Autor Wątek: Co z PJN?  (Przeczytany 9743 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

TenebrosuS

• Gość
Odp: Co z PJN?
« Odpowiedź #25 dnia: Marzec 21, 2011, 22:49:25 pm »
Ostatnia sytuacja w PJN związana z wyrzuceniem Bielana i jego "samodzierżawiem" nad stroną internetową przypomina mi kłótnię w przedszkolu. Szkoda, bo wiązałem z nimi pewne nadzieje.

czizjuszplay

• Czytelnik
Odp: Odp: Piotr Wołowicz "Pytasz mnie"
« Odpowiedź #26 dnia: Marzec 21, 2011, 22:49:50 pm »
Oj, oj. Zapędziłeś się panie kolego. Mówiłem o tym badziewiu: http://polskajestnajwazniejsza.pl

aaa, to przepraszam :). Źle Cię zrozumiałem ;p. W takim razie się zgadzam ;p. I jeszcze raz bardzo przepraszam. Kajam się.

p1tereQ

• Gość
« Odpowiedź #27 dnia: Marzec 22, 2011, 13:09:13 pm »

aaa, to przepraszam :). Źle Cię zrozumiałem ;p. W takim razie się zgadzam ;p. I jeszcze raz bardzo przepraszam. Kajam się.

Nie ma sprawy, ja także przepraszam za niedomówienie. Często zdarza mi się pisać skrótami myślowymi.

A co do PJN nie chce mi się tracić czasu na coś co nie ma praktycznie żadnej wartości.

czizjuszplay

• Czytelnik
« Odpowiedź #28 dnia: Marzec 22, 2011, 18:10:10 pm »
A co do PJN nie chce mi się tracić czasu na coś co nie ma praktycznie żadnej wartości.
Doskonale Cię rozumiem. Ta 'secesja' właściwie wyszła PiSowie na dobre.

Twisterro

• Stowarzyszenie
« Odpowiedź #29 dnia: Marzec 22, 2011, 18:37:35 pm »
Czizjusz, nie zgadzam się. Odeszli wartościowi ludzie, pozostawiając partię satrapów i jednowładców. Ponieważ przywódca PiS wszystkich rozumów nie pozjadał, a nikogo nie słucha, to wniosek się nasuwa sam. ;)

Oczywiście PJN nie stanowi samotnie konkurencji dla bandy czworga, a kilka razy udowodniło, że w sumie się nie różni niczym od reszty łajz na Wiejskiej.
Na wojnę nie idziesz po to by zginąć za ojczyznę, tylko po to by jakiś inny biedny skurczybyk zginął za swoją.
George Patton

Tech

• Czytelnik
    • wierni-ojczyznie.pl
« Odpowiedź #30 dnia: Marzec 23, 2011, 08:06:16 am »
Można nie zgadzać się z PJN w kwestiach obyczajowych, czyli stopniowego wprowadzania związków homoseksualnych do polskiego prawa, dalszego osłabiania Polski przez wspieranie ruchów odśrodkowych z równoczesnym osłabianiem wspólnej władzy (co ja im zarzucam). To w kwestiach sposobu dyskusji nad najlepszymi rozwiązaniami dla Polski, to wg mnie mają rację.

Teraz nie dyskutuje się nad bardzo dobrymi propozycjami dla Polaków, tylko dla tego że wnioskowała to PIS, SLD, czy PO. Partyjność przenoszona powoduje wybór złych rozwiązań. Uczciwie trzeba zgodzić się z poniższym zdaniem Joanny Kluzik-Rostowskiej:

Nie czarujmy się, dzisiaj w parlamencie króluje reguła - "Dobre, pod warunkiem że nasze". Propozycje opozycji, nawet najbardziej oczywiste (np. obniżenie prowizji dla OFE), nie mają szans, bo są z nieprawego łoża. Żelazna reguła zmusza do myślenia w określonych kierunkach.
Potrzeba nieustannej odnowy umysłów i serc, aby przepełniała je miłość i sprawiedliwość, uczciwość i ofiarność, szacunek dla innych i troska o dobro wspólne, szczególnie o to dobro, jakim jest wolna Ojczyzna - Jan Paweł II

czizjuszplay

• Czytelnik
« Odpowiedź #31 dnia: Marzec 23, 2011, 15:56:11 pm »
Teraz nie dyskutuje się nad bardzo dobrymi propozycjami dla Polaków, tylko dla tego że wnioskowała to PIS, SLD, czy PO. Partyjność przenoszona powoduje wybór złych rozwiązań. Uczciwie trzeba zgodzić się z poniższym zdaniem Joanny Kluzik-Rostowskiej:
Zapewne tak jest, jednak moim zdaniem ma to związek z niedojrzałością polskiej demokracji. Miejmy nadzieję, że te ułomności stopniowo będą zanikać razem z dojrzewaniem społeczeństwa (módlmy się o progres).

ZX_W1

• Czytelnik
« Odpowiedź #32 dnia: Marzec 23, 2011, 20:56:49 pm »
Zastanawia mnie dlaczego ludzie jak mają dość PO i PIS chcą popierać coś pomiędzy składające się przecież z byłych Pisowców?  =)

A teraz jeden uciekł i zabrał hasło, jak małe dzieci. ;D
« Ostatnia zmiana: Marzec 23, 2011, 20:57:29 pm wysłana przez Polak_ZXZ »

Lucas207

• Gość
« Odpowiedź #33 dnia: Październik 28, 2011, 23:40:22 pm »
PIS składa się, jak wiemy, z Prezesa przez duże "P"(w 70%), dworu, praetorian, Ziobry, Spin-doktorów, Macierewiczów, i garstki intelektualistów, którym wisi, że PIS to obciach, etc. ale najważniejszy był podział na gołębie i jastrzębie. Gołębie, bardziej pojednawczy, wyciągają dłoń przyjaźnie w stronę centrum, ich ideałem był poniekąd POPIS. Mażą o szerokim ruchu obywatelskim, o lekko konserwatywnym profilu, wolnej gospodarce, wreszcie o młodzieży(co było widać podczas kampanii w 2010r.)i pluralizmu w samej partii. Jastrzębie, to kwintesencja silnego, etatycznego państwa prawa, z wartościami chrześcijańskimi i propozycjami wyciągnięcia za jaja brudów PRL-u(za bluzgi przepraszam), ostrego zamiatania i wreszcie rozmontowania układów salonowych-przenikających gospodarkę, świat mediów, politykę, rozmaite grupy nacisku i beneficjentów transformacji. To także  słuchacze(słuchaczki) Rozgłośni, weterani PC. Musiało kiedyś zgrzytnąć. Przyszedł Smoleńsk, i część opozycji wewnątrzpartyjnej po raz kolejny zdiagnozowała główne problemy partii i przyczyny wyborczej porażki. Tego było za wiele dla Prezesa(nie pierwszy raz, zresztą), poleciały głowy. Prezes był w trudnej sytuacji, jak by nie patrzeć, wybrał żelazną pięść, zamiast dłoni porozumienia, sam łamiąc wyborcze obietnice zamknął się w oblężonej twierdzy, budując państwo na uchodźtwie.

Twoje wypowiedzi zostały połączone ze sobą Październik 28, 2011, 23:53:04 pm.

Wielki Lew ryczący, ugodzony przez los pożarł własne lwiątka. Reszta, zaczęła się gryźć, jak dzieci, robiąc farsę, z niezłego otwarcia gry aż w końcu, niektóre poszły na usługi niedawnych wrogów, do reszty kalając własne gniazdo. Zostały jednak resztki,margines, ale jednak. Być może, jeśli przetrwają ten dom wariatów który jest teraz, pokażą pazurki.
« Ostatnia zmiana: Październik 28, 2011, 23:53:04 pm wysłana przez Lucas207 »