Autor Wątek: Moja muzyka  (Przeczytany 3878 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Black Willow

• Gość
Moja muzyka
« dnia: Czerwiec 15, 2011, 22:29:08 pm »
Zauważyłem ten wątek i wydaje mi się on bardziej odpowiedni na prezentację tego co umieściłem w swoim pierwszym poście, w dziale "Poznajmy się!". Mam nadzieję, że moderatorzy mi wybaczą jeśli popełniłem jakiś błąd. Tak więc na tym kanale znajdziecie parę moich utworów, które napisałem samodzielnie. Jak na razie nie stać mnie na nagrania w pełni studyjne, dlatego jakość nie jest idealna. Od 15 roku życia gram na instrumentach - głównie gitara elektryczna, czasem basowa. Mam nadzieję, że kogoś to zainteresuje. Pozdrawiam!

Link: http://www.youtube.com/user/martinwpoland

Edycja: Kanał jest ciągle aktualizowany, dodałem kolejne utwory. Pozdrawiam!
« Ostatnia zmiana: Luty 20, 2012, 22:36:00 pm wysłana przez Awangardowiec »

Czarna

• Czytelnik
Odp: Moje piosenki
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 07, 2011, 13:55:56 pm »
Witaj!
Tworzysz świetną muzykę. Bardzo przyjemnie się jej słucha. Zakochałam się w utworze: ,, We Can Do Better"  :)
Żadne miejsce nie powinno być dla ciebie milsze od ojczyzny.
-CYCERON -

Black Willow

• Gość
Odp: Moje piosenki
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 19, 2011, 14:31:54 pm »
Witaj!
Tworzysz świetną muzykę. Bardzo przyjemnie się jej słucha. Zakochałam się w utworze: ,, We Can Do Better"  :)

Bardzo mnie cieszy, że Ci się podoba :) Jak dotąd stworzyłem tych utworów prawie setkę i będę je sukcesywnie wrzucał oraz postaram się by do końca roku wyprodukować przynajmniej kilka z nich już w pełnym formacie, z udziałem odpowiednich wokalistów. Tak więc proszę trzymać za mnie kciuki :)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 21, 2011, 22:15:12 pm wysłana przez Black Willow »

ON

• Gość
Odp: Pozwólcie, że Wam coś pokażę
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 30, 2011, 11:57:53 am »
Jak będzie dobry wokal, to jak najbardziej. Osobiście nie lubię wersji instrumentalnych w tego typu muzyce. Powodzenia!

Czarna

• Czytelnik
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 01, 2011, 18:05:11 pm »
Jak dla mnie słowa są tu niepotrzebne- jest pięknie :) tworzy się nastrój :)
Żadne miejsce nie powinno być dla ciebie milsze od ojczyzny.
-CYCERON -

Natalika

• Czytelnik
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 06, 2011, 13:25:36 pm »
Jak dla mnie ta muzyka jest bardzo przyjemna i pozwoliła na chwil relaksu w pracy. :) Fajnie, że jest jeszcze ktoś, kto potrafi zrobić coś dobrego dla muzyki. :)

Dziś zrezygnowałam z radia i oklepanych kawałków.
« Ostatnia zmiana: Październik 06, 2011, 13:26:52 pm wysłana przez Natalika »
Czerwone maki na Monte Cassino zamiast rosy piły polską krew

Lucas207

• Gość
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 29, 2011, 00:12:28 am »
Ciekawy z ciebie człowiek:) Muzyka jest wspaniała pasja i zawsze podziwiałem muzykalnych, lecz rzadko który poświęca się temu aż tak jak ty.

Black Willow

• Gość
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 30, 2011, 20:58:38 pm »
Witam Was wszystkich po mojej dłuższej nieobecności - mam nadzieję, że ostatniej takiej. Bardzo Wam dziękuję za zainteresowanie tym tematem. Jestem miło zaskoczony tak pozytywnymi opiniami :) Z czasem będę publikował kolejne - zalega mi ich kilkadziesiąt - jak i tworzył nowe. Wierzę, że będą coraz lepsze. Tymczasem zgłębiam również tajemnice muzyki filmowej, zdecydowanie trudniejszej od tej jaką dotychczas tworzyłem... ale czego się nie robi dla miłości ;D

Byłbym zapomniał - dziękuję także za wszystkie oceny jak i komentarze na YouTube.
« Ostatnia zmiana: Październik 30, 2011, 21:00:14 pm wysłana przez Black Willow »

Natalika

• Czytelnik
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 04, 2011, 10:01:46 am »
Bardzo dobrze, że osoby mające pasje, dzielą się nimi z innymi. :) Czekamy na kolejne.
Czerwone maki na Monte Cassino zamiast rosy piły polską krew

Black Willow

• Gość
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 23, 2011, 18:41:46 pm »
Pozwoliłem sobie zmienić całkowicie treść ostatniego postu i miło mi poinformować, że właśnie nie dawno zrealizowałem w pełni 19 utwór z moich wszystkich 120 projektów. Obecnie dalsze prace będą realizowane w studiu i będą związane z ostatecznym nagraniem dotychczasowych piosenek, łącznie z wokalem. Pierwsze owoce pojawią się jeszcze w tym roku - w planach jest także teledysk. Dla zainteresowanych wydałem także pilota ze wszystkimi skróconymi wersjami utworów i odnośnikami do ich pełnych wersji.

Zapraszam do oglądania a także odwiedzenia mojego polskiego kanału: www.youtube.com/user/martinwpoland

http://www.youtube.com/watch?v=bzG13uaSgvM#

Dotychczasowy dorobek to ponad 100 własnych utworów dźwiękowych różnego gatunku, stopniowo publikowanych w serwisach YouTube i MySpace. Pierwsze pełne i studyjne wersje wraz z wokalem już wkrótce!
« Ostatnia zmiana: Luty 20, 2012, 17:37:24 pm wysłana przez Awangardowiec »

Black Willow

• Gość
Odp: Moja muzyka
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 06, 2012, 09:57:22 am »
Prawdopodobna wersja pre-studio pierwszego albumu jest już dostępna. Zapraszam!
https://rapidshare.com/files/3397088442/Pilot_Martin_Willow.zip