Autor Wątek: Aktualizacja forum  (Przeczytany 1747 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Zolkiewski

• Administrator
    • Wierni Ojczyźnie
Aktualizacja forum
« dnia: Listopad 01, 2012, 19:37:00 pm »
Drodzy czytelnicy,

Mam przyjemność poinformować Was, że w nadchodzących dniach forum Wierni Ojczyźnie czeka szereg zmian natury technicznej. Rozpocząłem już prace nad optymalizacją, to jest techniczną stroną forum, ale to dopiero początek wyśmienitych nowości oraz udogodnień jakie zamierzam wprowadzić dla Was. Forum jest już zaktualizowane i zabezpieczone, jak już pewnie zauważyliście, zmieniła się architektura działów, nieaktualne tematy zostały usunięte wraz z nieaktywnymi kontami użytkowników. To oczywiście początek bardzo intensywnych prac, które są wyjątkowo czasochłonne dla takiej ilości treści jaka znajduje się obecnie na forum. Nowa architektura działów powstała dla przykładu na bazie inwentury treści, która pochłonęła ponad dwadzieścia godzin nieustannej pracy. W planach jest wykorzystanie kryptograficznego protokołu HTTPS (certyfikatu Wild Card).

Odświeżenie forum wraz z całkowicie nowym szablonem oraz logotypem planuję wdrożyć przed 18 listopadem 2012 roku.

Do tego czasu pozostawię obecny, domyślny styl za co gorąco wszystkich czytelników przepraszam.

Mam nadzieję, że nasza współpraca będzie owocna.

Pozdrawiam,
Stanisław.