Autor Wątek: Marsz Niepodległości - 11 listopada  (Przeczytany 25218 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

TenebrosuS

• Gość
Odp: Marsz Niepodległości - 11 listopada
« Odpowiedź #25 dnia: Listopad 05, 2011, 19:22:07 pm »
Panowie, może się jakoś zorganizujemy, ustawimy wcześniej i pójdziemy razem?

ZX_W1

• Czytelnik
Odp: Prawo do świętowania 11 Listopada
« Odpowiedź #26 dnia: Listopad 05, 2011, 22:27:44 pm »
Mam nadzieję że dobrze ochronią marsz i nie dojdzie do żadnych spięć. Marsz i tak przejdzie i mam nadzieje że będzie udany.

Cichociemny

• Czytelnik
« Odpowiedź #27 dnia: Listopad 06, 2011, 10:30:01 am »
Podobno naszych nacjonalistów i patriotów mają wspierać Słowacy, Serbowie i Węgrzy więc zapowiada się zadyma międzynarodowa..
« Ostatnia zmiana: Listopad 06, 2011, 13:32:17 pm wysłana przez Cichociemny »

LWÓW1939

• Czytelnik
« Odpowiedź #28 dnia: Listopad 06, 2011, 11:52:00 am »
Podobno naszych nacjonalistów i patriotów mają wspierać Serbowie i Węgrzy więc zapowiada się zadyma międzynarodowa..
Jak umiesz liczyć , to licz na siebie , taka jest mądrość narodu- poza Węgrami kiepsko wychodziliśmy na wszelkich sojuszach.Nadal polecam wzięcie pamiątkowej ciupagi z Zakopanego ,może się przydać w czasie marszu.
Wciąż ta sama na sercu troska:Że tam gdzieś zostały trzy ziemie:Wileńska,Wołyńska i Lwowska.Jak w  nowych Księgach Pielgrzymstwa,.Genesis naszego tułactwa:Trzy ziemie, trzy ofiary największego na świecie łajdactwa

Twisterro

• Stowarzyszenie
« Odpowiedź #29 dnia: Listopad 06, 2011, 13:46:38 pm »
Ale pierdoły pociskacie... Lwów, może jeszcze granaty wziąć i kałacha?

Jeżeli ktokolwiek ze strony patriotów będzie eskalował konflikt, to spełnią się antifowe marzenia - Marsz zostanie zakazany za rok. Bo media pokażą zamieszki z kamerą skierowaną z lewej na prawą. Przemoc nie jest rozwiązaniem - Palestyńczycy od lat robią zamachy i nie udało im się ugrać ani garści piasku, a z kolei w Indiach w ciągu kilka lat pokojowych protestów Anglicy stracili władzę.
Na wojnę nie idziesz po to by zginąć za ojczyznę, tylko po to by jakiś inny biedny skurczybyk zginął za swoją.
George Patton

Cichociemny

• Czytelnik
« Odpowiedź #30 dnia: Listopad 06, 2011, 14:05:11 pm »
Natomiast jak w roku 1920 Bolszewicka czerwona zaraza szła na Polskę to żadne pokojowe protesty jej zatrzymać nie mogły tylko Polskie bagnety..

DID@

• Stowarzyszenie
« Odpowiedź #31 dnia: Listopad 06, 2011, 14:44:39 pm »
Tomku, ale po drugiej stronie barykady będzie banda oszołomów, wielu ludzi boi się iść na marsz z dziećmi, mimo że mają do tego pełne prawo.. Nie wiadomo co Antifie, czy anarcholom do łba strzeli. Zawsze to lepiej czuć się bezpieczniej, jakby taki maniak gdzieś się z Tobą spotkał..
Obrońca Polskości i normalności!

Amor Patriae Nostra Lex!
Polsko jesteś, jak piękny kwiat. Jesteś obecna w mych marzeniach i snach..

LWÓW1939

• Czytelnik
« Odpowiedź #32 dnia: Listopad 06, 2011, 15:11:10 pm »
Ale pierdoły pociskacie... Lwów, może jeszcze granaty wziąć i kałacha?

Jeżeli ktokolwiek ze strony patriotów będzie eskalował konflikt, to spełnią się antifowe marzenia - Marsz zostanie zakazany za rok. Bo media pokażą zamieszki z kamerą skierowaną z lewej na prawą. Przemoc nie jest rozwiązaniem - Palestyńczycy od lat robią zamachy i nie udało im się ugrać ani garści piasku, a z kolei w Indiach w ciągu kilka lat pokojowych protestów Anglicy stracili władzę.
Jak cię poczęstują koktajlem mołotowa to może zmądrzejesz bo na razie pierdoły pociskasz.Jesteś tak poprawny jak UE każe.Człowieku obudż się

Twoje wypowiedzi zostały połączone ze sobą Listopad 06, 2011, 15:12:44 pm.

Natomiast jak w roku 1920 Bolszewicka czerwona zaraza szła na Polskę to żadne pokojowe protesty jej zatrzymać nie mogły tylko Polskie bagnety..
i W DNIU 11 .11.TEŻ SIĘ PRZYDADZĄ .
« Ostatnia zmiana: Listopad 06, 2011, 15:12:44 pm wysłana przez LWÓW1939 »
Wciąż ta sama na sercu troska:Że tam gdzieś zostały trzy ziemie:Wileńska,Wołyńska i Lwowska.Jak w  nowych Księgach Pielgrzymstwa,.Genesis naszego tułactwa:Trzy ziemie, trzy ofiary największego na świecie łajdactwa

Tech

• Czytelnik
    • wierni-ojczyznie.pl
« Odpowiedź #33 dnia: Listopad 06, 2011, 20:31:29 pm »
Ja też jak Twisterro mam zamiar demonstrować pokojowo prawo do Niepodległości.
Ponadto aby nastroić się pokojem chrześcijańskim mam zamiar uczestniczyć w Mszy Świętej za Ojczyznę o 13.30 w kościele pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Warszawie przed Marszem Niepodległości :)

Msza za Ojczyznę przed Marszem Niepodległości

Mam nadzieję, że nieświadomi uczestnicy protestu przeciw Niepodległości zrozumieją, że swym zachowaniem wspierają tak znienawidzone przez nich liczne, chciwe i cyniczne międzynarodowe korporacje, które też zwalczają Niepodległość.

Potrzeba nieustannej odnowy umysłów i serc, aby przepełniała je miłość i sprawiedliwość, uczciwość i ofiarność, szacunek dla innych i troska o dobro wspólne, szczególnie o to dobro, jakim jest wolna Ojczyzna - Jan Paweł II

LWÓW1939

• Czytelnik
« Odpowiedź #34 dnia: Listopad 06, 2011, 20:46:37 pm »
Ja też jak Twisterro mam zamiar demonstrować pokojowo prawo do Niepodległości.
Ponadto aby nastroić się pokojem chrześcijańskim mam zamiar uczestniczyć w Mszy Świętej za Ojczyznę o 13.30 w kościele pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Warszawie przed Marszem Niepodległości :)

Msza za Ojczyznę przed Marszem Niepodległości

Mam nadzieję, że nieświadomi uczestnicy protestu przeciw Niepodległości zrozumieją, że swym zachowaniem wspierają tak znienawidzone przez nich liczne, chciwe i cyniczne międzynarodowe korporacje, które też zwalczają Niepodległość.
W takim razie jak Cię spalą koktajlem mołotowa trafisz prosto do Raju-raczej męczennikiem Cię nie ogłoszą polecam takie powiedzonko Strzeżonego Pan Bóg strzeże.

Twisterro

• Stowarzyszenie
« Odpowiedź #35 dnia: Listopad 07, 2011, 12:50:42 pm »
I co, będę bezpieczniejszy jak przyniosę własny koktajl? Co to za dziwaczna logika!

Po to jest policja, by chroniła pokojowe manifestacje. Jeżeli jedna strona jest agresywna i niebezpieczna, to zadaniem policji jest ich spałować i pozamykać - co z reguły skutecznie robi. Jednak jeżeli obie strony są agresywne, to robi się nieciekawie, bo policji jest zwyczajnie za mało, by w stu procentach nad sytuacją zapanować. Trudno też pracować, gdy z obu stron ktoś atakuje.

Od dawna się nie zdarzyły w Polsce ofiary śmiertelne ofiary manifestacji - między innymi dzięki temu, że jest mało oszołomów z bronią i policja jest w stanie sobie z ich nieliczną grupą poradzić. Poza tym - ja idę pokojowo świętować święto narodowe. Nie mam zamiaru szarpać się z oszołomami. Jeżeli nie mamy ani trochę wiary w służby porządkowe, to chyba lepiej sobie w łeb strzelić.

Porównanie z wojną jest bezpodstawne. Nie mamy do czynienia z armią, tylko z ewentualną bandą obszarpańców, którzy w chwili gdy zaczną używać broni - staną się przestępcami. Należy zadbać, by z naszej strony nikt broni nie użył, bo będziemy przez media potraktowani w sposób identyczny - jako przestępcy.
Na wojnę nie idziesz po to by zginąć za ojczyznę, tylko po to by jakiś inny biedny skurczybyk zginął za swoją.
George Patton

Imb

• Czytelnik
    • StalkerPBF
« Odpowiedź #36 dnia: Listopad 08, 2011, 00:26:11 am »
Uważam że w wypadku wybuchu jakiejkolwiek agresji ze strony antify czy anarchistów (tych przyjeżdżających z Niemiec bym się obawiał) podstawowym obowiązkiem każdego uczestnika Marszu będzie nie ruszenie do bezmyślnej bójki, która zakończyć się może tylko problemami ze zdrowiem i Policją, ale przede wszystkim zapewnienie bezpieczeństwa niewinnym uczestnikom - jeżeli to będzie możliwe to tak się zorganizować, żeby rodziny z dziećmi, kombatantów itp. odsunąć na przynajmniej kilkadziesiąt metrów od problemów. Bezpieczeństwo przede wszystkim - w następnej kolejności nie poddawanie się zaczepkom i prowokacjom; przegra ten, kto pierwszy uderzy.
Wątpię, żeby którykolwiek anarchista zaryzykował rzucanie koktajlami Mołotowa - wszelkie znaki na Niebie i Ziemi wskazują, że będzie ich kilkukrotnie mniej (tak jak w zeszłym roku), jeżeli rzuci to ktoś zza kordonu Policji - cała grupa jest już przegrana. A zresztą... To na 95% tylko puste słowa, dla zastraszenia podłych faszystów.
Ogółem - bezsensownej przemocy mówimy zdecydowane "raczej nie" ( ;) ). Chyba, że będzie to jedyna możliwość, gdy jedyną sensowną obroną będzie atak. Ale spędźmy ten pozostały tydzień na modlitwach, by nie doszło do tego i ten dzień mógł upłynąć pod znakiem olbrzymiej eksplozji patriotyzmu, miłości do Polski i wielotysięcznego tłumu, wypełniającego ulice Warszawy.
A więc powiedz mi, Panie, że to mój obłęd czysty i że na tym świecie tylko ja tak mam
I że nie ma wartości nienazwane życie i że takie jest prawo, że taki jest czas...
A ja Ci odpowiem, że opuszczam przyłbicę i ostatnią swą kopią uderzę w ten świat
Bo jeśli głupotą jest obrona życia - będę głupcem do ostatniego dnia!

Ahaj

• Stowarzyszenie
« Odpowiedź #37 dnia: Listopad 08, 2011, 22:20:57 pm »
Organizatorzy proszą o pokojową postawę. I takich pokojowych ludzi na marsz zapraszają. Zgadzam się z wszystkimi którzy tą drogą chcą iść. Ja osobiście wybieram tam się z rodziną.
Skoro kilku się nas wybiera może pójdziemy razem. Szkoda tylko że nie można mieć emblematów i innych symboli społeczności.
TYLKO SZANUJĄC INNYCH, STAJEMY SIĘ GODNYMI SZACUNKU
 'Poznać - zrozumieć oto dwa prawdziwie ludzkie i prawdziwie chrześcijańskie słowa. Wszystkie zbrodnie pochodzą od nienawiści. Nienawiść jest karmiona i utrzymywana przez wyobrażenia i uproszczone wyrazy o domniemanych właściwościach obcej wspólnoty. Poznanie burzy te wyobrażenia i pokazuje drugiego takiego, jakim jest naprawdę'.- Zofia Kossak

TenebrosuS

• Gość
« Odpowiedź #38 dnia: Listopad 09, 2011, 10:52:34 am »
Można mieć symbole stowarzyszeń. Nie można tylko partii politycznych.

LWÓW1939

• Czytelnik
« Odpowiedź #39 dnia: Listopad 09, 2011, 10:58:08 am »
I co, będę bezpieczniejszy jak przyniosę własny koktajl? Co to za dziwaczna logika!

Po to jest policja, by chroniła pokojowe manifestacje. Jeżeli jedna strona jest agresywna i niebezpieczna, to zadaniem policji jest ich spałować i pozamykać - co z reguły skutecznie robi. Jednak jeżeli obie strony są agresywne, to robi się nieciekawie, bo policji jest zwyczajnie za mało, by w stu procentach nad sytuacją zapanować. Trudno też pracować, gdy z obu stron ktoś atakuje.

Od dawna się nie zdarzyły w Polsce ofiary śmiertelne ofiary manifestacji - między innymi dzięki temu, że jest mało oszołomów z bronią i policja jest w stanie sobie z ich nieliczną grupą poradzić. Poza tym - ja idę pokojowo świętować święto narodowe. Nie mam zamiaru szarpać się z oszołomami. Jeżeli nie mamy ani trochę wiary w służby porządkowe, to chyba lepiej sobie w łeb strzelić.

Porównanie z wojną jest bezpodstawne. Nie mamy do czynienia z armią, tylko z ewentualną bandą obszarpańców, którzy w chwili gdy zaczną używać broni - staną się przestępcami. Należy zadbać, by z naszej strony nikt broni nie użył, bo będziemy przez media potraktowani w sposób identyczny - jako przestępcy.
Twisttero od śmiechu z twojej wypowiedzi popękały mi ,,zajady "takich bzdur dawno ne czytałem .Najlepiej jak dostaniesz w rył.....nadstaw drugi policzek -to tak po chrześcijańsku.

Tech

• Czytelnik
    • wierni-ojczyznie.pl
« Odpowiedź #40 dnia: Listopad 09, 2011, 21:51:50 pm »
Co Ci chrześcijanie śmierdzą ?
Jak będzie nas wystarczająca duża grupa demonstrantów Niepodległości, to Ci lewaccy zwolennicy przemocy i podległości sami się ośmiesza.
Potrzeba nieustannej odnowy umysłów i serc, aby przepełniała je miłość i sprawiedliwość, uczciwość i ofiarność, szacunek dla innych i troska o dobro wspólne, szczególnie o to dobro, jakim jest wolna Ojczyzna - Jan Paweł II

Imb

• Czytelnik
    • StalkerPBF
« Odpowiedź #41 dnia: Listopad 09, 2011, 22:32:38 pm »
Lwów, zdajesz sobie mam nadzieję sprawę z tego, że gdybyśmy zareagowali i zaczęli się tłuc, to spirala tylko by się nakręcała, pogrążając nas (być może i Warszawę - znając środowiska lewicowe, zaczęliby się wyżywać na otoczeniu) całkowicie? Na szczęście, gdyby anarchiści chcieli zaatakować nas otwarcie, to przy ich "strategii" musiałoby być ok 200 000 (zakładając, że na Marszu byłoby ~10 tysięcy ludzi), co dla nich jest niewykonalne.
Z pozytywnych wiadomości - prokuratura już zajęła się tekstami na stronie Federacji Anarchistycznej, polecających użycie koktajli Mołotowa i kamieni do rozbijania grup Policji, jako zachęcającymi do popełnienia przestępstwa.
Oraz ciekawostka - spośród środowisk chcących blokować Marsz w spotkaniach (m. in. na spotkaniu "Krytyki Politycznej" w Gdańsku pod koniec października) i propagowaniu tego szczególny prym wiodą ich dziewczyny (albo raczej to, co na upartego można za dziewczyny uznać). Czyżby ichnie samice miały większe jaja niż samce? :D
A więc powiedz mi, Panie, że to mój obłęd czysty i że na tym świecie tylko ja tak mam
I że nie ma wartości nienazwane życie i że takie jest prawo, że taki jest czas...
A ja Ci odpowiem, że opuszczam przyłbicę i ostatnią swą kopią uderzę w ten świat
Bo jeśli głupotą jest obrona życia - będę głupcem do ostatniego dnia!

LWÓW1939

• Czytelnik
« Odpowiedź #42 dnia: Listopad 10, 2011, 00:06:26 am »
Co Ci chrześcijanie śmierdzą ?
Jak będzie nas wystarczająca duża grupa demonstrantów Niepodległości, to Ci lewaccy zwolennicy przemocy i podległości sami się ośmiesza.
NIC NIE ROZUMIESZ ODNIESIENIE DO CHRZEŚCIJAŃSTWA MA NA CELU WYKAZANIE NIERACJONALNA POSTAWĘ WOBEC RZECZYWISTOŚCI  WIERZ MI NIE OŚMIESZĄ SIĘ ALE WYBIORĄ NAJSŁABSZY ELEMENT DEMONSTRACJI I UDERZĄ - OBY TAK SIĘ NIE STAŁO A GLĘDZENIE BO JA IDĘ POKOJOWO DEMONSTROWAĆ TO MNIE POLICJA OBRONI JEST CZYSTA BZDURĄ  - PEWNIE TWISTERRO NIE ZNAJDZIE ŻADNEGO KONTRARGUMENTU I UDZIELI NASTĘPNEGO OSTRZEŻENIA(TO JEGO OSTATECZNA BRON KOŃCZĄCA DYSKUSJE ) CO NIE ZMIENIA FAKTU ŻE JA UDERZYĆ SIĘ ,,POKOJOWO "NIE POZWOLĘ A NA POLICJĘ TO MOGĘ LICZYĆ JAK NA ŚNIEG W LIPCU.

Twoje wypowiedzi zostały połączone ze sobą [time]Listopad 10, 2011, 00:07:42 [/time].

Lwów, zdajesz sobie mam nadzieję sprawę z tego, że gdybyśmy zareagowali i zaczęli się tłuc, to spirala tylko by się nakręcała, pogrążając nas (być może i Warszawę - znając środowiska lewicowe, zaczęliby się wyżywać na otoczeniu) całkowicie? Na szczęście, gdyby anarchiści chcieli zaatakować nas otwarcie, to przy ich "strategii" musiałoby być ok 200 000 (zakładając, że na Marszu byłoby ~10 tysięcy ludzi), co dla nich jest niewykonalne.
Z pozytywnych wiadomości - prokuratura już zajęła się tekstami na stronie Federacji Anarchistycznej, polecających użycie koktajli Mołotowa i kamieni do rozbijania grup Policji, jako zachęcającymi do popełnienia przestępstwa.
Oraz ciekawostka - spośród środowisk chcących blokować Marsz w spotkaniach (m. in. na spotkaniu "Krytyki Politycznej" w Gdańsku pod koniec października) i propagowaniu tego szczególny prym wiodą ich dziewczyny (albo raczej to, co na upartego można za dziewczyny uznać). Czyżby ichnie samice miały większe jaja niż samce? :D
I TO JEST TAKIE SOBIE BLE BLA NIE

Twoje wypowiedzi zostały połączone ze sobą Listopad 10, 2011, 00:09:56 am.

Uważam że w wypadku wybuchu jakiejkolwiek agresji ze strony antify czy anarchistów (tych przyjeżdżających z Niemiec bym się obawiał) podstawowym obowiązkiem każdego uczestnika Marszu będzie nie ruszenie do bezmyślnej bójki, która zakończyć się może tylko problemami ze zdrowiem i Policją, ale przede wszystkim zapewnienie bezpieczeństwa niewinnym uczestnikom - jeżeli to będzie możliwe to tak się zorganizować, żeby rodziny z dziećmi, kombatantów itp. odsunąć na przynajmniej kilkadziesiąt metrów od problemów. Bezpieczeństwo przede wszystkim - w następnej kolejności nie poddawanie się zaczepkom i prowokacjom; przegra ten, kto pierwszy uderzy.
Wątpię, żeby którykolwiek anarchista zaryzykował rzucanie koktajlami Mołotowa - wszelkie znaki na Niebie i Ziemi wskazują, że będzie ich kilkukrotnie mniej (tak jak w zeszłym roku), jeżeli rzuci to ktoś zza kordonu Policji - cała grupa jest już przegrana. A zresztą... To na 95% tylko puste słowa, dla zastraszenia podłych faszystów.
Ogółem - bezsensownej przemocy mówimy zdecydowane "raczej nie" ( ;) ). Chyba, że będzie to jedyna możliwość, gdy jedyną sensowną obroną będzie atak. Ale spędźmy ten pozostały tydzień na modlitwach, by nie doszło do tego i ten dzień mógł upłynąć pod znakiem olbrzymiej eksplozji patriotyzmu, miłości do Polski i wielotysięcznego tłumu, wypełniającego ulice Warszawy.
NO NIC TYLKO UNIEŚ W GÓRĘ RĘCE I WOŁAJ ,,PAX"
« Ostatnia zmiana: Listopad 10, 2011, 00:09:57 am wysłana przez LWÓW1939 »

Tech

• Czytelnik
    • wierni-ojczyznie.pl
« Odpowiedź #43 dnia: Listopad 10, 2011, 06:49:23 am »
I TO JEST TAKIE SOBIE BLE BLA NIE

To Ty nic nie rozumiesz, właśnie srodowiskom gw zależy na przemocy i ja prowokują, aby przedstawić idę Niepodległości, jak nieprzyjazna.

Pokojowo, w duchu chrześcijańskim Polacy obalili komunizm, pokojowo tez pokonają neokomunizm.

To, ze krzyczysz pokazuje Twoj brak argumentów, a jak za taka postawę dostaniesz ostrzeżenie, to będzie uzasadnione.

LWÓW1939

• Czytelnik
« Odpowiedź #44 dnia: Listopad 10, 2011, 12:56:26 pm »
To Ty nic nie rozumiesz, właśnie srodowiskom gw zależy na przemocy i ja prowokują, aby przedstawić idę Niepodległości, jak nieprzyjazna.

Pokojowo, w duchu chrześcijańskim Polacy obalili komunizm, pokojowo tez pokonają neokomunizm.

To, ze krzyczysz pokazuje Twoj brak argumentów, a jak za taka postawę dostaniesz ostrzeżenie, to będzie uzasadnione.
Szanowny kolego czy ty w ogóle wiesz o czym piszesz poza sloganami(,,Pokojowo, w duchu chrześcijańskim Polacy obalili komunizm, pokojowo tez pokonają neokomunizm."). Czy znasz pojęcie prowokacji ? Jesteś w stanie zagwarantować za wszystkich uczestników że nie będą prowokatorami?. Słyszałeś o prowokacji Gliwickiej?.Jeśli 12 .11. będzie wiadomo że wszystko było w porządku to się bardzo ucieszę ale jeśli ze względu na pobyt w szpitalu nie będziesz w stanie odpisać na tą wiadomość to będziesz to zawdzięczał tylko swojej indolencji,Ja ostrzegam przed możliwymi skutkami nieprzygotowania  do ewentualnej napaści reszta to wasz wybór.,,To, ze krzyczysz pokazuje Twoj brak argumentów, a jak za taka postawę dostaniesz ostrzeżenie, to będzie uzasadnione." przy takim argumentowaniu ostrzeżenia mam go głęboko w nosie a Tobie życzę dużej frajdy w zabawę w przedszkole,Jeśli udzielasz ostrzeżenia za poglądy i dobre rady .

mielnik

• Czytelnik
« Odpowiedź #45 dnia: Listopad 10, 2011, 17:10:04 pm »
Moja koleżanka właśnie jedzie do Warszawy, aby jutro blokować marsz FASZYSTÓW :P
"Jakżeż ja się uspokoję -
pełne strachu oczy moje,
pełne grozy myśli moje,
pełne trwogi serce moje,
pełne drżenia piersi moje -
jakżeż ja się uspokoję..."

Twisterro

• Stowarzyszenie
« Odpowiedź #46 dnia: Listopad 10, 2011, 19:44:06 pm »
Zabierz jej dowód! :D

Kolego Lwów, czasy są trudne i dlatego trzeba myśleć. Nie chciałbym sugerować, że Ty tego nie robisz, jednakże Twoja propozycja - wybrania się z bronią i użycie jej przy dowolnej prowokacji - prowadzi do upadku inicjatyw patriotycznych, które uznane zostaną za "zbrodnicze" i "faszystowskie". Zresztą, co się będę, złoto przeciw orzechom, że Ciebie jutro i tak tam nie będzie. ;)
George Patton

LWÓW1939

• Czytelnik
« Odpowiedź #47 dnia: Listopad 10, 2011, 20:05:10 pm »

Kolego Lwów, czasy są trudne i dlatego trzeba myśleć. Nie chciałbym sugerować, że Ty tego nie robisz, jednakże Twoja propozycja - wybrania się z bronią i użycie jej przy dowolnej prowokacji - prowadzi do upadku inicjatyw patriotycznych, które uznane zostaną za "zbrodnicze" i "faszystowskie". Zresztą, co się będę, złoto przeciw orzechom, że Ciebie jutro i tak tam nie będzie. ;)
Ciebie też pewnie nie zobaczę w Warszawie.

Twoje wypowiedzi zostały połączone ze sobą Listopad 10, 2011, 20:08:07 pm.

KKolego Twisttero bronie to ja prowadzam zupełnie gdzie indziej na manifestację chodzę z kolesiami.
« Ostatnia zmiana: Listopad 10, 2011, 20:08:07 pm wysłana przez LWÓW1939 »

Tech

• Czytelnik
    • wierni-ojczyznie.pl
« Odpowiedź #48 dnia: Listopad 10, 2011, 22:02:24 pm »
Nie chce mi się z Tobą gadać na poziomie Twojego przedszkola i wiary w sens ulicznych przepychanek i jak jeszcze raz będziesz krzyczeć=używać tylko wielkich liter, to dostaniesz ostrzeżenie.

Twisterro

• Stowarzyszenie
« Odpowiedź #49 dnia: Listopad 11, 2011, 09:51:04 am »
Spokojnego i radosnego świętowania wszystkim życzę! :)

Ciebie też pewnie nie zobaczę w Warszawie.
Jestem pewien - skoro Cię tam nie będzie. ;)
George Patton