Autor Wątek: Reprezentacja narodowa bez godła za to z logiem zagranicznego producenta koszule  (Przeczytany 7161 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Bartors

• Gość

Imb

• Czytelnik
    • StalkerPBF
Odp: Reprezentacja narodowa bez godła za to z logiem zagranicznego producenta koszule
« Odpowiedź #26 dnia: Listopad 22, 2011, 21:27:48 pm »
Na razie zwycięstwo, ale prezydent-elekt(ryk) brutalnie sprowadza nas na ziemię:

Wałęsa: Orzełka usuniemy za 20 lat
A więc powiedz mi, Panie, że to mój obłęd czysty i że na tym świecie tylko ja tak mam
I że nie ma wartości nienazwane życie i że takie jest prawo, że taki jest czas...
A ja Ci odpowiem, że opuszczam przyłbicę i ostatnią swą kopią uderzę w ten świat
Bo jeśli głupotą jest obrona życia - będę głupcem do ostatniego dnia!

smiechu

• Stowarzyszenie
Odp: Reprezentacja narodowa bez godła za to z logiem zagranicznego producenta koszule
« Odpowiedź #27 dnia: Listopad 22, 2011, 22:41:48 pm »
Na razie zwycięstwo, ale prezydent-elekt(ryk) brutalnie sprowadza nas na ziemię:

Wałęsa: Orzełka usuniemy za 20 lat

Jeśli naród nadal będzie wybierał PO (kolejne wybory, kolejna wygrana pomimo bezczelnego okłamywania i szydzenia z wyborców) to tak się stanie.
"Ojczyznę kocha się nie dlatego, że wielka, ale dlatego, że własna" - Seneka

"Prawda jest tyle warta ile ust zechce ją powtórzyć" - Proletaryat - Prawda

Nie myli się tylko ten, co nic nie robi...

Tech

• Czytelnik
    • wierni-ojczyznie.pl
« Odpowiedź #28 dnia: Grudzień 16, 2011, 23:17:44 pm »
Sprawa wygrana

http://wierni-ojczyznie.pl/index.php?topic=2195.msg39432#new

szkoda, że ze stołków nie polecieli odpowiedzialni za tą wpadkę PZPN.
Potrzeba nieustannej odnowy umysłów i serc, aby przepełniała je miłość i sprawiedliwość, uczciwość i ofiarność, szacunek dla innych i troska o dobro wspólne, szczególnie o to dobro, jakim jest wolna Ojczyzna - Jan Paweł II

Cichociemny

• Czytelnik
« Odpowiedź #29 dnia: Grudzień 17, 2011, 21:45:38 pm »
Dwa najlepsze komentarze jakie słyszałem:
1. "Zabrali reprezentacji kolorowej orzełka ale na szczęście zostawili stroje biało czerwone i nie kazali grać w kolorowych"
2. "Na orzełka trzeba sobie zasłużyć a oni czasami tak grają..."

Sprawa wygrana owszem, cieszy mnie to bardzo a ucieszył bym się jeszcze bardziej gdyby na koszulce nie było szkaradnego loga PZPN bo to ma grać drużyna NARODOWA a nie drużyna PZPN, nie wiadomo co tym ludziom strzeli do głowy za cztery lata.. może obok orzełka logo Pumy, Adidasa i Volkswagena a na plecach zawodnika podświetlana tablica reklamowa..