Autor Wątek: Lobby i propaganda homoseksualna  (Przeczytany 26992 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Twisterro

• Stowarzyszenie
Odp: Lobby Homoseksualne
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 02, 2009, 12:51:52 pm »
Rawright - uważasz, że kamieniowanie za cudzołóstwo JEST ZŁE?! Przecież to ZBOCZONE uprawiać seks niesakramentalnie, to nie PO BOŻEMU! Straszny czym, będący obrazą dla człowieczeństwa.
Przecież w przeciwieństwie do zwierząt mamy panować nad swoimi żądzami!

Btw, kiedyś coś tam czytałem o szacunku do innego człowieka. Coś o miłowaniu innych jak siebie samego. Zawsze myślałem, że łączy się to z tolerancją, a zwłaszcza jeżeli nie problem nie dotyka bezpośrednio.

Swoją drogą, zawsze mnie dziwiły naiwne porównania homoseksualistów do pedofilów. To może wyjaśnię:
Pedofilia jest zła bo krzywdzi. Krzywdzi dzieci. Dziecko nie wybiera sobie pedofila. Dziecko jest ofiarą.
Homoseksualiści są dorośli. Zgadzają się na to co robią. Nie krzywdzą się. Ofiar nie ma.
Na wojnę nie idziesz po to by zginąć za ojczyznę, tylko po to by jakiś inny biedny skurczybyk zginął za swoją.
George Patton

Rawright

• Gość
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 02, 2009, 13:08:45 pm »
Kamieniowanie? To inna kultura, ale uważam że samo w sobie nie musi być złe. Nie każdy występek zasługuje na tak surową karę, niektóre tak. Grzech sodomski zalicza się do tych wołających o pomstę do Nieba. Lepiej takich ludzi eliminować by nie sprowadzić deszczu siarki i ognia, który dotknął właśnie Sodomę i Gomorę. Prawdziwa głęboka Miłość bliźniego moim zdaniem nie ma nic wspólnego z tolerancją, przynajmniej z tą na dzisiejszą politpoprawną modłę. Miłość nie wyklucza się z surowością i ostrym prawem, karzącym za niegodziwość. http://swiety.krzyz.org/milosc.htm . Homoseksualiści krzywdzą siebie nawzajem. Gdyby przyjąć liberalny punkt widzenia (którego swoją drogą w ogóle nie podzielam) mieli by do tego prawo, nie propagując tej postawy w społeczeństwie. Mogą chociaż stwarzać pozory normalności. Ujmując sprawę wprost: lepsza była by czysta hipokryzja.

Katotalibowie! Intifada ;)
« Ostatnia zmiana: Maj 02, 2009, 13:13:56 pm wysłana przez Rawright »

Krystek911

• Gość
« Odpowiedź #27 dnia: Maj 02, 2009, 20:14:30 pm »
Swoją drogą, zawsze mnie dziwiły naiwne porównania homoseksualistów do pedofilów. To może wyjaśnię:
Pedofilia jest zła bo krzywdzi. Krzywdzi dzieci. Dziecko nie wybiera sobie pedofila. Dziecko jest ofiarą.
Homoseksualiści są dorośli. Zgadzają się na to co robią. Nie krzywdzą się. Ofiar nie ma.

Jest przeświadczenie w części naszego społeczeństwa że homoseksualista = pedofil.
Naturalnie uważam to za błąd.

[...] metody talibów [...] to rozstrzeliwanie czy kamieniowanie za cudzołóstwo, gejostwo mi się podoba.

Zabijanie? Chyba posuwasz się za daleko, czy na pewno jesteś katolikiem?  :-\
To odróżnia nas od zwierząt, że mamy poczucie moralności i możemy osądzać co jest złe a co dobre.
Jest wiele innych autorytetów, naprawdę... są na tym świecie lepsze autorytety niż talibowie  :P.

Z tego da się wyleczyć.

Taaak? To fajnie, a podasz przykład? Bo z tego co wiem jeszcze nikogo z tego nie uleczyli. :-\

Jak się gościu urodził z chorymi skłonnościami to ma pecha. Musi się pilnować. [...]
To nas różni od zwierząt, że mamy panować nad swoimi żądzami.

Taaak, odmów sobie seksu na 5 lat,- zapanuj nad swymi żądzami :P.

Rawright

• Gość
« Odpowiedź #28 dnia: Maj 04, 2009, 12:27:40 pm »
Ja nie spotkałem się z twierdzeniem, że pedofil równa się homoś. Wielu ludzi w tym ja zalicza jedno i drugie jako zboczenie. Pedofilia jest gorsza od homoseksualizmu, za nią powinny być stryczki bez wyjątku. Nie uważam że każdego homoseksualistę trzeba od razu zabijać jak w przypadku pedofilii, wyraziłem tylko taką możliwość. To tak jak by ktoś źle mnie zrozumiał. Tak jestem katolikiem i popieram karę śmierci za niektóre ohydne czyny.
Księga Kapłańska 20,13: (13) Ktokolwiek obcuje cieleśnie z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą, popełnia obrzydliwość. Obaj będą ukarani śmiercią, sami tę śmierć na siebie ściągnęli

A to tylko jeden fragment. Oczywiście, że są lepsze autorytety jak talibowie. Podziwiam ich za waleczność, zdrowy fanatyzm, ofiarność. Nikt nigdy nie zdobył Afganistanu, twierdza niezdobyta! Talibowie to trochę przejaskrawiony przykład, który jednak jest zauważalny.

Wiele osób uprawiało seks z osobami tej samej płci i już tego nie robi. Być może nadal niektórzy odczuwają żądze, ale nie poddają się jej. Wiele osób, założyło szczęśliwe rodziny.

Twisterro

• Stowarzyszenie
« Odpowiedź #29 dnia: Maj 04, 2009, 22:47:03 pm »
Biblia, lol. Książka, która opowiada o tym o zakładzie z czartem, czy Hiob się ugnie. Albo o wyrżnięciu podstępem całego miasta. Z drugiej strony opowiada o niezwykle "często" spotykanym nadstawianiu drugiego policzka.

Popierasz karę śmierci "za ohydne czyny"? Rzecz jasna, Ty je musisz oceniać, że są tak ohydne?... To ja jednak wrócę do koncepcji kary śmierci za seks poza małżeński. Ciekawe ile "dobrych ludzi" wtedy polegnie...

Co do "leczenia" homoseksualizmu - jest jeden walnięty doktorek z Opus Dei, który twierdzi, że terapią konwersyjną udało mu się kogoś "wyleczyć" - nie przedstawiając ŻADNYCH dowodów w sensie medycznym, a tylko "przekonanie" oparte o "wiarę" w religijne odrodzenie.

Co do talibów - powiadasz "zdrowy fanatyzm"? Jak FANATYZM może być zdrowy? Fanatyzm z założenia jest chorobą umysłową. Polega na zdegenerowanym sumieniu, braku szacunku dla człowieczeństwa, brak szacunku dla bliźniego. Odrzucenie inności w każdej formie - jako rzekomej "choroby", brak krytycyzmu wobec siebie.
A Ty mi mówisz o tym, że to może być zdrowe? Brak mi słów...
« Ostatnia zmiana: Maj 04, 2009, 22:47:51 pm wysłana przez Twisterro »
Na wojnę nie idziesz po to by zginąć za ojczyznę, tylko po to by jakiś inny biedny skurczybyk zginął za swoją.
George Patton

Tech

• Czytelnik
    • wierni-ojczyznie.pl
« Odpowiedź #30 dnia: Maj 05, 2009, 09:30:11 am »
Dla tych którzy szukaliby pomocy podam adresy ośrodków terapii:
http://www.odwaga.oaza.pl
http://www.pomoc2002.pl
http://www.pascha.pl
część z powyższych ośrodków bazuje na terapii reparatywnej psychoterapeuty Richarda Cohena, który skutecznie wyleczył się z homoseksualizmu.

Nie ma powodów do wspierania klultury homoseksualnej (kluby, media itp) i propagowania stylu życia po za rodziną, który przyczynia się do wymierania określonych społeczeństw. Nie jest to bez znaczenia w przypadku Polski i obecnej stagnacji demograficznej oraz pewnego nadchodzącego kryzysu demograficznego.

PS.
Skoro wszyscy wypowiadający się tu uznają, że strefa seksualności człowieka jest sprawą osobistą niezależnie od orientacji i nie chcą jej epatowania na ulicy, to temat warto przenieść do działu bardziej ogólnego tzn. tu. :)
Potrzeba nieustannej odnowy umysłów i serc, aby przepełniała je miłość i sprawiedliwość, uczciwość i ofiarność, szacunek dla innych i troska o dobro wspólne, szczególnie o to dobro, jakim jest wolna Ojczyzna - Jan Paweł II

sgsman

• Gość
« Odpowiedź #31 dnia: Maj 05, 2009, 10:12:53 am »
Twisterro - skoro Nuvko.. znaczy się Rawrightowi odpowiada treść Biblii, radykalność działań czy wsparcie fanatyzmu, to, z całym szacunkiem, co Ty od niego chcesz? O poglądach czy wierzeniach się nie debatuje, może dla Ciebie Hiob to bajeczka, dla innych ważne przesłanie. Nie musisz swej dezaprobaty wobec systemów wartości wyrażać na każdym kroku,

Rawright

• Gość
« Odpowiedź #32 dnia: Maj 05, 2009, 11:35:37 am »
Nie wiem co jest śmiesznego czy dziwnego z Księdze Hioba. Jej istotą jest zwycięstwo Boga i sługi Bożego, wiernego Hioba, który mimo znalezienia się w ekstremalnej sytuacji nie utracił swojej wiary. Po zwycięstwie zostało mu wynagrodzone z nawiązkom, jak jest napisane. Możesz wierzyć w autentyczność albo nie, ale uważam, że Księga zawiera uniwersalne przesłanie o klęsce Szatana i ogromnej wierności jakiej dochował Hiob swojemu Panu.
W Biblii krew się leje często. Zdecydowanie nie dla pacyfistów. O nastawianiu policzka gadaliśmy jeszcze na patriotach.com.pl. Policzki ma się dwa, a nie nieskończenie wiele. Niektórzy mają tylko wyobrażenie chrześcijaństwa jako Pana Jezusa głaszczącego swoje owieczki, pyzate małe aniołki ganiające się wśród chmurek i tak dalej. Nie wnikam. Dla mnie jednak to bardzo wybiórcze branie tylko tego co pasuje do bezsensownego totalnego dialogu wszystkiego ze wszystkim w imię jakiegoś superhumanizmu ple.
Nie pisałem o bezwzględnej karze śmierci za seks pozamałżeński, nie wiem skąd to wziąłeś? Może tak jest u talibów, tego akurat nie popieram.

Z innej trochę beczki, jak formowi katolicy (choć, nie tylko, ale nie ukrywam, że przede wszystkim) ustosunkują się do tego artykułu? http://salwowski.msza.net/m/pub/dlaczego-rzad-ma-prawo-ingerowac-w-nasze-sypialnie.html
« Ostatnia zmiana: Maj 05, 2009, 13:33:29 pm wysłana przez Rawright »

Tech

• Czytelnik
    • wierni-ojczyznie.pl
« Odpowiedź #33 dnia: Maj 05, 2009, 14:29:44 pm »
Z innej trochę beczki, jak formowi katolicy (choć, nie tylko, ale nie ukrywam, że przede wszystkim) ustosunkują się do tego artykułu?
Autor słusznie podkreślając zło jakim jest zdrada wśród małżonków, co przyczynia się do niszczenia rodzin, sam odpowiada na tytułowe pytanie.

"I takie jest tradycyjnie katolickie pojmowanie tolerancji: władze cywilne mają prawo oraz obowiązek represjonować zło, jeżeli jednak sankcje i kary mogłyby skutkować większym złem (albo też oddalałyby osiągnięcie większego dobra), należy zrezygnować z zastosowania środków przymusu."
Potrzeba nieustannej odnowy umysłów i serc, aby przepełniała je miłość i sprawiedliwość, uczciwość i ofiarność, szacunek dla innych i troska o dobro wspólne, szczególnie o to dobro, jakim jest wolna Ojczyzna - Jan Paweł II

Twisterro

• Stowarzyszenie
« Odpowiedź #34 dnia: Maj 05, 2009, 21:50:37 pm »
skoro Nuvko.. znaczy się Rawrightowi odpowiada treść Biblii, radykalność działań czy wsparcie fanatyzmu, to, z całym szacunkiem, co Ty od niego chcesz?
Przeraża mnie nienawiść. Wzbudza we mnie obrzydzenie i odruchy obronne. A fanatyzm to nienawiść w najczystszej formie.
Poza tym, nie zauważyłem, że o poglądach się nie dyskutuje. Wydawało mi się, że robimy to cały czas...

O Hiobie i reszcie nie wspominałem by krytykować - ale przedstawić pogląd, że coś co niektórzy uważają za wartościowe, a wielu za kontrowersyjne, nie może być prawem dla wszystkich. Prawo oparte o pisma uważane za święte, jak na przykład prawo szariatu, nie może być prawem obowiązującym w kraju. Mój przykład to było wskazanie na aspekty niejednoznaczne w ocenie.
George Patton

Rawright

• Gość
« Odpowiedź #35 dnia: Maj 06, 2009, 08:58:27 am »
A dla mnie fanatyzm to bezwarunkowe oddanie się jakiejś idei, niosące za sobą poświęcenie i ofiarę. Fanatyzm może paść całkiem niedaleko heroizmu. Może przejaskrawienie z tym "tylko" (w domyśle tylko i wyłącznie), ale dużo racji miał przed wojną przywódca ONRu Jan Mosdorf: "Jesteśmy fanatykami, bo tylko fanatycy umieją dokonać wielkich rzeczy. Nienawidzimy kompromisu: jest to nie tylko cechą młodości naszej, ale ducha czasów w których żyjemy."
Twisterro, jeżeli przyjąć istnienie jakiejś tam (teraz na potrzeby rozważać teoretycznych nawet nie skonkretyzowanej) prawdy obiektywnej to ona obowiązuje jeżeli nawet NIKT jej nie przestrzega, czy nawet nie zauważa. Siła grawitacji obowiązywała i przed Newtonem.
Co do religii obowiązującej. Ja jestem zwolennikiem tego, aby religią panującą w Polsce był katolicyzm. Jestem natomiast przeciwny scaleniu Ołtarza i Tronu, co z resztą szkodziło by nawet temu pierwszemu.
Uważam, że kontrowersyjność to bardzo względne słowo. Wyznacznikiem stopnia "kontrowersyjności" w naszych niby demokratycznych czasach jest ilość. Panowanie ilości nad jakością. Wychodzi się z założenia, że jeżeli 95% osób uważa coś za słuszne to to jest słuszne.
Odpowiednio ukierunkowana nienawiść nie musi być w swej istocie zła. Lepiej budować program pozytywny, jak wszystkie siły koncentrować na negacji, racja. Jednak żeby tworzyć czasem trzeba zbużyć starą konstrukcje i zacząć pracę od fundamentów, tak więc dzieło zaczyna się de facto od destrukcji. Rolnik musi wyrwać szkodliwe chwasty, aby wyrosły dające żywność rośliny. Nordycki Mirdgardsorm podstępnie zjada swój ogon dając w ten sposób wyraz nieskończoności. Co jednych przeraża inych fascynuje :)

Tech

• Czytelnik
    • wierni-ojczyznie.pl
« Odpowiedź #36 dnia: Maj 06, 2009, 09:53:00 am »
Przeważnie wielcy ideowcy kończą na destrukcji istniejącego porządku i na dzieło budowania nie ma już sił. Pozostaje jedynie rozpacz i tragedia szarych ludzi.
Nie zgadzam się na takie podejście.

Rawright

• Gość
« Odpowiedź #37 dnia: Maj 06, 2009, 11:31:05 am »
Nie wiem czy zrozumiałeś moje intencje. Niedoszła tysiącletnia Rzesza ledwo dobiła dekady. Zgadzam się: potrzebny jest idealizm a także pewien pragmatyzm, romantyzm, a także realizm. Upadek starożytnego Rzymu, dał początek Średniowieczu, które wyniosło Europę na cywilizacyjne wyżyny. Po Ragnaroku, zmierzchu bogów następuje nowy porządek, era szczęśliwości. Nie mówię, żeby w bezmyślnym szale pogrążyć się w destrukcji.

Tech

• Czytelnik
    • wierni-ojczyznie.pl
« Odpowiedź #38 dnia: Maj 06, 2009, 12:33:51 pm »
Nie mówię, żeby w bezmyślnym szale pogrążyć się w destrukcji.
Niestety w tym ludzkość jest niedościgniona.
Wracając do tematu, lobby działa i teraz nie będzie można powiedzieć, że propaganda homoseksualna przyczynia się do kryzysu demograficznego i przez to m.in. szkodzi reszcie społeczeństwa.

Kary za "znieważanie" homoseksualistów?
Kampania przeciw Homofobii (KPH)forsująca zapis w kodeksie karnym o karaniu za znieważanie osób homoseksualnych, zyskuje nieoczekiwanego sojusznika.

Zmieniony może zostać art. 257 kodeksu karnego
- Kochanowski ich popiera, ten od antypolskich wypowiedzi o mleku matki.

HAMAS

• Gość
« Odpowiedź #39 dnia: Maj 06, 2009, 13:40:26 pm »
Nie no... teraz to ja się chyba niewypłace z tymi mandatami...  :laugh:

Ale jak ktoś mi powie "katol" czy "ciemnogród" to się mam cieszyć?

Niedługo w ogóle będzie można używać tylku mówić: tolerancja, kocham unie, kocham kochających inaczej, jako polak przepraszam za Katyń...

Tech

• Czytelnik
    • wierni-ojczyznie.pl
« Odpowiedź #40 dnia: Maj 07, 2009, 10:20:14 am »
jako polak przepraszam za Katyń...
Jeżeli ociągasz się z przeproszeniami, to uważaj, bo nadchodzą czasy, że mogą Cię za to z uczelni wyrzucić :). Teraz w Polsce nie można nawet prowadzić akademickich dyskusji, tylko jedyna wizja ma być propagowana.

"Wyborcza" przestraszyła UKSW

Władze Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie odwołały dzisiejszą konferencję "Homoseksualizm z naukowego i religijnego punktu widzenia". Przyczyną był artykuł "Gazety Wyborczej", w którym podano, że na konferencji wystąpią osoby nieaprobujące zachowań homoseksualnych. Sesja jednak się odbędzie, została bowiem przeniesiona do sąsiadującego z uniwersytetem domu rekolekcyjnego.

Rawright

• Gość
« Odpowiedź #41 dnia: Maj 07, 2009, 10:30:50 am »
Wczoraj było o tym w "Warto Rozmawiać". Czekam, aż wrzucą to na swoją stronę, naprawdę warto obejrzeć. Po raz kolejny się okazuje, że wolność słowa jest tylko dla wybranych. Jak społeczeństwo ma poznać prawdę, skoro naukowiec nie może nawet przedstawić swoich prac.

Tech

• Czytelnik
    • wierni-ojczyznie.pl
« Odpowiedź #42 dnia: Maj 07, 2009, 14:23:57 pm »
Wczoraj było o tym w "Warto Rozmawiać". Czekam, aż wrzucą to na swoją stronę, naprawdę warto obejrzeć. Po raz kolejny się okazuje, że wolność słowa jest tylko dla wybranych. Jak społeczeństwo ma poznać prawdę, skoro naukowiec nie może nawet przedstawić swoich prac.
  Niezły zamordyzm nam się szykują neokomuniści z Wybiórczej i ich środowisk.
Dzięki. Obejrzę.
Chyba się pokazało - właśnie ściągam ;)

http://www.tvp.pl/publicystyka/tematyka-spoleczna/warto-rozmawiac

PS
Druga część programu też jest niezła - Jaka Polska w jakiej Unii? :)
« Ostatnia zmiana: Maj 07, 2009, 15:37:53 pm wysłana przez Tech »

HAMAS

• Gość
« Odpowiedź #43 dnia: Maj 08, 2009, 14:23:10 pm »
http://www.wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=5749

Zaczęła się u nas na forum jazda przed marszem. Będzie ktoś?

Tech

• Czytelnik
    • wierni-ojczyznie.pl
« Odpowiedź #44 dnia: Maj 08, 2009, 20:04:32 pm »
Odpowiedź na chęć wprowadzenia przez Wybórczą cenzury w rozmowach akademickich.

http://www.protest-uksw.pl

Protest przeciw decyzji rektora UKSW
Dnia 6 maja decyzją Władz UKSW reprezentowanych przez Pana Prorektora ds. studenckich i informatyzacji prof. UKSW dr hab. Marka Kowalskiego konferencja pt. ?Homoseksualizm z naukowego i religijnego punktu widzenia? organizowana przez studentów UKSW zrzeszonych w Kole Naukowym Myśli Politycznej i Prawnej im. Wojciecha Wasiutyńskiego została nagle i bez podania wiarygodnych przyczyn odwołana.
Jeżeli nie jest Ci obojętny los UKSW
Jeżeli nie jest Ci obojętna wolność wypowiedzi na uczelniach wyższych
Jeżeli nie jest Ci obojętna wolność słowa w Polsce
Jeżeli chciałbyś wesprzeć swoim głosem petycję, która zostanie przedstawiona Rektorowi UKSW
NIE CZEKAJ DŁUŻEJ!!!
Wpisz się i przekaż informację o tej stronie dalej
Twój głos się liczy
Tylko wspólnymi siłami możemy osiągnąć cel

...

Rawright

• Gość
« Odpowiedź #45 dnia: Maj 08, 2009, 21:32:49 pm »
W Ameryce jest gejowo.

Amerykański Kongres przyjął ustawę dotyczącą tzw. mowy nienawiści. Według jej zapisów, osoby homoseksualne oraz transseksualne zostaną dodane do tzw. listy klas chronionych z urzędu. Oznacza to, że każda publiczna krytyka gejów, która zostanie zgłoszona do sądu, będzie ścigana jako przestępstwo o charakterze kryminalnym.
http://www.naszdziennik.pl/index.php?typ=sw&dat=20090508&id=sw22.txt

Tekst połączony został dnia Maj 12, 2009, 13:13:09 pm
http://www.youtube.com/watch?v=9Te1ZOEUVQc
http://www.youtube.com/watch?v=e3pQi0i63Rw
« Ostatnia zmiana: Maj 12, 2009, 13:13:09 pm wysłana przez Rawright »

Tech

• Czytelnik
    • wierni-ojczyznie.pl
Lobby i propaganda homoseksualna
« Odpowiedź #46 dnia: Maj 12, 2009, 22:47:11 pm »
Chęć wprowadzenia przez Wybórczą i Lobby Homoseksualne cenzury w rozmowach akademickich oraz naciskach na UKSW spotkała się nawet z reakcją Rzecznika Praw Obywatelskich:

Rzecznik Praw Obywatelskich wystąpił do Prorektora ds. spraw studenckich i informatyzacji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w sprawie odwołania konferencji naukowej: "Homoseksualizm z naukowego i religijnego punktu widzenia" - 8 maja 2009 r.

Wystąpienie RPO do Prorektora ds. spraw studenckich i informatyzacji UKSW w sprawie odwołania konferencji naukowej: "Homoseksualizm z naukowego i religijnego punktu widzenia" - 8 maja 2009 r.

« Ostatnia zmiana: Maj 12, 2009, 23:24:33 pm wysłana przez Tech »

Tech

• Czytelnik
    • wierni-ojczyznie.pl
Odp: Lobby i propaganda homoseksualna
« Odpowiedź #47 dnia: Maj 21, 2009, 07:22:48 am »
Warszawiacy ze swoich podatków zapłacą 133tyś na Propagandę Homoseksualną oczywiście pod płaszczykiem walki z chorobami. Do tego Fundacja Sorosa też ich za sponsorowała tym razem kwotą 100tyś. Niezły biznes na tym kręcą.

Publiczny homosponsoring
Sto tysięcy złotych dostała od Fundacji im. Stefana Batorego, wpisanej do rejestru organizacji pożytku publicznego, gejowska Kampania Przeciw Homofobii

Władze Warszawy lekką ręką przekazały Kampanii Przeciw Homofobii prawie 133 tys. zł na informację i edukację w zakresie profilaktyki HIV/AIDS w związkach męsko-męskich. Urząd wspomagał też pomoc psychologiczną i prawną dla osób znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej ze względu na swoją tzw. orientację seksualną. Tylko w tym i przyszłym roku z kasy Fundacji im. Stefana Batorego Kampania otrzyma na dofinansowanie swojej działalności 100 tys. złotych.

Twisterro

• Stowarzyszenie
« Odpowiedź #48 dnia: Maj 21, 2009, 10:48:55 am »
Trudno byłoby mi zapytać, że nie wiem co w tym złego, bo znam wasze poglądy na ichnie preferencje. :)
Ale moim zdaniem nie ma w tym strasznego. Każdy ma te same prawa, nawet geje. Informacja i prewencja przeciw HIV jest z całą pewnością sprawą dobrą. Służy wszystkim.
George Patton

Tech

• Czytelnik
    • wierni-ojczyznie.pl
« Odpowiedź #49 dnia: Maj 21, 2009, 20:35:26 pm »
Każdy ma te same prawa, nawet geje. Informacja i prewencja przeciw HIV jest z całą pewnością sprawą dobrą. Służy wszystkim.
Zgoda. Tylko w cel jak w zdaniu poniżej można wcisnąć praktycznie wszystko.
"Urząd wspomagał też pomoc psychologiczną i prawną dla osób znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej ze względu na swoją tzw. orientację seksualną."
Zachodzi ryzyko, aby te pieniądze nie zostały przekazane na parady uliczne i propagandę homoseksualną w szkołach.

Rusza homoofensywa
Już od września aktywiści Kampanii Przeciw Homofobii rozpoczynają w gimnazjach i liceach akcję homo-indoktrynacji pedagogów. Zapowiadają, że szkoleniami zostaną objęci nauczyciele w placówkach z największych polskich miast.

"Szkolenia z homofobii" mają jakoby przybliżyć nauczycielom wiedzę o homo- seksualistach, by potrafili odpowiednio rozmawiać z uczniami na "te tematy". Marta Abramowicz, koordynatorka przedsięwzięcia KPH, liczy na bardzo duże zainteresowanie wśród nauczycieli.

Organizacje katolickie nie zgadzają się na tego rodzaju indoktrynację. Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. ks. Piotra Skargi wysłało do minister Katarzyny Hall list przeciwko temu projektowi. - Jeżeli szkoła ma być wolna od jakichkolwiek ideologii, dlaczego ideologia homoseksualna może być promowana w murach szkoły? - pyta prezes Stowarzyszenia Sławomir Olejniczak.

Ministerstwo Edukacji Narodowej nie widzi żadnego problemu. Odpowiadając na list Olejniczaka MEN stwierdza, że sprawa nie leży w kompetencji urzędników. Ministerstwo nie może podobno (sic!) wpływać na organizowanie szkoleń na terenie szkół, bo o nich decydują wyłącznie dyrektorzy poszczególnych placówek.

Najwidoczniej aktywiści KPH wzięli przykład z Gay, Lesbian and Straight Education Network, jednej z największych na świecie organizacji należących do lobby homoseksualnego, skupiającej się na edukacji i też dążą do obudzenia w nas poczucia misji, czyli postawy zakładającej, że lesbijki, czy homoseksualiści są niezbędnym, nieodzownym, koniecznym elementem naszego społeczeństwa. Powinniśmy zatem z autentyczną, szczerą miłością i zachwytem stawać się ich sprzymierzeńcami, obrońcami i poplecznikami.