki unii! Bo unia jest tylko jedna! Na szczęście powoli zapominamy o takich rzeczach jak UPA, II wojna światowa, wojny napoleońskie czy fala komunizmu w europie. Jesteśmy jednością i cieszę się, że powoli dołączają do nas bracia z Afryki i muzułmanie, wzmianki o takich wydarzeniach jak ta bitwa powinny jak najszybciej znikać z publicznej świadomości! Wy faszyści!
Nie szkoda Ci czasu na pisanie bzdur?

Twisterro

• Stowarzyszenie
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 31, 2010, 09:48:52 am »
Mhm, co niby ten sarkazm wnosi do tematu? Kogoś na forum ma przekonać do czegoś?
Na wojnę nie idziesz po to by zginąć za ojczyznę, tylko po to by jakiś inny biedny skurczybyk zginął za swoją.
George Patton

BombelzOksywia

• Gość
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 31, 2010, 09:53:39 am »
Jeżeli bzdurą Twoim zdaniem jest ironizowanie w stosunku do otaczającego Nas świata to moich postów czytać nie musisz. Poczytaj o tym jak UE zakłamuje historię, jak stara się wymazywać ze świadomości młodszych pokoleń konflikty między państwami członkowskimi. Spójrz na to jak stara się zgnoić każdy przejaw narodowej dumy. Najlepiej żebyśmy nie pamiętali o takich wydarzeniach, nie obchodzili ich rocznic, a za 20 lat mało kto będzie pamiętał o 11 listopada, a 1 maja będzie obchodzony huczniej niż 3. To, że o takich sprawach piszę w taki a nie inny sposób nie oznacza, że zaraz piszę bzdury. Oczywiście mogę napisać 30 wiadomości w temacie "ostatnia litera" 76 w "skojarzenia" i na dokładkę 52 w "ban dla...", to już bzdurne nie jest?

Twisterro

• Stowarzyszenie
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 31, 2010, 10:26:56 am »
Nie no, tylko zapytałem w jakim celu podnosisz ten temat akurat w tym wątku, skoro nikt niczego podobnego nie wspomniał ani nie sugerował. Poza tym, kogo niby to ma przekonać - wszak większość na forum jest raczej mocno sceptyczna względem Unii, a nowych użytkowników, którzy rzucili okiem na forum nie przekonasz, a nowych użytkowników zjadliwa ironia nie przekonuje... ;)
Na wojnę nie idziesz po to by zginąć za ojczyznę, tylko po to by jakiś inny biedny skurczybyk zginął za swoją.
George Patton

BombelzOksywia

• Gość
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 31, 2010, 11:02:30 am »
Bo ten wątek jak ulał pasuje do antynarodowej polityki unii. Może faktycznie trochę przesadzam ale za parę lat nikt nie będzie o takich wydarzeniach pamiętał. Oczywiście mam świadomość, że znaczna część użytkowników ma o tym pojęcie ;)

barteq_g

• Gość
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 31, 2010, 11:39:11 am »
A czy Ty wiedziałeś wcześniej o tej bitwie?

BombelzOksywia

• Gość
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 31, 2010, 12:58:21 pm »
Tak wiedziałem. Oczywiście nie znałem danych liczbowych czy dokładnego przebiegu ale o takim wydarzeniu słyszałem. Studiowałem historię i z zamiłowania jestem historykiem wojskowości, zresztą kiedyś bardzo interesowały mnie wojny napoleońskie. Wiem oczywiście, że mało kto o tym wczesniej słyszał i właśnie to trzeba zmienić.

barteq_g

• Gość
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 31, 2010, 13:49:45 pm »
Więc mówmy o tym a nie cały czas o złej UE i żydokomunie która zakłamuje historię. Od tego są inne wątki.

BombelzOksywia

• Gość
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 31, 2010, 14:09:24 pm »
Dobrze przepraszam i już się nie odzywam...  :'(

barteq_g

• Gość
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 31, 2010, 23:35:31 pm »
Właśnie nie o to chodzi. Wątek jest w dziale "Historia" więc chciałbym abyście wypowiadali się co sądzicie o samej bitwie. Mimo dysproporcji sił zwycięstwo było przecież piękne i pełne.