Autor Wątek: Bolszewickie bandy nadal grasują w POLSCE  (Przeczytany 1854 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

LWÓW1939

  • Czytelnik
  • Wiadomości: 591
  • Płeć: Mężczyzna
Bolszewickie bandy nadal grasują w POLSCE
« dnia: Wrzesień 18, 2013, 22:00:16 pm »
Neobolszewicka banda wciąż grasuje po Polsce

W rocznicę napaści Armii Czerwonej na Polskę został zniszczony mural poświęcony żołnierzom Armii Krajowej i Narodowych Sił Zbrojnych w Bełchatowie. Mural poświęcony niepodległościowemu podziemiu powstał pierwszego sierpnia tego roku.

Na muralu przedstawiającym lokalnych bohaterów lewicowcy napisali: "NSZ pod sąd a nie na pomniki". Oblali też czerwoną farbą Krzyż NSZ-u przedstawiający Orła Białego wpisanego w krzyż na tle Szczerbca. Niżej wandale narysowali również 3 strzałki - symbol lewicowo-żydowskich bojówek terrorystycznych działających przed wojną w Polsce oraz Republice Weimarskiej – donosi portal narodowcy.net.

Pierwszego sierpnia 2013 r. trzech lokalnych artystów rozpoczęło malowanie muralu w pobliżu Muzeum Regionalnego w Bełchatowie. Praca trwała kilka dni, dzieło poświęcone zostało „żołnierzom wyklętym”. Do zniszczenia malunku doszło w nocy z 17 na 18 września. Na wizerunku niezłomnych żołnierzy niepodległościowego podziemia napisano farbą m.in. "NSZ pod sąd, a nie na pomniki".

To nie pierwszy atak na pomniki pamięci o Żołnierzach Wyklętych. Kilka miesięcy temu doszło do zniszczenia popiersia Danuty Siedzikówny, ps. „Inka” . W lutym wandale oblali farbą popiersie i postument pomnika sanitariuszki AK w Krakowie.

pch24.pl/KRESY.PL
Wciąż ta sama na sercu troska:Że tam gdzieś zostały trzy ziemie:Wileńska,Wołyńska i Lwowska.Jak w  nowych Księgach Pielgrzymstwa,.Genesis naszego tułactwa:Trzy ziemie, trzy ofiary największego na świecie łajdactwa