Autor Wątek: Film: Marsz N  (Przeczytany 1424 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Twisterro

• Stowarzyszenie
Film: Marsz N
« dnia: Listopad 10, 2012, 16:21:37 pm »
Długo zastanawiałem się, gdzie mam ten materiał wrzucić. Nie mamy działu: Media, więc ze względu na istotę problemu, myślę, że najbardziej pasuje właśnie Polityka. Zapraszam do obejrzenia filmu i podzielenia się refleksjami. Wszak jutro będzie, najpewniej, medialna powtórka.

https://www.youtube.com/watch?v=roMUh4LmJz8
Na wojnę nie idziesz po to by zginąć za ojczyznę, tylko po to by jakiś inny biedny skurczybyk zginął za swoją.
George Patton

Ahaj

• Stowarzyszenie
Odp: Film: Marsz N
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 11, 2012, 08:45:08 am »
Sam marsz jest ok. Ale obecność w komitecie poparcia takich ludzi jak Jan Kobylański budzi wątpliwości.
TYLKO SZANUJĄC INNYCH, STAJEMY SIĘ GODNYMI SZACUNKU
 'Poznać - zrozumieć oto dwa prawdziwie ludzkie i prawdziwie chrześcijańskie słowa. Wszystkie zbrodnie pochodzą od nienawiści. Nienawiść jest karmiona i utrzymywana przez wyobrażenia i uproszczone wyrazy o domniemanych właściwościach obcej wspólnoty. Poznanie burzy te wyobrażenia i pokazuje drugiego takiego, jakim jest naprawdę'.- Zofia Kossak

Twisterro

• Stowarzyszenie
Odp: Film: Marsz N
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 11, 2012, 11:12:28 am »
Przecież poprzeć Marsz może każdy. Organizatorzy jakoś szczególnie listy poparcia nie moderowali.

Co do Kobylańskiego, to pobieżnie przeglądałem informacje dostępne w internecie i pomimo kilku kontrowersji (niepotwierdzonych zarzutów i oskarżenia o antysemityzm) nie wiem co Ci w nim nie pasuje.
Na wojnę nie idziesz po to by zginąć za ojczyznę, tylko po to by jakiś inny biedny skurczybyk zginął za swoją.
George Patton