Autor Wątek: Lobby i propaganda homoseksualna  (Przeczytany 27065 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

HAMAS

• Gość
Lobby i propaganda homoseksualna
« dnia: Kwiecień 14, 2009, 23:35:52 pm »
http://wiadomosci.onet.pl/1952129,441,item.html

Błąd systemu... :) Toż to naturalna reakcja. A te tanie kawałki o setkach oburzonych ludzi... o heteroseksualnej wykładowczyni... bleee... i to jest wolność... jakim prawem ktoś ma narzucać prywatnej firmie co chce promować i sprzedawać? Gdyby do mnie ktoś przyszedł i mi powiedział, że musze sprzedawać koszulki z sierpem i młotem, to musiałbym je sprzedawać?
« Ostatnia zmiana: Maj 12, 2009, 22:50:51 pm wysłana przez Tech »

Serek

• Gość
Odp: Lobby Homoseksualne
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 15, 2009, 09:03:58 am »
zupełny absurd. ten świat stacza się na dno

amicita

• Czytelnik
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 15, 2009, 11:30:14 am »
zupełny absurd. ten świat stacza się na dno

Popieram  zdanie Serka -  nic dodać nic ująć  ;)

HAMAS

• Gość
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 16, 2009, 14:09:29 pm »
Niestety w tym roku w Krakowie odbędą się dwie "imprezy" pederastów... jedna zaczyna się dzisiaj za godzine i potrwa do niedzieli... jednak tym razem główny punkt ich chorej propagandy i chęci bezczeszczenia króleskiego Krakowa został przeniesiony na drugi "festiwal":

Kraków. Festiwal "Queerowy Maj"

2009-05-15

Portal Kobiety Kobietom serdecznie zaprasza do uczestnictwa w wydarzeniach zorganizowanych w ramach festiwalu "Queerowy Maj", który odbędzie się w Krakowie w dniach 15 - 17 maja 2009.

W ramach festiwalu, zorganizowanego przez Stowarzyszenie Pomocowe Lambda-Kraków, Kampanię Przeciw Homofobii, Fundację Kultura dla Tolerancji, Polskie Stowarzyszenie Racjonalistów, Fundację Autonomia, Fundację Przestrzeń Kobiet i Fundację Jewish Community Centre odbędzie się przede wszystkim MARSZ TOLERANCJI. Doborowe towarzystwo: Pederaści, Pseudo-myśliciele, babochłopy i żydzi
Oprócz tego zaplanowano m.in.: debatę "Tożsamości homoseksualne w szkole", bieg na orientację po Krakowie, turniej kobiecej piłki kopanej, wyjazd do AuschwitzChyba nie ma co mieć nadziei, że w jedną strone?Mogę liczyć ba bardziej wstrzemięźliwe sądy? i spotkanie nt. roli kobiet LBT w polskim ruchu emancypacyjnym.

Program Ramowy Festiwalu

I DZIEŃ FESTIWALU - piątek:
09:00 Uczczenie pamięci ofiar - wyjazd do Auschwitz Bez komentarza... co to ma wspólnego ( oprócz żydowskich współorganizatorów ) z kwestią LGBT?Choćby na przykład fakt, że w nazistowskich obozach mordowali homoseksualistów z równym zapałem.
16:00 Warsztaty bezpieczniejszego seksu (1) ? Lambda Tfu...A co, normalni nie potrzebują zabezpieczeń? Widziałeś kiedyś co się na dyskotekach dzieje?
19:00 Projekcja filmowa: ?Paragraf 175?
21:00 Wystawa projektów plakatów festiwalowych
21:30 Impreza otwarcia I Festiwalu "Qeerowy Maj" - Pozytywka

II DZIEŃ FESTIWALU - sobota:
11:00 Warsztaty bezpieczniejszego seksu (2) ? Lambda
14:00 Marsz Tolerancji
16:30 Debata panelowa: ?Homoseksualność w szkole? Jak zrobić z normalnych dzieci zboczeńców?Raczej - jak nauczyć dzieci, by oceniały człowieka po tym kim jest, a nie co robi w sytuacjach, które nie powinny nikogo interesować.
18:00 Drag-wieczór + Speed-Dating - LaF drag od przebranych pedałów czy narkotyków? Pewnie dwa w jednym... Speed-dating czyli szybki numerek z nieznajomych w toi-toiu Jak wyżej - na dyskotekach małolaty robią to w toaletach - lepsze to?
18:00 Projekcja filmowa
20:00 Speed-Dating Zmiana partnerów i do toi-toia
21:00 Impreza tematyczna wraz z występami drag -queen i drag - king - LaF

III DZIEŃ FESTIWALU - niedziela:
10:00 Debata panelowa z udziałem przedstawicieli portali internetowych związanych z
ruchem LGBTQ o celowości organizowania marszów/parad i obecności osób LGBTQ
w przestrzeni publicznej - KPH Kraków
12:00 Turniej piłki nożnej zespołów kobiecych
15:00 Turniej bilardowy kobiet
20:00 Impreza zamykająca festiwal - Miejsce

Tfe, tfe, tfu... znowu to samo... Po raz 5 przyjdzie mi stanąć w obronie normalności w moim pięknym Krakowie ( może mniej aktywnie niż rok temu... ;) ). Zapraszam wszystkich ludzi do przybycia na marsz zwyrodnialców... Gwałcą cdzieci w piwnicach? Mordują kobiety po lasach? "Zwyrodnialec" to mocne słowo, które używa się wobec jednostek, które uczyniły zło takiego typu. Jak możesz rzucać nim w ludzi, których nie znasz? niestety widząc postęp w działalności prewencji w tym roku nasz rynek jest realnie zagrożony. No chyba, że nasz "kochany" komuszek Majchrowski przyjmie protest i zakaże marszu... ale kto w to wierzy...

Jestem przeciwnikiem parad, manifestacji i pochodów - jak takie są, to unikam miejsc gdzie mógłbym spotkać ich uczestników. Ponieważ takie eventy są rzadkie to nie mam z tym problemów. Z kolei nie jest zdrowe jeżeli wyraża się swoją nienawiść wobec ludzi, tylko dlatego, że należą do jakiejś grupy. Pominę fakt, że co kto robi w domu w swoim łóżku, nie powinno nikogo interesować... :) /Twisterro
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 16, 2009, 15:19:31 pm wysłana przez Twisterro »

madu1906

• Gość
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 16, 2009, 14:40:43 pm »
Czy wiesz coś Hamasie czy będzie w tym samym czasie organizowany jakiś alternatywny marsz tradycji?

HAMAS

• Gość
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 16, 2009, 14:54:26 pm »
Pewnie jak zwykle niedobitki MW zrobią koło 13 półgodzinny odczyt, a organizacją naszego marszu zajmie się NOP.

Rawright

• Gość
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 29, 2009, 17:36:39 pm »
http://www.fronda.pl/news/czytaj/wladze_wyznaczyly_strefy_dla_homoseksualnej_rozpusty

Od wtorku park w amsterdamskiej dzielnicy Slotervaart jest wyposażony w tablice informacyjne wskazujące homoseksualistom, w których częściach parku znajdują się miejsca spotkań przeznaczone wyłącznie dla nich.

- Na tablicach przy wejściu do parku jest jasno wskazane, co się dzieje w każdej strefie parku, jak również gdzie w tym naturalnym rezerwacie znajdują się miejsca dla bawiących się homoseksualistów ? oświadczyła rzecznik prasowa merostwa dzielnicy Slotervaart.

- Południowo-zachodnia część Amsterdamu - De Oeverlanden - przyciąga homoseksualistów poszukujących partnerów seksualnych, którzy przybywają tu z całej Holandii, a nawet Europy ? sprecyzowała rzecznik.

Tablice wskazują również spacerowe strefy wokół parkowego jeziora z zaznaczoną plażą, gdzie np. psy mogą biegać bez smyczy. - Spacerowicze i rodzice z dziećmi, którzy przychodzą do parku, to w większości mieszkańcy dzielnicy. A ponad połowa jej mieszkańców, czyli ok. 22 tysiące, to imigranci, których duża część ma muzułmańskie korzenie - sprecyzowała rzecznik.

- Jest więc wiele grup użytkowników parku: ludzie z małymi dziećmi, którzy przychodzą nad jezioro, spacerowicze z psami, szukający zabawy homoseksualiści czy pasjonaci natury. Podzieliliśmy park w taki sposób, by każda grupa znalazła to, czego szuka, w odpowiedniej strefie ? wyjaśniła rzecznik.

- Nie chcieliśmy dopuścić do tego, by różni ludzie sobie przeszkadzali i to nie dotyczy tylko homoseksualistów, ale np. rodziców, których dzieci boją się psów ? podkreśliła rzecznik.

MaRo/AFP

Ferenz Hilo

• Gość
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 29, 2009, 18:06:34 pm »
Ciekawe, że Żydzi u siebie homoseksualistów nie bardzo tolerują, ale u kogoś, to bardzo proszę. Tolerancja koniecznie, ale nie w Izraelu. To jest podwójna moralność.

Tekst połączony został dnia Kwiecień 29, 2009, 18:08:35 pm
Jewish for Tolerance, but not for Palestinians
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 29, 2009, 18:08:35 pm wysłana przez Ferenz Hilo »

Twisterro

• Stowarzyszenie
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 29, 2009, 21:38:17 pm »
Mi się to podoba. Jak nie będę chciał widzieć mizdrzących się ze sobą facetów - to wiem jak tego uniknąć. Po prostu nie włazić na wydzielony im teren - proste. :P
Eleganckie i skuteczne rozwiązanie, ale jak znam życie - nie zadowoli malkontentów. :)

Ferenz, trochę nie na temat piszesz - co w tym artykule było o Żydach?
Na wojnę nie idziesz po to by zginąć za ojczyznę, tylko po to by jakiś inny biedny skurczybyk zginął za swoją.
George Patton

Krystek911

• Gość
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 29, 2009, 21:52:23 pm »
Od wtorku park w amsterdamskiej dzielnicy Slotervaart jest wyposażony w tablice informacyjne wskazujące homoseksualistom, w których częściach parku znajdują się miejsca spotkań przeznaczone wyłącznie dla nich.

No proszę, proszę, a czym sobie zasłużyli na ten przywilej- własne miejsce ? ;):P :-\

Ferenz Hilo

• Gość
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 30, 2009, 08:49:36 am »
W tym artykule było napisane, ze jednym z organizatorów jest Fundacja Jewish Community Centre. I o Żydach w ogóle było. Zresztą sam dopisałeś o związku Żydów z homoseksualistami w kontekście niemieckich mordów w obozach. Więc chyba na temat? 

Kajam się - na śmierć zapomniałem, że ten wątek miał wcześniej inne aspekty i że możesz o nich pisać... :) -Twisterro
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 30, 2009, 10:38:23 am wysłana przez Twisterro »

HAMAS

• Gość
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 30, 2009, 13:57:34 pm »
Toż to dyskryminacja!!! Dlaczego oni dzielą ludzi na homo i hetero, przecież wszyscy jesteśmy równi...

Swoją drogą ciekawe jak to wydzielenie wygląda w praktyce? Chyba nie wysoki mur z kolczatką na górze? Pewnie nawet nie żywopłot, żeby nie trzeba było patrzyć co dewianci wyprawiają w swojej części...

A tak w ogóle czy nie możemy dążyć do standardów irańskich w kwestii pedałów? Guma arabska w tyłek, środki na przeczyszczenie zaaplikowane drugą stroną i chwilka w miejscu odosobnienia dla takiego delikwenta.

Twisterro

• Stowarzyszenie
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 30, 2009, 14:38:34 pm »
Hamas, a może inne dobre, muzułmańsko-konserwatywne akcje - np. kamieniujmy, jak w Afganistanie, zakochanych, którzy nie chcą się żenić, jak każą rodzice?
Albo idźmy dalej, ucinajmy lewe dłonie mańkutom, bo jacyś są dziwni z tą ich leworęcznością?
Albo zakazujmy jazdy komunikacją miejską mężczyzn z dłuższymi niż 10 cm włosami?

To są oczywiście idiotyczne przykłady, chodzi mi o to, że dopóki coś nie szkodzi innym, dopóty powinno być obojętne otoczeniu. Homoseksualizm jest o tyle smutny, że nie wybierasz go sobie. Gejem się rodzi i nawet najbardziej usilne próby nie zmienią tego, że ktoś woli chłopców.
Jakby Ciebie taka, moim zdaniem - tragedia, spotkała - jakbyś się urodził 'homo', to założę się, że chciałbyś by Ci wszyscy dali spokój. :)

Zresztą - to nie jest dyskryminacja, bo nikt nikomu nie zabrania wchodzenia na tereny opanowane przez 'nietradycyjną orientację'. :P
A park jest wielki, aby wleźć gdzie nie chcesz, to chyba przez krzaki trza by przebijać się.
Na wojnę nie idziesz po to by zginąć za ojczyznę, tylko po to by jakiś inny biedny skurczybyk zginął za swoją.
George Patton

A.OKS

• Gość
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 30, 2009, 14:58:36 pm »
Homoseksualizm jest o tyle smutny, że nie wybierasz go sobie. Gejem się rodzi i nawet najbardziej usilne próby nie zmienią tego, że ktoś woli chłopców.
Według objektywnych badań, któregoś z uniwersytetów amerykńskich, maximum 0,3% społeczeństwa to urodzeni homoseksualiści. Reszta PEDAŁÓW to tzw. homoseksualiści wyuczeni.
Zresztą nie ma to nic do rzeczy. Homoseksualizm jest szkodliwy dla społeczeństwa i osoby z tą chorobą powinny poddać się leczeniu lub zapanować nad swoimi "potrzebami". Szczególnie przy ludziach, w miejscach publicznych.

To są oczywiście idiotyczne przykłady, chodzi mi o to, że dopóki coś nie szkodzi innym, dopóty powinno być obojętne otoczeniu.
Ale homoseksualizm w odróżnieniu od długowłosych chłopaków, czy leworęcznych nie jest obojętny moralnie i nieszkodliwy dla społeczeństwa. Ma on destrukcyjny wpływ na psychikę młodych ludzi i jako taki musi być niszczony.

Krystek911

• Gość
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 30, 2009, 15:16:28 pm »
Ma on destrukcyjny wpływ na psychikę młodych ludzi [...]

Potwierdzone naukowo? Czy to twoja teza? Jak twoja to uargumentuj proszę,
jaki to destrukcyjny wpływ ma homoseksualizm? Nie chodzi mi tu o ewentualne zgorszenie ;].

Homoseksualiści powinni zrozumieć resztę społeczeństwa, a nie tylko żądać zrozumienia- bo to tak nie działa.
Niech sobie tam robią co chcą, ale proszę nie w miejscach publicznych bo fuuu :P

sgsman

• Gość
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 30, 2009, 16:02:21 pm »
Potwierdzone naukowo? Czy to twoja teza? Jak twoja to uargumentuj proszę,
jaki to destrukcyjny wpływ ma homoseksualizm? Nie chodzi mi tu o ewentualne zgorszenie ;].
Dla mnie na przykład zgorszenie i pokazywanie "normalności" tego zboczonego zachowania to jak najbardziej wypaczanie psychiki młodzieży. Liczę, że nikt nie jest na tyle głupi, by kazać dzieciom oglądać homosiów w celach naukowych. A w radiu właśnie "Kto nie skacze" Plegionu ;)

HAMAS

• Gość
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 30, 2009, 17:05:01 pm »
Twisterro wyraźnie zaznaczyłem, że tylko w kwestii dewiantów. Nie wiem na jakiej podstawie wyciągasz wnioski, że gejem czy lesbą trzeba się urodzić. Badań naukowych? Według mnie zdecydowana większość tych dziwaków robi to poprostu z nudów/chęci pokazania się w pewnych kręgach czy przez jakieś dziwne spojrzenie na świat.

Takich trwale i od urodzenia skrzywionych jest niewielu...
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 30, 2009, 17:06:37 pm wysłana przez HAMAS »

Krystek911

• Gość
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 30, 2009, 17:17:32 pm »
Według mnie zdecydowana większość tych dziwaków robi to poprostu z nudów/chęci pokazania się w pewnych kręgach czy przez jakieś dziwne spojrzenie na świat.

Takich trwale i od urodzenia skrzywionych jest niewielu...

Równie łatwo ja obalę twoją tezę, ty rówierz nie poparłeś swojego twierdzenia żadnymi badaniami.  ;)

HAMAS

• Gość
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 30, 2009, 17:26:46 pm »
Wiesz ile dla mnie są warte takie "badania"?? Moge Ci przytoczyć zdanie kilkudziesięciu naukowców wychwalających spożywanie mleka i tyle samo opinii przeciw... co z tego wynika? Nic... najłatwiej czerpać przykłady z życia, a nie statystyk tworzonych na potrzeby propagandy jednej czy drugiej strony.

Ma się paru bardziej postępowych znajomych to się człowiek nasłucha historii czego to oni nie widzieli czy nie słyszeli...   =)

Twisterro

• Stowarzyszenie
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 30, 2009, 18:18:19 pm »
Najprostsza i najbardziej obiektywna jest statystyka właśnie. A statystyki mówią, że gejów, na całym świecie, w każdym kraju i regionie jest (w zależności od źródła) 4-9%. Z lesbijkami to inna broszka, kobiety ponoć są częściej biseksualne, więc statystykę szlag trafia.

1%, który być może A.OKS miał za 0,3% - to ludzie, którzy w całym swoim życiu uprawiali seks wyłącznie z osobami płci tej samej. Takie zachowanie nie bierze się z 'mody', czy 'chęci szpanu'. Jednak właśnie ze względu na fakt większej lub mniejszej dyskryminacji wielka ilość homo się ukrywa, albo wręcz nie ma pewności do swoich seksualnych upodobań.
Zresztą, skoro zakładasz, A.OKS, że można się takim urodzić - to dlaczego akurat takie liczby? "Tak Ci się wydaje", bo inaczej zachwiałoby to Twoim poczuciem zaufania do Boskiego planu? Skoro Pismo potępia homoseksualizm, to oznacza, że nie może naturalnie się szerzyć, tylko przez ludzką dewiację i niemoralność? Mój strzał jest taki, że ta wasza niechęć do statystyk bierze się właśnie z tego. :)

Nie wiem skąd:
Według mnie zdecydowana większość tych dziwaków robi to poprostu z nudów/chęci pokazania się w pewnych kręgach czy przez jakieś dziwne spojrzenie na świat
taki punkt widzenia wziąłeś. Co za przyjemność można czerpać z bycia torturowanym w takim Iranie, A. Saud., Afganistanie, czy innym islamskim zabytku społecznym?

Dla mnie na przykład zgorszenie i pokazywanie "normalności" tego zboczonego zachowania to jak najbardziej wypaczanie psychiki młodzieży.
To też jest ciekawe. :) Byłem, a może nawet jestem młodzieżą i w najmniejszym stopniu nie czuję się zdemoralizowany. Mimo, że bardziej u mnie hetero być się nie da i czuję pewien niesmak na widok cmokających się gejów, to nie odczuwam by moja psychika szczególnie cierpiała.
Jeżeli wy, "homofoby i homożercy" również nie czujecie nic innego niż niechęć (czy inne intensywne uczucia negatywne) - to nie widzę, co by moralność cierpiała.
Chyba, że dla was "wypaczanie" oraz "demoralizowanie" polega na tolerowaniu. Wtedy, kto wie - może i moralność cierpi.
Nie znam też nikogo, kto by pod wpływem wiedzy o homoseksualizmie uległ takim niezdrowym żądzom. A wy?
George Patton

sgsman

• Gość
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 30, 2009, 18:49:25 pm »
To też jest ciekawe.(...)
Nie jestem pewien, czy do końca zrozumiałeś mój post, czy ja się nieprecyzyjnie wyraziłem. Ukazywanie homoseksualizmu jako wzorca kulturowego odbić się może na małych dzieciach w ten sposób, iż zostanie zapamiętane i zaakceptowane jako zachowanie normalne, naturalne i moralne. To jest w mym mniemaniu jak najbardziej uraz psychiczny - akceptacja zachowań czy zobojętnienie na nie.
Takie zachowanie nie bierze się z 'mody', czy 'chęci szpanu'.(...)
A statystyki mówią, że gejów, na całym świecie, w każdym kraju i regionie jest (w zależności od źródła) 4-9%.
No to odbijanie piłeczki ;)
Skąd Ty takie dane i wnioski bierzesz? Często takie dane (powyżej - 9%) są podawane przez organizacje LGTB, przez co dla mnie tracą wiarygodność lub są tak samo wiarygodne, jak dane A.OKSa czy Hamasa.
Wiesz ile dla mnie są warte takie "badania"??
Ot, co. Badania robione "na zlecenie" nie muszą być wiarygodne, zatem często takie nie są.

Twisterro

• Stowarzyszenie
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 30, 2009, 21:08:24 pm »
Sgsman, wydać Cię źle zrozumiałem przez nieprecyzyjne wyrażenie. :) Napiszę teraz co ja na ten temat myślę i co kiedyś czytałem w kilku publikacjach i co moim zdaniem wynika ze statystyki. Przeczytaj uważnie, proszę.

Na początek zróbmy parę założeń. Załóżmy pewną podatność na homoseksualne zachowanie. Np. według dość powszechnie znanej i stosowanej metody 'kapelusza Gaussa' (wygląda on mniej więcej tak, ale wpisane tam procenty tyczą się czego innego). Jest to rozkład statystyczny, ale łatwiej będzie to wyobrażać sobie właśnie jako kapelusz.
Takie założenie rozkłada prawdopodobieństwo tak, że osób skrajnie homoseksualnych (które nie potrafią przeprowadzić normalnego aktu seksualnego kobieta-mężczyzna) jest właśnie ten wcześniej wymieniony 1%.

Z drugiej strony jest ekstremum, tych, którzy za nic nie potrafiliby 'tego' zrobić z osobą tej samej płci. Tu bym też jakoś nie zawyżał szczególnie, ale ten procent z oczywistych względów jest znacznie wyższy. Na nasze potrzeby - załóżmy 10%.
Dlaczego tak nisko? Na przykładzie więzienia można ładnie przedstawić, że w pewnych sytuacjach rozładowanie napięcia seksualnego wymusza 'niecodzienne' rozwiązania.

Górę "kapelusza", kilkanaście procent stanowią osoby biseksualne - świadome tego, lub nie.

Cała reszta stanowi (w odpowiednich stosunkach, oczywiście) dwie grupy - mniejszą, maksymalnie kilkanaście procent (co rzeczywiście zależy od warunków w których denat się wychowuje) i większą, stanowiącą znakomitą część społeczeństwa.
Mniejsza grupa to osoby generalnie homoseksualne - ale będące w stanie tworzyć parę heteroseksualną.
Większą stanowią osoby generalnie heteroseksualne, ale w pewnych okolicznościach zdolne do aktów homoseksualnych.

Nie ma sensu rozpisywać się o opcjach "czysty homo", "czysty hetero" i "żeby życie miało smaczek", bo myślę, że zgodzimy się co do tego, że takie grupy istnieją. W grupie osób "generalnie homoseksualnych" mogą wystąpić akty 'homo', jeżeli dłuższy czas jest ona izolowana od osób przeciwnej płci - zdarza się to np. w woju, czy we wspomnianych wcześniej więzieniach.

Dwie pozostałe grupy to właśnie te ciekawe przypadki, nad którymi debatują "mądre głowy" i bojownicy LGBT. Badacze w zależności od środowisk, z których pochodzą podają właśnie wartości procentowe od 2-7%, a sami 'zainteresowani' zwykle zawyżają do nierealnej liczby 14%. Moim zdaniem liczba "potencjalnych" homoseksualistów to jakieś 5-6%.

W każdym razie te osoby są "naznaczone" a ich tendencje prędzej czy później wypłyną. To "prędzej czy później" jest chyba naszym tematem dyskusji. :)
Wy uważacie, że jak się będzie zakazywało i cisnęło, to nietradycyjne tendencje nie wypłyną.
Ja uważam, że tak postępując faktycznie może i mniej będzie zdeklarowanych homo, ale będzie to skutkowało ich podświadomym niepokojem, a w konsekwencji nietrwałymi związkami z osobami płci przeciwnej.
To jakby zwierzę urodzone w zoo - niby wolności nie zna, ale często miewa chandrę, choruje częściej i żyje zwykle krócej.

Moim zdaniem klucz do zdrowego i aktywnego społeczeństwa to jego szczęśliwość, a więc niech se tam geje i lesbijki żyją w pokoju, byle by nie kazali mi przyklaskiwać ich tendencjom.
Podsumowywując: tolerancji - tak, akceptacji - nie.

Mój punkt widzenia to jest i go raczej nie zmienię, ale chętnie podyskutuję jak ktoś się nie zgadza z nim. :)
George Patton

Krystek911

• Gość
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 01, 2009, 10:27:35 am »

Dokładnie tak, zgadzam się w 100% ;)

sgsman

• Gość
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 01, 2009, 14:35:40 pm »
Chyba w końcu jakiś consensus, bo ja także się zgadzam.

Rawright

• Gość
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 02, 2009, 11:04:00 am »
Ja tam popieram metody talibów na walkę ze zboczeniami. O ile łączenie na siłę małżeństw jest wielce szkodliwe to rozstrzeliwanie czy kamieniowanie za cudzołóstwo, gejostwo mi się podoba.
Irańska studencka agencja prasowa podała w 2005 roku, że grupa irańskich lesbijek została zabita w więzieniu przez współwięźniarki, po tym jak próbowały uprawiać ze sobą seks. haha samoorganizacja więzienna :)

Kiedyś coś tam czytałem o homoseksualizmie. W jakimś stopniu jest sprawą genetyczną, w większym zaburzeniem społecznym. Z tego da się wyleczyć. Jak się gościu urodził z chorymi skłonnościami to ma pecha. Musi się pilnować. Ze skłonnościami pedofilskimi też się podobno człowiek może urodzić. Każdy ma wolną wolę i w pełni odpowiada za swoje czyny. To nas różni od zwierząt, że mamy panować nad swoimi żądzami.

« Ostatnia zmiana: Maj 02, 2009, 11:04:54 am wysłana przez Rawright »