Autor Wątek: Lobby i propaganda homoseksualna  (Przeczytany 26993 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Twisterro

• Stowarzyszenie
Odp: Lobby i propaganda homoseksualna
« Odpowiedź #50 dnia: Maj 22, 2009, 14:42:21 pm »
Cóż, jeżeli to ma być szkolenie - czyli z założenia dotyczyć nauczycieli, to nie widzę problemu. Większość nauczycieli nie ma obecnie pojęcia co począć z zagadnieniami natury seksualnej, a problemy wynikające z odmiennej seksualności to kompletne tabu.

Nauczyciel pójdzie, poczyta, pogada i wyrobi sobie własną opinię. Przecież nikt im elektrowstrząsami nie nakaże niczego. :)
Nie uważam, żeby "indoktrynacja" była dobrym określeniem na takie szkolenia.
Na wojnę nie idziesz po to by zginąć za ojczyznę, tylko po to by jakiś inny biedny skurczybyk zginął za swoją.
George Patton

A.OKS

• Gość
« Odpowiedź #51 dnia: Maj 22, 2009, 16:09:18 pm »
Pod warunkiem, że samo szkolenie będzie objektywne, a jeśli zorganizuje je Kampania Przeciw Homofobii to na pewno nie będzie.
Zresztą co ma szkoła/nauczyciel do orientacji seksualnej swoich uczniów? Akurat strefa seksualnosci po za lekcjami biologii w szkole nie musi być poruszana.

Twisterro

• Stowarzyszenie
« Odpowiedź #52 dnia: Maj 22, 2009, 20:41:23 pm »
Na nauczycieli zwala się odpowiedzialność często za wychowywanie dzieci, nie raz uczeń szuka wsparcia u swojego chociażby wychowawcy. Tematy nie muszą być poruszane na zajęciach, ale nauczyciel na wypadek problemów powinien wiedzieć co robić/mówić. :)

Zresztą, wszystko zależy od tego co jest w programie tych szkoleń. Musiałbym spojrzeć, by wyrobić sobie zdanie.
Na wojnę nie idziesz po to by zginąć za ojczyznę, tylko po to by jakiś inny biedny skurczybyk zginął za swoją.
George Patton

Tech

• Czytelnik
    • wierni-ojczyznie.pl
« Odpowiedź #53 dnia: Maj 26, 2009, 11:12:20 am »
To jest tylko  zasłona dla finansowania ideologów z KPH, gdzie działa Biedroń. Oni nie są bezstronną organizacją, tylko ideologami zaangażowanymi po w jedną wizję człowieka. Do tego będą wpływać na nic nie podejrzewających nauczycieli.
Szkoła miała być wolna od ideologii, ale widać postkomunistyczne kadry z ministerstwa (znam osobiście urzędników MEN pamiętających PRL), które teraz doszły do głosu nie mogą obyć się bez indoktrynacji w szkołach.
Potrzeba nieustannej odnowy umysłów i serc, aby przepełniała je miłość i sprawiedliwość, uczciwość i ofiarność, szacunek dla innych i troska o dobro wspólne, szczególnie o to dobro, jakim jest wolna Ojczyzna - Jan Paweł II

Lucas207

• Gość
« Odpowiedź #54 dnia: Październik 02, 2009, 18:22:19 pm »
I po co obalono ten komunizm? Żeby po latach zastąpić go jeszcze bardziej bzdurną ideologią czy żeby ludzie dawnego systemu mogli od nowa kręcić kariery?
Czy po to wywalczyliśmy wolność słowa, aby teraz odrzucić ją dla jakiejś poprawności politycznej?
I to wszystko za pieniądze podatników.

barteq_g

• Gość
« Odpowiedź #55 dnia: Październik 02, 2009, 19:34:20 pm »
Dobrze, że do szkoły chodziłem jeszcze w miarę normlanych czasach. Gdyby nauczyciel na lekcji zaczął mi mówić, że homoseksualizm jest ok to bym opuścił zajęcia.

smiechu

• Stowarzyszenie
« Odpowiedź #56 dnia: Październik 02, 2009, 23:10:23 pm »
a za moich czasow to by takiego nauczyciela wyrzucono ze szkoly! o :)
"Ojczyznę kocha się nie dlatego, że wielka, ale dlatego, że własna" - Seneka

"Prawda jest tyle warta ile ust zechce ją powtórzyć" - Proletaryat - Prawda

Nie myli się tylko ten, co nic nie robi...

Twisterro

• Stowarzyszenie
« Odpowiedź #57 dnia: Październik 03, 2009, 10:00:56 am »
Nie martwicie się - teraz też. :) Rodzice by się żalić by zaczęli i dyrektor pod presją by go albo do porządku przywołał, albo by go zwolnił. Tym bardziej, że nauczycieli to ci u nas dostatek.
George Patton

Lucas207

• Gość
« Odpowiedź #58 dnia: Październik 04, 2009, 22:08:33 pm »
Faktycznie, mój Dyrektor w szczególności!

MarcinS

• Gość
« Odpowiedź #59 dnia: Październik 08, 2009, 18:54:32 pm »
Komu to robi różnicę , czy ktoś jest homo , czy heteroseksualny . Osobiście nie mam nic przeciwko gejom , jeśli mają inną orientację niż większość ludzi należy to uszanować , w końcu żyjemy w wolnym , demokratycznym kraju . Jeśli chodzi o mnie to nigdy bym jednak nie został gejem ;) .

Twisterro

• Stowarzyszenie
« Odpowiedź #60 dnia: Październik 08, 2009, 19:10:57 pm »
Marcin, z całym szacunkiem, ale gejem się nie zostaje. ;)
Ktoś się taki urodził, kobiety go nie pociągają. Nie może tego zmienić. ;)
George Patton

Lucas207

• Gość
« Odpowiedź #61 dnia: Październik 10, 2009, 23:35:31 pm »
Marcin, z całym szacunkiem, ale gejem się nie zostaje. ;)

Czy ja wiem?
jak rozkręcą propagandę...
Ostatnio jeden Ksiądz mówił mi że jeden z jego podopiecznych na religii w zerówce włożył kredkę swojego kolegi do majtek, biegał i krzyczał że jest gejem  :D

A faceci tak :(

Ktoś się taki urodził, kobiety go nie pociągają.

Wybacz Twisterro,  nie pisz o nich w ten sposób, bo mi się żal ich robi.

Nie może tego zmienić. ;)

Podobno jeden doktorek w Stanach paru "wyleczył".

Twisterro

• Stowarzyszenie
« Odpowiedź #62 dnia: Październik 10, 2009, 23:54:43 pm »
Czy ja wiem?
jak rozkręcą propagandę..
Jaką propagandę? "Zostań gejem, bądź dżezi"? Nie da się zarazić homoseksualizmem, to nie grypa. Można ew. za pomocą tych dzikich marszów sprawić, że osoby, które są "homo" się przestaną z tym kryć (wcześniej były również, ale czaiły się ze swoimi skłonnościami).

Ostatnio jeden Ksiądz mówił mi że jeden z jego podopiecznych na religii w zerówce włożył kredkę swojego kolegi do majtek, biegał i krzyczał że jest gejem
W szkole dzieci robią wiele różnych głupich rzeczy. Pamiętam chłopaka, który lubił na wuefie biegać i opuszczać ludziom spodenki. I nie przypominam sobie, by wtedy istniała jakaś "propaganda".

Nie wiem, z czego Ci się żal robi. Ktoś woli chłopców, taki się urodził, tak robi i wcale nie musi tego żałować. Jego sprawa, nie nasza sprawa, z kim śpi dorosła osoba.

Podobno jeden doktorek w Stanach paru "wyleczył".
Taa, kojarzę. O ile się nie mylę, sztuczkami psychologicznymi paru biseksualistów przekonał do wyboru jednej strony barykady. ;)

Takie "leczenie" zabiło jednego z najsłynniejszych matematyków brytyjskich - Turinga. Jak przyznał się do "skłonności" to zaszczuli go i wykończyli elektrowstrząsami.
George Patton

Tech

• Czytelnik
    • wierni-ojczyznie.pl
« Odpowiedź #63 dnia: Luty 20, 2010, 12:49:31 pm »
Jaką propagandę? "Zostań gejem, bądź dżezi"? Nie da się zarazić homoseksualizmem, to nie grypa.

Jednak propaganda, środowisko w którym się wychowuje ma wpływ na młodych ludzi, którzy dopiero później orientują się, że zostali wpuszczeni na ścieżkę, która uniemożliwia szczęście na dłuższą metę. Przykład z UK, gdzie homoseksualista zobaczył miłość ojcowską i zorientował się, że dotychczasowe życie nie daje mu szczęścia.

Tydzień temu przestał być gejem

20 lat temu zrobił wielki "coming out" ogłaszając, że jest homoseksualistą. Od tygodnia pilot helikoptera Patrick Muirhead gejem już nie jest. Jak to się stało - pisze "The Times".

Życie 41-letniego geja zmieniło się diametralnie kilka dni temu, podczas wizyty u fryzjera. - Czekałem w salonie na swoją kolej. W pewnym momencie wszedł młody ojciec ze swoim synkiem. Mężczyzna usiadł i dumnie posadził na kolanach syna, który miał zostać poddany pierwszemu w swoim życiu strzyżeniu. Ojciec czule rozmawiał z dzieckiem, co jakiś czas całował je w głowę. Nie mogłem oderwać od nich oczu, poczułem ukłucie zazdrości na widok chłopca obejmującego swoimi małymi rączkami potężną dłoń ojca - opowiada Patrick Muirhead. - Myślę, że wtedy moje życie się zmieniło i zrozumiałem, że dłużej nie mogę być gejem - dodaje.

Jak mówi 41-latek, od fryzjera wyszedł z postanowieniem zmiany swojego życia i założenia rodziny. - Oczywiście geje w dzisiejszych czasach też mają dzieci. Niektórzy je adoptują, inni za pomocą krętych ścieżek i bardzo kosztownych zabiegów z udziałem próbówki zostają biologicznymi ojcami. Ale to jednak działanie wbrew naturze. To nie dla mnie - zaznacza Muithead.

Mężczyzna uczynił już pierwszy krok w staraniach o zostanie tatą. - W lokalnym pubie nawiązałem flirt. Często o niej myślę, szukam pretekstu żeby zadzwonić, zastanawiam się czy mnie lubi. Przyznaję, że czuję się dość dziwnie - mówi Patrick.

Radykalna zmiana nastawienia do życia i preferencji seksualnych będzie z pewnością wielkim zaskoczeniem dla najbliższego otoczenia byłego homoseksualisty. - Szok przeżyje mój były partner, z którym byłem związany przez 10 lat - mówi Muithead. Ale zaskoczeni będą także znajomi geje oraz koledzy z byłej i obecnej pracy. No i rodzina, która przez 20 lat wierzyła, że jednak tak się stanie. Zmiana preferencji największym szokiem jest jednak dla mnie - przyznaje mężczyzna.

- Moja seksualność uformowała się na podwórku i w studenckim akademiku. Panujący tam model dojrzewania nie był zgodny ze schematami, a wzmocniło go ekstrawaganckie gejowskie środowisko społeczne, w którym się obracałem. W BBC, gdzie pracowałem przez 7 lat homoseksualizm był niemal obowiązkowy - opowiada Patrick.

- Nigdy nie byłem przekonany w 100% co do mojej seksualności. To prawda, że nigdy nie lubiłem piłki nożnej i wielu rzeczy, które lubią faceci, miałem mało męski głos ale jednocześnie poruszałem się po męsku, zachowywałem się niepoprawnie jak facet i Barbrą Streisand nigdy nie byłem - przyznaje mężczyzna.

Przyznaje, że spodziewa się wrogości ze strony środowiska homoseksualistów. - Niektórzy uznają moją przemianę za swoistą herezję - mówi Miutheat.

Dodaje, że w przyszłości chciałby być dobrym mężem i ojcem. - Moim celem jest zobaczyć kiedyś uśmiech na twarzy mojego dziecka - podsumowuje.

O problemach psychicznych adoptowanych dzieci przez homoseksualistów.

Dzieci adoptowane przez homoseksualistów narażone na zaburzenia psychiczne
Z badań naukowych wynika, że dzieci adoptowane przez homoseksualistów są bardziej narażone na schorzenia psychiczne niż te, których rodzicami zastępczymi są heteroseksualiści.

Do takich wniosków na podstawie przeprowadzonych badań doszli naukowcy związani z Meksykańskim Instytutem badań nad Orientacją Seksualną. Prof. George A. Rekers z Uniwersytetu Południowej Karoliny twierdzi, że chłopcy i dziewczęta adoptowane przez pary homoseksualne wykazują wyższy poziom stresu niż ten, którego przyczyną jest ich odrzucenie przez biologicznych rodziców.

Powodem tego stresu jest lęk i wstyd, że ich nowi rodzice są homoseksualistami. Ponadto związki homoseksualne trwają statystycznie krócej, niż małżeństwa, co naraża dziecko na częstą zmianę domu zastępczego. Wszystkie te czynniki grożą zaburzeniami psychicznymi i rosnącymi trudnościami z przystosowaniem.

Sympozjum odbyło się po umożliwieniu homoseksualistom adopcji przez Zgromadzenie Ustawodawcze Mexico City. Wyniki badań prof. Rekersa były jednym z ważniejszych argumentów w debacie, gdy amerykański stan Floryda zakazał adopcji dzieci przez pary jednopłciowe.

I jak będziemy wystawieni na propagandę homoseksualną w homo-serialach dzięki Tomaszowi Raczkowi dyrektorowi z TVN, co ma wg nich zapoczątkować rewolucję obyczajową w Polsce.

ITI i TVN w desperacji chwytają się homo-seriali
Aż pięć sezonów amerykańskiego serialu o homoseksualistach "Queer as Folk" zakupiła Platforma n. - W każdym kraju, w którym rozpoczęto jego emisję dokonała się aksamitna rewolucja obyczajowa, polegająca na zracjonalizowaniu postaw społecznych wobec gejów i lesbijek. Podobna kuracja jest pilnie potrzebna Polakom - twierdzi dyrektor kanału NFilmHD Tomasz Raczek.
Potrzeba nieustannej odnowy umysłów i serc, aby przepełniała je miłość i sprawiedliwość, uczciwość i ofiarność, szacunek dla innych i troska o dobro wspólne, szczególnie o to dobro, jakim jest wolna Ojczyzna - Jan Paweł II

barteq_g

• Gość
« Odpowiedź #64 dnia: Luty 20, 2010, 13:34:30 pm »
ITI i TVN w desperacji chwytają się homo-seriali
Aż pięć sezonów amerykańskiego serialu o homoseksualistach "Queer as Folk" zakupiła Platforma n. - W każdym kraju, w którym rozpoczęto jego emisję dokonała się aksamitna rewolucja obyczajowa, polegająca na zracjonalizowaniu postaw społecznych wobec gejów i lesbijek. Podobna kuracja jest pilnie potrzebna Polakom - twierdzi dyrektor kanału NFilmHD Tomasz Raczek.

Mam nadzieję, że ktoś sprzeciwi się puszczaniu tego ścierwa w Polsce.

Martino1989

• Gość
« Odpowiedź #65 dnia: Luty 20, 2010, 15:15:50 pm »
I słowa te wypowiada Tomasz Raczek naczelny gej RP. Żenada mam nadzieje że to nie przejdzie nigdy w naszym kraju. Nasuwa się tu zdanie Pederaści Lesby Geje cała Polska z Was się śmieje!!!!!

smiechu

• Stowarzyszenie
« Odpowiedź #66 dnia: Luty 20, 2010, 17:00:10 pm »
tvn pusci co chce...nikt im tego nie zabroni...na nasze nieszczesnie...zreszta nieogladam tvn :D
"Ojczyznę kocha się nie dlatego, że wielka, ale dlatego, że własna" - Seneka

"Prawda jest tyle warta ile ust zechce ją powtórzyć" - Proletaryat - Prawda

Nie myli się tylko ten, co nic nie robi...

Martino1989

• Gość
« Odpowiedź #67 dnia: Luty 20, 2010, 17:16:14 pm »
To jest na dwóch śmiechu ja również nie oglądam tego ścier...

barteq_g

• Gość
« Odpowiedź #68 dnia: Luty 20, 2010, 17:18:23 pm »
Ja też nie oglądam TVN-u ale niestety dużo ludzi to robi.

Twisterro

• Stowarzyszenie
« Odpowiedź #69 dnia: Luty 22, 2010, 15:11:01 pm »
Ja nie oglądam zwykle telewizji, ale jak mam okazję i ochotę to nie waham się włączyć nawet tego diabolicznego TVN'u. Jaka jest moja tajemnica? Korzystam z danej mi przez naturę zdolności wyboru - w tym przypadku wyboru programu.
Jak leci transmisja mszy papieskiej, to przełączam kanał, bo jestem agnostykiem i mnie to nie ciekawi.
Jak leci mecz, to przełączam, bo nie lubię oglądać większości sportu.
Jak leci serial o gejach, to przełączam kanał, bo mnie to nie interesuje, jako że jestem hetero.

Techu, co do ziomka, który odkrył, że jednak chce normalnej rodziny - to chwała mu. Ale niestety częściej zdarza się, że facet po x latach nagle porzuca rodzinę na rzecz swoich dziwnych skłonności. Moim zdaniem lepiej, by jej nigdy nie zakładał - na pewno wyjdzie to na korzyść żony i dzieci, które będą miały szansę urodzić się normalnemu ojcu...

A adopcje przez homoseksualistów to zawsze uważałem za krzywdzenie dzieci. Dziecko potrzebuje, co wynika z prostej konstrukcji mózgu dziecka, ojca i matki - kobiety i mężczyzny. Nie da się tego zastąpić przez dwóch tatusiów, czy dwie mamusie.
Inna sprawa, że tak samo dla dziecka jest złym, jak ojciec (względnie matka) przez pracę nie mają na niego czasu...
« Ostatnia zmiana: Luty 22, 2010, 15:11:39 pm wysłana przez Twisterro »
George Patton

Tech

• Czytelnik
    • wierni-ojczyznie.pl
« Odpowiedź #70 dnia: Czerwiec 10, 2010, 10:11:08 am »
Techu, co do ziomka, który odkrył, że jednak chce normalnej rodziny - to chwała mu. Ale niestety częściej zdarza się, że facet po x latach nagle porzuca rodzinę na rzecz swoich dziwnych skłonności. Moim zdaniem lepiej, by jej nigdy nie zakładał - na pewno wyjdzie to na korzyść żony i dzieci, które będą miały szansę urodzić się normalnemu ojcu...

A adopcje przez homoseksualistów to zawsze uważałem za krzywdzenie dzieci. Dziecko potrzebuje, co wynika z prostej konstrukcji mózgu dziecka, ojca i matki - kobiety i mężczyzny. Nie da się tego zastąpić przez dwóch tatusiów, czy dwie mamusie.
Inna sprawa, że tak samo dla dziecka jest złym, jak ojciec (względnie matka) przez pracę nie mają na niego czasu...

Zgadzam się, lepiej żeby nie zakładali rodzin, choć nie mam wiarygodnych statystyk, że częściej niedojrzali ojcowie opuszczają swoje dzieci i rodziny dla swych skłonności, niż zagubieni ludzie porzucają aktywny homoseksualizm dla związków mężczyzny i kobiety.

Obecnie z naszych pieniędzy ma być finansowana wystawa homoseksualna w Muzeum Narodowym - nowego dyrektora Stanisław Pięta, Wyborcza i jej wydanie Wyborczej dla ubogich Metro pieją z zachwytu.
Z coraz częstszymi takimi przypadkami, podpisałem się pod poniższym listem i zachęcam innych, którzy uważają, że sprawy orientacji seksualnej i seksu są sprawami indywidualnymi i nie powinny być manifestowane na ulicy.

Podpisz się pod apelem "Cała Polska chroni dzieci"

List otwarty ? "Cała Polska chroni dzieci"

W lipcu 2010 roku w Warszawie odbędzie się wielka, międzynarodowa manifestacja aktywistów mniejszości seksualnych ? Europejska Parada Gejów i Lesbijek EUROPRIDE ? mająca m.in. na celu propagowanie legalizacji związków osób tej samej płci. Doświadczenia krajów Europy zachodniej pokazują, że jest to pierwszy etap na drodze do adopcji dzieci przez pary homoseksualne.

W życiu większości z nas ? bez względu na światopogląd ? najważniejsza jest rodzina i dobro dzieci. To im staramy się przekazać to, co najcenniejsze. Dlatego niepokój i sprzeciw budzi wszystko, co może mieć negatywny wpływ na ich psychikę i wychowanie.

Akceptujemy prawo dorosłego człowieka do wyboru swojej życiowej drogi. Uważamy jednak, że nie składa się na nie niczym nie ograniczone prawo do posiadania i wychowywania dzieci. Granicą jest w tym wypadku dobro dziecka i prawo do wychowania w rodzinie naturalnej czy adopcyjnej, ale zawsze tworzonej przez mamę i tatę.

Osobisty przykład życia matki i ojca jest fundamentem kształtującym w dzieciach świat wartości, wrażliwość społeczną oraz obraz kobiety i mężczyzny. Przyznanie parom homoseksualnym przywileju wychowywania dzieci uzasadnionego wyłącznie chęcią jego posiadania odbywa się zawsze kosztem prawa dzieci do wychowania w rodzinie i uprzedmiotawia je. Nie chcemy takich zmian.

W Polsce podpisanie niniejszego listu nie jest jeszcze zabronione. Są jednak kraje, gdzie głoszenie podobnych poglądów mogłoby być już zakazane. Istniejące tam prawo ogranicza wolność słowa czyniąc praktycznie niedopuszczalną krytykę zachowań homoseksualnych.

Dzisiaj aktywiści środowisk homoseksualnych zmierzają do wprowadzenia zmian prawnych, które będą miały opłakane skutki dla wolności słowa, przekonań i sumienia. Nie prowadźmy tego niebezpiecznego społecznie eksperymentu w Polsce, w której ? jak pokazują badania ? zdecydowana większość obywateli takich zmian sobie nie życzy.

Apelujemy do polskich władz: Prezydenta, Premiera, każdego z posłów i senatorów, o dołożenie wszelkich starań, aby podobny eksperyment społeczny nie miał w Polsce miejsca. Jest to apel do wszystkich osób dobrej woli sprawujących władze w naszym kraju, bez względu na ich przynależność partyjną. Wasze milczenie i bezczynność w tej sprawie oznacza przyzwolenie na legalizację "małżeństw" homoseksualnych oraz adopcje dzieci przez pary homoseksualne.

Apelujemy też do wszystkich firm i organizacji o niewspieranie finansowo organizacji i osób, których działania zmierzają do promowania takich nieakceptowanych społecznie postulatów.

Zwracamy się z prośbą do Was, wszystkich polskich obywateli, niezależnie od światopoglądu czy sympatii politycznych, o podpisanie naszego listu na www.mamaitata.org.pl.

Cała Polska chroni dzieci !

1. Mirosław Baka aktor
   2. Bolesław Błaszczyk muzyk
   3. Izabela Dzieduszycka
   4. dr Barbara Fedyszak-Radziejowska socjolog
   5. Przemysław Gintrowski muzyk
   6. Janusz ?Yanina? Iwański muzyk
   7. Marek Jackowski muzyk
   8. Katarzyna Jamróz aktorka
   9. prof. dr hab. Andrzej Kisielewicz matematyk
  10. prof. UW dr hab. Aleksandra Korwin-Szymanowska psycholog, kryminolog
  11. Ireneusz Krosny aktor
  12. Paweł Kukiz muzyk
  13. em. prof. PB dr hab. Stanisław Kulaszewicz fizyk
  14. prof. dr hab. inż. Wojciech Tadeusz Łużny fizyk
  15. prof. dr hab. Cezary Mik prawnik
  16. prof. dr hab. Lech Morawski prawnik
  17. Adam Nowak wokalista zespołu Raz, Dwa, Trzy
  18. prof. UW dr hab. Krystyna Ostrowska psycholog, kryminolog
  19. prof. dr hab. Barbara Otwinowska historyk literatury
  20. dr Wanda Półtawska psychiatra
  21. Józef Skrzek muzyk
  22. prof. dr hab. Jan Sobczyk fizyk
  23. prof. UAM dr hab. Halina Sowińska pedagog
  24. prof. UKSW dr hab. Zbigniew Stawrowski filozof
  25. prof. dr hab. Teodor Szymanowski kryminolog
  26. prof. UW dr hab. Michał Szymański astronom
  27. Julita Świerszcz-Wieczyńska producent filmowy
  28. dr hab. Łukasz Trzciński filozof, antropolog
  29. prof. Ign. dr hab. Andrzej Waśko literaturoznawca
  30. Rafał Wieczyński reżyser
  31. prof. dr hab. Andrzej Zoll prawnik

barteq_g

• Gość
« Odpowiedź #71 dnia: Czerwiec 10, 2010, 15:36:30 pm »
Wysłać wszystkich gejów na jakąś niezamieszkaną wyspę żeby się przekonali, że jak coś nie jest normalne to natura skazuje to na wymarcie.

Twisterro

• Stowarzyszenie
« Odpowiedź #72 dnia: Czerwiec 10, 2010, 17:08:24 pm »
Barteq, choćbyś ich wysłał, to odrosną w kolejnym pokoleniu. Bo to już tak jest, że kilka procent każdego społeczeństwa to homoseksualiści. Na przykład w niektórych krajach od dawna są dozwolone ich związki, więc powinni wymrzeć - a cały czas się "respawnują". ;)
George Patton

barteq_g

• Gość
« Odpowiedź #73 dnia: Czerwiec 10, 2010, 17:12:21 pm »
A czy ja napisałem coś o homoseksualistach Tomku?;)

Twisterro

• Stowarzyszenie
« Odpowiedź #74 dnia: Czerwiec 10, 2010, 17:31:55 pm »
Ach, "taka" definicja. ;)
No cóż, śmiem twierdzić, że prędzej czy później - to zależy od tak zwanej otwartości społeczeństwa - by to się odrodziło. No, chyba że mówisz o jakiejś morderczej dyktaturze, gdzie pozbycie się kilku ekshibicjonistów moralnych jest nie warte reszty wad. ;)
George Patton