Autor Wątek: Zmiany na WO  (Przeczytany 1955 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ZX_W1

• Czytelnik
Zmiany na WO
« dnia: Listopad 02, 2012, 20:40:12 pm »
 Witajcie wszyscy! :D

Widzę że w ciągu tych kilku dni pojawiły się znaczące zmiany. Mam nadzieje że są to zmiany na lepsze. ;)
Tutaj przydałby się jakiś baner reklamujący, tak aby forum było dobrze zapamiętane. To tyle na razie, może ten temat służyłby jako zbiór propozycji w rozwoju WO?

Zolkiewski

• Administrator
    • Wierni Ojczyźnie
Odp: Zmiany na WO
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 04, 2012, 11:39:09 am »
Witaj!

To tylko przejściowe niedogodności. Jestem w trakcie projektowania nowego wyglądu forum i pisania kilku funkcjonalności, o których wspominałeś w poprzednim wątku. Mam nadzieję, że forum na nowo pozwoli zagościć nowym użytkownikom. Usunąłem ograniczenia do udzielania się w działach Religia oraz Polityka, zmieni się rownież podejście administracji do dyskusji użytkowników. Administracja będzie podzielała znacznie bardziej liberalne poglądy w kwestii dyskusji oraz samych dyskutantów, a i sama administracja zostanie znacznie uszczuplona do niezbędnego minimum. Banner, o którym wspominasz to już relikt przeszłości. Najlepszą reklamą jest niezawodna poczta pantoflowa i żeby skorzystać z jej pomocy musimy dużo się obecnie napracować ;)

ZX_W1

• Czytelnik
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 13, 2012, 15:43:41 pm »
Dobra, ale trzeba przemyśleć zmiany, coniektóre już proponowałem- czy zostały one tu zachowane? Trzeba pomyśleć nad istatonymi zmianami jeśli chcemy żeby WO jakoś się rozwijało.

Zolkiewski

• Administrator
    • Wierni Ojczyźnie
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 13, 2012, 15:54:03 pm »
Witaj,

Oczywiście, Twoje propozycje zostały zachowane. Mam nadzieję, że niebawem będziemy mogli je osobiście przedyskutować.

Sppedxcv9

• Czytelnik
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 03, 2017, 04:23:19 am »
It is a very talked about issue with the above information.