Autor Wątek: Poland: Jews Aren't Welcome  (Przeczytany 1273 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

koper

• Czytelnik
Poland: Jews Aren't Welcome
« dnia: Lipiec 31, 2013, 11:33:44 am »
Źródło: http://www.aish.com/jw/s/Poland-Jews-Arent-Welcome.html

Wchodzę na tą stronkę i widzę taki napis:

Poland: Jews Aren't Welcome

Nearly seven decades since the end of World War II, Poland is once again turning on its Jews.

Polska: Żydzi nie są mile widziani.

Po 70 latach od zakończenia II Wojny Światowej Polska po raz kolejny (znowu) odwraca się od swoich żydowskich obywali.

Ja się pytam jak "znowu"? Czyli co oni uważają że Polacy są winni Holokaustu? Jak można wypisywać takie antypolskie brednie? Ze niby zakaz uboju to "antysemityzm".

LWÓW1939

• Czytelnik
Odp: Poland: Jews Aren't Welcome
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 21, 2013, 11:33:00 am »
Problem z żydami w tym kraju polega na tym że uważają że należą się im wszelkie możliwe prawa ale nie mają żadnych obowiązków wobec nas.
Wciąż ta sama na sercu troska:Że tam gdzieś zostały trzy ziemie:Wileńska,Wołyńska i Lwowska.Jak w  nowych Księgach Pielgrzymstwa,.Genesis naszego tułactwa:Trzy ziemie, trzy ofiary największego na świecie łajdactwa

Ahaj

• Stowarzyszenie
Odp: Poland: Jews Aren't Welcome
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 26, 2013, 07:46:42 am »
Nie jestem antysemitą ale mam wielki żal do władz Izraela, gdy słyszę jak są traktowani tam Polscy pielgrzymi przez policję i wojsko.
Gdyby tak traktowano Izraelskie wycieczki w Polsce to by był wielki raban.
TYLKO SZANUJĄC INNYCH, STAJEMY SIĘ GODNYMI SZACUNKU
 'Poznać - zrozumieć oto dwa prawdziwie ludzkie i prawdziwie chrześcijańskie słowa. Wszystkie zbrodnie pochodzą od nienawiści. Nienawiść jest karmiona i utrzymywana przez wyobrażenia i uproszczone wyrazy o domniemanych właściwościach obcej wspólnoty. Poznanie burzy te wyobrażenia i pokazuje drugiego takiego, jakim jest naprawdę'.- Zofia Kossak