Autor Wątek: Co z PO?  (Przeczytany 78049 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Tech

• Czytelnik
    • wierni-ojczyznie.pl
Odp: Co z PO?
« Odpowiedź #125 dnia: Maj 13, 2011, 21:16:04 pm »
Prócz kosmopolitycznej koalicji PO bardzo skręca na lewo i przejmuje ludzi SLD. Zauważa to nawet Giertych:

Co pan sądzi o transferze Bartosza Arłukowicza do PO?

- Generalnie branie takich osób jak Bartosz Arłukowicz, którzy są popularni, nie jest rzeczą złą. Natomiast jeżeli mówimy o strategii wyborczej, przyjmowanie polityków SLD oznacza dla Platformy przesunięcie na jedno skrzydło. Przy locie, szczególnie locie koszącym w dół, może to prowadzić do katastrofy. PO od miesięcy przesuwa się na lewo. Trochę w wyniku własnego planu, trochę wewnętrznych kłopotów, takich jak konflikt między Grzegorzem Schetyną i Donaldem Tuskiem, który wyrzucił na margines partii Jarosława Gowina. W tej chwili oblicze Platformy jest coraz bardziej lewicowe. A to może się skończyć dla tej partii bardzo źle.

Dlaczego?

- Społeczeństwo polskie nie jest lewicowe. Przesunięcie się na lewo grozi tym, że PO zostanie wyrzucona z elektoratu patriotycznego, który jest w Polsce zdecydowaną większością. Wyborcy ci w dużej części poparli PO, uważając ją za partię - nie tak bardzo jak PiS - ale jednak prawicową. Platforma próbując zdobyć dwa punkty z elektoratu lewicy, jednocześnie traci cztery czy pięć na rzecz PiS-u. A to może oznaczać przegrane wybory. Dlatego radziłbym Platformie, żeby wyrównała lot. To takie ostrzeżenie: „terrain ahead. Turn right”.

Potrzeba nieustannej odnowy umysłów i serc, aby przepełniała je miłość i sprawiedliwość, uczciwość i ofiarność, szacunek dla innych i troska o dobro wspólne, szczególnie o to dobro, jakim jest wolna Ojczyzna - Jan Paweł II

TenebrosuS

• Gość
« Odpowiedź #126 dnia: Maj 20, 2011, 17:47:59 pm »
Funkcjonariusze Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego weszli do mieszkania właściciela strony o 6 rano. Przeszukali je i zarekwirowali m.in. laptopa. Sprawdzili też piwnicę. 25-latkowi oznajmiono, że działania te mają związek z obrazą prezydenta. Przestraszony interwencją ABW, właściciel strony AntyKomor.pl, zdecydował się ją zamknąć.

http://kontakt24.tvn.pl/temat,antykomorpl-zamkniety-po-wizycie-abw,106942.html

Ktoś ma pomysł do której ambasady się udać po azyl polityczny w razie czego?
« Ostatnia zmiana: Maj 20, 2011, 17:48:15 pm wysłana przez TenebrosuS »

Twisterro

• Stowarzyszenie
« Odpowiedź #127 dnia: Maj 20, 2011, 18:35:57 pm »
To jest tragiczne. ABW ściga internautów, bo nie lubią Komorowskiego... W sumie ciekawi mnie, co by było, gdy sporo osób zaczęło prosić o azyl? :)
Na wojnę nie idziesz po to by zginąć za ojczyznę, tylko po to by jakiś inny biedny skurczybyk zginął za swoją.
George Patton

Tech

• Czytelnik
    • wierni-ojczyznie.pl
« Odpowiedź #128 dnia: Maj 20, 2011, 18:48:30 pm »
Funkcjonariusze Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego weszli do mieszkania właściciela strony o 6 rano. Przeszukali je i zarekwirowali m.in. laptopa. Sprawdzili też piwnicę. 25-latkowi oznajmiono, że działania te mają związek z obrazą prezydenta. Przestraszony interwencją ABW, właściciel strony AntyKomor.pl, zdecydował się ją zamknąć.
Ktoś ma pomysł do której ambasady się udać po azyl polityczny w razie czego?

Nie azyl, tylko przechodzi się do konspiracji i nie porzuca się naszej ziemi, taka jest polska tradycja. Wolność odzyskuje się prędzej czy później mocnym uderzeniem, gdy szanse na zwycięstwo narodowe jest racjonalne  :)

Ci kosmopolici po fałszowaniu wyborów w Wałbrzychu nie cofają się do wprowadzania elementów państwa policyjnego. Do powyższego przykładu warto dodać niedawno wydaną instrukcję dla policji:
http://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/artykuly/513976,policja_miala_zatrzymywac_kibicow_z_napisami_obrazajacymi_tuska.html
« Ostatnia zmiana: Maj 20, 2011, 18:49:13 pm wysłana przez Tech »
Potrzeba nieustannej odnowy umysłów i serc, aby przepełniała je miłość i sprawiedliwość, uczciwość i ofiarność, szacunek dla innych i troska o dobro wspólne, szczególnie o to dobro, jakim jest wolna Ojczyzna - Jan Paweł II

p1tereQ

• Gość
« Odpowiedź #129 dnia: Maj 20, 2011, 18:53:57 pm »
Właśnie o tym miałem pisać.

Skopiuję treść słów, które się pojawiły po zamknięciu strony antykomor.pl

Strona AntyKomor.pl została zamknięta a jej reaktywacja nie będzie miała miejsca. Powód, dla którego stało się tak a nie inaczej jest prozaiczny - ktoś najzwyczajniej w świecie doniósł, że na łamach AntyKomor.pl "publicznie znieważa się prezydenta RP".

Nie chcę polemizować z czyjąś subiektywną opinią - dla jednych AntyKomor.pl był miejscem godnym pożałowania, siedzibą zła i kto wie czego jeszcze a dla drugich pozycją, która działała na podobnej zasadzie jak te, które "ironizowały" (delikatnie mówiąc) na temat świętej pamięci Prezydenta Lecha Kaczyńskiego oraz Pana Jarosława Kaczyńskiego i która to pokazywała w satyrycznym świetle poczynania obecnej głowy państwa oraz jej (jego) współpracowników. Serwis był także miejscem, w którym każdy, bez względu na poglądy, mógł wyrazić swoje zdanie - oczywiście dbaliśmy o to, by nikt nie przesadzał, dzięki czemu AntyKomor nie przypominał szamba, ponadto zamieszczane na łamach strony materiały (w szczególności chodzi o zdjęcia oraz gry) były tworzone tak, by nie wywoływały niesmaku u oglądającego (chociaż to zależy od subiektywnej opinii każdego z odwiedzających).

Głównym motywem działania "AntyKomora" było pokazanie tej "drugiej stronie" jej własnych "metod postępowania", które polegały głównie na ciagłym wyśmiewaniu ich "przeciwników" politycznych a także wyolbrzymianiu pewnych, nic nie znaczących lub nawet błahych kwestii - mam tu na myśli stałe i perfidne działania mające na celu ośmieszenie osoby ś.p. Lecha Kaczyńskiego oraz jego brata Pana Jarosława Kaczyńskiego - wulgarne "photoshopy" i głupkowate gry a także inne materiały godne pożałowania. Przykładów zachowań urągających ludzkiej godności jest cała masa, wystarczy zapytać o to "Wujka Google". Szkoda, że osoby odpowiedzialne za powyższe nie zostały, jak ja, pociągnięte do odpowiedzialności karnej - czyli krótko mówiąc - bezkarnie obrażały (w moim subiektywnym odczyciu) ś.p Lecha Kaczyńskiego oraz jego brata a także osoby, które identyfikowały się z ich poglądami i przekonaniami łamiąc tym samym prawo, którego dziś tak zaciekle bronią - chodzi głównie o komentowanie i przedstawianie poczynań obecnej głowy państwa - w ich mniemaniu, nie było niczego złego w obrażaniu braci Kaczyńskich oraz "ich" elektoratu natomiast w przypadku gdy punktuje się ich "idoli" - podnoszą wielkie larum - to trochę tak, jak w powieści Sienkiewicza, "W pustyni i w puszczy" i z jedną z jej postaci - Kalego, który zwykł mawiać: "Jak Kali ukraść krowę, to dobrze ale jak Kalemu ktoś ukraść - to źle".

AntyKomor.pl był serwisem czysto satyrycznym, który bezpośrednio odnosił się do rzeczywistości - czasem lekko przejaskrawionej - ale przecież taka jest istota satyry politycznej, którą się posługiwałem. Nie od dziś wiadomo, że taka forma ironizowania wywołuje ostre animozje i kontrowersje -niejednokrotnie dochodzi do protestów, skarg, not dyplomatycznych, itd. "Celem" wszystkich satyryków politycznych jest ośmieszanie a nie ulepszanie rzeczywistości. Satyra polityczna ma zmuszać do przemyśleń, pobudzać do śmiechu lub zadumy. Serwis AntyKomor.pl był swego rodzaju karykaturą a ta nie zawsze jest wiernym odzwierciedleniem rzeczywistości, która nas otacza, ponieważ koncetruje się na brakach i mankamentach opisywanej postaci. Satyra to krytyka tego, co ja uznałem za złe, naganne lub żałosne i uważam, że miałem do tego pełne, nieskrępowane prawo. Na łamach AntyKomor.pl nigdy nie namawiałem do nienawiści na tle poglądowym a także do innych złych uczynków czy też zachowań, nigdy też nie znieważałem obecnego Prezydenta Polski w sposób, który urągałby wszelkim normom. Na całym świecie głowy państw muszą liczyć się z tym, że znajdzie się ktoś, komu ich działania nie będą się podobały i które to osoby, będą miały ochotę, publicznie wyrazić swoje niezadowolenie lub niesmak - z różnym skutkiem - raz jest to niezadowolenie wyrażone stroną taką jak AntyKomor.pl, która bardzo delikatnie i w miarę subtelnie punktowała swój obiekt zainteresowań a raz żałosnym bełkotem i perfidną głupotą w formie obleśnych i wulgarnych komentarzy, zdjęć, filmów pod adresem elektoratu i przywodców Prawa i Sprawiedliwości.

Serwis AntyKomor.pl publikował materiały, które mieszczą się w obecnych normach polemiki politycznej a traktowanie ich jako znieważające jest w moim subiektywnym mniemaniu działaniem mającym na celu wyłączenie mnie jako jednostki z możliwości aktywnego udziału w komentowaniu wydarzeń politycznych w Polsce. Działania podjęte przez "aparat państwowy" mają charakter cenzury politycznej, ogranicza wolność słowa a także, co najważniejsze, ogranicza prawo obywatela do nieskrępowanego wyrażania poglądów politycznych oraz ogranicza debatę publiczną, której ktoś się chyba boi. Forma serwisu AntyKomor.pl nie była znieważająca, nie zawierała nieprawdziwych informacji a jedynie te, które pojawiały się w ogólnodostępnych portalach informacyjnych oraz blogach użytkowników prywatnych. Ponadto cenzura prewencyjna oraz licencjonowanie prasy, to charakterystyczne metody kontroli mediów w systemie autorytarnym!

Na sam koniec tego krótkiego pożegnania, chciałbym podziękować wszystkim tym, którzy wspierali "AntyKomora", komentowali wpisy i brali aktywny udział w życiu serwisu - dziękuję zarówno zwolennikom jak i przeciwnikom AntyKomora - bez których strona byłaby tylko kółkiem wzajemnej adoracji.

PS:
Adres pocztowy kontakt@antykomor.pl dalej funkcjonuje i osoby, które chciałby coś jeszcze dodać lub skomentować, mogą to zrobić - oczywiście wszystko odbywa się na stopniu prywatnym.

Kiedy kolei na Nas?

Tech

• Czytelnik
    • wierni-ojczyznie.pl
« Odpowiedź #130 dnia: Maj 20, 2011, 19:08:42 pm »
Kiedy kolei na Nas?

Jak ja pisałem, że obecna władza jest w stanie się posunąć do takich rzeczy jak powyższe, to spotkałem się z niezrozumieniem naszej załogi, a teraz proszę - dzieje się najście służb specjalnych ABW o 6 rano na mieszkanie studenta.

Na usprawiedliwienie moich kolegów i koleżanek napiszę, że faktycznie takie wydarzenie w "wolnej Polsce" prawie nie mieści się w głowie.
To teraz powiem z prostackim uśmiechem - "A nie mówiłem" ;)

p1tereQ

• Gość
« Odpowiedź #131 dnia: Maj 20, 2011, 19:15:34 pm »
Jak ja pisałem, że obecna władza jest w stanie się posunąć do takich rzeczy jak powyższe, to spotkałem się z niezrozumieniem naszej załogi, a teraz proszę - dzieje się najście służb specjalnych ABW o 6 rano na mieszkanie studenta.

Na usprawiedliwienie moich kolegów i koleżanek napiszę, że faktycznie takie wydarzenie w "wolnej Polsce" prawie nie mieści się w głowie.
To teraz powiem z prostackim uśmiechem - "A nie mówiłem" ;)

Załogi? Wydawało mi się, że każdy ma prawo do własnego zdania.
Powinieneś zauważyć, że jestem jednym z wielu przeciwników PO, nie są mi po drodze.

Tak poza tym o tym wydarzeniu wiedziałem dużo przed publikacją, jak i wiele innych osób, w tak zwanych mediach.

Twisterro ich lubił, lubili też inni. Czy to zbrodnia? Każdy ma prawo do własnego osądu.

Twisterro

• Stowarzyszenie
« Odpowiedź #132 dnia: Maj 20, 2011, 19:19:05 pm »
Ja już od dawna nie lubię i nie głosuję. Zawiedli mnie, między innymi takimi zagrywkami. Choć z tym pojechali absolutnie. Nawet Kadafi lepiej by to rozegrał. Wstyd Panie Tysk, wstyd panie Komarowski.
Na wojnę nie idziesz po to by zginąć za ojczyznę, tylko po to by jakiś inny biedny skurczybyk zginął za swoją.
George Patton

Tech

• Czytelnik
    • wierni-ojczyznie.pl
« Odpowiedź #133 dnia: Maj 20, 2011, 19:49:56 pm »
Załogi? Wydawało mi się, że każdy ma prawo do własnego zdania.

Może sprecyzuję :), nie chodzi mi o sympatię do PO, czy nie. Oczywiście, że każdy ma prawo do własnych wyborów, ja też przyznam się - miałem złudzenia (nadzieję) w stosunku do PO, zanim okazało się, że to pusty marketing polityczny kosmopolitów, mnie polityka z innymi ludźmi nie dzieli, jak potrafi innych.
Chodziło mi, że przeciwnicy niepodległej Polski po przez opłacone służby są zdolni do takich najść, jak ta policji z transparentami i ta ostatnia ABW o 6 rano.

Wygląda, że PO po wyborach będzie rządzić z SLD i te akcje, prawdopodobnie będą przebite przez następne w ramach lewackiej "mowy nienawiści", zresztą ustawy cenzorskie internetu przez ten rząd były już dwukrotnie składane.

p1tereQ

• Gość
« Odpowiedź #134 dnia: Maj 21, 2011, 18:10:41 pm »
Platforma Obywatelska: spot straszący Polaków przed ABW (za rządów PiSu).

http://www.youtube.com/watch?v=0mJRfnntTiI#

Gawsi

• Czytelnik
« Odpowiedź #135 dnia: Maj 21, 2011, 18:33:42 pm »
Nie azyl, tylko przechodzi się do konspiracji i nie porzuca się naszej ziemi, taka jest polska tradycja. Wolność odzyskuje się prędzej czy później mocnym uderzeniem, gdy szanse na zwycięstwo narodowe jest racjonalne  :)
Azyl polityczny jest na dzisiejsze czasy lepszym pomysłem. Jeżeli ktoś by przeszedł do konspiracji, to by go z miejsca ogłoszono faszystą i buntownikiem- a tak, narobi syfu szanownej władzy, bo ci, do których się dany obywatel po azyl zgłosi, będą próbowali dociec "dla czego?" ;)
"Dulce et decorum est pro Patria mori!"

p1tereQ

• Gość
« Odpowiedź #136 dnia: Maj 21, 2011, 21:27:23 pm »
Doszło do kolejnych aresztowań, czy w Polsce masowo łamie się prawo człowieka do wolności słowa?

Bartosz Michalczyk i Filip Nowak – dwaj młodzi mieszkańcy Opola zostali dzisiaj zatrzymani przez funkcjonariuszy BOR w czasie wizyty prezydenta Bronisława Komorowskiego na Opolszczyźnie. Młodzi ludzie zamierzali w ramach obywatelskiej akcji zaprotestować przeciwko akcji ABW w mieszkaniu Roberta Frycza, twórcy satyrycznej strony internetowej AntyKomor.pl

Na Górę Św. Anny, gdzie Bronisław Komorowski uczestniczyć miał w otwarciu muzealnej wystawy, Michalczyk i Nowak przynieśli ze sobą transparent ze słowami „Przyszła pora na AntyKomora. Wolność słowa jest niezdrowa”.

Jak tłumaczą, chcieli w ramach obywatelskiego protestu wyrazić swoje zdanie wobec represji, jakie spotkały autora satyrycznej strony w sieci. – Staliśmy spokojnie z boku i nie wznosiliśmy żadnych haseł. Bardzo szybko podeszło do nas kilku cywilnych funkcjonariuszy i zażądało dokumentów. Nie wylegitymowali się, ale podejrzewamy, że byli to funkcjonariusze Biura Ochrony Rządu – relacjonuje Bartosz Michalczyk w rozmowie z Niezależną. pl.

Zatrzymanym mężczyznom nie pozwolono udać się na miejsce uroczystości z udziałem prezydenta Komorowskiego. Mężczyźni zostali wraz z transparentem przewiezieni do komendy policji w niedalekiej Leśnicy. – Wszystko trwało bardzo długo, a policjanci dzwonili do dyżurującego prokuratora z pytaniem, czy treść naszego transparentu nie obraża głowy państwa – opowiada Michalczyk. Decyzją prokuratora, obu mężczyzn zwolniono po około godzinie. Policjanci dali im jednak do zrozumienia, że ponowne rozwinięcie transparentu może grozić poważniejszymi konsekwencjami.

Fakt zatrzymania Bartosza Michalczyka i Filipa Nowaka potwierdza policja. - Zostali doprowadzeni na komendę i zwolnieni, bo prokurator nie dopatrzył się w ich czynie znamion naruszenia prawa - mówi w rozmowie z portalem Niezależna.pl młodszy aspirant Beata Kocur z Komendy Powiatowej Policji w Strzelcach Opolskich.

Za: http://niezalezna.pl/10883-zatrzymani-za-transparent-powtorka-z-prl

ZX_W1

• Czytelnik
« Odpowiedź #137 dnia: Maj 22, 2011, 00:32:38 am »
Platforma Obywatelska: spot straszący Polaków przed ABW (za rządów PiSu).

http://www.youtube.com/watch?v=0mJRfnntTiI#

ABW będzie wykorzystywane przez każdych rządzących do gierek politycznych.

A strona obrażała głowę państwa w znaczący csposób?

Gawsi

• Czytelnik
« Odpowiedź #138 dnia: Maj 22, 2011, 09:53:51 am »
To była strona czysto satyryczna- jak możemy się z wielu źródeł dowiedzieć.

DID@

• Stowarzyszenie
« Odpowiedź #139 dnia: Maj 22, 2011, 09:54:40 am »
Osobiście, raz ją odwiedziłem, ale jakaś obraza, to to nie była.. Ot zebranie gaf pana K. (bigosowanie, haha :D) Zresztą autor strony napisał, że dbano o porządek, żeby nie zostały przekraczane jakieś granice..
Obrońca Polskości i normalności!

Amor Patriae Nostra Lex!
Polsko jesteś, jak piękny kwiat. Jesteś obecna w mych marzeniach i snach..

ZX_W1

• Czytelnik
« Odpowiedź #140 dnia: Maj 22, 2011, 12:21:39 pm »
Osobiście, raz ją odwiedziłem, ale jakaś obraza, to to nie była.. Ot zebranie gaf pana K. (bigosowanie, haha :D) Zresztą autor strony napisał, że dbano o porządek, żeby nie zostały przekraczane jakieś granice..

Ja dowiedziałem się z TV że taka strona istnieje. :D A głowy państwa nie wolno obrażać, obojętnie czy król, prezydent i jaki by nie był.

Twisterro

• Stowarzyszenie
« Odpowiedź #141 dnia: Maj 22, 2011, 12:53:46 pm »
Jeżeli za obrazę uznajesz wytknięcie błędów i gaf, to żyjemy w świecie zupełnie innych wartości moralnych. :)
George Patton

czizjuszplay

• Czytelnik
« Odpowiedź #142 dnia: Maj 22, 2011, 13:50:28 pm »
Ja dowiedziałem się z TV że taka strona istnieje. :D A głowy państwa nie wolno obrażać, obojętnie czy król, prezydent i jaki by nie był.
Ciekawe jak powinna w takim razie działać ABW wobec tego, co spotykało L.Kaczyńskiego, na stronie spieprzajdziadu.com, na której to przekraczano wszelkie granicee.

Gazeta Wyborcza, ktora bronila Huberta H. jako "ofiarę panstwa policyjnego PiS" (nazywał L. Kaczynskiego chu*em, skur*ysem i kmiotem) podobnie jak broniła L.Wałesy gdy powiedział "Bo durnia mamy za prezydenta" tym razem także powinna bronić wolności słowa (zwłaszcza, że antykomor.pl nie przekraczał granic i tak naprawdę nie złamano tam prawa).

To co się działo wobec L.Kaczynskiego bylo po prostu obrzydliwe, a nikt nie ponosił konsekwencji. Natomiast Komorowskiemu nie wolno wytykać gaf, bo przyjdzie ABW.

To właśnie są podwójne standardy.
« Ostatnia zmiana: Maj 22, 2011, 13:53:03 pm wysłana przez czizjuszplay »

Gawsi

• Czytelnik
« Odpowiedź #143 dnia: Maj 22, 2011, 15:33:31 pm »
podobnie jak broniła L.Wałesy gdy powiedział "Bo durnia mamy za prezydenta"
Nie miał mu kto odpowiedzieć? Gość się wziął spod stoczniowego płotu i do tej pory się nie potrafi wysłowić.

Może i my zaistniejemy na kartach ABW? Jakaś mała stronka ośmieszająca rządy Tuska i Komorowskiego by wcale nie zaszkodziła- niech wiedzą, że wsadzili kij w mrowisko ^^

DID@

• Stowarzyszenie
« Odpowiedź #144 dnia: Maj 22, 2011, 19:12:09 pm »
Może i my zaistniejemy na kartach ABW? Jakaś mała stronka ośmieszająca rządy Tuska i Komorowskiego by wcale nie zaszkodziła- niech wiedzą, że wsadzili kij w mrowisko ^^
A to oni sami jeszcze się nie ośmieszyli? :P
Obrońca Polskości i normalności!

Amor Patriae Nostra Lex!
Polsko jesteś, jak piękny kwiat. Jesteś obecna w mych marzeniach i snach..

LWÓW1939

• Czytelnik
« Odpowiedź #145 dnia: Maj 22, 2011, 20:12:49 pm »
Doszło do kolejnych aresztowań, czy w Polsce masowo łamie się prawo człowieka do wolności słowa?

Za: http://niezalezna.pl/10883-zatrzymani-za-transparent-powtorka-z-prl

Znaczącym pytaniem jest co lub kto zamiast PO.
Wciąż ta sama na sercu troska:Że tam gdzieś zostały trzy ziemie:Wileńska,Wołyńska i Lwowska.Jak w  nowych Księgach Pielgrzymstwa,.Genesis naszego tułactwa:Trzy ziemie, trzy ofiary największego na świecie łajdactwa

Gawsi

• Czytelnik
« Odpowiedź #146 dnia: Maj 22, 2011, 22:37:45 pm »
Znaczącym pytaniem jest co lub kto zamiast PO.
Co to za pytanie? Mamy UPR-WIP, mamy Prawicę RP i mamy wiele innych, prawicowych partii. Na chwilę obecną- nawet LPR by była lepszą opcją niż PO. Giertych co obiecał to zrobił- nie udało mu się tylko gimnazjów zlikwidować.
Patrząc na Hiszpanię widać, że tam są albo socjaliści, albo ludowcy :D Musimy unikać bolszewii- a będzie dobrze ^^

smiechu

• Stowarzyszenie
« Odpowiedź #147 dnia: Maj 22, 2011, 23:14:22 pm »
większość wyborców na to pytanie odpowie: PO.
czemu? bo nie ma nikogo innego.
"Ojczyznę kocha się nie dlatego, że wielka, ale dlatego, że własna" - Seneka

"Prawda jest tyle warta ile ust zechce ją powtórzyć" - Proletaryat - Prawda

Nie myli się tylko ten, co nic nie robi...

Gawsi

• Czytelnik
« Odpowiedź #148 dnia: Maj 23, 2011, 00:31:30 am »
większość wyborców na to pytanie odpowie: PO.
czemu? bo nie ma nikogo innego.
Jak po następnej kadencji będą z głodu zdychać, to zmienią zdanie. Wtedy kogoś nowego znajdą. Najbardziej mnie śmieszy, że jeszcze nie tak dawno temu manifestanci skandowali "Buzek na wózek"...

smiechu

• Stowarzyszenie
« Odpowiedź #149 dnia: Maj 23, 2011, 12:03:23 pm »
właśnie nie, bo PO ma szeroki wachlarz wyborców, więc jedni odejdą inni dojdą. PO to partia totalna = dla wszystkich bo programowo każdemu przyjazna (brak programu). No chyba żeby stał się cud, ale ludzie i tak nie widzą alternatywy bo albo beton PIS, albo komuniści albo skrajna prawica. Wszyscy malutcy...
"Ojczyznę kocha się nie dlatego, że wielka, ale dlatego, że własna" - Seneka

"Prawda jest tyle warta ile ust zechce ją powtórzyć" - Proletaryat - Prawda

Nie myli się tylko ten, co nic nie robi...