Autor Wątek: Wyszukane w internecie  (Przeczytany 1976 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

LWÓW1939

  • Czytelnik
  • Wiadomości: 591
  • Płeć: Mężczyzna
Wyszukane w internecie
« dnia: Październik 31, 2013, 08:13:55 am »
Przeglądając internet natrafiłem na taki tekścik ,po jego przeczytaniu doszedłem do wniosku że warto go rozpropagować do wiadomości tych co jeszcze potrafią samodzielnie myśleć.

WSZYSTKO JUŻ MOŻNA... Można tu sprzedać wszystko: godność, honor, sławę. Można świętość zamienić na jurną zabawę. Można kajać się za nic, stać w pokutnym worku, Rodowe srebra oddać (za garstkę paciorków). Można już groby ojców tańcem sponiewierać. Można (za garść srebrników) opluć bohatera. Można wiary się zaprzeć. Nową wiarę stworzyć. Można kraść. Można kłamać. Można cudzołożyć. Można krzyże usuwać. Można je podeptać. Można chórem zakrzyczeć tych, co modły szepczą. Można dzieci ogłupiać, demoralizować. Można – wszystko, co wstrętne – zalegalizować. Można już rękę podać tym, co donosili. (I wytłumaczyć można, że nic nie szkodzili). Można katów przewiny do archiwum złożyć. Można ofiary wyśmiać. Znowu upokorzyć. Można „wybierać przyszłość”. Względnie „tu i teraz”. (Tych, co myślą inaczej – wyzwać od moherów). Można wynieść na cokół łotra; cóż to szkodzi? Nie wstyd, by znów rządzili k..wa oraz złodziej.* Można z „ludźmi honoru” siadać do kolacji. Zabić też można kogoś (zwłaszcza, gdy ma rację). A potem zbrodnię można odciąć grubą kreską, Zdać się na sprawiedliwość (po śmierci) niebieską. Można (nawet wypada) być dzisiaj „na haju”, By bez żalu pożegnać wolność swego kraju. Można (jak i należy) obśmiać dziś Ojczyznę. Można (trzeba!) patriotyzm okrzyknąć faszyzmem. Można sprzedać domeny „Polska” oraz „Poland”. Naród powalić można, gdy znów powstał z kolan. Lecz jednego nie wolno robić w naszym Domu: NIE MOŻNA powyższego zabronić nikomu!


Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/polska/news-incydent-na-spotkaniu-ruchu-narodowego-
Wciąż ta sama na sercu troska:Że tam gdzieś zostały trzy ziemie:Wileńska,Wołyńska i Lwowska.Jak w  nowych Księgach Pielgrzymstwa,.Genesis naszego tułactwa:Trzy ziemie, trzy ofiary największego na świecie łajdactwa